خانه » اخبار » اجتماعی » تجاوز به دختران ایزدی توسط داعش / عکس
loading...

تجاوز به دختران ایزدی توسط داعش / عکس

تجاوز به دختران ایزدی توسط داعش داستان واقعی تجاوز به دختران ایزدی از زبان یک دختر 17 ساله باردار از تجاوز داعشی ها

سوزان دختر هفده ساله یزیدی کرد که از دست داعشی ها فرار کرده است پرده از داستان تلخ زندگی چندین ماهه خود در اردوگاه داعشی ها برداشت .

سوزان از تجاوز و شکنجه های متعدد از نظامیان داعش که وی را به عنوان برده جنسی خود کرده بودند و با تجاوزهای مکرر وی را حامله کرده بودند گفت .

تجاوز به دختر یزیدی توسط داعش

سوزان می گوید که در روز های اول وی را که دختری باکره بوده برای تشخیص باکره بودن به اتاقی با حضور 30 الی 40 مرد برده تا باکرگی وی را تایید کنند زیرا که دختران باکره بسیار ارزشمند می باشند .

وی در مورد فروش خود گفت که در هتلی در موصل که در آن دختران و زنان نیمه لخت بودند برای مزایده گذاشته شد و فروخته شد .

تجاوز به دختر یزیدی توسط داعش

وی می گوید که هر روز صبح او و دیگر دختران و زنان باید لخت شده و در صف می ایستادند و توسط اعضای گروهک تروریستی داعش بوییده شده و سپس پس از انتخاب توسط اعضای داعش پس از کتک خوردن از دست آنها به زور به وی تجاوز میکردند و این کار هر روز اتفاق می افتاد .

سوزان می گوید که در میان 216 دختر و زن ایزدی یک دختر 9 ساله بود که توسط داعشی ها باردار شده بود . این دختر 9 ساله حداقل توسط ده داعشی مورد تجاوز قرار گرفته بود .

داعشی ها دختران را مورد شکنجه های جنسی قرار میدادند و اگر دختری مقابل تجاوز به وی مقابله میکرد زنده زنده میسوزاندند .

بیشتر بخوانید :  پرستاران نباید خود را با پزشک جماعت مقایسه کنند

سوزان می گوید داعشی ها در هنگام تجاوز از وی میخواستند که مدام آیات قرآن را زمزمه کند که در صورتی که خودداری میکرد او را با شلاق و ریختن آب جوش بر روی ران هایش مجازات میکردند .

وی میگوید که داعشی ها پاهای یک دختر که قصد فرار داشت را قطع کردند .

پدر سوزان مرده است و وی فقط به مادرش میتواند پناه بیاورد اما عموی سوزان وی را تهدید کرده که اگر متوجه شود که وی باکرگی خود را از دست داده است وی را میکشد .

متاسفانه این فکر در اقوام عقب مانده وجود دارد که اگر دختری مورد تجاوز جنسی قرار بگیرد و باکرگی خود را از دست بدهد آلوده شده و همیشه ترس از مرگ به دست خانواده اش را با خود حمل میکند .

یزیدیان فرزندان دختران و زنان که مورد تجاوز قرار گرفته و بچه دار شده اند را چون از عرب سنی هستند مورد پذیرش قرار نمیدهند  .

روحانی بزرگ یزیدی از مردمش خواسته است تا این دختران و زنان را با آغوش باز بپذیرند و با آنها بدرفتاری نشود .

 

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*