خانه » اخبار ستارگان » تجاوز به آن ماری سلامه ساره در سریال حوالی پاییز + عکس

تجاوز به آن ماری سلامه ساره در سریال حوالی پاییز + عکس

تجاوز به آن ماری سلامه ساره در سریال حوالی پاییز اقدام به تجاوز به آن ماری سلامه بازیگر زن لبنانی نقش ساره در سریال حوالی پاییز توسط سرایدار که با شکست رو به رو شد .

این روزها سریال حوالی پاییز که از تلویزیون ایران در حال پخش است طرفداران خود را پیدا کرده است .

ساره در سریال حوالی پاییز یکی از بازیگران جالب این فیلم است زیرا که آن ماری سلامه ، لبنانی است که به زبان فارسی تسلط کامل دارد .

تجاوز به آن ماری سلامه توسط سرایدار خانه شان یکی از داستان های جالب در زندگی ساره حوالی پاییز است که زندگی واقعی وی را در جامعه شناخته شده کرده است .

تجاوز به آن ماری سلامه

در سال گذشته میلادی آن ماری سلامه از اقدام تجاوز سرایدار اهل سوریه آپارتمانشان به خودش خبر داد و از مقاومت خود و نجاتش در مقابل وی گفت .

آن ماری سلامه در مورد این حادثه میگوید : 

من بیدار شدم و او را در اتاقم دیدم وحشت زده شدم و بلافاصله شروع به فریاد زدن کردم، امیدوار بودم که همسایگانم به نجات من بیایند . او شروع به برهنه شدن کرد و در این زمان بود که من برگشتم. من او را غافلگیر کردم و فکر می کنم این شدت آدرنالین بود که باعث شد من این کار سخت را انجام دهم.

احساس کردم که می توانم او را در آن لحظه از بین ببرم. او عذرخواهی کرد و از من خواست که او را نکشم، کمی آرام شدم، و این زمانی بود که او سعی کرد تا دوباره به من حمله کند، او را به سمت در ورودی هل دادم، اما بعد از خروج از آن فرار نکرد، در عوض، او پرید و از یک درب انبار در داخل آپارتمان واقع شده است خارج شد . “

تجاوز به ساره در سریال حوالی پاییز

پس از حمله، بازیگر زن لبنانی شوکه شد و با اینکه درد شدید جسمانی داشت ، اما حاضر به سکوت نبود.

سلامه با کمک به نیروهای پلیس توانست مرد متجاوز را پیدا کرده و بازداشت کنند .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*