تبریک ریحانه پارسا برای تولد بازیگر مرد

تبریک ریحانه پارسا برای تولد بازیگر مرد
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹-۰۶-۱۱
7528 بازدید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

تبریک ریحانه پارسا برای تولد بازیگر مرد تصویری از پست اینستاگرامی با عنوان پیام تبریک ریحانه پارسا برای تولد بازیگر مرد را که به تازگی منتشر شده است در ادامه […]


تبریک ریحانه پارسا برای تولد بازیگر مرد

تصویری از پست اینستاگرامی با عنوان پیام تبریک ریحانه پارسا برای تولد بازیگر مرد را که به تازگی منتشر شده است در ادامه ببینید. ریحانه پارسا در صدر اخبار پرحاشیه این روزها قرار دارد. پیام تبریک ریحانه پارسا برای تولد بازیگر مرد عنوان خبری است که در فضای مجازی منتشر شدi و خیلی زود وایرال و در حال دست به دست شدن است. او با انتشار عکس زیر نوشت: تولدت مبارک پژمان جمشیدی.

در دو سال گذشته، چند چهره‌ جوان و جدید مانند ریحانه پارسا ، سانیا سالاری، سامان صفاری، سینا مهراد، مریم مومن و المیرا دهقانی با سریال‌های پربیننده‌ای پا به قاب تلویزیون گذاشتند که حسابی گل کردند و به خوبی به مخاطبان معرفی شدند. حضور در این سریال‌ها، باعث شد برای بعضی از آن‌ها باب ورود به سینماو بازی در دیگر آثار تلویزیونی باز شود، اما برای بعضی از آن‌ها، در ادامه حضور در عرصه بازیگری، اتفاق ویژه‌ای نیفتاد. به بهانه حضور پررنگ ریحانه پارسا در عرصه بازیگری، نگاهی داشتیم به فعالیت‌های بعدی و جایگاه فعلی چهره‌هایی که مانند او، با سریال پربیننده‌ای شناخته و مطرح شدند.

پاسخی بگذارید