آرایش صورت سلامت پوست
آموزش انواع غذاها آموزش شیرینی پزی غذاهای رژیمی
آهنگ پیشواز ایرانسل آهنگ پیشواز رایتل آهنگ پیشواز همراه اول
اخبار بین المللی اخبار پزشکی اخبار تکنولوژی اخبار جامعه اخبار حوادث اخبار سیاسی اخبار فرهنگی و هنری اخبار گوناگون اخبار ورزشی تیتر روزنامه
اس ام اس خنده دار اس ام اس عاشقانه اس ام اس مناسبتي
مهارت های زندگی
بازیگران بزرگان و مشاهیر خوانندگان ورزشکاران
روانشناسی
ترول خنده دار
مد و مدگرایی
روانشناسی کودکان مشاوره خانواده
بارداری و زایمان دانستنی های جنسی
دنیای بازیگران
اخبار پزشکی
سوپر استارها عکس اجتماعی عکس بازیگران عکس حوادث عکس حیوانات عکس خوانندگان عکس طنز عکس عاشقانه عکس ورزشی
اخبار علمی گزارش های علمی
فال روزانه
اخبار فرهنگی و هنری دانلود آهنگ جدید سریال شعر و ترانه فیلم
اخبار ورزشی
کلیپ اجتماعی کلیپ حوادث کلیپ حیوانات کلیپ خنده دار کلیپ سرگرمی کلیپ عاشقانه کلیپ هنرمندان

تایید ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان در سه ستاره + عکس

تایید ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان در سه ستاره رامبد جوان که مدت ها نام نگار جواهریان را به عنوان همسر سوم خود در سایت ها میدید به عنوان عضوی از خانواده اش نام برد

ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان که مدت هاست در ابهام تایید رامبد جوان و نگار جواهریان قرار گرفته است و البته با استناد به برخی از عکس های دو نفره نگار جواهریان و رامبد جوان در جشنواره ها و مکان های عمومی در برخی سایت ها ازدواج رامبد و نگار تایید شده بود این بار برنامه سه ستاره و صحبت های رامبد جوان دلیلی مبنی بر تایید ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان به عنوان همسر سوم رامبد می باشد .

رامبد جوان و نگار جواهریان

رامبد جوان و نگار جواهریان

در برنامه سه ستاره با اجرای احسان علیخانی، “خندوانه” بهترین برنامه ورزش و سرگرمی سال 94 از نگاه مخاطبان شد. در بخشی از برنامه سه ستاره برگزیدگان برنامه های ورزش و سرگرمی معرفی شدند و برنامه خندوانه بهترین برنامه تلویزیون در این بخش شناخته شد. پس از خندوانه، برنامه نود و محله گل و بلبل برنامه های برگزیده مردم معرفی شدند.

نکته جالب توجه در بخش این بود که رامبد جوان هنگام قدردانی از خانواده اش بعد از نام بردن از پدر، مادر و خواهرش از نگار جواهریان نیز به عنوان یکی از اعضای خانواده اش تشکر کرد.

رامبد جوان در سه ستاره

رامبد جوان در سه ستاره

رامبد جوان که آخرین فیلم خود را نیز با نام نگار با بازی نگار جواهریان به عنوان نقش اصلی فیلم به نمایش عموم خواهد گذاشت هنوز اعلام رسمی برای ازدواج خود و نگار جواهریان نکرده است .