خانه » اخبار ستارگان » تایید ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان در سه ستاره + عکس

تایید ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان در سه ستاره + عکس

تایید ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان در سه ستاره رامبد جوان که مدت ها نام نگار جواهریان را به عنوان همسر سوم خود در سایت ها میدید به عنوان عضوی از خانواده اش نام برد

ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان که مدت هاست در ابهام تایید رامبد جوان و نگار جواهریان قرار گرفته است و البته با استناد به برخی از عکس های دو نفره نگار جواهریان و رامبد جوان در جشنواره ها و مکان های عمومی در برخی سایت ها ازدواج رامبد و نگار تایید شده بود این بار برنامه سه ستاره و صحبت های رامبد جوان دلیلی مبنی بر تایید ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان به عنوان همسر سوم رامبد می باشد .

رامبد جوان و نگار جواهریان

رامبد جوان و نگار جواهریان

در برنامه سه ستاره با اجرای احسان علیخانی، “خندوانه” بهترین برنامه ورزش و سرگرمی سال 94 از نگاه مخاطبان شد. در بخشی از برنامه سه ستاره برگزیدگان برنامه های ورزش و سرگرمی معرفی شدند و برنامه خندوانه بهترین برنامه تلویزیون در این بخش شناخته شد. پس از خندوانه، برنامه نود و محله گل و بلبل برنامه های برگزیده مردم معرفی شدند.

نکته جالب توجه در بخش این بود که رامبد جوان هنگام قدردانی از خانواده اش بعد از نام بردن از پدر، مادر و خواهرش از نگار جواهریان نیز به عنوان یکی از اعضای خانواده اش تشکر کرد.

رامبد جوان در سه ستاره

رامبد جوان در سه ستاره

رامبد جوان که آخرین فیلم خود را نیز با نام نگار با بازی نگار جواهریان به عنوان نقش اصلی فیلم به نمایش عموم خواهد گذاشت هنوز اعلام رسمی برای ازدواج خود و نگار جواهریان نکرده است .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*