خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » بی احترامی به حبیب در مراسم تشییع جنازه حبیب + عکس
بی احترامی به حبیب در مراسم تشییع جنازه حبیب + عکس

بی احترامی به حبیب در مراسم تشییع جنازه حبیب + عکس

بی احترامی به حبیب در مراسم تشییع جنازه حبیب مراسم تشییع یک ستاره به نام حبیب محبیان و باز هم مردمی که به دنیال شکار لحظه ها به عکسبرداری و فیلمبرداری مراسم پرداختند

نمیدانیم تا چه زمانی باید گفت که مراسم تشییع جنازه یک ستاره مکانی برای گرفتن عکس یادگاری و ساخت فیلم برای گرفتن لایک بیشتر نیست و لااقل اگر احترام متوفی را نگه نمیدارید احترام شخصیت خود را نگه دارید .

این بار مراسم تشییع جنازه حبیب محبیان خواننده محبوب ایران به مکانی برای جمع لایک و فالوور تبدیل شده بود که دیدن چند صحنه از این بی احترامی کافیست تا کمی از روی حبیب و خانواده این خواننده عزیز شرمنده شویم .

بی احترامی به حبیب مراسم تشییع حبیب

مراسم تشییع حبیب

حضور در مراسم تشییع بخاطر گرفتن عکس یادگاری و یا فیلم برای گرفتن لایک و فالوور دلیل قانع کننده ای برای زحمت دادن به خود نیست و کاش اجازه دهیم که لااقل افرادی در مراسم عزیزان ستاره شرکت کنند که کمی به این بزرگواران علاقه داشته و از سر علاقه و عشق خود به مراسم پای مینهند .

مراسم تشییع جنازه حبیب با توجه به اینکه بارهای بار در این مورد هشدار داده شده بود باز هم با حضور اشخاصی که برای عکاسی و فیلمبرداری برای صفحات خود در اینستاگرام و فیسبوک و … جمع شده بودند مواجه شد که نوعی بی احترامی به حبیب و خانواده زنده یاد حبیب محبیان می باشد .

بی احترامی به حبیب مراسم تشییع حبیب

مراسم تشییع حبیب

عکس هایی از بی احترامی به حبیب در مراسم تشییع جنازه حبیب محبیان را منتشر شده است که با دیدن آن شرمنده خواهیم شد.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter