بیوگرافی کامل آزاده نامداری + تصاویر لو رفته

تاریخ انتشار: ۱۴۰۰-۰۱-۰۸
27720 بازدید
زمان مطالعه: 3 دقیقه

بیوگرافی کامل آزاده نامداری آزاده نامداری همسر سجاد عبادی متولد 1363/9/9 در کرمانشاه است که با مدرک تحصیلی  کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی تهران در زمینه مجری گری […]


بیوگرافی کامل آزاده نامداری

آزاده نامداری همسر سجاد عبادی متولد 1363/9/9 در کرمانشاه است که با مدرک تحصیلی  کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی تهران در زمینه مجری گری تلویزیون مشغول به فعالیت است .

آزاده نامداری

آزاده نامداری به همراه دخترش گندم

آزاده نامداری در 6 تیر سال 1392 با فرزاد حسنی مجری تلویزیون ازدواج کرد و حاج حسن خمینی خطبه عقد این زوج را قرائت کردند اما پس از یک سال این زوج هنزی به دلایلی از هم جدا شدند و خبر طلاق آن ها رسانه ای شد . آزاده نامداری در مهر ماه سال 1394 با سجاد عبادی ازدواج کرد و در سال 1395 دخترشان به نام گندم متولد شد .

آزاده نامداری در ابتدای فعالیت خود ، از طریق همکاری با شبکه زاگرس کرمانشاه شروع به فعالیت در رسانه کرد و سپس مجری یک برنامه تلویزیونی در شبکه دو سیما شد به همین دلیل به سرعت مشهور شد و طرفداران زیادی پیدا کرد .

عکس آزاده نامداری

آزاده نامداری در سال 1391 در برنامه سال تحویل احسان علیخانی حضور پیدا کرد و و به طور ناگهانی خبر منع فعالیت او در این برنامه پخش شد و پس از حدود 9 ماه آزاده نامداری به عنوان نویسنده در برنامه پشت صحنه احسان علیخانی شروع به فعالیت کرد و در سال 1392 سری دوم برنامه خانمی که شما باشی را اجرا کرد و کار نویسندگی ، مجری گری و تهیه کنندگی این برنامه را به تنهایی برعهده گرفت .

پس از مدتی در حالی که زمزمه ممنوع التصویری وی شایعه شده بود با حضور در در برنامه شب آدینه ، رکورد آمار پیامکی صدا و سیمای مرکز استان همدان را شکست همچنین آزاده نامداری در فیلم سینمایی مالاریا ایفای نقش کرده و در سال 1395 ، کتاب مجموعه داستانی کوتاه را توسط انتشارات علمی فرهنگی منتشر کرد .

آزاده نامداری با کسب عنوان بهترین مجری شبکه دو در مراسمی با حضور دارابی معاون سیما و مدیران شبکه های تلویزیونی در سال 1389 ، و کسب عنوان سومین مجری برتر تلویزیون سال بعد از ژیلا صادقی و ژاله صادقیان از طرف نویسندگان و منتقدین ماهنامه سروش به سرعت مشهور شد و در بین مردم جای گرفت .

..

Summary
Review Date
Reviewed Item
بیوگرافی کامل آزاده نامداری
Author Rating
51star1star1star1star1star
پاسخی بگذارید