بیوگرافی نازنین بیاتی+ تصاویر

تاریخ انتشار: ۱۳۹۸-۰۶-۱۷
8990 بازدید
زمان مطالعه: 3 دقیقه

بیوگرافی نازنین بیاتی نازنین بیاتی متولد 15 دی 1368 در تهران میباشد، فارغ التحصیل رشته تئاتر با گرایش طراحی صحنه از داتشگاه ازاد میباشد . بعلاوه بازیگری مدتی طراح لباس […]


بیوگرافی نازنین بیاتی

نازنین بیاتی متولد 15 دی 1368 در تهران میباشد، فارغ التحصیل رشته تئاتر با گرایش طراحی صحنه از داتشگاه ازاد میباشد . بعلاوه بازیگری مدتی طراح لباس و صدا پیشه بود است و در عرصه موسیقی نیز وارد شده است.

خانواده نازنین بیاتی

مادر نازنین بیاتی اهل قم و پدرش اهل تفرش میباشد و دارای دو خواهر به نام های ندا و نغمه  است محل زندگی این بازیگر منیریه تهران است .

نازنین بیاتی در کنار کار طراحی که رشته اصلی وی بوده است به بازیگری پرداخته بنابراین نا اشنا به بازیگری نبوده است اما علاقه اش به بازیگری از ترم چهار دانشگاه با درس مبانی اغاز شد و از طریق یکی از دوستانش برای تست فیلم به دفتر اقای شهبازی گارگردان رفت و بدون کلاس بازیگر شد.

اولین شروع فعالیت نازنین بیاتی

نازنین بیاتی در سال 1391 با فیلم دربند به کارگردانی پرویز شهبازی وارد بازیگری شد و نامزد سیمرغ بلورین ازجشنواره فیلم فجر شد و در رای گیری از نویسندگان و منتقدان بهترین بازیگر جشنواره سی و یکم فجر انتخاب شد.

وی در نخستین فیلمش به کارگردانی پرویز شهبازی هم بازیگران مطرحی شد اما رمز موفقیت خود را دوست شدن با خانم اهنگرانی و کمک های او اعلام نموده است. همچنین عوامل گروه اقای بهمنش خانم عرفی تژاد کمک های فراوانی به نازنین بیاتی در ایفای نقشش کرده اند. نازنین بیاتی در نخستین نقشش بدون دریافت فیلمنامه به ایفای نقشش پرداخت.

شباهت نازنین بیاتی به ترانه علیدوستی

اکثر مردم ابراز میکنند که نازنین بیاتی با ترانه علیدوستی شباهت زیادی دارد که نازنین بیاتی از شبیه بودن به ترانه علیدوستی ابراز خوشحالی کرده و ایشان را یکی از بهترین بازیگران سینمای ایران دانسته است.

بازیگری در فیلم های:

دربند 1391

1392 ارسال یک آگهی تسلیت برای روزنامه

1392 فرشته ها با هم می آیند

1392 مردن به وقت شهریور

1393رخ دیوانه

1393   طعم شیرین خیال

1395مادری

1395 رفتن

1395 هنوز نه (فیلم کوتاه)

1396آینه بغل

1396 مغزهای کوچک زنگ زده

1397زعفرانیه 14 تیر

1397 دینامیت

پاسخی بگذارید