خانه » بیوگرافی » بازیگران » مهران مدیری بیوگرافی مهران مدیری و همسرش و فرزندانش فرهاد و شهرزاد + عکس

مهران مدیری بیوگرافی مهران مدیری و همسرش و فرزندانش فرهاد و شهرزاد + عکس

مهران مدیری بیوگرافی مهران مدیری و همسرش و فرزندانش فرهاد و شهرزاد + عکسReviewed by Admin on Oct 14Rating:

بیوگرافی مهران مدیری و همسرش و فرزندانش فرهاد و شهرزاد زندگینامه مهران مدیری و همسرش و پسرش فرهاد مدیری و دخترش شهرزاد مدیری به همراه عکس و فیلم شناسی مهران مدیری .

مهران مدیری از بازیگران و کارگردانان معروف و محبوب و پرطرفدار ایران است که سال ها سابقه فعالیت در ایران را دارد .

مهران مدیری

بیوگرافی مهران مدیری و همسرش

بیوگرافی مهران مدیری از مورد توجه ترن جست و جو ها در گوگل و سایت های ایرانی است که در این مطلب قصد داریم تا زندگینامه مهران مدیری و همسرش و همچنین فرزندانشان فرهاد مدیری و شهرزاد مدیری را برای شما عزیزان قرار دهیم .

مهران مدیری در ۱۸ فروردین ۱۳۴۶ از والدین اراکی در میدان بروجردی در سر آسیاب دولاب منطقه ای در جنوب تهران به دنیا آمد. او سه برادر بزرگتر از خودش و دو فرزند به نام های فرهاد مدیری و شهرزاد مدیری دارد. او کارگردان، بازیگر و خوانندهٔ ایرانی است .

او براساس آنچه که در مصاحبه های خود گفته از دوران کودکی آن چیزهایی که در ذهنش به صورت یک لکه مانده، یک خانه دو طبقه کوچولو و معمولی است . آنها در طبقه پایین زندگی می کردند و طبقه بالا میهمانخانه بود .

مهم ترین وسیله در آن اتاق یک پیانو بود تعداد زیادی صفحه کلاسیک و مقدار زیادی هم کتاب . خب وجود یک پیانو در آن محله بسیار عجیب بود و اتفاقا صدای همسایه ها درآمده بود که این چه سر و صدایی است که صبح تا شب از خانه شما بیرون می آید .

زندگینامه مهران مدیری :

تاریخ تولد، محل تولد، هنگام تولد:

در ۱۸ فروردین سال ۱۳۴۶ در میدان بروجردی، سرآسیاب دولاب تهران به دنیا آمد.

پدر: –

مادر:-

برادر : حمید

خواهر :

همسر :

فرزندان : فرهاد مدیری و شهرزاد مدیری

مهران مدیری آخرین فرزند خانواده ۶ نفری است. او سه برادر بزرگ‌تر دارد . از شانزده سالگی با تئاتر آشنا شد. در سال ۱۳۶۸ وارد رادیو شد و در داستان شب به مدت شش سال به گویندگی پرداخت . در سال ۱۳۷۲، به همراه داریوش کاردان اولین برنامه طنز خود را برای نوروز ساخت.

تا سال ۱۳۷۲ با نمایش‌های زیادی چون : شوخی، تلگراف، آرسنال، پانسیون، سیمرغ، هملت، کیسه بوکس و… روی صحنه رفت . همچنین در این دوران به عنوان بازیگر در نمایش‌های رادیویی قصه‌های شب نیز حضور داشت .

آغاز شهرت مدیری از سال ۱۳۷۲ بود که در مجموعهٔ طنز نوروز ۷۲ بازی کرد . بعد از آن مدیری در چندین مجموعهٔ طنز دیگر که توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد به عنوان بازیگر و کارگردان حضور داشت .

در یکی از برنامه‌های دورهمی، مهران مدیری گفت که در عملیات والفجر ۸ حضور داشته است.

بیوگرافی خانواده مهران مدیری

مهران مدیری و همسرش و دخترش شهرزاد و پسرش فرهاد

خانواده مهران مدیری :

مهران مدیری ازدواج کرده و از ازدواج خود دو فرزند شامل یک پسر و یک دختر دارد .

همسر مهران مدیری ناشناخته مانده و یکی از رازهای زندگی مهران مدیری است که تا به حال توسط سایت ها نامش فاش نشده است .

مهران مدیری و همسرش یک پسر به نام فرهاد مدیری و یک دختر به نام شهرزاد مدیری دارند که هر دو برای طرفداران مهران مدیری شناخته شده هستند .

عکس مهران مدیری و همسرش تا به حال منتشر نشده و تنها عکس بالا به انتساب همسر مهران مدیری و فرهاد مدیری پسرش و شهرزاد مدیری دخترش منتشر شده است .

صحت عکس مهران مدیری و همسرش تایید نشده و فقط برخی رسانه ها این عکس را عکس خانوادگی مهران مدیری اعلام کرده اند .

شهرزاد مدیری

شهرزاد مدیری

 • بیوگرافی شهرزاد مدیری

شهرزاد مدیری کوچک ترین عضو خانواده مدیری و متولد سال 1376 می باشد . آرام و شمرده حرف می زند و سعی می کند که با جواب های کوتاه، این آرامش را به عنوان خصلت ذاتی اش به ما معرفی کند.

اما برق چشمان شهرزاد مدیری و لحظاتی که با برادرش اختلاف نظر پیدا می کند، دستش را رو می کند و معلوم می شود که هوش و نبوغ خانوادگی به همراه آن انرژی ژنتیک، به او هم رسیده.

به محض ورود به دفتر ما یکی از مجله های شماره قبل را برمی دارد و با دقت ورق می زند، یکی از عکس های پدرش در سریال «مرد هزار چهره» را می بیند و طوری که ما نشنویم به فرهاد می گوید:« نگاه کن شبیه بقال‌ها شده!» و بعد می خندد. دختر مهران مدیری، تمام کارهای پدرش را دنبال می کند و جزو مخاطبان اصلی سریال های طنز او است.

 • بیوگرافی فرهاد مدیری

فرهاد مدیری پسر مهران مدیری کارگردان و تهیه کننده و بازیگر و مجری ایرانی در هیجده اردیبهشت سال ۱۳۷۰ در تهران می باشد.

فرهاد مدیری در رشته موسیقی در هنرستان موسیقی تحصیل کرده است و ساز تخصصیش پیانو می باشد .

نام فرهاد را نیز مادرش انتخاب کرده و با توجه به علاقه به نام فرهاد پدرش نیز در همه سریال ها و فیلم های خود نام فرهاد را برای شخصیت های سریالی خود انتخاب می کرد و بیشتر نیز خودش این نقش را بازی میکرد.

فرهاد مدیری

فرهاد مدیری

یک بار در سریال پرواز ۷۷ در بچگی بازی کرده است.

فرهاد از جمله پسرانی است که تیپ ساده ای دارد و با توجه به رشته هنری که دارد اصلا ظاهرش مانند تیپ اهل هنر نیست.

قدش نسبت به خانوده اش و پدرش بلندتر است و بیشتر همه فکر می کنند که وی بسکتبالیست و یا والیبالیست است.

مدیری کوچک رابطه صمیمی با پدر دارد و بنا به اظهارات فرهاد صمیمیت بین خانواده مدیری ها موج می زند و اهل خانه با هم بیشتر هستند تا خانواده.
وی با پدرش بیلیارد بازی می کند.

گاهی اگر پدر وقت داشته باشد با هم کوه و شنا می روند که اغلب به دلیل مشغله زیاد پدر انجام نمی شود.

 • هم سید است و هم بچه جنوب شهر :

کمتر کسی می داند که مهران مدیری سید اولاد پیغمبر(ص) است! «اصلا سید طباطبایی هستند. شاید نخواستند کسی از این موضوع مطلع شود برای همین هم نگفتند. مهران پدر خیلی خوبی داشت که بر اثر سکته قلبی از دنیا رفت. حالا دیگر شاید همه آن گزارش معروف درباره محله قدیم مهران مدیری را خوانده باشند. گزارشی که در آن نوشته شده بود : مهران مدیری هم بچه پایین شهر است و هم سید است و هم مادرش خانم جلسه ای است . هر پنجشنبه اینجا جلسات قرآنی برگزار می شود که مادر مدیری در آنها شرکت می کند.

 • پدر خیلی خوبی داشت :

به گفته همسایه های محله قدیم مهران مدیری، مهران پدر خیلی خوبی داتش که بر اثر سکته از دنیا رفت. مرد متین و موقری بود.

این طور که از حرف های همسایه ها برمی آید ، مهران هم به پدرش رفته و از نظر خلق و خو شبیه به اوست . یکی از همسایه ها درباره او می گوید: « مهران خیلی پسر آقایی است؛ پسری تمیز و پاک. من هیچ چیزی از مهران ندیدم. هرکسی که پشت سرش صحبت کرده است که پسر بدی است اشتباه کرده است. او یک پسر ساده و مودب است».

این همسایه در ادامه گفته بود: «ختم پدر مهران مدیری غلغله بود. از همه جا آمده بودند.» او تاکید می کند: «خانواده مهران مدیری همه شان مذهبی هستند، هم از طرف مادر و هم از طرف پدر خیلی مذهبی اند و کلا مومن هستند. همه فامیل هایشان را که در مراسم ختم مهران دیده بودم مذهبی بودند. خود خانم مدیری چادر از سرش نمی افتد.»

مهران مدیری

مهران مدیری

 • تلخی های مدیری

البته نکته دیگری که درباره آقای مدیری باید یادآوری کرد این است که مهران مدیری برخلاف سریال ها و کارهای طنز تلویزیونی اش همیشه به تولید آثار جدی و حتی تلخ علاقه داشته است.

خود او در مصاحبه با برنامه مثلث شیشه ای گفته بود : «در تئاتر نقش های جدی بازی می کردم از نظر شخصیتی هم آدم طنازی نیستم، بیشتر درون گرا هستم و مسائل جدی برایم جدی تر است. در آینده هم قصد ساخت اثری جدی را دارم».

جالب است بدانید مدیری چند سال پیش در گفت و گویی پیش از ساخت «شب های برره» اعلام کرده بود : «تمامی کارهای طنزی که ساخته ام پرمخاطب و موفق بوده اند. اما با این حال از عملکرد خودم در زمینه طنزسازی راضی نیستم. طنزسازی به شغل من تبدیل شده است و همه افراد ازجمله تهیه کنندگان، منتقدان و… از من می خواهند که مجموعه طنز بسازم. اصل من چیز دیگری است. دوست دارم روزی برسد که کمدی مورد علاقه خودم را بسازم که در عین خنداندن، تلخی های بسیاری را نمایان سازد».

 • برادری مهران مدیری و امید سلطانی خواننده

امید سلطانی در شبکه ای ماهواره ای اعلام کرد « مهران مدیری برادر من است و ما با هم رابطهٔ خوبی داریم گرچه از هم دور هستیم» . اما مهران مدیری این موضوع را تکذیب کرد.

شب های برره

در سال 81 مهران مدیری به همراه همکار نویسنده اش پیمان قاسم خانی قومی را خلق کردند بنام برره اهل ناکجاآبادی به همین نام . پاورچین با طرح معضلات فرهنگی و بیماری های اخلاقی ساکنان روستای خیالی برره رذایل اخلاقی اجتماع و سنتهای غلط مردم آن را چنان بی رحمانه به نقد کشید که این مجموعه را بزرگترین اتفاق نمایشی در تاریخ تلویزیون ایران لقب داد و این تازه آغاز ماجرا بود. در حالی که مجموعه تلویزیونی نقطه چین آنچنان که شایسته ی مدیری و همکارانش بود مطرح نشد و مجموعه داستانی «جایزه بزرگ» نیز با وجود پربیننده بودن، در حد و اندازه های مدیری از آب در نیامد، او به گذشته ی برره سفر کرد تا داستان هایی جدید را در فضای 50 سال قبل ایران روایت کند.

شبهای برره که در سال 84 ساخته شد و به روی آنتن رفت، جایگاهی بود تا حرفهای در گلو مانده جامعه به زبان بیاید. از دردها، مشکلات و ناهنجاری های فرهنگی مردم ایران که سالها در قالب سنت ها و آداب و رسوم غلط و بی ریشه دامنگیر آنان شده بود. مدیری و گروهش در طی چند ماه سختی ها و ناهمواری های زیادی را تحمل کردند و از زیر تیغ تیز بی مهری ها، کوته فکری ها، انتقادهای تند و شایعات بی اساس گذشتند تا «شبهای برره» بار خود را سالم به مقصد برساند … و «برره» ماندگار شد…

 • رفتن از تلویزیون و ورود به شبکه نمایش خانگی :

قهوه تلخ

پس از پخش سریال مرد دوهزارچهره در سال ۱۳۸۸، تصمیم مهران مدیری بر ساخت و پخش سریال جدیدی به نام قهوه تلخ برای صدا و سیما بود اما به دلایل نامعلوم با موافقت مسئولان صدا و سیما همراه نشد، از دلایل عدم موافقت به مسائل مالی اشاره شده است.

سرانجام در شهریور ۱۳۸۹ این مجموعه در شبکه نمایش خانگی توزیع شد. این سریال به موفق ترین سریال شبکه نمایش خانگی تبدیل شد و به عنوان پرفروش ترین سریال شبکه نمایش خانگی لقب گرفت.

آغاز داستان این سریال در مورد نیما زند کریمی، استاد دانشگاه در رشته تاریخ، شخصی که که در زندگی خود با مشکلات مالی مواجه شده است، می باشد. وی پس از مدتی به این نتیجه می رسد که در ایران به تحصیلات مرتبط به تاریخ اهمیتی داده نمی شود و تصمیم می گیرد به طور کلی تاریخ را کنار بگذارد و سعی می کند همهٔ کتاب هایی که در این زمینه دارد را به کتابخانه اهدا کند. در همین حین با دختری آشنا می شود که به تاریخ علاقه مند است و به پیشنهاد آن دختر به کاخی می رود، در آنجا قهوه ای می نوشد که او را به گذشته می برد.

بمب خنده

در نیمه دی ماه ۱۳۸۹ فیلمی از مهران مدیری در حال تقلید برنامه های ماهواره ای در فضای وب، و همچنین به صورت لوح فشرده منتشر شد که به سرعت به یکی از پربازدیدترین لینک ها در محیط وب فارسی و شبکه های اجتماعی تبدیل شد، اما کسی نمی دانست متعلق به کدامیک از آثار مدیری است.

بیوگرافی مهران مدیری

مهران مدیری

ویلای من

در سال ۱۳۹۱ مهران مدیری ساخت مجموعه ای جدید را برای پخش در شبکه نمایش خانگی با نام ویلای من شروع کرد. تیم بازیگران و سازندگان این مجموعه اشتراک زیادی با قهوه تلخ داشت.تولید این مجموعه با سرمایه گذاری مؤسسه فرهنگی «گلرنگ رسانه» از ۲۰ آبان ماه در منطقه ازگل کلید خورد.

داستان ویلای من دربارهٔ پیرمردی متمول و بیمار است که تا به حال ازدواج نکرده و هیچ فرزندی ندارد. وکیل درستکار او برای انجام روال قانونی انحصار وراثت با انتشار آگهی در روزنامه از کسانی که او را می شناسند می خواهد خود را معرفی کنند.

همانند قهوهٔ تلخ، ویلای من هم از طریق شبکه نمایش خانگی پخش شد و به تعدادی از خریداران نسخهٔ اصلی این مجموعه، به قید قرعه جوایزی، از جمله سه ویلا در شمال ایران، اهدا شد. این مجموعه در جذب مخاطبان نتوانست به موفقیت قهوه تلخ دست پیدا کند.

 • ممنوع تصویر شدن مهران مدیری

پس از پخش تیزرهای انیمیشن تهران ۱۵۰۰ درسال ۱۳۹۲ با وجود آن که مهران مدیری در نقش یک بازی کرده بود، معلوم شد که هیچ اشاره ای به وی نشده است. تهیه کننده این مجموعه در واکنش به این موضوع عنوان کرد، به دستور بازرگانی صدا و سیما، نشان دادن تصویر مهران مدیری و حتی پخش صدای او و اشاره به نامش ممنوع است.

شوخی کردم… !

در دی ماه سال ۱۳۹۲ مهران مدیری ساخت مجموعه جدیدش را با نام شوخی کردم…! آغاز کرد. این سریال برخلاف سریال های قبلی از داستان آیتمی سرچشمه می گرفت و هر قسمت موضوع خاصی داشت و به یکی از معضلات جامعه چنگ می زد.این سریال با طیف وسیعی از بازیگران طنز همراه بود(۶۷ بازیگر).

در حالی مهران مدیری در این سریال مجری گری کرد که از آخرین تجربه او در این زمینه در مجموعه طنز ۸۰، دوازده سال گذشته بود.

مهران مدیری در سال ۱۳۸۷ در برنامه مثلث شیشه ای زمانی که مجری برنامه، رضا رشیدپور، از وی پرسید که دوست دارد چه کاری بسازد که تا حالا نساخته در پاسخ گفت دوست دارم در آینده کاری بسازم که هم طنز باشد و هم معضلات جامعه را بیان کند حالا به نظر می رسد شوخی کردم همان کاری باشد که مدیری در سال ۸۷ حرفش را می زد.

مهران مدیری و دخترش

مهران مدیری و دخترش شهرزاد مدیری

 • بازگشت به تلویزیون

در آخرین لحظات سال ۹۲ در شبکه ۳سیما در برنامه ۳ ستاره که مهران مدیری نامزد دریافت بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال های برره و مرد هزار چهره شده بود در این برنامه حاضر شد و بعد از ۶ سال دوری از تلویزیون دوباره به جعبه جادویی برگشت و دو جایزه دریافت کرد. مهران مدیری در این برنامه گفت در اوایل سال ۹۳ به تلویزیون برمی گردد به سه دلیل :

– من فرزند تلویزیون هستم و عمدهٔ زندگیم و همچنین مهمترین آثارم رو در تلویزیون انجام دادم و هیچوقت نمیشه از تلویزیون رفت و برنگشت.

– شبکه نمایش خانگی قابل مقایسه با تلویزیون نیست برای اینکه من یک مخاطب ۷۰ میلیونی رو عوض کردم با یک مخاطب ۳ میلیونی که این منو آزار داده تو این سال ها.

– برای این که احساس می کنم مردم به شدت نیاز دارن به حال خوب، خنده، و به لحظات شاد و این تنها کاریه که از دست من بر می آد و فکر می کنم وقتشه برگردم و این وظیفه رو انجام بدم.

در حاشیه

مجموعه تلویزیونی در حاشیه با نام سابق «اتاق عمل» ساخت آن به کارگردانی و بازیگری، طراحی صحنه و لباس مهران مدیری از مهر ۱۳۹۳ آغاز شد. از ابتدا با حاشیه هایی (مخالفت گسترده از سوی نهادهای حامی پزشکان) در ساخت همراه بود و مدتی هم ضبط و تصویربرداری آن متوقف شد که بدنبال این حاشیه ها با تغییراتی در متن فیلمنامه از شش فروردین ۹۴ شروع شده است. این مجموعه تلویزیونی چهارمین سریال مهران مدیری در دههٔ ۱۳۹۰ و اولین سریال او پس از بازگشت به تلویزیون است.

عطسه

سال ۱۳۹۴ مهران مدیری خبر از سریالی با نام «عطسه» داد. گفته می شد سریال «عطسه» شامل آیتم های مختلف طنز می باشد که دارای موضوعات اجتماعی است و دارای ۱۰ قسمت می باشد که قرار بود در هر بازهٔ زمانیِ مشخص (۲ هفته یکبار) از هفتهٔ اول تیرماه، یک قسمت از آن وارد شبکه نمایش خانگی شود.

دورهمی

مجموعه دورهمی با نام اولیه زعفرون در نوروز ۱۳۹۵ شروع به کار کرد. این مجموعه به سرعت توانست مخاطبان را به خود جذب کند تا جایی که بسیاری از کارشناسان پیش بینی کردند به زودی جای خندوانه رامبد جوان را خواهد گرفت.

MehranModiri5

 • فیلم شناسی مهران مدیری :

تئاتر :

نام سال
خرگوش ۱۳۵۳
شوخی ۱۳۵۶
تلگراف ۱۳۵۸
پلنگ نادان ۱۳۶۲
یک طنز و یک غم آوا ۱۳۶۴
آرسنال ۱۳۶۷
پانسیون ۱۳۶۸
سیمرغ ۱۳۷۰
هملت ۱۳۶۹
کیسه بوکس ۱۳۷۱

رادیو :

 • گوینده «داستان شب»
 • بازیگر داستانهای شب رادیو
 • دیوانه از قفس پرید به کارگردانی بهزاد فراهانی، ۱۳۷۰
 • دژ به کارگردانی اکبر زنجانپور، ۱۳۷۰
 • واسکادلوگاما به کارگردانی جواد شیرگر، ۱۳۷۱
 • موشها و آدمها به کارگردانی محمد عمرانی، ۱۳۷۱
 • گوینده برنامه جلوه‌های پایداری

تلویزیون :

نام سال
سریال مشت‌های کوچک ۱۳۷۱
سریال حکایت‌ها ۱۳۷۱
سریال پندها و اندرزها ۱۳۷۱
سریال نوروز ۷۲ ۱۳۷۲
سریال باغ گیلاس ۱۳۷۲
سریال پرواز ۵۷ ۱۳۷۲
سریال ساعت خوش ۱۳۷۳
سریال سال خوش ۱۳۷۴
سریال نوروز ۷۶ ۱۳۷۶
سریال جُنگ ۷۷ ۱۳۷۷
سریال ببخشید شما ۱۳۷۸
سریال پلاک ۱۴ ۱۳۷۸
سریال ۹۰ شب ۱۳۷۹
سریال طنز ۸۰ ۱۳۸۰
سریال دردسر والدین ۱۳۸۰
سریال پاورچین ۱۳۸۱
سریال نقطه‌چین ۱۳۸۲–۱۳۸۳
سریال جایزه بزرگ نوروز ۱۳۸۴
سریال شب‌های برره نیمه دوم ۱۳۸۴
سریال باغ مظفر پاییز ۱۳۸۵
سریال مرد هزارچهره نوروز ۱۳۸۷
سریال مرد دوهزارچهره نوروز ۱۳۸۸
سریال در حاشیه ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴
برنامه دورهمی ۱۳۹۵

شبکه نمایش خانگی :

نام سال ساخت
سریال گنج مظفر ۱۳۸۵
بمب خنده (غیررسمی) ۱۳۸۷
سریال قهوه تلخ ۱۳۸۸–۱۳۹۱
سریال قلب یخی (فصل سوم) ۱۳۹۱
سریال ویلای من ۱۳۹۱
سریال شوخی کردم…! ۱۳۹۲
سریال عطسه ۱۳۹۴
مهران مدیری

بیوگرافی مهران مدیری

سینما :

نام سال
دیگه چه خبر!؟ ۱۳۷۲
دیدار ۱۳۷۳
توکیو بدون توقف ۱۳۸۱
همیشه پای یک زن در میان است ۱۳۸۶
دایره زنگی ۱۳۸۶
تهران ۱۵۰۰ ۱۳۹۰
پل چوبی ۱۳۹۰
ساعت پنج عصر ۱۳۹۵

مستند :

ساکن صحرای سکوت (زندگینامه خسرو شکیبایی) – کارگردان: الهام قره‌خانی – مهرتاش مهدوی (۱۳۸۷–۱۳۹۰)[۴۸]

من ناصر حجازی هستم… (زندگینامه ناصر حجازی) – تهیه‌کننده: امیر رفیعی (۱۳۹۴)[۴۹]

موسیقی :

عنوان سال
کاست برای کودکان ۱۳۷۲
کاست “دلتنگی ها” ۱۳۷۸
آلبوم «از روی سادگی» ۱۳۷۹
خوانندگی تیتراژ فیلم هم‌نفس ۱۳۸۲
خوانندگی تیتراژ سریال مهر و ماه ۱۳۸۳
خوانندگی تیتراژ سریال شب‌های برره ۱۳۸۴
خوانندگی تیتراژ سریال باغ مظفر ۱۳۸۵
خوانندگی تک آهنگ در آلبوم “دارکوب ۱۳۸۹
خوانندگی تیتراژ سریال قهوه تلخ ۱۳۸۹
خوانندگی تیتراژ سری جدید سریال قهوه تلخ ۱۳۹۱
خوانندگی تیتراژ برنامه دورهمی ۱۳۹۴
خوانندگی تیتراژ سریال زعفرانی ۱۳۹۴
مهران مدیری

مهران مدیری

 

حاشیه‌هااخطار صدا وسیمارضا پورحسین (قائم مقام معاون سیما) در پاسخ به این سؤال که انتقادهایی نسبت به برنامه دورهمی به ویژه درخصوص رفتار مجری این برنامه انعکاس داشته است گفت: « قبول دارم که در برنامه بعضاً سوالاتی مطرح شده که با فرهنگ ایرانی – اسلامی همخوانی ندارد! و نیز با رفتار تنبیه آمیز مجری شأن میهمانان برنامه نادیده گرفته شده است؛ این موارد که به ما انعکاس داده شده است و بررسی کردیم بلافاصله به عوامل برنامه تذکر جدی داده شده است تا نسبت به موارد اخلاقی و رعایت سبک زندگی ایرانی اسلامی دقت بیشتری شود».خداحافظی با سریال سازیاو در تیرماه ۱۳۹۵ دربرنامه هفت گفت : « حوصله ندارم. خیلی وقت است که حالم خوب نیست. یک نوع دگردیسی نیاز است برای ترک تلویزیون و سینمای خانگی به سمت سینما می‌روم و سالانه یک یا دو سینمایی خواهم ساخت. برای اینکه از این شکل کار خسته و اشباع شده‌ام. اصلاً دیگر دوست ندارم و ارضایم نمی‌کند.»

سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست خبری فیلم ساعت ۵ عصر در ۴ شهریور ۱۳۹۵ نشست خبری فیلم ساعت ۵ عصر در هتل هما برگزار شد و مهران مدیری در این نشست به سوالات خبرنگاران پیرامون این فیلم پاسخ داد . طی این نشست خبری، وی اقدام به سیگار کشیدن کرد که این کار وی واکنش‌های گسترده‌ای را در پی داشت . دبیر کل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران در واکنش به این اتفاق گفت :هر گونه رفتار از طرف افراد سرشناس و قابل اعتماد جامعه که سلامت عمومی جامعه را به گونه‌ای به خطر بیندازد، نباید نادیده گرفته شود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

گالری تصاویر
معجزات امام محمد باقر
تاریخچه رشته ورزشی بدمینتون
تزئین میز غذاخوری عروس
تزئین حمام عروس
كليه حقوق اين سایت متعلق به آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان مي باشد.