خانه » بیوگرافی » بیوگرافی خورشید سعیدی بازیگر و خواننده + عکس

بیوگرافی خورشید سعیدی بازیگر و خواننده + عکس

بیوگرافی خورشید سعیدی بازیگر و خواننده + عکس: خورشید سعیدی متولد شهر پاوه (کرمانشاه)، بازیگر و خواننده است.

عفت السادات سعیدی نام واقعی اش است که خورشید را بعنوان نام هنری خود انتخاب کرده است، فارغ التحصیل موسیقی رشته آواز کلاسیک از دانشگاه کنسرواتوار تهران و لیسانس  نمایش از دانشگاه سوره است.

1

مدت٧سال هست که کار بازیگری رو به صورت حرفه ای دنبال می کنند چند سال اول تئاتر هم کار مى کردند ولى بعد شروع به کارتصویرى کردند جشنواره کوثر با کاری به عنوان شالیز حضور داشتند. تله فیلم.شاهد.قاب عکس.فردا روشن است.خانه اى در دور دست .رقص ابر ها سریال.غریبانه .فقط به خاطر تو.چرا و چگونه. صیام.و تیام .این چند نفر و سریال رویاى پرواز حضور داشتند.

2

شروع فعالیت بازیگری

خورشید سعیدی : از کودکی علاقه زیادی به بازیگری و تئاتر داشتم. دوران راهنمایی و دبیرستان هم با دوستانم در مدرسه تئاتر خیلی بازی می کردیم. به همین دلیل رشته دانشگاهی را نمایش انتخاب کردم.

بازیگری را زیر نظر اساتیدی همچون داریوش ارجمند، اصغر همت ، افسر اسدی و خلیل فرد آموختم و این عزیزان واقعا” به من کمک کردند، اولین کار تصویریم بازی در یک پلان از فیلم سینمایی ” کاغذ بی خط” ناصر تقوایی بود.

3

علاقه به موسیقی و آواز

موسیقی را خیلی دوست داشتم ولی موقعیت آن برام پیش نمی اومد. تو همان مدرسه بازیگری استادها به من می گفتند صدای بدی نداری، اگر روی صدات کارکنی شاید یتوانی در این زمینه پیشرفتی داشته باشید.

دوره های موسیقی را در مدرسه نینوا گذراندم کنسرت هم اجراکردیم و استادم راضی بود. اماباز در آن محیط ارضاء نشدم. احساس می کردم که چیزهائی که باید یادبگیرم ، هنوز یاد نگرفته ام. بعدها توانستم دانشگاهی را که همه چیزهائیکه من می خوام داشته باشدرا پیدا کنم.

4

موسیقی و بازیگری 

هردو هنر هستند. باموسیقی آدم آرامش پیدا می کند بازیگری هم همینطوره. ولی خوب مقوله بازیگری با موسیقی فرق می کند در بازیگری تو قالب یکسری شخصیت هایی فرو میروی که تا زمانیکه که تو محدوده فیلمبردای هستی ایفاگر آن شخصیت را برعهده دارید.

اما موسیقی نه. موسیقی وقتی  می خوانی و یا می نوازی باسازت توی یک عالم دیگه ای هستی که احساس می کنی بیشتر به خدا نزدیک می شوی و یک حالت عرفانی تر دارد.

5

جدیدترین عکس های خورشید سعیدی 15

عکس های خورشید سعیدی در اینستاگرام 14

عکس های شخصی خورشید سعیدی 13

عکس های اینستاگرام خورشید سعیدی 12

عکس جدید خورشید سعیدی بازیگر و خواننده 11

عکس های خورشید سعیدی 10

خورشید سعیدی 9

خورشید سعیدی 8

عکس های شخصی خورشید سعیدی 7

عکس های اینستاگرام خورشید سعیدی 6

2 دیدگاه

  1. از همه هنرمندان و بازیگران لطفا بیو بذارین زیبا کرمعلی مهدی کیانی یاسمن ترابی

    • با سلام و احترام
      در سایت اولی ها بیوگرافی هنرمندان و ستارگان ایرانی هر روز در حال آپدیت می باشند .
      چشم سعی میکنیم بیشتر به روزرسانی کنیم .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*