خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » بیماری سرطان سینه شانن دوهرتی بازیگر زن هالیوود + عکس
بیماری سرطان سینه شانن دوهرتی بازیگر زن هالیوود + عکس

بیماری سرطان سینه شانن دوهرتی بازیگر زن هالیوود + عکس

بیماری سرطان سینه شانن دوروتی بازیگر زن هالیوود شانن دوهرتی Shannen Doherty بازیگر زن هالیوود به بیماری سرطان مبتلا شده است .

بیماری سرطان این روزها در دنیا سالاری میکند و هر روز اخبار بیماری سرطان یکی از ستارگان به گوش میرسد و این بار نوبت به شانن دوهرتی بازیگر زن هالیوود رسیده است .

بیماری سرطان سینه شانن دوهرتی بازیگر زن هالیوود

شانن دوهرتی

بیماری سرطان شانن دوهرتی بازیگر زن هالیوود از نوع سرطان سینه است که تا به حال بخشی از سینه شانن دوهرتی را نیز برداشته اند .

شانن دوهرتی بر این عقیده است که پس از فهمیدن بیماری سرطان آدم خوبی شده است و اطرافیانش را بهتر شناخته و دوست و دشمنش را پیدا کرده است .

شانن دوهرتی Shannen Doherty متولد 12 آپریل 13971 در آمریکا می باشد که هم اکنون در سن 45 سالگی به سرطان سینه مبتلا شده است .

چشمان شانن بسیار مورد توجه رسانه ها و مردم قرار گرفته و زیبایی چشمانش جزو زیبایی هایش برای هنرمندیش بود .

شانن دوهرتی معتقد است بعد از سرطان انسان بهتری شده و آنهایی که دوست واقعی نبودند دیگر کنارش نیستند.
به گزارش اسکای نیوز ، این هنرپیشه 45 ساله تجربیات بیماریش را به صورت نوشته در اختیار رسانه ها گذاشته و عکس خود را که موهای سرش را تراشیده منتشر ساخته است.
این هنرپیشه که از سوی انجمن سرطان امریکا در لس آنجلس جایزه دریافت کرد اعلام کرد که دوره رادیوگرافی خود را بعد از اتمام شیمی درمان شروع خواهد کرد.
شانن در این باره گفته است: من بسیار خوشبخت و شاکرم زیرا سرطان زندگی من را به مسیر بهتر هدایت کرد و همه موانع را از سر راه من کنار زد دروغ از زندگی من بیرون رفت و فقط کسانی که واقعاً دوستم دارند در کنارم هستند.

بیماری سرطان سینه شانن دوهرتی بازیگر زن هالیوود

شانن دوهرتی

او از مادر و همسرش کورت ایزوارینکو و دوست هنرپیشه اش (Sarah Michelle Geller) سارا مایکله گلر بسیار قدردانی کرد.
سارا مایکله گلر در مراسم دریافت جایزه دوهرتی گفت او پر از امید است و به یک زن نظامی تبدیل شده است، در روزگاری که کسی بدون آرایش از خانه بیرون نمی آید ، او با سر تراشیده ظاهر شد تا همه بدانند چیزی که برای او اتفاق افتاده ممکن است برای هر کس دیگری نیز اتفاق بیفتد.
دوهرتی در 2015 هنگامی که در یک درام فانتزی مشغول کار بود متوجه سرطانش شد و تا کنون نیز مجبور به برداشتن بخشی از سینه خود شده است.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter