خانه » اخبار ستارگان » بیماری سرطان حنجره وال کیلمر بازیگر نقش بتمن + عکس

بیماری سرطان حنجره وال کیلمر بازیگر نقش بتمن + عکس

بیماری سرطان حنجره وال کیلمر بازیگر نقش بتمن وال کیلمر Val Kilmer بازیگر نقش بتمن در فیلم بتمن به بیماری سرطان حنجره مبتلا شد .

بیماری سرطان به هنرمندان دنیا نیز رسوخ کرده است و بازیگر معروف هالیوود وال کیلمر Val Kilmer بازیگر نقش بتمن به بیماری سرطان حنجره مبتلا شد .

بیماری سرطان حنجره وال کیلمر بازیگر نقش بتمن

وال کیلمر

بیماری سرطان حنجره وال کیلمر توسط یکی از بازیگران معروف هالیوود تایید شده است که خبر از رسوخ بیماری سرطان در هنرمندان هالیوود را میدهد .

وال کیلمر که در فیلم های بسیاری نقش آفرینی کرده است این روزها با بیماری سرطان حنجره دست و پنجه نرم میکند .

وال کیلمر Val Kilmer متولد 31 دسامبر 1959 در لوس آنجلس آمریکاست که در سن 56 سالگی با بیماری سرطان حنجره رو به رو شده است .

وال کیلمر یک بار ازدواج کرده است که همسر وی جوآنا والی می باشد و از این ازدواج دو فرزند به نام های جک کیلمر و مرسدس کیلمر دارد .

بیماری سرطان حنجره وال کیلمر بازیگر نقش بتمن

وال کیلمر

وال کیلمر در فیلم های بسیاری نقش آفرینی کرده است که از معروف ترین این فیلم ها میتوان به بتمن و اسکندر و گمشده اشاره کرد .

خبر ابتلای وال کیلمر هنرپیشه فیلم هایی مثل بتمن، اسکندر و گمشده به سرطان حنجره را مایکل داگلاس دیگر هنرپیشه مشهور هالیوودی اعلام کرد.

کیلمر اوضاع خوبی ندارد و در دو سال اخیر با این بیماری دست و پنجه نرم کرده بود اما نسبت به انتشار خبر آن به شدت مقاومت از خود نشان داد. او بیماری خود را پنهان می کرد و رفت و آمدهای مکرر خود به بیمارستان را به دلیل دیگری عنوان می کرد.

بیماری سرطان حنجره وال کیلمر بازیگر نقش بتمن

وال کیلمر

وال کیلمر بیشتر به دلیل ایفای نقش شخصیت بتمن به شهرت رسید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*