خانه » اخبار ستارگان » بیماری سرطان جواد خیابانی و واکنش جواد خیابانی + عکس
loading...

بیماری سرطان جواد خیابانی و واکنش جواد خیابانی + عکس

بیماری سرطان جواد خیابانی و واکنش جواد خیابانی واکنش جواد خیابانی به بیماری سرطان جواد خیابانی در برنامه خندوانه که شایعه بیماری جواد خیابانی را پایان داد .

شایعات پیرامون ستاره های ایرانی گاهی آنها را به خنده وامیدارد همانند شایعه بیماری سرطان جواد خیابانی که با خنده وی همراه بود .

جواد خیابانی

بیماری سرطان جواد خیابانی

بیماری سرطان جواد خیابانی که در برخی از کانال ها و صفحات اعلام شده بود توسط جواد خیابانی در برنامه خندوانه تکذیب شد .

جواد خیابانی گزارشگر و مجری مطرح ایران در پاسخ به شایعه بیماری اش گفت که نه بیماری سرطان دارد و نه هیچ بیماری دیگری و در قید حیات است .

بیماری جواد خیابانی پس از اشک های وی در برنامه خندوانه توسط برخی از کانال ها و صفحات مطرح شد و برخی بیماری سرطان جواد خیابانی را دلیل گریه هایش اعلام کردند .

جواد خیابانی شامگاه پنجشنبه دوم دی ماه در مقابل دوربین «خندوانه» گفت: «خدا را شکر می‌کنم که نه سرطان دارم و نه به بیماری دیگری مبتلا هستم و (با خنده) در قید حیاتم.»

بخشی از برنامه «خندوانه» در شامگاه پنجشنبه دوم دی به جواد خیابانی که پیش از این هم مهمان برنامه «خندوانه» شده بود اختصاص داشت با این تفاوت که این بار دوربین این برنامه به سراغ خیابانی رفته بود.

جواد خیابانی در حالی که مشغول ورزش در باشگاه بود گفت: «بیستم مرداد سال جاری هنگامی که به برنامه «خندوانه» آمدم 150 کیلو بودم و اکنون با کمک ورزش 30 کیلو کم کرده‌ام.»

این گزارشگر برنامه‌های ورزشی که مهرِ امسال به علت عارضه ستون فقرات تحت عمل جراحی قرار گرفت افزود: «خدا را شکر می‌کنم که نه سرطان دارم و نه به بیماری دیگری مبتلا هستم و (با خنده) در قید حیاتم.»

بیماری سرطان جواد خیابانی

جواد خیابانی

خیابانی در ادامه گفت: «هر چند بعضی‌ها گفتند آن قسمت از «خندوانه» با حضور من تبدیل به گریه‌وانه شد اما من هر چه بودم با حضور در «خندوانه» ضرب در دو شدم.»

او در پایان آرزو کرد فصل چهارم مجموعه تلویزیونی «خندوانه» مانند سه فصل قبلی‌اش مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد.

«خندوانه» از یکشنبه تا پنجشنبه هر شب ساعت 23 از شبکه نسیم پخش می‌شود.


زمین خوردن جواد خیابانی در 23 مرداد 1397 و بستری شدن جواد خیابانی :

جواد خیابانی مجری و گزارشگر پرطرفدار و محبوب فوتبال کشورمان شب گذشته به دلیل زمین خوردن دچار آسیب دیدگی و مشکل می شود که بیمارستان منتقل می شود و قرار است تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

خیابانی در این رابطه گفت: دیشب بدجوری زمین افتادم و دیگر نتوانستم برخیزم. او افزود: متاسفانه از امشب در برنامه مجله آسیایی شبکه ورزش نیستم. جواد خیابانی قرار بود که دیدار سوپر کاپ اروپا میان رئال مادرید و اتلتیکو مادرید را هم گزارش کند: بله این بازی را هم نمی توانم گزارش کنم. باید به بیمارستان بروم تا آنجا جراحی شوم و تحت مداوا قرار بگیرم.

گزارشگر قدیمی فوتبال ایران در ادامه گفت: برای همه همکارانم در شبکه ورزش و شبکه سه آرزوی موفقیت دارم. دلم می خواهد سازمان(صدا و سیما) بهترین برنامه ها را داشته باشد. او همچنین درباره مراحل درمانی اش گفت: عمل جراحی سختی دارم و شاید در حین عمل از دنیا بروم. مردم ایران حلالم کنند و مرا ببخشند که سال ها است آزارشان داده ام. ببخشند که نتوانسته ام کمکشان کنم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*