خانه » اخبار » حوادث » بوسیدن پای دختر پادشاه عربستان توسط نقاش

بوسیدن پای دختر پادشاه عربستان توسط نقاش

بوسیدن پای دختر پادشاه عربستان توسط نقاش بوسیدن پای دختر خالد بن عبدالعزیز توسط نقاش ساختمان .

رسوایی های شاهزادگان عربستان سعودی پایانی ندارد و هر مدت خبری از شاهزاده های سعودی به گوش میرسد .

بوسیدن پای دختر پادشاه عربستان

بوسیدن پای دختر پادشاه عربستان

دختر خالد بن عبدالعزیز پادشاه سابق کشور عربستان جدیدترین رسوایی شاهزادگان سعودی را ایجاد کرده است .

شاهزاده دختر عربستانی نقاش ساختمان را مجبور به بوسیدن پایش کرده و به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده و سپس بدون پرداخت دستمزد و دادن وسایلش ، وی را از خانه اش بیرون کرده است .

رسانه‌های فرانسوی نوشتند دختر خالد بن عبدالعزیز، پادشاه سابق عربستان سعودی، و محافظانش اقدام به ضرب و جرح یک مرد فرانسوی در پاریس کردند. آنها این اقدام را در خانه این شاهزاده انجام دادند.

روزنامه “لو پوان” در این خصوص نوشت: “این مرد در واقع نقاش داخلی ساختمان بوده که برای انجام کارهای بازسازی و نوسازی به خانه لوکس آن شاهزاده سعودی در پاریس دعوت شده بود.

وی قبل از آغاز کار، از وسایل خانه عکس گرفت تا پس از اتمام کار هر وسیله را سر جایش بازگرداند اما شاهزاده سعودی گویی از این اقدام خشمگین شده و به محافظانش گفت “باید این سگ را بکشید، او لیاقت زندگی ندارد.”

پس از این ماجرا بود که محافظان با مشت و لگد به جان آن کارگر افتاده، دست و پاهایش را بهم بسته و به او دستور دادند خم شده و پای شاهزاده را ببوسد. وقتی کارگر این اقدام را نپذیرفت، سپس محافظان به روی وی سلاح کشیدند و پس از تهدید او را بیرون انداختند.

شاهزاده وسایل این کارگر و حتی دستمزدش را به وی نداد. بر اساس گزارش ها، این کارگر از شاهزاده سعودی به پلیس شکایت کرده و خواستار رسیدگی به این حادثه شد.  

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*