خانه » اخبار ستارگان » بوسه محسن افشانی از همسرش یا خواهرش در تلویزیون + فیلم

بوسه محسن افشانی از همسرش یا خواهرش در تلویزیون + فیلم

بوسه محسن افشانی از همسرش یا خواهرش در تلویزیون کلیپ جنجالی بوسه محسن افشانی از خواهرش در برنامه زنده شیداییدر تلویزیون

در روزهایی که اتفاقات عجیب و غریب در تلویزیون و صدا و سیمای ایران کم دیده نمیشود محسن افشانی و خواهرش حرکتی عجیب را رقم زدند تا بار دیگر سوژه جدیدی در سایت ها و رسانه ها ایجاد گردد .

بوسه محسن افشانی از همسرش یا خواهرش

محسن افشانی و خواهرش در برنامه شیدایی

محسن افشانی بازیگر جوان و معروف ایران که این روزها بیشتر برای ایرانیان شناخته شده است به همراه خواهر خود در برنامه شیدایی که در دهه کرامت از شبکه دو در حال پخش می باشد حضور پیدا کرد .

محسن افشانی در آخر برنامه شیدایی که به صورت زنده از شبکه دو در حال پخش بود خواهر خود را در اقدامی که بر طبق شواهد از قبل برنامه ریزی شده بود ، بوسید .

بوسه محسن افشانی از خواهرش که بسیار همه را شگفت زده کرده بود با عناوین مختلف در سایت ها و کانال های ایران در حال انتشار می باشد .

بوسه محسن افشانی از همسرش در برنامه زنده تلویزیون یکی از این عناوین است که در برخی از سایت های معتبر حتی منتشر شده است .

محسن افشانی و همسرش در برنامه شیدایی حضور نداشته و این خبر به صورت کامل تکذیب میگردد و بوسه محسن افشانی از گونه خواهر خود بوده است .

بوسه محسن افشانی از همسرش یا خواهرش

بوسه محسن افشانی از خواهرش در برنامه شیدایی

البته در اینکه برادر و خواهر محرم همدیگر هستند هیچ شکی نیست اما در برنامه زنده تلویزیون ایران پخش چنین صحنه ای آن هم با هماهنگی مجری برنامه همه را شگفت زده کرد .

فیلم بوسه محسن افشانی از خواهرش در برنامه شیدایی را مشاهده میفرمایید .

دانلود کلیپ بوسه محسن افشانی از خواهرش در تلویزیون

2 دیدگاه

  1. و باز هم حماسه ای جدید از ملت ما ! وسه بر محرم در هیچ جا هیچ مشکلی نداره. این قوانین نا نوشته که همش داره جامعه را بسته نگه میداره باید حذف بشن.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*