خانه » گفت و گو » طلاق بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل از دید محمود عزیزی + عکس
loading...

طلاق بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل از دید محمود عزیزی + عکس

طلاق بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل از دید محمود عزیزی صحبت های شنیدنی محمود عزیزی از طلاق بازیگران و همچنین جدایی مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی .

طلاق بازیگران همیشه از مسائل روز ستارگان دنیاست و محمود عزیزی در مورد طلاق بازیگران دنیا و ایران و همچنین جدایی بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل صحبت های جالبی را به میان آورده است .

طلاق بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل از دید محمود عزیزی

محمود عزیزی

طلاق مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی این روزها خاطر مردم ایران و بازیگران ایران را مکدر کرده است و هنوز این خبر نه تایید شده است و نه تکذیب .

محمود عزیزی بازیگر سریال «ستایش» با اشاره به اینکه “طلاق” یکی از معضلات اجتماعی است که باید مانع از افزایش آمار آن در جامعه شد، گفت: متاسفانه طلاق یکی از معضلاتی است که گریبان گیر زوج ها شده است و هر سال شاهد افزایش آن در جامعه هستیم و نیاز است که با استفاده از آموزش جوانان قبل از ازدواج، آمار طلاق را کاهش داد.

وی ادامه داد: به اعتقاد بنده، شناخت صحیح، افزایش درک متقابل، توافق برسر اختلافات یکدیگر و همچنین احترام گذاشتن به درخواست های یکدیگر، داشتن شغل مناسب و تلاش برای رزق و روزی برای خانواده و گاها مشارکت خانم ها در تامین خرج خانه و …. از جمله عواملی است که می تواند موجب تداوم زندگی شود.

این بازیگر سینما و تلویزیون در ادامه با اشاره به معضل طلاق بازیگران اظهار داشت: البته بنده زیاد در جریان طلاق بازیگران ایرانی نیستیم اما معتقدم که یک بازیگر می تواند الگویی برای آحاد جامعه باشد، چرا که مردم او را می شناسند و قطعا ممکن است که طلاق یک بازیگر بر روی افراد تاثیرمنفی بگذارد.

عزیزی با بیان اینکه بیشتر ازدواج های بازیگران در کشورهای غربی براساس شهرت و محبوبیت است، گفت: بازیگران غربی برای افزایش محبوبیت خودشان، با یکدیگر ازدواج می کنند و بعد از مدتی طلاق می گیرند اما چنین روندی نباید در ایران ریشه بدواند، چرا که آثار مخرب فرهنگی به بار می آورد.

طلاق بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل از دید محمود عزیزی

مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی

وی با اشاره به خبری مبنی بر طلاق بازیگرانی همچون “بهنوش طباطبایی” و “مهدی پاکدل” گفت: بنده چیزی در خصوص طلاق این دو بازیگر محبوب نشنیده ام اما واقعا حیف است که چنین زوج های هنرمندی از یکدیگر جدا شوند اما هر یک از آنها بالغ هستند و خودشان باید برای زندگی خودشان تصمیم گیری کنند و اگر چنین خبری واقعیت داشته باشد، واقعا متاثر خواهم شد.

این بازیگر با بیان اینکه نباید مردم در زندگی خصوصی بازیگران و چهره های هنری سرکشی کنند، اظهار داشت: معتقدم که سرکشی در زندگی خصوصی بازیگران سینما و تلویزیون یک کار اشتباهی است و اختلاف و گاها طلاق های آنان نباید زیاد رسانه ای شود، چرا که می تواند به رخ دادن مشکلات بیشتردامن بزند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*