خانه » عکس » عکس بازیگران » بهنوش بختیاری مورد عمل جراحی قرار گرفت

بهنوش بختیاری مورد عمل جراحی قرار گرفت

بهنوش بختیاری مورد عمل جراحی قرار گرفت

نسرین مقانلو در صفحه اینستاگرامش عکسی را به بهنوش بختیاری اختصاص داد

چند روز پیش بهنوش بختیاری بازیگر طنز سینما و تلویزیون کشورمان بنا بر فشار های عصبی در بیمارستان بستری شد و مورد عمل جراحی قرار گرفت.

 

در همین راستا نسرین مقانلو در صفحه اینستاگرام خود ،عکسی از بهنوش بختیاری در بیمارستان منتشر و برای او آرزوی سلامتی کرد.

مقانلو نوشت:
” بهنوش نازنینم آرزوی سلامتی و بهبودی کامل رو از خداوند برای تو دوست نازنینم خواهانم.زیر سایه ایزد یکتا و مولایمان علی همیشه شاد و سلامت و پر از انرژی مثبت باشی.”

بهنوش بختیاری مورد عمل جراحی قرار گرفت

گفتنی است ؛بهنوش بختیاری چندر روز پیش پستی در این باره منتشر و از مردم درخواست کرد تا کمتر دچار استرس و فشار عصبی قرار بگیرند .

بختیاری نوشت:
شکرخدا که جراحی سخت و روز‌های سخت‌تر من به خیر گذشت.. دوران استراحت رو طی میکنم… جانم رو مدیون اول پروردگارم و بعد دکتر محمدرحمانی عزیز هستم..
بوسه به دست‌های شجاع و مهربانش میزنم؛ و همینطور دکتر کردی عزیزدل و پرسنل و پرستاران به غایت مهربان بیمارستان عرفان نیایش؛ و همینطور زحمات بی دریغ همسرم. خانواده هامون. وتشکر ازاقوام. دوستان. همکاران و مردم عزیزم که با محبت و عشقشون شرمندم کردن.ببخشید که نتونستم پاسخ تک به تک عشقامو بدم. هرچه بود از دعای شما بود.خدا خودتون و عزیزتون رو همیشه سلامت نگه دارد.خواهش میکنم از استرس و فشار عصبی و کار زیاد دور باشید؛ و هرکسی که شما رو ناراحت میکند حذفش کنید.. هرگز در زندگیم تا این حد به مقام بزرگ پزشک پی نبرده بودم؛ و همینطور خدای خوبم رو تا این حد به خودم نزدیک ندیده بودم.شکرت خدایا.

بهنوش بختیاری مورد عمل جراحی قرار گرفتآرزوی سلامتی مقانلو برای بهنوش بختیاری

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*