خانه » اخبار ستارگان » بهرام رادان در مورد توئیت ازدواج همجنسگرایان توضیح داد

بهرام رادان در مورد توئیت ازدواج همجنسگرایان توضیح داد

توضیحات بهرام رادان ازدواج همجنسگرایان

به گزارش اولی ها بهرام رادان بازیگر سینما در پی ایجاد برخی حواشی برای او، با انتشار یادداشتی در مورد تصویب قانون ازدواج همجنسگرایان در آمریکا تلاش کرد ابهامات ایجاد شده را برطرف کند.

در پی انتشار اخباری ضدونقیص در چند روز اخیر و ایجاد حواشی برای بهرام رادان، این بازیگر سینما تصمیم گرفت توضیحاتی برای برطرف شدن سوء‌تفاهم‌ها ارائه کند. در روزهای اخیر مطلبی در فضای مجازی منتسب به این بازیگر انتشار یافت که البته لحظاتی پس از انتشار به سرعت از فضای مجازی حذف شد، اما حواشی ایجاد شده در پی آن ادامه داشته است.

این بازیگر یادداشتی را با هدف برطرف کردن ابهامات و سوءبرداشت‌های ایجاد شده در اختیار خبرآنلاین قرارداد.

 

متن کامل یادداشت بهرام رادان به این شرح است:

در پی انتشار مطلب منتسب به اینجانب در فضای مجازی لازم دیدم تا توضیحات ذیل را در اختیارتان قرار دهم:

با توجه به علاقه مطالعاتى و تجربیات شخصى نگارنده در حوزه مسائل فرهنگی و اجتماعی در کشورهاى مختلف و نظر به این که در کشور ایالات متحده، تعداد افراد مذهبى در این کشور به حدى بالاست که أساسا اتخاذ چنین تصمیمى توسط دموکرات‌ها، آن‌هم درست همزمان با دور نهایى مذاکرات با ایران و در یکسال و نیم باقیمانده به انتخابات این کشور باید دلایل سیاسی خاص ویژه‌ای داشته باشد که منجر به تصویب ناگهانى چنین قانون عجیبى شده است.

بیشتر بخوانید :  عکسی دیدنی از خوشتیپ ترین مرد و زن بازیگر ایرانی

در مطلب منتسب که تنها چندى پس از انتشار و به منظور جلوگیرى از سوءاستفاده حذف شد، فقط اشاره به «تاریخى بودن» تصویب این قانون شده بود و به هیچ وجه کلامى از تأیید و حمایت در آن نبود، پرواضح است که چنین رفتارهایى در قانون، عرف و شرع ما محکوم است، لذا حرکت غیرمسئولانه برخى سایت‌ها در بد تیتر کردن، به خودانگاشتن و بزرگنمایى این مسئله، تنها آب به آسیاب دشمن ریختن بود و نیت من فقط کنجکاوى از پس پرده ماجرا و دلایل این اقدام بود نه تایید و حمایت از آن.

 

خبر آنلاین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*