خانه » بیوگرافی » بازیگران » بهدخت ولیان بیوگرافی بهدخت ولیان + تصاویر

بهدخت ولیان بیوگرافی بهدخت ولیان + تصاویر

بیوگرافی بهدخت ولیان

به گزارش اولی ها: بهدخت ولیان متولد دهه شصت تحصیلاتش را در رشته بازیگری گذرانده است.

بهدخت ولیان با درخشش در تئاتر خیلی زود به سینما راه یافت وی در نمایش های “اسم” ، “سالگشتگی” بازی های خوبی را به نمایش گذاشت.

عکس بهدخت ولیان

عکس بهدخت ولیان

فیلم شناسی

۱- فیلم سینمایی دوران سرطانی

۲- فیلم سینمایی دو طبقه روی پیلوت (پس از حادثه ای که برای الناز شاکردوست در فیلم دو طبقه روی پیلوت رخ داد وی جاگزین او شد.)

۳- فیلم سینمایی امیر

۴- فیلم سینمایی سورنجان

۵- فیلم کوتاه طاغی

ازدواج و عکس همسر

خانم بهدخت ولیان مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

تئاتر یا سینما

سینما و تئاتر هر دو به یک میزان برای من مهم هستند؛ این ۲ مدیوم تفاوت بسیاری با هم دارند اما من عاشقانه هر دوی آن ها را دوست دارم اما نمی توانم این حقیقت را عنوان نکنم که حضور در تئاتر برای یک بازیگر بزرگترین کلاس درس است و به همین دلیل بسیار خرسندم که سال ها با بزرگان تئاتر کشور همکاری داشته ام و در تئاترهای مختلفی به ایفای نقش پرداخته ام. اصولاً اگر تئاتر نبود امروزه من در این جایگاه نبودم.

حضور در جشنواره فیلم فجر

حضور بنده با فیلم «امیر» در جشنواره فیلم فجر می تواند پلی برای ترقی، دیده شدن و جهش من باشد چرا که پیش از این هیچ یک از فیلم هایم در جشنواره به نمایش درنیامده بود.

نقش ولیان در فیلم امیر

من در فیلم «امیر» نقش یک مادر را بازی کردم؛ این در حالی است که من تجربه مادر بودن ندارم و اصلاً ازدواج نکرده ام که ببینم می توانم مادر خوبی باشم یا خیر!؛ در این کاراکتر یک تنش وجود دارد، یک اتفاقاتی در زندگی این زن هست و آدم هایی در زندگی او هستند که به نوعی این زن را که از شهرستان به تهران آمده و یک تنه روی پای خود ایستاده است را به جنگ می طلبند.

نحوه انتخاب در فیلم امیر

حضور من در فیلم «امیر» بخاطر توانایی‌های خودم بود چون از بین چند نفر برای حضور در این فیلم انتخاب شدم. من قبل از بازی در فیلم «امیر» و سینما در تئاتر فعالیت داشتم. چند فیلمنامه پیشنهاد شد که قبول نکردم چون دوست داشتم تمام تمرکزم را برای کاراکتر غزل بگذارم، چون واقعا کاراکتر سختی بود.  فعالیت در فضای مجازی

بهدخت ولیان تنها یک اکانت رسمی اینستاگرام به آدرس behdokhtvalian  دارد.

همچنین بخوانید: بهدخت ولیان جایگزین الناز شاکردوست در دو طبقه روی پیلوت

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*