خانه » کتاب و رمان » بهترین کتاب ها برای زوج ها

بهترین کتاب ها برای زوج ها

بهترین کتاب ها برای زوج ها: همه ما فکر می کنیم که مطالعه یکی از فعالیت های مختص دوران مجردی است اما کتاب ها را نیز می توان به اشتراک گذاشت. وقتی می توانید همراه با دوستانتان کتاب بخوانید چرا با همسرتان به مطالعه مشغول نشوید؟ در این جا کتاب هایی معرفی شده است که کمک می کنند مشکلاتتان در رابطه از بین برود و آرامش زندگی را به دست آورید.

study-1

دریافت عشق دلخواهتان: راهنمای عملی زوج ها اثر هارویل هندریکس

هارویل هندریکس رابطه درمانی است که ۳۰ سال است به زوج ها کمک می کند منفی گرایی را از زندگی روزانه خود حذف کنند. کتاب دریافت عشق دلخواهتان در سال ۱۹۸۸ منتشر شد و میلیون ها کپی از آن به فروش رسید. او برای راهنمایی زوج ها از داستان های شخصی خودش از دو ازدواجی که داشته است استفاده می کند.

study-2

پنج زبان عشق اثر گری چاپمن

به اعتقاد بیشتر زوج ها ارتباط برقرار کردن کلید یک رابطه خوب است اما طبق گفته های مشاور ازدواج گری چاپمن نحوه برقراری ارتباط بسیار مهم تر است. بعضی ها به کلمات محبت آمیز نیاز دارند، بعضی ها به تماس های فیزیکی، بعضی ها به هدیه و خیلی موارد دیگر…چاپمن به زوج ها کمک می کند نیازهای یکدیگر را شناخته و آن نیازها را برطرف نمایند.

study-3

اتحادیه ابلهان اثر جان کندی تول

گاهی اوقات بهترین راه برای ارتباط برقرار کردن با همسرتان این است که با هم بخندید و این راه ما را به سمت کتاب طنز جان کندی که داستان مردی چاق در نیواورلئان است می کشاند.

study-4

امریکانا اثر چیماماندرا نگوزی آدیچی

امریکانا یکی از بهترین و بحث برانگیزترین کتاب های منتشر شده است. این رمان توانسته است برنده جایزه هرتلند تریبون شیکاگو و جایزه حلقه منتقدین ملی کتاب و نامزد جایزه ادبی بین‌المللی دوبلین و جایزه زنان بیلیز شود. امریکانا داستان دو زوج عاشقی است که به دلیل جنگ مسیر زندگی شان از هم جدا می شود و زندگی متفاوتی را دور از هم تجربه می کنند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*