کشف حجاب بهاره رهنما و جریان توهین میلان مندی + عکس

کشف حجاب بهاره رهنما و توهین میلان مندی

در سال های اخیر در پی کشف حجاب چند بازیگر زن که با فریب خوردن از مسئولینم شبکه جم برای پول به این شبکه مهاجرت کرده بودند شاهد اخبار متعددی در مورد کشف حجاب سایر بازیگران زن بوده ایم .

شایعاتی بی اساس در مورد کشف حجاب بازیگران زن ایرانی که اکثر آنها به سرعت با تکذیبیه مواجه شده و سریعا از اخبار شایعه پردازان خارج میگردد .

کشف حجاب بهاره رهنما بازیگر زن ایرانی

بهاره رهنما

کشف حجاب بهاره رهنما جدیدترین خبری است که از کشف حجاب بازیگران زن ایرانی توسط شخصی منتشر شده است که توسط بهاره رهنما به سرعت تکذیب شد .

این شخص به نام مستعار میلان مندی برای خیلی از ستارگان ایجاد مزاحمت کرده است که این بار با پیگیری بهاره رهنما در دام قانون افتاد .

بازیگر زن ایرانی با انتشار عکسی که به آن برای کشف حجابش استناد شده بود و سایر اسناد توهین میلان مندی در صفحه اینستاگرام بهاره رهنما به تکذیب آن پرداخت و قضاوت را به مردم سپرد .

کشف حجاب بهاره رهنما

کشف حجاب بهاره رهنما

بهاره رهنما با انتشار عکس بالا نوشت :

❌طنز؟یا توهین؟
کپشن داخل عکس ها فقط بخشی از توهین های چند ماهه این شخص است ❗️لطفا به تشویش بیهوده اذهان عمومی دامن نزنید!

و تفاوت توهین و افترا را با شوخی و طنز بدانیم!

چندی پیش شخصی با نام مستعار” میلان مندی” توهین هایی بسیار سنگینی کرد خطاب به من و خانواده ام که به پیوست عکس ها میبینید که شوخی نیست خصوصا اگر خودتان را جای من بگذارید!

در پی شکایت قضایی از این شخص که ادعا میکرد خارج از کشور است و قبلا هم به اشخاص مشهور دیگری توهین هایی کرده بود توسط وکیلم اقای مجید نیکویی و تیم حقوقی مان موضوع بررسی و با همکاری پلیس فتا مشخصات اصلی این شخص فاش شد،در مرحله دادسرا ایشان که ادعا میکرد هرگز پایش به قانون و عذر خواهی باز نمیشود توسط وکیلشان به سراغ پدر ،همسر و وکیلم رفته وبا واسطه قرار دادن حال بد مادرشان از ما رضایت گرفته و تعهد محضری به عدم مزاحمت مجدد دادند ،و اصرار داشتند که اسم و فامیل واقعیشان فاش نشود!

امروز خانم مجری شبکه من و تو که اتفاقا همیشه در مورد فعالیت های زنان و کودکان از بنده کلی تعریف و تمجید میفرمودند بنده رو منتسب به جریاناتی دانستند و به ناحق سعی در تشویش اذهان عمومی داشته اند،جالب است که همین اقای مثلا میلان مندی مرتب خودش را مربوط و‌در جریان ارتباط با رسانه های خارجی معرفی کرده و حتی در پلیس فتا در این مورد توضیحاتی داده ،امروز بعد از عذر خواهی در صفحه شون و تعهد کتبی محضری ظاهرا دیدن بهترین راه کمک گرفتن از دوستان مرتبط خارج از کشورشونه برای ادامه جنگ بی ثمرشون با سلبریتی ها!

قضاوت رو بخودتون میسپرم و چنان همیشه با شما شفاف هستم.

پی نوشت: اینکه چرا و چطور من دو سه بار تونستم برای هتاکان اینترنتی حکمی بگیرم که به عذر خواهی بیفتند اصلا عجیب نیست چون من دفتر حقوقی دارم و با توجه به تحصیلاتم در این رشته خود و همکارانم به دقت با این جور اسید پاشی های اینترنتی برخورد میکنیم ،مردم عادی هم اگر بدانند و پیگیر باشند بهمین راحتی میتوانند شکایت کنند و از چنین برخورد هایی در فضای اینترنت بکاهند و کاش اینطور باشد،خلاصه اینکه خصوصا برای پرونده هایی از این نوع برای مردم عزیز و نیز مشاهیر و چهره ها در خدمتیم خصوصا اگر پای این نوع هتاکی های ناموسی در میان باشد!به امید اینکه با این پیگیری ها از بار این خشونت مجازی اما واقعی بکاهیم! در ادامه صفحه وکلای همکار من تگ میشود برای اشنایی بیشتر دوستان و دانستن حقایق در مورد پرونده “میلان مندی”مستعار که به نظرم بزودی مجبور به افشای اسم واقعیش خواهم شد🙏🏻


در ادامه عکس های منتشر شده توسط بهاره رهنما در مورد هتاکی میلان مندی را برای شما عزیزان منتشر میکنیم .

میلان مندی

اهانت به بهاره رهنما

کشف حجاب بهاره رهنما بازیگر زن ایرانی

میلان مندی و بهاره رهنما

کشف حجاب بهاره رهنما بازیگر زن ایرانی

بهاره رهنما و میلان مندی

کشف حجاب بهاره رهنما بازیگر زن ایرانی

عذرخواهی میلان مندی

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگان