خانه » اخبار » بستری شدن جواد خیابانی در بیمارستان

بستری شدن جواد خیابانی در بیمارستان

بستری شدن جواد خیابانی در بیمارستان به گزارش اولی ها: جواد خیابانی مجری و گزارشگر پرطرفدار و محبوب فوتبال کشورمان شب گذشته به دلیل زمین خوردن دچار آسیب دیدگی و مشکل می شود که بیمارستان منتقل می شود و قرار است تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

بستری شدن جواد خیابانی در بیمارستان

بستری شدن جواد خیابانی در بیمارستان

بر اساس خبرهای منتشر شده جواد خیابانی به دلیل مشکلی که برایش پیش آمده برای مداوا به بیمارستان رفته و به گفته خودش باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد و این به آن معنا است که چند برنامه ای که باید اجرا کند را نمی تواند انجام بدهد.

خیابانی در این رابطه گفت: دیشب بدجوری زمین افتادم و دیگر نتوانستم برخیزم. او افزود: متاسفانه از امشب در برنامه مجله آسیایی شبکه ورزش نیستم. جواد خیابانی قرار بود که دیدار سوپر کاپ اروپا میان رئال مادرید و اتلتیکو مادرید را هم گزارش کند: بله این بازی را هم نمی توانم گزارش کنم. باید به بیمارستان بروم تا آنجا جراحی شوم و تحت مداوا قرار بگیرم.

گزارشگر قدیمی فوتبال ایران در ادامه گفت: برای همه همکارانم در شبکه ورزش و شبکه سه آرزوی موفقیت دارم. دلم می خواهد سازمان(صدا و سیما) بهترین برنامه ها را داشته باشد. او همچنین درباره مراحل درمانی اش گفت: عمل جراحی سختی دارم و شاید در حین عمل از دنیا بروم. مردم ایران حلالم کنند و مرا ببخشند که سال ها است آزارشان داده ام. ببخشند که نتوانسته ام کمکشان کنم.

جواد خیابانی گزارشگر و مجری پراحساس فوتبال ایران است که  با گزارش های  بازی های خاطره انگیزی چون بازی ایران استرالیا و ایران و آمریکا نامش در تاریخ فوتبال ایران ثبت شده است. او در زلزله کرمانشاه نیز یکی از فعال ترین چهره ها بود و زمان زیادی را صرف کمک به مردم زلزله زد کرد.

مجله اینترنتی اولی ها برای این گزارشگر و مجری پراحساس و مهربان آرزوی سلامت دارد و امیدوار است تا هرچه زودتر بتواند باز هم با گزارش های جذابش به عرصه گزارشگری و اجرا بازگردد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*