خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ اجتماعی » بریدن گوش کودک زباله گرد توسط ماموران شهرداری + فیلم

بریدن گوش کودک زباله گرد توسط ماموران شهرداری + فیلم

بریدن گوش کودک زباله گرد توسط ماموران شهرداری به گزارش اولی ها: از شب گذشته ویدئوی دلخراشی از یک کودک که می گوید پیمانکاران شهرداری منطقه سه تهران گوش او را با تیغ بریده اند در فضای مجازی منتشر شده است.

بریدن گوش کودک زباله گرد توسط ماموران شهرداری

بریدن گوش کودک زباله گرد توسط ماموران شهرداری

در این فیلم کودک زباله گرد اذعان می کند که پیمانکاران شهرداری منطقه 3 بخشی از گوش او را بریده اند!

الهام فخاری رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران در واکنش به انتشار این فیلم گفت: من با شهردار منطقه 3 در این خصوص صحبت کردم و قرار شد پیگیری های لازم صورت بگیرد.

وی با بیان این‌که موضوع این است که باید اصل ماجرا حل شود، اظهار کرد: در کمیته‌ اجتماعی شورای شهر تهران به دنبال آن هستیم که مولفه‌های دقیق‌تری را در مورد کنترل عملکرد پیمانکاران زباله داشته باشیم.

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران با بیان این‌که بعضا دیده می‌شود که پیمانکاران وظایف خود را به پیمانکاران درجه ۲ و ۳ واگذار می‌کنند و حتی از اتباع بیگانه بهره‌کشی می‌شود، گفت: باید مدل نظارتی‌مان را موثرتر کنیم و قطعا این مهم پیگیری می‌شود.

فخاری با بیان این‌که باید نظام مدیریت و جمع‌آوری پسماند تغییر پیدا کند، گفت: لازم نیست که حتما از روش‌های اروپایی برای جمع‌آوری زباله استفاده کنیم، بلکه برخی از شهرهای کشورمان نیز در این امر موفق بودند و تا وقتی که راه در رو در جمع‌آوری زباله‌ها وجود دارد، نمی‌توان مشکلاتی از این قشر را حل کرد.

در ویدئوی زیر کودک زباله گردی را می بینید که می گوید ماموران جمع آوری ضایعات شهرداری منطقه 3 گوش او را با تیغ بریده اند:

بیشتر بخوانید :  فیلم مصاحبه شهرام جزایری در برنامه دید در شب رضا رشیدپور

فیلم بریدن گوش کودک زباله گرد

عاملان گوش بری کودک زباله گرد دستگیر شدند

مجید فراهانی، عضو شورای شهر تهران با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در توییتر از شناسایی و بازداشت عوامل حادثه بریدن گوش یک کودکار کار (زباله گرد) خبر داد.

فراهانی توییت زیر را منتشر کرد.

چندی پیش شهردار تهران با صدور دستوری خطاب به مدیران شهری ذیربط از آنان خواسته بود در پیگیری و روشن شدن جزییات ماجرای مضروب شدن کودک زحمتکش کار، هر چه سریع تر اقدام و متهم را پس از شناسایی، به مراجع قضایی معرفی کنند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*