خانه » فرهنگ و هنر » برنامه خندوانه رکورد زد + عکس

برنامه خندوانه رکورد زد + عکس

برنامه خندوانه رکورد زد برنامه خندوانه در شب مسابقه چهار بازیگر زن ایران کمند امیرسلیمانی و لیندا کیانی و سحر ذکریا و نیکی مظفری رکورد ۵۶۰ میهمان در برنامه را زد

برنامه خندوانه که این روزها با استقبال فراوانی رو به رو شده و مردم ایران به شدت پیگیر برنامه رامبد جوان کارگردان و مجری خندوانه هستند با میزبانی از ۵۶۰ نفر در برنامه خندوانه رکورد تعداد میهمان در یک برنامه تلویزیونی را زد .

در شب حضور چهار بازیگر زن ایرانی کمند امیرسلیمانی و لیندا کیانی و سحر ذکریا و نیکی مظفری در برنامه خندوانه و مسابقه های گوناگون دابسمش و نقاشی و حدس زنی و … میان چهار بازیگر زن ۵۶۰ نفر از نزدیک شاهد اجرای خندوانه بودند که این جمعیت رکورد برنامه خندوانه در جمعیت میهمان را زد .

برنامه «خندوانه» در شب گذشته با میزبانی بانوان عرصه ی هنر، اجرای گروه دوم مسابقه ی لباهنگ را به شب میلاد خانم فاطمه الزهرا(س) موکول کرد.

در ابتدا این برنامه رامبد جوان به رسم همیشگی شادی «خندوانه» را به تمام کسانی تقدیم کرد که اهل صلح و دوستی هستند و با ابراز خرسندی از رکورد شکنی حضور تماشاگران بیان کرد: امشب «خندوانه» در طول تاریخ رسانه ملی رکورد دار میزبانی ۵۶۰ نفر در یک برنامه تلویزیونی شد.

همچنین پس از یک رفت و برگشت رسانه ای رامبد جوان آرای مردمی دو گروه پنجم و ششم مسلبقه ی لباهنگ را به شرح ذیل اعلام کرد:

در گروه پنجم امیر حسین رستمی با کسب ۳۲۷۱۳۱ رای در رقابت با محمد رضا هدایتی با مجموع ۱۵۲۵۱۰ رای به مرحله ی دوم صعود کرد و در گروه ششم ارشا اقدسی با ۳۱۳۶۱۰ رای به مرحله دوم این مسابقه راه پیدا کرد و امیر حسین مدرس با مجموع ۱۱۵۰۱۸ رای از دور مسابقات خارج شد.

پس از اعلام نتایج آرای لباهنگ، جناب خان با اجرای قطعه ای جنوبی وارد صحنه خندوانه شد و پس از آن مهمان های برنامه؛ کمند امیر سلیمانی، سحر ذکریا، نیکی مظفری و لیندا کیانی به جمع خندوانه هایی پیوستند.

در برنامه شب گذشته خانم ها به دو گروه شرکت کننده تقسیم شدند و با اجرای مسابقه های متنوعی چون؛ دابسمش، عکس و کلمه، لب خوانی  و بداهه گویی به رقابت پرداختند.

لیندا کیانی و سحر ذکریا با عنوان شرکت کننده گروه اول و نیکی مظفری و کمند امیرسلیمانی در گروه دوم با اجرای دابسمش گزارش های ورزشی، کلمه و عکس، لب خوانی ضرب المثل، بداهه گویی در شعر شبی متفاوت را با حضور خودشان در برنامه «خندوانه» رقم زدند.

کاروان «خندوانه» با گذر از شهر های مختلف ایران در شب گذشته همراه با کاروان راهیان نور به منقطه‌ی عملیاتی شلمچه سفر کرد و در آنجا با به تصویر کشیدن این یادمان شهدا با کسانی که به بازدید از این منطقه آمده بودند صحبت کرد.

در انتهای رامبد جوان به همراه مهمان های شب گذشته تصمیم گرفتند یک روز برای شادی بانوان آسایشگاه کهریزک بگذارند و به آسایشگاه بروند.

در زیر عکس های برنامه خندوانه با حضور چهار بازیگر زن ایران را مشاهده میفرمایید .

بازیگران زن در خندوانه

بازیگران زن در خندوانه

رکورد خندوانه

رکورد خندوانه

بازیگران زن در خندوانه

بازیگران زن در خندوانه

بازیگران زن در خندوانه

بازیگران زن در خندوانه