جنجال برخورد پلیس آمریکا با دختر سیاه پوست / عکس

جنجال برخورد پلیس آمریکا با دختر سیاه پوست پخش کلیپ پرت کردن دختر نوجوان به زمین و گذاشتن پا در کمر دختر و فشار سر وی به زمین توسط پلیس

درهفته گذشته کلیپی از برخورد نیروهای پلیس با عده ای از پسران و دختران نوجوان که یک مهمانی گرفته بودند بر یوتیوب منتشر شد که بازدید بسیار بالایی خورد .

در این کلیپ که پسران نوجوان کم سن و سال سیاه پوست را با تشر و فریاد بر زمین نشانده و دست های آنان را از پشت میبندند با اعتراض یکی از دختران حاضر در صحنه مواجه میشود .

یکی از نیروهای پلیس با بی رحمی تمام با دیدن اعتراض حرفی دختر ، وی را گرفته و محکم به زمین پرت میکند و با کشیدن مو های دختر 14 ساله وی را روی زمین میخواباند که این کار پلیس باعث تحریک دو نوجوان دیگر می شود که برای دفاع از دختر به سمت این پلیس میروند که پلیس با درآوردن اسلحه خود باعث فرار این دو نفر میشود که همکاران این پلیس به دنبال این دو رفته و یکی را دستگیر میکنند .

کتک زدن دختر 14 ساله

پلیس سفید پوست پس از فرار دو پسر ناجی دختر بیچاره را روی زمین خوابانده و زانوی خود را به کمر دختر بیچاره فشار میدهد و صورتش را به زمین میکشد .

این رفتار این پلیس دقایقی طول میکشد تا همکاران وی بازمیگردند .

کتک زدن دختر 14 ساله

در تصاویر این ویدیو به شدت ترس و هراس را در چهره نوجوانان دستگیر شده میتوان دید که از رفتار وحشیانه پلیس های سفیدپوست به شدت ترسیده اند و نگران جان خود هستند که مبادا به دست این پلیس ها کشته شوند .

جالب اینجاست که پس از انتشار این ویدیو که به شدت در آمریکا سر و صدا کرد فقط به تعلیق چند روزه این افسر پلیس سفیدپوست منجر شد .

 

منطبق با کلید واژه: اخبار حوادث