خانه » خودرو » با شورولت کامارو ۱۲۰۰ اسب بخاری آشنا شوید!

با شورولت کامارو ۱۲۰۰ اسب بخاری آشنا شوید!

با شورولت کامارو ۱۲۰۰ اسب بخاری آشنا شوید!: اگر قدرت ۶۵۰ اسب بخاری نسل ششم شورولت کامارو ZL1 همچنان کافی نیست یک شرکت تیونینگ در حال ارائه پکیج ارتقایی است که خروجی قدرت خودرو را تقریبا دو برابر کرده و باعث ضعیف جلوه شدن مدل Callenger SRT Demon شرکت دادج شده است!

پکیج VR1100 این شرکت یعنی Vengeance Racing قدرتی حتی بیشتر از هنسی Exorcist ارائه می‌دهد. نتایج بدست آمده بروی دینامومتر نشان می‌دهند که این خودرو در چرخ های عقب خود معادل ۱,۰۴۷ اسب بخار قدرت و گشتاوری برابر با ۷۸۶ پوند فوت تولید می‌کند. با محاسبه‌ی نیروی پیشران مکانیکی، قدرت این خودرو در حدود ۱,۲۰۰ اسب بخار تخمین زده می‌شود. برای دستیابی به این میزان قدرت، این شرکت تغییراتی از جمله استفاده از یک سیستم سوپر شارژرِ پروشارژر F-1A-94، اینترکولر هوا به آب، سر سیلندر دارای CNC این شرکت، استفاده از کیت میل بدنه Stage II، سیستم E85 و هِدِرهای لوله بلند فلزی ضد زنگ Kooks، را در این خودرو اعمال کرده است.

 

در کمال تعجب موتور LT4 Block مدل پایه ZL1 و یک سیستم انتقال قدرت خودکار ده دنده‌ای، کشش این میزان قدرت را داشته است. صدای تولید شده توسط موتور این خودرو تا حدی است که احتمالا نیاز به گوش گیر خواهید داشت. هنوز اطلاعاتی درباره قیمت این خودرو منتشر نشده اما با توجه به هزینه ۶۲,۰۰۰ دلاری مدل پایه کامارو ZL1 انتظار می‌رود که مدل تیون شده‌ی این خودرو بیش از ۷۰,۰۰۰ دلار قیمت گذاری شود. متاسفانه این شرکت اعداد و ارقامی درباره عملکرد این خودرو ارائه نداده اما به گفته این شرکت به زودی شاهد حضور آن در یک پیست مسابقه خواهیم بود. مدل پایه کامارو ZL1 می‌تواند در ۳٫۵ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد و سرعت اوجی برابر با ۱۹۰ مایل در ساعت دارد در نتیجه می‌توان عملکرد بالقوه این هیولا را تا حدودی حدس زد. 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*