بازی کلش آف کینگز clash of kings / دانلود و آموزش

کلش آف کینگز clash of kings دانلود جدیدترین ورژن بازی آنلاین کلش آف کینگز و آموزش بازی کلش آف کینگز clash of kings

دانلود و آموزش بازی کلش آف کینگز CLASH OF KINGS

این روزها بازی های آنلاین طرفداران بسیاری در ایران و جهان پیدا کرده اند . بازی آنلاین یعنی بازی هایی که برای پیشرفت و انجام آن بازی باید به اینترنت متصل باشید و به سرور های شرکت طراحی کننده بازی متصل بشید .

در میان بازی های آنلاین بازی های دهکده یا قلعه ای از طرفداران ویژه ای برخوردار است .

حتما اسم بازی کلش آف کلنز clash of clans به گوش شما خورده است . این بازی از بازی های آنلاین می باشد که به شدت در جهان پرطرفدار شده است .

بازی کلش آف کلنز در ایران نیز جای خاصی برای خود باز کرد است و از طرفداران بسیاری برخوردار است .

اما امروز قصد داریم بازی آنلاین دیگری که از واقعیت و گرافیک بهتری نسبت به بازی کلش آف کلنز برخوردار هست را به شما معرفی کنیم .

 

بازی آنلاین کلش آف کینگز ( Clash Of Kings ) :

این بازی نیز به سرعت خودش را در جهان دارد نشان میدهد .

این بازی از گرافیک بسیار خوبی برخوردار است و همچنین از ویژگی های خاصی برخوردار میباشد که در بازی کلش آف کلنز از این ویژگی ها خبری نیست .

مقایسه بازی کلش آف کلنز و کلش آف کینگز را به مطلب دیگری که در آینده منتشر خواهیم کرد میسپاریم .

قصد داریم بازی کلش آف کینگز را به طرفداران بازی آنلاین آموزش بدهیم .

 

دانلود بازی کلش آف کینگز download clash of kings :

اول باید این نکته رو متذکر بشم که این بازی به دو نوع در دسترس ایرانیان قرار دارد .

اول نوعیست که در نرم افزار بازار موجود هست که برای سیو بازی باید به اکانت فیسبوک متصل بشیم و برای اتصال به اکانت فیسبوک قطعا دچار مشکل هایی برای فیلترینگ فیسبوک و فیلترشکن خواهیم شد که ما اکیدا توصیه میکنیم که این روش را انتخاب نکنید .

دوم نوعی از بازیست که از طریق گوگل پلی و شرکت اصلی این بازی منتشر شده است که علاوه بر فیسبوک اجازه سیو بازی از طریق اکانت گوگل رو میده که خیلی بهتر هست که ما این مورد رو برای دانلود قرار داده ایم .

 

Clash of Kings v2.45.0

دانلود آخرین ورژن بازی آنلاین کلش آف کینگز ( Clash Of Kings )

 

 

آموزش بازی کلش آف کینگز clash of Kings :

 

منابع بازی :

در این بازی چند تا منبع وجود داره که عبارتند از :

گندم ( farm ) : شما با ساخت مزارع گندم در جاهای مشخص شده میتونید گندم برداشت کنید که برای ساخت ساختمان ها و آپگرید آنها و همچنین تربیت سرباز ها کاربرد دارد  .

چوب ( sawmill ) : شما با ساخت جنگل های چوب در جاهای مشخص شده میتونید چوب برداشت کنید که برای ساخت ساختمان ها و آپگرید آنها همچنین تربیت سرباز ها کاربرد دارد .

آهن ( Iron mine ) : شما با ساخت معدن آهن در جاهای مشخص شده میتونید آهن به دست بیاورید که در لول ۱۰ قلعه اجازه ساخت معدن آهن داده میشه که برای ساخت ساختمان ها و آپگرید آنها همچنین تربیت سرباز ها کاربرد دارد .

mithril mine : شما با ساخت mithril mine در جاهای مشخص شده میتوانید mithril به دست بیاورید که در لول ۱۵ قلعه اجازه ساخت mithril mine داده میشه که برای ساخت ساختمان ها و آپگرید آنها و همچنین تربیت سربازها کاربرد دارد .

سکه طلا : مهم ترین منبع بازی که در مصرف اون باید به شدت حواستون رو جمع کنید . حکم الماس یا جم بازی کلش آف کلنز رو داره .

استیل ( steel ) : منبعی که فقط در نعلبندی ( Blacksmit ) کاربرد داره که در مورد این ساختمان جلوتر توضیح خواهیم داد .

 

در بالای صفحه در این بازی میتوانید میتوانید تعداد سکه و مقدار منابع خود را مشاهده فرمایید . همچنین عکس آواتار خود را میتوانید مشاهده کنید که با زدن بر روی آن میتوانید وارد قسمت مربوط به اطلاعات لرد ( جنگجو ) خود بشوید .

اطلاعات لرد شامل قدرت لباس ها که در جلوتر توضیح داده خواهد شد و EXP که امتیازی است که در بازی به شما داده میشود و میزان جان و انرژی لرد شما که به صورت سبز رنگ مشخص شده و همچنین در ردیف پایین ستینگ یا تنظیمات که به صورت چند آچار مشخص شده است و کتابی که شما با دریافت امتیازات EXP میتوانید در آن قدرت قلعه و سربازان خود را بالا ببرید و مدال که در آن با انجام خواسته های ذکر شده در آن میتوانید سکه دریافت کنید و کاپ که رنکینگ شما شامل لرد و قلعه و اطلاعات مربوط به قدرت شما و اتحاد شما را با سایر بازیکنان مقایسه و رنک بند میکند .

 

معرفی ساختمان ها :

ساختمان ها در دو قسمت ساخته میشن . یک سری بیرون از دروازه شهر و بقیه داخل دروازه شهر .

 

ساختمان های بیرون از دروازه شهر :

اولین نکته در مورد ساختمان های بیرون از دروازه شهر اینست که بدانید شما تعداد مکان محدودی برای ساخت ساختمان های خارج از شهر دارید و نباید تمام مکان ها رو به مثلا مزرعه گندم یا مزرعه چوب تخصیص بدید و باید با برنامه تقسیم بندی بکنید . شما در خارج از دروازه شهر فقط ۳۵ مکان برای تاسیس دارید که باید بین موارد زیر تقسیم کنید .

farm یا مزرعه گندم : برای تولید گندم ساخته میشه که شما اجازه ساخت ۱۰ مزرعه گندم دارید .

sawmill یا چوب بری : برای تولید چوب استفاده میشه .

iron mine یا معدن آهن : در لول ۱۰ قلعه اجازه ساخت این ساختمان داده میشه که برای تولید آهن مورد استفاده قرار میگیره .

mithril mine  : در لول ۱۵ قلعه اجازه ساخت این ساختمان داده میشه که برای تولید  mithril مورد استفاده قرار میگیره .

hospital یا بیمارستان : با زدن این ساختمان در زمان حمله به شما و کشته شدن سربازاتون تا ظرفیتی که با بالا بردن لول این ساختمان به شما داده میشه سربازهاتون زنده میمونن و به بیمارستان منتقل میشن . یعنی اگر شما چند تا بیمارستان تاسیس کنید ه ظرفیت بیمارستان ها ۱۰۰۰۰ نفر باشه در صورت حمله به شما از کشته های شما تا ده هزار سرباز شما به بیمارستان منتقل میشن و ما بقی کشته میشن . در بیمارستان میتونید با خرج مقداری منابع سربازهاتون رو بازگردانی کنید . جالب اینجاست که پس از بازگردانی ظرفیت بیمارستان شما همان ده هزار نفر میمونه و کم نمیشه .

military tent یا چادر نظامی : این ساختمان جهت افزایش تعداد سرباز برای تمرین و آموزش زده میشه یعنی اگر شما چند تا از این ساختمان ها را تاسیس کنید و به لول های بالا ببرید با توجه به ظرفیت این ساختمان ها میتونید سرباز آموزش بدید مثلا تعداد آموزش سربازان را میتونید به ۴۰۰ تا ۵۰۰ تا برای هر ساختمان آموزش افزایش بدید .

 کمپین اژدها : این مکان برای جنگ اتحاد ها در نظر گرفته شده است . در این مکان در روزهای تعیین شده شما میتوانید به خواسته مدیر اتحاد در جنگ اتحاد ها شرکت کرده و به خواسته خودتون قلعتون رو در جنگ قرار بدید و جوایز این جنگ ها که جوایز ارزنده ای نیز هست رو ببرید .

ساختمان های داخل دروازه شهر :

قلعه ( castle ) : از اسمش پیداست شما با افزایش لول قلعه اجازه افزایش لول به تمام ساختمان ها میدید یعنی تا قلعه به لول دو نرسه نمیتونید ساختمان هاتون رو به لول دو آپگرید ( بالا بردن لول ) کنید .

depot یا انبار : شما با زدن این ساختمان انباری برای حفظ منابع خود از دست دشمن در مواقع حمله درست میکنید . با بالا بردن لول این ساختمان مشخصا مقدار بیشتری از منابع شما در صورت شکست در مقابل دشمن برای شما حفظ میشه .

wishing well یا آرزوی خوش : ساختمانی که با زدن اون هر روز به شما اجازه میده که مقداری منبع به خواست خودتون دریافت کنید و یک هدیه است در روز که البته با بالا بردن لول این ساختمان شما میتونید تعداد دفعات بیشتر و مقدار منبع بیشتری هدیه دریافت کنید .

Drill Grounds : با ساخت این ساختمان شما تعداد سربازهایی که برای ارسال به جنگ ها میفرستید را افزایش میدهید . با افزایش لول این ساختمان تعداد سرباز بیشتری میتوانید برای جنگ و یا موارد لازم ارسال کنید .

college : همانطور که از اسمش پیداست برای افزایش قدرت و همچنین بالا بردن استفاده از منابع و سرباز و … در این ساختمان میتوانید این فعالیت ها را انجام دهید .

tavern : در این ساختمان به شما هدایایی داده میشود که این هدایا به سه دسته تقسیم میشود :

۱ . daily Rewards : در این قسمت جایزه روزانه برای شما در نظر گرفته شده است که با انجام کارهایی که از شما خواسته میتوانید امتیاز بیشتری در روز جمع کرده و صندوق های جایزه بیشتری را باز کنید و جایزه بگیرید .

۲ . Treasure : در این قسمت شما دعوت دوستان خود از طریق فیسبوک جایزه دریافت میکنید .

۳ . lucky Wheel : در این قسمت شما با استفاده از cupper ( مس ) و همچنین Dragon coins ها که به شما داده میشود میتوانید شانس خود را امتحان کنید و جایزه بگیرید .

 

Black Smith یا نعلبند : همانطور که از اسم این ساختمان پیداست شما میتوانید در این ساختمان لول لباس های لرد خود را بالا ببرید که در افزایش لول لباس های لرد باید توجه داشت که هر کدام از لول ها دارای خواصی جهت افزایش قدرت قلعه شما هستند که با توجه به نیاز خود باید لول لباس ها را افزایش دهید . در این ساختمان برای افزایش قدرت لباس ها باید از استیل استفاده کنید .

WatchTower یا برج نگهبانی : در این ساختمان میتوانید جاسوس ها را از امکانات بالایی برخوردار کنید . با افزایش لول این ساختمان جاسوس های شما اطلاعات بیشتری از قلعه هایی که برای جاسوسی فرستاده میشوند می آورند که کار شما را برای حمله به دشمن راحت تر میکند .

 

سربازخانه ها :

Barracks : سربازخانه برای آموزش نیروهای پیاده نظام شمشیر به دست که اکثرا برای دفاع هستند . با افزایش لول ساختمان این سربازخانه شما میتوانید سربازان قوی تری با لول بالاتری آموزش دهید .

Stables : سربازخانه برای آموزش نیروهای سواره نظام که بیشتر در حمله کاربرد دارند . با افزایش لول ساختمان این سربازخانه شما میتوانید سربازان قوی تری با لول بالاتری آموزش دهید .

Range : سربازخانه برای آموزش سربازان پیاده نظام تیر و کمان دار که در حملات کاربرد بیشتری دارند . با افزایش لول ساختمان این سربازخانه شما میتوانید سربازان قوی تری با لول بالاتری آموزش دهید .

Siege Eng. Factory : سربازخانه برای آموزش منجنیق و سلاح های سنگین که هم در دفاع و هم در حمله کاربرد دارند . با افزایش لول ساختمان این سربازخانه شما میتوانید سربازان قوی تری با لول بالاتری آموزش دهید .

Fortress یا دژ : در این ساختمان مانع هایی برای دفاع ساخته میشود که با افزایش لول این ساختمان و ساخت تله ها یا مانع های بیشتر دژ شما قوی شده و دشمن در صورت حمله تعدادی از سربازانش توسط این دژ ها کشته میشوند .

 

ساختمان های Alliance یا اتحاد :

Embassy : ساختمانی که در صورت حضور شما در یک اتحاد کاربرد دارد . در این ساختمان شما میتوانید به دوستانتان کمک کنید یا از آنها کمک بخواهید . این کمک ها به دو نوع می باشند .

۱ . کمک نیرویی : در صورت حمله دشمن به شما متحدان شما میتوانند برای کمک به شما نیرو تا سقف معین ارسال کنند . با بالا بردن لول این ساختمان تعداد نیروی بیشتری برای شما میتوان ارسال نمود .

۲ . کمک در ساخت و ساز : در زمان ساخت یک ساختمان و یا آموزش در کالج و یا احیای سربازان در بیمارستان میتوانید طلب کمک از دوستان کنید که متحدان شما با کمک به شما زمان ساخت و ساز ها را کاهش میدهند . هر چقدر لول ساختمان بیشتر باشد متحدانتان زمان بیشتری به شما میتوانند کمک کنند .

 

Market : در این ساختمان شما میتوانید به ارسال و دریافت منابع با متحدانتان بپردازید . هر چقدر لول این ساختمان بیشتر باشد در هر دفعه شما مقدار بیشتری منابع میتوانید به متحدانتان انتقال دهید .

Hall of War : این ساختمان برای جنگ و یا به زبان بازی کلس آف کلنز Rally ( رالی ) کاربرد دارد بدین صورت که شما برای حمله به یک قلعه میتوانید در صورت نداشتن قدرت برای مبارزه با آن قلعه و یا داشتن منابع زیاد آن قلعه رالی یا جنگ همگانی بذارید که متحدان شما میتوانند در آن جنگ به همراه شما شرکت کنند .

با افزایش لول این ساختمان تعداد سرباز هایی که متحدانتان برای رالی برای شما میتوانند ارسال کنند بیشتر خواهد شد و همچنین تعداد بیشتری از متحدانتان میتوانند در رالی شرکت کنند .

 

Walls یا دیواره شهر : از اسمش پیداست که البته با افزایش لول دیواره شهر شما میتوانید دژ های بیشتری بسازید و قدرت قلعه شما بیشتر میشود .

turret یا جان پناه : در دیواره شهر دو جان پناه قرار دارد که با افزایش لول آن تعداد دشمنان بیشتری قبل از ورود به شهر کشته خواهند شد .

 

سیو بازی کلش آف کینگز :

سیو بازی کلش آف کینگز که در مواقع ضروری مانند پاک شدن بازی یا ایجاد مشکل در گوشی که شما رو مجبور به پاک کردن بازی میکنه به درد شما میخوره .

برای سیو بازی به روش زیر عمل کنید :

به قسمت سیتینگ بازی ( طبق آدرس بالا یعنی با زدن عکس آواتار خود در بالای صفحه بازی سمت راست و سپس زدن آچارهای ردیف پایین صفح باز شده ) بروید و گزینه اول که شامل لوگوی فیسبوک و گوگل پلاس به نام Account میباشد بروید .

سپس دکمه سبز رنگ به اسم Bind Account را بزنید که با دو مورد مواجه میشوید .

یکی فیسبوک که با زدن آن و وارد شدن به اکانت فیسبوک خود بازی از این به بعد بر روی اکانت فیسبوک شما سیو شده و در صورت بروز مشکل و یا حذف شدن بازی شما با نصب بازی میتوانید با وارد شدن به اکانت فیسبوک خود مجددا بازی را در مرحله ای که آخرین بار آنلاین شده اید برگردانید . لازم به ذکر است که برای وصل شدن به اکانت فیسبوک حتما باید از فیلترشکن و نرم افزار فیسبوک استفاده کنید .

دوم گوگل پلاس یا اکانت جیمیل که با زدن آن و وارد شدن به اکانت جیمیل خود بازی بر روی اکانت جیمیل شما سیو میشود و در صورت لزوم میتوانید بازی را بازگردانی کنید . در این روش نیازی به استفاده از فیلنرشکن نمیباشد و شما میتوانید به راحتی به جیمیل خود متصل شوید .

در مورد گوگل پلاس و جیمیل باید عرض کنم که باید نرم افزار جیمیل نصب باشه و به اکانت جیمیلتون وصل شده باشه تا با زدن اتصال به جیمیل مشکل برنخورید .

نکته مهم : برخی از دوستان بازی رو از سایت بازار دانلود کردند و الان در لول های بالا هستند و به دلیل اینکه بازی که در بازار قرار داده شده دستکاری شده و سیو از طریق جیمیل حذف شده توانایی سیو از طریق جیمیل رو ندارند که برای حل این مشکل کافیست بازی رو از سایت ما دانلود کنند و نصب کنند بر روی بازی که در موبایلتون هست . اینطور جیمیل هم اضافه میشه . قاعدتا بازی به اول بازنمیگرده و فقط نصب ورژن بازی ما بر روی ورژن بازی موبایلتون صورت میگیره اما برای اطمینان بهتره که بازی رو روییک اکانت فیسبوک سیو کنید و سپس این کار رو انجام بدید تا شاید اگر مشکلی برای بازی بوجود آمد بتونید با لود بازی از اکانت فیسبوکتون بالا بیاریدش .

 

بازگردانی بازی کلش آف کینگز clash of kings :

در صورت بروز مشکلی که بازی از روی گوشی شما به هر دلیلی حذف شود شما میتوانید با نصب دوباره بازی و رفتن به قسمت ستینگ بازی و زدن گزینه Accounts و سپس زدن گزینه Switch account و وصل کردن بازی به اکانت فیسبوک یا جیمیل که قبلا سیو کرده بودید بازی را بازگردانی کنید یا از چند گوشی و چند نفره بازی را کنترل کنید .

 

در این توضیحات سعی شده به قسمت ها و نکات مهم بازی کش آف کینگز clash of kings اشاره بشود تا شما در بازی با مشکل سختی روبه رو نشوید .

در آینده کم کم اطلاعات جدید اضافه میشود که این بازی را بیشتر به شما معرفی خواهیم کرد .

در صورت داشتن هر گونه سوال در قسمت نظرات سوال خود را بپرسید تا پاسخ داده شود .

 

تنظیم : سایت اولی ها

 

منطبق با کلید واژه: فناوری اطلاعات

 1. اوا
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱

  سلام…ببخشید من چند هفته ای میشه ک نمیتونم وارد بازی بشم چون میزنه بازی رو بروزرسانی کنید ک بعد از بروزرسانی موقع نصب میزنه بسته خراب است لطفا راهنمایی کنید ممنون

  • admin
   ۱۳۹۸/۰۱/۰۱

   با سلام و احترام
   اگر جیمیلتون رو به بازی وصل کردید بازی رو مستقیم خودتون دانلود کنید بازی قبلی رو حذف کنید و بازی دانلود شده رو نصب کنید .

 2. حسن
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸

  سلام
  داداش لطفا کمکم کنید بازیم حذف شد بدون اینکه فیسبوک و جیمیلمو وصل کنم. الان نمیتونم وارد قلعم شم. لول 28 هستم.
  چطور برم به بازی خودم؟؟؟؟ ایمیلی از پشتیبانی بازی کلش آف کینگز دارید؟ به ایمیلم بفرستید. فداتشم ممنون از شما

  • admin
   ۱۳۹۷/۱۰/۰۸

   با سلام و احترام
   در خود بازی پشتیبانی وجود داره که میتونید بهشون پیام بدید . اگر بتونید ثابت کنید قلعه مال شماست شاید برگردوننش .

 3. Arshh
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷

  سلام وقت بخیر،من دو ماه دارم بازی میکنم میخواستم بدونم چطور میشه قلمرو عوض کنم میخوام از کینگدام2028 برم به 2027 و اینکه میدونم تا سه روز اول فقط میشه عوض کرد راه دیگه ای هست ممنون میشم راهنماییم کنین.

  • admin
   ۱۳۹۷/۰۹/۲۹

   با سلام و احترام
   بعد از رساندن قلعه به بالای سطح 5 دیگه نمیشه بین کینگدام جابجا شد .

 4. Seyedjafar Hoseini
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۹

  با سلام. جیمیلی که باهاش اکانتمو داشتم روش یه اکانت جدید دیگ ثبت شده. در صورتی که من اصلا ن عوضش کردم ن پاکش کردم.
  توی قسمت مپ قلعم هست 🙁
  برای دسترسی دوباره ب قلعم باید چیکار کنم؟
  هر دفعه که جیمیلی ک باهاش اون اکانتو داشتم میزنم میرم تو یه بازی جدید!!!
  لطفا راهنماییم کنید اکانتم ۵ سالست 🙁

  • admin
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰

   با سلام و احترام
   به پشتیبانی بازی اطلاع بدید . به احتمال زیاد مشکل از خودشونه و حلش میکنن .

 5. علی اصغر حسنی
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۴

  سلام خدمت دوست عزیز بزرگوار بازی من حذف شده میشه برگشت داد هرچقده هزینه اش بشه میدم فقط خواهشن کمکم کنین برگشتش بدم.این شماره منه اگه لطف کنین پیام بزارین تا فیس بوک و رمزش رو بهتون بدم که اگه بشه برگشت بدین تشکر از شما 09139809707 منتظرپیامتون هستم تو رو جان مادرتون کمکم کنین

 6. کاوه
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳

  سلام اکانت من مسدود شده و علت ممنوعیتش هم locky return هستش لطفا یکی یه راهنمایی بکنه و بگین چطوری برش گردونم

 7. عادل
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹

  سلام و خسته نباشد. من خواستم بدونم چطور میشه اکانت را از iosبه اندروید انتقال بدم بدون استفاده از فیس بوک.
  با تشکر

  • admin
   ۱۳۹۶/۱۰/۰۹

   با سلام و احترام
   با استفاده از جیمیل و اگر نتونید فقط راهش فیسبوک هست .

 8. مجید
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷

  سلام عتیقه تمدن چیه و به چه دردی میخوره؟

 9. فرهاد
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵

  هر کی میخواد تو این سبک بازی کنه این بازیو نصب کنه firstborn نظرش درباره بازی عوض میشه

 10. Amir Mohammad Rahbar
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲

  سلام من رهبر یک اتحاد در قلمروز 1839هستم و تعداد اعضام ۵۵ نفر هستند.
  من از بازار بسته خریداری کردم اما برای بقیه اعضای اتحادم ارسال ندشا جریانش چیه لطفا یکی جواب بده ممنون

 11. fazel
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶

  سلام میخواستم بدونم چجور میشه اکانت ببرم روی موبایل ایفن

 12. علی
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷

  عرض سلام مجدد . ارایش نظامی برای اتک نیاز به سرباز پیش مرگ یا به قول بعضی نیاز به گارد داره و این درست نیست که همه سربازا رو تهاجمی بذاریم .. مثلا پیاده نظام لول7 عالیه برای گارد بودن . یعنی نمیذاره سربازای دیگه اسیب ببینن و پیش مرگ بیشه

 13. مصطفی
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷

  سلام،ممکنه بگید کینگدام ۱۹۲۳کی باز میشه و یا کینگدام ها هر چند روز باز میشن،با تشکر

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۶/۱۷

   با سلام و احترام
   اصلا مشخص نیست . بستگی داره که کینگدام قبلیش کی پر بشه .

 14. ا
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳

  با سلام قلعه فارم من منابع زیاد داری ولی امنه نمیتونم بگیرم راهی هست که منابع نا امن بشه

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۶/۱۳

   با سلام و احترام
   منظورتون از امن و ناامن چیه ؟

  • ا
   ۱۳۹۶/۰۶/۱۴

   سلام منابعی رو که از اقلام باز میکنم امنه
   منابعی رو که جمع اور میکنم از مزرعه و …. نا امنه

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۶/۱۷

   با سلام و احترام
   اقلام هدیه و … که به شما داده میشه فقط میشه مصرف خود دهکده شما بشه و نمیشه دزدیده بشن .
   این قانون چند ماهی است که به بازی اضافه شده تا دهکده های تامین کننده منابع راحت منابعشون رو به دهکده اصلی ندن و ازشون استفاده بشه .

 15. amir
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰

  سلام

  من نمیتونم عکس اواتار عوض کنم مشکل از چی میتونه باشه.عکسو از گالری انتخاب میکنم ولی لود نمیشه

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۶/۱۷

   با سلام و احترام
   احتمالا مشکل از سایز و اندازه حجم تصویر میتونه باشه .

 16. اریا
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹

  سلام من میخام ببینم چجوری میشه ارتش که در یک حمله ارسال میکنم رو بیشتر کنم تعدادشون

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۶/۱۳

   با سلام و احترام
   با افزایش لول قلعه و آپگرید کردن زمین های نظامی تعداد ارتش بیشتر میشه .
   همچنین در جوایزی که بهتون داده میشه که میتونید حملاتتون در یک زمان مشخص درصدی افزایش پیدا کنه .

 17. محمد
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶

  سلام خسته نباشید
  من میخوام بازیمو به یه گوشی دیگه منتقل بدم سطح قلعم ۲۵
  البته اینم بگم که من بازی از بازار دان کردم فیسبوکم نصبه قسمت جیمیل نداره
  لطفا راهنمایی کنید که برای گوشی جدید میخوام انتقال بدم باید چکار کنم؟

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۶/۱۷

   با سلام و احترام
   به فیسبوک که وصل هستید بازی رو از گوگل پلی یا از همین سایت ما دانلود کنید و برنامه رو نصب کنید به احتمال زیاد دهکدتون بدون هیچ مشکلی بالا میاد و میتونید جیمیلتون رو هم وصل کنید و در گوشی جدید بازی رو نصب کنید و از طریق جیمیل فراخوانی کنید و دهکدتون بالا بیاد .
   اگر مشکلی در بالا اومدن دهکدتون وجود داشت از اکانت فیسبوکتون برای بالا آوردنش استفاده کنید .

 18. Girl tokhs
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۲

  با سلام
  به پشتیبانی گفتم ولی جواب ندادن
  یعنی اگه جواب بدن پیشم معلوم میشه؟

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۹/۰۸

   با سلام و احترام
   بله اگر پاسخ بدن معلوم میشه .

 19. Girl tokhs
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱

  با سلام و خسته نباشید
  من امروز خواستم برم تو بازی گفت حساب کاربری شما مسدود شده بعلت تقلب در بازی ?
  در صورتیکه من هیچ گونه تقلبی نکردم یعنی چی اخه
  بازیم باز نمیشه
  خواهش میکنم جوابمو بدید
  خیلی نگرانم

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۵/۳۱

   با سلام و احترام
   به پشتیبانی بازی بگید چک کنه .

 20. Girl tokhs
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸

  سلام یه سوال دیگه داشتم و اون اینه که اکانت جدید مو تازه درست کردم هنوز قلعش چهارم می‌خوام بیارمش از قلمرو1901به قلمرو اتحادتون که1892هست نمیشه خواهشاً راهنمایی کنید ممنون میشم

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۵/۲۷

   با سلام و احترام
   برای انتقال باید یک نامه انتقال زرد رنگ داشته باشید که در اون صورت میشه تغییر داد .

 21. Girl tokhs
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸

  سلام حاجی من هرچی می‌خوام آواتارمو عوض کنم نمیشه میگه این تصویر پشتیبانی نمیشود توروخدا بگو چیکار کنم

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۹/۰۸

   با سلام و احترام
   عکس اواتار شرایطی داره که همونجا نوشته چی هستند مثل سایز و فرمت و … .

 22. Mohammad reza
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰

  سلام
  من هر کاری کردم نتونستم اکانت خودم را در حساب گوگل یا فیسبوک ذخیره کنم لطفا کمکم کنید

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۹/۰۸

   با سلام و احترام
   مشکل چی بوده ؟

 23. شاهین
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹

  باسلام وخسته نباشید.من بازی کن های دیگه ای رو میبینم که به جای عکس های کارتونی شاه ها عکس های خودشون رو گذاشتن لطفا بهم کمک کنید من چه طوری میتونم عکس خودمو بزارم.

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۵/۲۷

   با سلام و احترام
   شما در تنظیمات میتونید آواتارتون رو عوض کنید .

 24. سهیل مسیحا
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲

  سلام وقت بخیر برای تعویض جیمیل چه کاری انجام بدم لطفا راهنماییم کنید ممنون

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۵/۲۷

   با سلام و احترام
   جیمیل قبلی رو از روی اکانت بردارید و سپس وارد بازی بشید و جیمیل جدید رو ثبت کنید و سیو کنید .

 25. سهیل مسیحا
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱

  سلام خسته نباشید من میتونم جمیل بازیرو عوض کنم امکانش هست ؟ اگر امکان داره لطفا توضیح بدین به چه صورت میتونم انجام بدم متشکرم

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۹/۰۸

   با سلام و احترام
   بله . وارد قسمت سیو جیمیل بشید روی جیمیل بزند تا دیسکانکت بشه از بازی خارج بشید و دوباره وارد بازی بشید و این بار جیمیل دیگری که میخواید رو برای سیو بازی ثبت کنید .

 26. Benz
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم از کجا میشه فهمید مختصات شخصی که از اتحاد رفته کجاس یعنی جای جدیدش کجاس ممنون

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۹/۰۸

   با سلام و احترام
   اگر تغییر نام داده باشه تنها راهش اینه که اگر قبلا بهش پیام دادید برید تو قسمت پیام ها و بر روی اسمش بزنید و ادرس جدیدش پیدا کنید .

 27. زهراسادات
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶

  با سلام
  من یه اکانت خریدم اما بهم گفتن اگر اتصال فیسبوک و جیمیل ور هم عوض کنم باز هم کسی که بازی را اورده بالا و ساخته رو گوشیش با حذف برنامه و نصب مجدد دوباره اکانت براش میاد *_*
  آیا این درسته؟ راه حلی برای این مشکل دارید؟

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۳/۰۶

   با سلام و احترام
   خیر درست نیست یعنی من تا حالا همچین چیزی ندیدم . اگر اینطور بود که همه میتونستند اکانت هاشون رو بفروشن و دوباره بگیرن .
   شما جیمیل رو که عوض کنید طرف فروشنده هنگام ورود با ارور روبه رو میشه چون بازی از گوگل پلی فراخونده میشه و وقتی گوگل پلی جیمیل فروشنده حذف شده باشه چطور میتونه دسترسی داشته باشه مگر اینکه وارد جیمیل شما بشه .
   فقط جهت اعتمادسازی برای اینکه نکنه فروشنده به پشتیبانی پیام بده و بگه که جیمیلش رو عوض کرده و رمزش رو فراموش کرده و احیانا پشتیبانی فریب بخوره و بازی رو بهش برگردونه شما به جز جیمیل و فیسبوک هم اسم قلعه و هم جای قلعه رو جابجا کنید .

 28. mahsa
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰

  سلام من نمیتونم وارد سرور بشم چرا؟
  بهم میگه با ما تماس بگیرید

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۳/۰۱

   با سلام و احترام
   ورژن دیگری از بازی حتی اگر پایین تر باشه رو نصب کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر . در صورت حل نشدن مشکل به پشتیبانی بازی پیام بدید .

 29. mahdi
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹

  با سلام من نمیتونم وارد بازی تو صفحه لودینگ بشم صبر که میکنم بهم میگه با ما تماس بگیرید یا خروج از بازی باید چیکار کنم؟

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۳/۰۱

   با سلام و احترام
   ورژن دیگری از بازی حالا پایین تر هم بود عیبی نداره نصب کنید ببینید مشکلتون حل میشه اگه نشد با پشتیبانیشون تماس بگیرید و موضوع رو بگید ببینید چی میگن .

 30. Hanid
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴

  باسلام من بازی را از بازار گرفتم بعد از لول ۲۷ میخواستم اکانت جدید درست کنم دیگه نمیتونم به اکانت قبلم برگردم لطفا من را راهنمایی کنید

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۵

   با سلام و احترام
   برای ساخت اکانت جدید از گوشی که قلعه ای در اون سیو کردید استفاده نکنید و از گوشی دیگری استفاده کنید و پس از وصل کردن قلعه دوم به یک جیمیل دیگر اون رو روی گوشی اصلی خودتون بالا بیارید .
   حالا تنها راهتون اینه که به پشتیبانی بازی پیام بدید و براشون ماجرا رو شرح بدید انشاالله براتون برمیگردونند .

 31. Mobin
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹

  با سلام
  اقا چجوری تو این بازی چند اکانته شیم؟

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۲/۱۰

   با سلام و احترام
   در یک گوشی اکانت اول رو به جیمیل منحصر به فرد متصل کنید و با گوشی دوم اکانت جدید رو بسازید و اونم به جیمیل منحصر به فرد متصل کنید و اکانت دوم رو روی گوشی اول با جیمیلش بالا بیارید و میتونید بین دو جیمیل جابجا و در نهایت بین اکانت ها جابجا بشید .

 32. علی
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵

  سلام
  تا به امروز کلی ساختمان و دانش جدید به بازی اضافه شده ولی اطلاعات کاملی درباره بازی نیست در حال حاضر همش با آزمون خطا پیش میریم تو هر لول یک چیز جالب متوجه میشیم مثلا حجم منابع و زمان ارتقا اصلا معلوم نیست مخصوصا من که داخل یک قلمرو هستم که ایرانی بسیار کم میباشد .و به اطلاعات دسترسی اصلا ندارم

 33. amir hoosing
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶

  سلام با تشکر از بازی اون من اینترنت دارم ولی به بازی وقتی میرم اخرش پر نمیشه و میگه خطای اتصال شبکه

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۱/۱۶

   با سلام و احترام
   ورژن دیگری از بازی رو نصب کنید ببینید مشکلتون حل میشه .

 34. Mahsa
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳

  می دونم حرفهای من حدف میشه پاسخ لشکرکشی خوب . نیروهای شما یک لول در میون دفاعی و هجومی تعقیر می کند و بهترین ترکیب لشکرکشی استفاده از دو لول اخر نیروها است البته به نسبت حمله که قرار انجام بدهید قابل تنطیم هست

 35. Mahsa
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳

  عرض ادب و خسته نباشید لطفا یک قسمت اصافه کنید در سایت برای فروش و خرید اکانت ها واقعا کمک بزرگی می کنید من چند قلعه 26 به بالا قدرتمتد دارم که اصولی پیش رفتم ،سپاسگزارم

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۱/۱۳

   با سلام و احترام
   چون سایت ما تفریحی است و تخصصی برای فروش اکانت نیست پس نمیتونیم این کار رو بکنیم یعنی دردسر داره .
   فکر کنم سایت های دیگری در ایران باشند که خرید و فروش داشته باشند و حتی اگه نداشتند سایت های خارجی هستند که با کمی بلد بودن زبان میتونید اکانتاتون رو اونجا برای فروش بذارید .

 36. Mahsa
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳

  سلام ،عذرخواهی میکنم ابتدا که آموزش دیدم واقعا خوشحال شدم اما این نکات رو اگر کسی خودش نتونه همون در آغاز بازی درک کنه بهتره تیله بازی کنه ،لطفا تخصصی تر

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۱/۱۳

   با سلام و احترام
   ببینید ما بیس بازی رو گفتیم و اگر بخوایم تخصصی به این بازی بپردازیم کلی زمانبر هست و همچنین قسمت های تخصصی این بازی بسیاره .
   اگر کسی در مکانی مشکل داشته باشه معمولا سوال میپرسن که در حد توانایی پاسخگوی سوالاتشون هستیم .

 37. رضا
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲

  سلام
  وقتی میخوام اکانت قبلیم رو برگردونم موقعیت و اسمش رو پیدا میکنه ولی وقتی تایید رو میزنم بازی ریستارت میشه ولی بازم وارد اکانت جدید میشه؟!
  چکارش کنم.؟

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۱/۱۳

   با سلام و احترام
   با گوشی دیگری وارد بازی بشید و جیمیل رو بزنید ببینید وارد قلعه میشید یا خیر .
   اگر نشدید موضوع رو با پشتیبانی مطرح کنید .

 38. Mehdi
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲

  سلام من یه اکانت کستل29دارم ک اومدم تو قسمت تعویض حساب برم تو یکی از فا ماهام وقتی برگشتم ب کستل۲۹ دیگ یالا نیومد و زد همگام سازی گول بابازی شما ..باید چیکار کنم هرچی میرم روجیمیلم بجاکستل ۲۹یکی از فارم هام بجاش بالامیاد؟؟؟

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۱/۱۳

   با سلام و احترام
   احتمالا پیامی مبنی بر سیو فارمتون بر روی جیمیلتون داده شده و شما تایید کردید .
   در هر صورت باید این موضوع رو به پشتیبانی بازی پیام بدید و با ارائه توضیحات ازشون بخواید قلعتون رو برگردونن رو جیمیلتون .

 39. Saleh
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴

  از نیروی کمکی دوستان میشه فرای ساخت قلعه یا حمله استفاده کرد یا اصن به چه دردی میخورن وقتی دوستان نیرو میفرستن؟

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۱/۰۴

   با سلام و احترام
   نیروی کمکی دوستان میشه حمله کرد البته نه اینکه اونا نیرو بفرستند به قلعه شما و شما با استفاده از نیروی اونا حمله کنید بلکه شما یک قلعه که میخواید بهشون حمله کنید رو انتخاب میکنید و حمله دسته جمعی رو درخواست میدید که اون موقع دوستانتون میتونن برای شما نیرو بفرستن و همگی حمله کنید .
   برای ساخت قلعه های اتحاد همه میتونند کمک کنند اما برای ساخت مکان های داخل قلعه شما خیر نمیتونند .
   وجود نیرو در قلعه شما فقط برای دفاع خوبه یعنی تا زمانی که اونجان هر قلعه ای به شما حمله کنه از شما دفاع میکنند .

  • Mahsa
   ۱۳۹۶/۰۱/۱۳

   نه دوست گرامی نیروهای کمکی فقط از قلعه شما دفاع خواهند کرد و حمله در صورتی انجام خواهد شد که رالی یا حمله دسته جمعی باشه

 40. محمد
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹

  سلام وقتی وارد بازی مشیم میگه به علت تقلب حساب شما مسدود شده چکار کنم

  • admin
   ۱۳۹۵/۱۲/۲۰

   با سلام و احترام
   باید به پشتیبانی بازی پیام بدید و دلیل مسدود شدن رو بپرسید و اگر بتونید با توضیحاتتون قانعشون کنید که شما تخلفی نکردید حسابتون باز میشه .

 41. محمد رضا
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸

  سلام حساب منو مسدود کردن چیکار کنم راهنمایی کنید

  • admin
   ۱۳۹۵/۱۲/۱۹

   با سلام و احترام
   پیام بدید و دلیل رو بپرسید و اگر بتونید دلایلی بیارید از مسدودی درمیارنتون .

 42. محمود
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶

  سلام.من دوتاقلعه م وروی یک اکانت فیسبوک سیوکردم حالا میخام قلعه اولی که لولش ۲۲هست و باز کنم نمیاد و قلعه جدیدم باز میشه ضمنا هردو قلعه رو با یک پسورد سیو کردم.لطفاکمکم کنید

  • admin
   ۱۳۹۵/۱۲/۰۶

   با سلام و احترام
   روی هر اکانت فقط میتونید یک قلعه رو سیو کنید نه دو تا قلعه رو .
   موضوع رو به پشتیبانی اطلاع بدید و آدرس دو تا قلعتون بدید و بگید اشتباها قلعه دوم رو در اکانت فیسبوکی که قلعه اول بوده سیو کردید ببینید چیکار میتونند براتون بکنند .

 43. ناصر
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱

  سلام
  کینگ جدید یا قلمرو جدید تو بازی اضافه میشه ؟ میشه اطلاع بدین کی اضاف میکنن

  • admin
   ۱۳۹۵/۱۲/۰۱

   با سلام و احترام
   احتمالا با بالا رفتن تعداد کاربران کینگ جدید اضافه میکنند اما تاریخ یا زمانی نمیشه تعیین کرد . خودشون معمولا با توجه به تعداد کاربرانشون کینگ اضافه میکنند .

 44. حوا
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶

  ممنون از جواب گویی و راهنماییتون
  حالا به چه صورت باید رهبری رو منتقل کنم ؟

  • admin
   ۱۳۹۵/۱۱/۲۷

   با سلام و احترام
   در اتحاد میتونید ارتقا بدید به متحداتون و اونا رو به رهبری آورد .

 45. حوا
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶

  سلام من یه اتحاد تشکیل دادم هنوز هم برج و قلعه نساختم میخام منحلش کنم چون میخان برم به یه اتحاد قوی ولی گزینه منحل نداره فقط گزینه خروج داره اونم پیام میده اول باید موقیت رهبری روتغییر میدادید ، الان چکار کنم اتحاد رو منحل کنم ؟لطفا راهنماییم کنیدً
  ممنون

  • admin
   ۱۳۹۵/۱۱/۲۶

   با سلام و احترام
   اتحاد رو نمیتونید منحل کنید . فقط میتونید رهبری رو به شخص دیگری بسپارید و خودتون اتحاد رو ترک کنید و به اتحاد قوی برید .

 46. حسین مقدم
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹

  با سلام
  چگونه میتوانیم بین دو بازیکن سپر دفاعی انتقال دهیم؟
  یعنی به هم دیگه هدیه دهییم

  • admin
   ۱۳۹۵/۱۱/۱۹

   با سلام و احترام
   فکر نکنم این امکان وجود داشته باشه .

  • PM995
   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴

   از طریق نامه ی مهر و موم شده میتونید آیتم هایی که تو اقلام دارید رو به هرشخص دیگه هدیه بدید یا ارسال کنید خود نامه رم از بازار میتونید خریداری کنید قیمتش هم ۳۰۰۰ سکه ست

 47. ساناز
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳

  سلام خسته نباشید قلعه دوست من 30 هست و تحقیقات کالج رهبری رو 3 کردیم هر دو البته حفارخانه اون 30 هست برای من شهرت 1 الان اون می تونه 130000 تا سرباز بفرسته به حمله من 124000 کالج رو هم عین همدیگه تحقیق کردیم مشکل من از چیه که تعداد لشکر کشیم کمه اگه ممکنه کمک کنید

  • admin
   ۱۳۹۵/۱۱/۱۳

   با سلام و احترام
   اگر کالج شما کاملا شبیه هم باشه پس احتمالا یا ایشون از هدیه ای که بهشون داده شده و تعداد سرباز رو زیاد میکنه استفاده کردند یا ایشون از vip استفاده میکنند که بیشتر از شماست و درصدی سربازشون رو بیشتر میکنه .

  • Mahsa
   ۱۳۹۶/۰۱/۱۳

   دوست گرامی تصور میکنم ایشان ماکزیمم لشکرکشی رو از تجربیات شاهزاده افزایش داده یا تجهیزات افسانه ای کهن و حکمت ازدها و حتی از قهرمان کمک گرفته اینها رو چک کنید همون قطره قطره جمع شود معروف هست

  • اشکان
   ۱۳۹۶/۰۳/۱۲

   امکان این کار نیست اصلا شما فقط میتونید منابع رو هدیه بدید و بس

 48. sina.abdy
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷

  سلام من وقتی وارد بازی میشم هنگ میکنه و از بازی خارج میشه باید چیکار کنم لطفا کمکم کنید

  • admin
   ۱۳۹۵/۱۱/۰۸

   با سلام و احترام
   ورژن دیگری از بازی را دانلود کرده و نصب کنید .

 49. pasha
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱

  سلام من قلعم شهرت 3 کردم و حفارخونه هنوز شهر 2 هستم . خروجی سربازام 128500 تا هست عادی . ولی چیدمان خوبی ندارم تو اتک ها . چجوری میتونم نحوه چیدمان خوبی پیدا کنم ؟

  • pasha
   ۱۳۹۵/۱۱/۰۱

   از کجا میتونم تصاویر لشگر کشی خوبی پیداکنم ؟

  • admin
   ۱۳۹۵/۱۱/۰۳

   با سلام و احترام
   تصاویری ما نداریم .
   جست و جو کنید شاید پیدا کنید .

  • admin
   ۱۳۹۵/۱۱/۰۳

   با سلام و احترام
   حملات شما باید با توجه به قدرت دفاعی دهکده مقابل و قدرت سربازان حمله ای خودتون باشه و دقیق نمیشه گفت لشکرکشی چگونه باشه بهتره .

 50. Fateme
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱

  من میزنم رو کاربر جدید میگه:با یک گوشی تنها میشود اکانت محدودی ساخت
  چرا نمیتونم وارد این برنامه شم؟

  • admin
   ۱۳۹۵/۱۱/۰۳

   با سلام و احترام
   احتمالا دهکدتون رو روی جیمیل سیو کردید و چون نمیشه روی یک جیمیل چند دهکده داشت میخواد در گوشی دیگری دهکده جدید بسازید .

 51. وهاب
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸

  سلام لطفن کمکم کنید من وقتی بازی میکنم یهو از بازی خارج میشم چکار باید کنم

  • admin
   ۱۳۹۵/۱۰/۲۹

   با سلام و احترام
   ورژن دیگری از بازی رو نصب کنید البته قبلش حما دهکدتون رو سیو کنید بر روی یک آدرس جیمیل که از بین نره .

 52. علی
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴

  ترو خدا کمک کن چجوری این منابع امنو از بین ببرم من تو فارمم ۱۰میل از هرکدوم دارم ولی وقتی با اکانت اصلی حمله میکنم یا اسکات میکنم ۱۰ رو ۳۰۰kنشون میده بقیشم مینویسه منابع امن هیج جور نمیشه در بیارم منابعمو کمکم کن تروخدا

  • admin
   ۱۳۹۵/۱۰/۱۴

   با سلام و احترام
   قانون بازی اینطور شده که منابعی که از طریق جایزه بدست میاد جزو منابع امن هستند و در دزدی ها نمیشه اونا رو برداشت .
   باید منابع رو خرج خود فارمتون بکنید .

  • اشکان
   ۱۳۹۶/۰۳/۱۲

   بعد از اینکه قلعه ها ب لول بالای ۳۰ برسن فقط قابلیت انتقال منابع وجود داره قبل از لول ۳۰ امکان پذیر نیست

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۳/۱۳

   با سلام و احترام
   قابلیت انتقال منابع در تمام لول ها وجود داره و شما میتونید به متحدای خودتون منابع ارسال کنید اما خب یک مالیاتی کم میشه که با بالا رفتن لول مالیاته کمتر میشه .

 53. بی نام
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰

  سلام.
  برای بازگردانی بازی که روی دستگاهی بوده و خراب شده و برای اجرای آن روی دستگاه دیگر که به فیسبوک وصل شده اما هر چه می زنیم بازی نمیاد، چه کنیم؟؟

  • admin
   ۱۳۹۵/۱۰/۱۰

   با سلام و احترام
   اگر بازی رو روی دستگاه اول روی اکانت فیسبوکتون سیو کرده باشید و هم اکنون روی دستگاه جدید وارد اکانت فیسبوکتون بشید قاعدتا باید وارد بازی بشید .
   اگر اینطور نیست احتمال داره که در گذشته در دستگاه قبلی درست بازی رو سیو نکردید .

 54. رضا
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱

  من لول ۱۶هستم ولی وقتی که وارد بازی میشم بعد دو سه دقیقه هنگ میکنه من چیکار کنم بازی رو هم از (پارس هاب)دانلود کردم

  • admin
   ۱۳۹۵/۱۰/۰۱

   با سلام و احترام
   بازی رو روی یک جیمیل سیو کنید و سپس بازی رو دانلود کرده و نصب کنید و از طریق جیمیل متصل شید .

 55. علی افشار
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۸

  سلام با دو گوشی با یک جیمیل هر دو به یک فیسبوک وصل بودیم امشب خاستیم یک اکانت دیگه اضاف کنیم ولی متاسفانه یکی از بازی ها که لول 22 بود حذف شد نمی دانم چکار کنم راهنمایی کنید تشکر .

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۹/۲۹

   با سلام و احترام
   تنها راهش مطرح کردن مشکلتون با پشتیبانی بازیه .
   بهشون نام قلعه و آدرس کینگدام و آدرس قلعه رو بدید و بهشون بگید طی مشکلی حذف شده .
   ان شاالله براتون برگردونند .

 56. elham
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳

  سلام
  من میخوام به اتحاد دوستام بپیوندم اما نمیتونم
  لولم 6 هست. نمیدونستم تا لول 5 میشه نقل مکان کرد حالا چیکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.
  ممنونم ازتون

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۹/۲۳

   با سلام و احترام
   فقط تا لول 5 میتونید به کینگدام دیگری برید .
   بعد از اون نمیشه .

  • علی افشار
   ۱۳۹۵/۰۹/۲۸

   شما باید باخرید سکه تا2000تا بعد نقل مکان پیشرفته از قسمت بازار بخرید وهر جا که خاستید بروید.

 57. جمشید
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱

  سلام من تبلتم رو فلش کردم بازیم دیگه نمیاد دوسال پیش بازی رو از بازار ریختم ایمیل بازیم یادم نیست شاید هم سیو نکرده باشم چطوری میتونم بازیم رو برگردونم خواهش میکنم کمکم کنید

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۹/۲۲

   با سلام و احترام
   اگه بازی رو سیو نکردید کارتون سخت میشه .
   به بازی برید و به پشتیبانی بازی پیام بدید که تبلتتون به دلیل مشکلی فلش شده و بازی حذف شده و شما چون بازی رو بر روی ایمیلی سیو نکرده بودید بهش دسترسی ندارید .
   بعد با نوشتن آدرس قلعتون شامل کینگدام و آدرس مکانی قلعه و نام کاربری ازشون بخواید که در برگردوندن بازی به شما کمکتون کنند .
   با همون تبلت که قبلا تو قلعه میرفتید این پیام رو بدید نه گوشی دیگری .
   ان شاالله که مشکلتون رو حل کنند .

 58. ..
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۳

  با سلام.
  من وقتی میرم تویه قسمت چت کردن،فقط علامت وای فای میاد.این مشکل از اینه که از بازار دانلود کردم؟

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۹/۱۳

   با سلام و احترام
   خیر این مشکل از سرور بازیه که معمولا برای کاربران ایرانی برخی قسمت ها گیر میکنه .
   البته توصیه میکنیم از بازار بازی رو نگیرید و از گوگل پلی بگیرید .

  • Amir Mohammad Rahbar
   ۱۳۹۶/۰۸/۲۲

   سلام باید با فیلتر شکم وارد شوید.فیلتر شکنzeeo vpnو اگه خواستید یه اکانت در قلمرو ۱۸۳۹ داشته باشید بچه های ایرانی زیادی هستند اینجا

 59. کرم پودر
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۹

  سلام ممنون از اموزش خوبیکه در سایتتون قرار دادید

 60. لیزر رفع مو زائد
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷

  سلام ممنون از سایتتون.

 61. ali moghadam
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۷

  سلام باتشکر از سایت خوبتون میخواستم ببینم چطوری میشه جیمیل بازی رو تغییر داد ممنون

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۸/۲۷

   با سلام و احترام
   وارد بازی که شدید همونجا که جیمیل رو سیو میکنید یعنی در حساب کاربری وارد بشید روی گوگل نوشته قطع اتصال به جیمیل . این رو بزنید و سپس دوباره وصل بزنید و به جیمیل دیگری وصل کنید .

 62. sarina
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۸

  سلام تواین بازی میشه کسی رو مسدود کرد ک نتونه باهات چت کنه؟؟لطفا راهنماییم کنید مرسی

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۸/۱۹

   با سلام و احترام
   بله در قسمت گفت و گو میتونید بلاکش کنید .

 63. M
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹

  سلام ببخشید من گوشیم ایفون هستش میخام علاوه بر اینکه ی قلعه دارم میخام ی قلعه دیگه (قلعه فارم )درست کنم اما نمیشه میشه راهنمایی کنید خیلی ممنون

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۸/۱۲

   با سلام و احترام
   بهترین راه و مطمین ترین راه ساخت فارم در گوشی دیگریست و سپس وصل کردن فارم به جیمیل دیگری و سپس از روی گوشی خودتون بالا بیاریدش .

 64. رضا
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۶

  سلام وتشکر از زحماتی که میکشید من یه قلعه لول 30 دارم ولی نمیتونم یه آرایش نظامی خوب درست کنم اگه امکان داره بگیدچه تعداد پیاده نظام وچه تعداد بقیه سربازان رو توی آرایش نظامی بچینم بعضی از قلعه هارو دیدم که هیولاهای دو لول بالاتر از خودشون رو میزنن البته اینو بگم که لشگر من 130 هزار نفر هستن ممنون میشم راهنمایی کنید

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۸/۰۶

   با سلام و احترام
   ببینید شما باید توی ویژگی های سربازان توجه کنید .مثلا برخیشون تو حمله به شدت قوین و برخی تو دفاع .
   اونا که تو دفاع قوین و تو حمله ضعیف به هیچوجه باهاشون حمله نکنید .
   تو حملات سعی کنید از اسب سوار و پیاده نظام و منجنیق و تیرانداز همشون استفاده کنید .
   البته مراقب باشید که تعداد سرباز طرف از سربازان شما بیشتر نباشه . اللخصوص سربازان دفاعی طرف مقابل .

 65. ندا
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۶

  سلام خسته نباشین،میخواستم به کینگ دام جدید برم اما هر دفعه که گزینه شروع بازی جدید رومیزنم دوباره توهمون کینگ دام قلعه جدیدم میاد چطوری می تونم تویه کینگ دام جدید بازی رو شروع کنم؟ممنون میشم جواب سوالمو بدین

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۸/۰۶

   با سلام و احترام
   شما تا لول پنج قلعه میتونید قلعتون رو به کیندام دیگه ببرید .
   با استفاده از جایزه ای که قبل از رسیدن به لول پنج به شما داده میشه که اون نامه انتقال هست .

 66. آرمان
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۶

  سلام.
  من با قلعه اصلیم و فارمهام، 6 تا اکانت گوگل دارم. گوشیم رو ریست فکتوری کردم. الان دوباره بازی رو نصب کردم. ولی نمی تونم به اکانتهام وصل بشم. اصولا توضیح بدید چطوری به اکانت هام متصل بشم. گوشیم سامسونگ s6 با اندروید 6 هستش. ممنون می شم راهنمایی کنید.

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۸/۰۶

   با سلام و احترام
   باید نرم افزار جیمیل نصب کنید و به شش تا جیمیلتون متصل بشید و اجازه همگام سازی به همه بدید سپس همشون بالا بیان تو بازی .

 67. alone
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۵

  سلام فیسبوک من توسط فیسبوک بسته شده مثل اینکه ریپورت شدم دیگه نمتونم وارد بازی شم ایا راهی وجود داره بازیم رو برگردونم یا نه

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۷/۱۵

   با سلام و احترام
   به پشتیبانی بازی پیام بدید که اکانت فیسبوکتون دچار مشکل شده و اجازه دسترسی به بازی به شما داده نمیشه . ان شاالله که بهتون دسترسی بدن .

 68. milad
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۵

  سلام من لول کستلم6
  میخواستم بدونم چگونه با چه نیروهایی چند نیرو و در چه زمانها و به چه کسانی حمله کنم
  لطفا کامل توضبح بدید
  ممنونم

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۶/۲۷

   با سلام و احترام
   حمله بستگی به خیلی موارد داره . بستگی به قدرت طرف مقابل شما داره . بستگی به قدرت نیروهای خودتون داره .
   زمان که اصلا مهم نیست فقط باید به کسانی حمله کنید که اتحاد قوی نداشته باشند و پس از حمله بدجور جواب پس بدید .
   برای حمله از نیروهایی استفاده کنید که قدرت حمله بالایی دارند نه قدرت دفاع زیرا که در حمله اگر نیروهای دارای قدرت حمله کم رو ببرید آمار تلفات بالایی در این نیروها خواهید داشت .
   سعی کنید هم سواره هم پیاده و هم منجنیق با هم بفرستید البته اگر طرف سرباز داشته باشه اگر نداشته باشه و فقط بخواید منابعش بزنید بهتره از منجنیق ها که بیشترین منابع رو حمل میکنند استفاده کنید .

 69. مژده ناصری
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵

  سلام من بازیم نه رو فیسبوک سوی شده نه جمیل بازی رو از سایت شما دانلود کنم بعد نصب کنم بازیم از اول میشه یا نه

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۶/۱۵

   با سلام و احترام
   قاعدتا نباید از اول بشه و مشکلی پیش بیاد اما بهتره سیو کنید و سپس دانلود و نصب کنید .

 70. کیوان
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷

  سلام مشکلم اینه کستل من لول 15 هستش و میخوام لول 16 کنم با این که مقدار مواد مورد نیاز برای اپدیت کستل رو فراهم کردم یعنی گندم و اهن و چوب و لول 15 کردن دیوار و لول 15 کردن کارگاه نقره همشو تکمیل کردم ولی حالا که میخوام بردزرسانی کنم کستل رو میگه منابع تاکافی چکار میشه کرد مشکل چیه؟

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۶/۰۷

   با سلام و احترام
   منابع مورد نیاز برای ارتقا به لول 16 را بیشتر از حد نیاز کنید و سپس امتحان کنید .
   اگر درست نشد به پشتیبانی پیام بدید .

  • Monshain
   ۱۳۹۵/۰۷/۱۱

   منم همین مشکل رو داشتم ،تالار جنگ رو بروزرسانی کردم درست شد ، ربطش رو نمیدونم ولیً بعد تونستم قلعه رو آپدیت کنم

  • اسماعیل کرمدار
   ۱۳۹۵/۰۸/۰۹

   سلام.من هم همین مشکل رو داشتم.باید برخی از ماموریتهایی که داده رو انجام بدی و برخی ساختمانهای دیگه مثل سربازخونه ها رو ارتقا بدی .اول ماموریتهارو امتحان کن بعد سربازخانه ها.موفق باشی

 71. مصطفی
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷

  سلام.من الان میخوام چادر نظامی درست کنم گوشه بازی نوشته نکته دو چادر نظامی درست کنین چطور چادر نظامی درست کنم؟

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۶/۰۷

   با سلام و احترام
   چادر نظامی در بیرون از قلعه روی یکی از فضاهای خالی بزنید و چادر نظامی را تاسیس کنید .

 72. miaad
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۵

  سلام…
  چطوری میشه اکانت بازی رو از گوشی اندروید به اپل منتقل کرد.ممنون میشم راهنمایی کنید

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۶/۰۵

   با سلام و احترام
   اگر اکانت رو در گوگل پلی سیو کنید در اپل هم میتونید بالا بیاریدش .

 73. Mehdi
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲

  سلام اگر چند هزار سرباز مجروح داشته باشیم و منابع برای درمانشان فعلا در اختیارت نباشه،ممکن هست که بازی بعد از ده بیست روز اونا رو حذف کنه یا نه؟چون من حمله ی سختی بهم شده فعلا گندم ندارم مداواشون کنم

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۶/۰۲

   با سلام و احترام
   نه هیچ مشکلی نیست .
   تا ظرفیت بیمارستانتون پر بشه هیچ مشکلی برای سربازان درون بیمارستان وجود نداره .
   اما اگر از ظرفیت بیمارستان بیشتر سربازاتون کشته بشه دیگه به بیمارستان نمیرن و مستقیم میمیرن .

 74. اسماعیل
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱

  hello,i recently lost access to my base plz get it back.
  my information is
  Your in_game name ARASH.K
  Your experience level 36
  Your castle level 23
  kingdom 1024
  ایمیل ارسال شده به شرکت:

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۵/۳۱

   با سلام و احترام
   در پیامتون توضیح بدید که فراموش کردید در جیمیل سیو کنید و بازی حذف شده و دسترسیتون به حساب کاربریتون قطع شده و سپس آمار .
   ان شاالله مشکلتون حل بشه

 75. اسماعیل
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱

  سلام.روزگارخوش.من بازی کلش اف کینگز رو سیو نکرده بودم متاسفانه اکانتم حذف شده .یه بازی دیگه دانلود کردم واز طریق گزینه کمک و پشتیبانی داخل بازی به شرکت ایمیل فرستادم.الان 20روزهست.ولی تاکنون اکانتم برنگشته.آیا راه دیگری هست. اگرهست ممنونم میشم توضیح بدید.
  اگرنیست همین راهی که هست رو توضیح بدید. میخوام مطمئن بشم درست انجام دادم…..باسپاس

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۵/۳۱

   با سلام و احترام
   تنها راهش ارتباط با مدیریت هست .
   در وسط زمین بازی جلوی قلعه قسمتی هست به نام کمک و پشتیبانی .
   وارد این قسمت بشید و در در مشکل حساب بهشون پیام بدید .
   در پیامتون توضیح بدید که فراموش کردید در جیمیل سیو کنید و بازی حذف شده و دسترسیتون به حساب کاربریتون قطع شده و سپس آمار .
   ان شاالله مشکلتون حل بشه

 76. Mehdi
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۰

  سلام من هرچی سرچ میکنم اتحاد نمیاد فقط بعضیا درخواست دادن برم تو اتحادشون منم نرفتم هنوز

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۵/۳۱

   با سلام و احترام
   خب باید شما اسم اتحاد رو بدونید که بعد از سرچ پیدا بشه .

 77. Mehdi
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۰

  سلام بطری های داخل ابنما و این که روی برجک هست چین اینا روی ابنمای وسط قلعه که میزنم سه تا گذینه میاد اینا هر کدوم چیکار میکنن؟

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۵/۳۱

   با سلام و احترام
   والا این برای دومین سالگرد این بازیه اما دقیقا نمیدونم جریان چیه .

 78. حوا
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۰

  سلام خسته نباشید ، من راجع به دراگون ها سوال کردم ، چه استفاده ای دارن ؟ ممنون

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۵/۳۰

   با سلاام و احترام
   منظورتون از دراگون چیه ؟
   دراگون که در کلش آف کلن هست ؟

 79. Mehdi
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۹

  سلام من قلعم لول شش هست ۶٧٠سکه طلا داشتم چند دقیقه پیش توی بازی خارج شدم الان رفتم دیدم سکه هام شده ٢٧٩ یعنی دزدیدن یا حواسم نبوده اتحاد برداشته چی شدن این سکه ها؟

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۵/۲۹

   با سلام و احترام
   امکان دزدیدن سکه وجود نداره و قطعا یا جایی اشتباهی مصرفش کردید یا کس دیگری به اکانتتون وارد شده و سکه هاتون رو مصرف کرده .
   اتحاد نمیتونه به سکه شما دسترسی داشته باشه .

 80. Mehdi
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۸

  سلام پایین صفحه روی کتابه که میزنم گزینه ی active skillاین مواردی که هست چه کاربردی داره و چرا قفل هستن؟

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۵/۲۸

   با سلام و احترام
   بغل vip خطی آبی رنگ هست که با افزایش امتیازات EXP پر میشود که با بدست آوردن این امتیازات و پر شدن اون به شما جوایزی داده میشه و همچنین میتونید وارد قسمت کاربری که میشید در پایین بغل قسمت تنظیمات یا سیتینگ کتابی دیده میشه که وارد اون میشید و امتیازاتی که بهتون داده میشه رو رویافزایش قدرت ها میزنید تا زمانی که به آیتم هایی که در کتاب پایین صفحه که میبینید برسید و اونا هر کدوم جوایز ویژه ای هستند که میتونید با فعالسازیشون ازشون استفاده کنید .

 81. Mehdi
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۸

  سلام روی گزینه ی آیتم که میزنم خیلی عکس ایتم میاد که درباره ی چندتاشون خوندم ولی بقیه رو نمیدونم مثلا vipیا شیپور یا توماره یا صندوقچه یا سکه وبقیه…،میشه در مورد کار هرکدوم توضیح بدین و بگین توی چه مواقعی باید ازشون استفاده کرد؟ممنون

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۵/۲۸

   با سلام و احترام
   آیتم جوایز شماست .
   هر کدوم جایزه ای هست که به شما داده شده و میتونید ازشون استفاده کنید .
   جوایز بسیاری هست که هر کدوم واسه جایی کاربرد دارند .
   منابع که مشخصه . سکه که مشخصه . vip هم مشخصه و خیلی های دیگشون مشخصه .
   شیپور که فکر کنم منظور شاخ جنگی هست برای آپدیت کردن ساختمان اتحاد هست که با آپدیت این ساختمان تعداد نیروهای کمکی که متحداتون میتونند در هنگام حمله براتون ارسال کنند افزایش پیدا میکنه .

 82. Mehdi
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۸

  شلام این نقره ها و مس ها و یاقوت هایی که بازی جایزه میده کجا میرن؟اونجایی که میرن باید چیکارشون بکنیم؟ممنون

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۵/۲۸

   با سلام و احترام
   جوایز همه به آیتم ها اضافه میشه .
   بزنید روشون میتونید به میزان نقره و مس و یاقوت خودتون اضافه کنید .
   در مورد نقره و مس توضیح دادیم ولی یاقوت در ساختمان بغل درب ورودی قلعه برای بدست آوردن جوایز استفاده میشه .

 83. Mehdi
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۸

  سلام وقتی روی اسکلت لول ١یا٢ توی نقشه میزنم چندتا جایزه درصورت شکست اسکلت بازی بهت میده که یکیش ١٠٠تاسکه یکیش چوبه و یکیش vipو یکیش هم گندم اونا رو میده جز سکه ی طلا اون کجا میره؟اگه توی آیتم میره باید بزنم روش تا به سکه هام اضافه بشه؟

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۵/۲۸

   با سلام و احترام
   اون جوایز که زیرش مینویسه یک مثال هست و برای همه غول ها مینویسه و منظور اینه که در برخی زمان ها میتونید به این جوایز دست یابید .
   البته در اکثر مواقع سکه ها داده نمیشه .

 84. Mehdi
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۸

  سلام این vip چیه فک کنم بدرد بخوره من که نمیدونم چیهبالای صفحه وقتی میزم روش دوتا گذینه میاد یکیEarn pointsویکیclick toactivate
  بعدش روی اولی که میزنم نوشته10vip pointجلوش هم دکمه ی Useهست الان بزنم روش چی میشه،اصلا اینا به چه دردی میخورن حالا؟ممنون

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۵/۲۸

   با سلام و احترام
   vip امتیازاتی به شما میده که با فعال شدن اون میتونید به اون امتیازات دست پیدا کنید که امتیازات هر vip زیر اون نوشته شده .
   vip با حضور هر روزه اضافه میشه و یا در قسمت آیتم موجود هست که بهتون جایزه داده میشه .
   earn points برای بدست آوردن امتیازات وی آی پی که در آیتم موجود هست می باشد که میتونید مشاهدشون کنید و به امتیازات vip خودتون اضافش کنید .
   click to active هم برای فعالسازی vip هست تا از امتیازات استفاده کنید .

 85. Mehdi
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۸

  سلام چطوری میشه سرچ کرد و اتحاد خودمونو عوض کنیم من میخوام برم تو یه اتحاد که بچه هاش ایرانی باشن؟ممنونم

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۵/۲۸

   با سلام و احترام
   در ساختمان اتحاد که وارد بشید لیست اتحادها هست که بالاش جست و جو هست که میتونید سرچ بدید و بگردید و اتحاد رو انتخاب کنید و جوین بدید و به مدیر اتحاد پیام بدید که تاییدتون کنند.

 86. Mehdi
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۷

  در اوایل بازی سکه هامون رو خرج چه چیزایی بکنیم به نفعمونه؟و برای چه کارایی مصرفش نکنیم بهتره؟!ممنون

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۵/۲۸

   با سلام و احترام
   سعی کنید از سکه ها استفاده نکنید تا زمان هایی که ضروری است مثل درمان سریع نیروها پس از جنگ .
   وقتی دهکدتون بزرگ بشه در جنگ ها بیشتر به سکه نیاز پیدا میکنید .

 87. Mehdi
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۷

  سلام تازه کارم من نمیدونم باید الان اون چکشی که بالای صفحه سمت چپ هست و به رنگ طلایی در اومده باید بخرم یا خودش بعد از چند روز ازاد میشه؟bulding

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۵/۲۸

   با سلام و احترام
   یک چکش یا کارگر برای همیشه آزاده و میتونید ازش استفاده کنید .
   دومین چکش یا کارگر با زدن روی چکش و پرداخت 200 سکه طلا به مدت 48 ساعت آزاد میشه .

 88. Reza
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۵

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من این بازیو چند وقتیه دارم میخواستم بدونم وقتى قسمت خارجى مپ هرجایى که لمس میکنم چند تا گزینه میاد فتح کردن چه کاربردى داره که اردوگاه میزنه ???????

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۵/۲۶

   با سلام و احترام
   کمپ زدن معمولا در اتحاد ها فضاهای خالی رو پر میکنند تا دشمن نتونه وسط اتحاد بیاد پایین .
   واسه زمانایی که میخواید سربازاتون از حمله دشمنان نجات پیدا کنند میتونید خارچشون کنید البته فقط زمانی که آنلاین هستید چون دشمن میتونه کمپ هاتون رو بزنه .

 89. miaad
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۳

  سلام
  من چطوری میتونم پاور خودم رو سریع بالا ببرم؟
  خیلیا پاورشون خیلی سرسع زیاد میشه

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۵/۲۳

   با سلام و احترام
   اگر طبق قاعده بخواید بالا برید خب باید صبر کنید و اونا که سریع میرن از سکه های طلا استفاده میکنند برای ساخت و بالا بردن پاور که البته به علت محدودیت سکه ، پول میدن و سکه میخرن .

 90. مصطفی
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۸

  سلام.چطور میشه قدرت کل اتحادمونو افزایش دهیم که بتونیم قلعه اتحامون بسازیم.چون برای ساختن 40 نفراعضای اتحاد باید باشه وقدرت کل هم باید500000 . لطفا منو راهنمایی کنید

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۵/۱۸

   با سلام و احترام
   قدرت اتحاد مجموع قدرت بازیکنان درون اتحاد هست .
   برای افزایش قدرت اتحاد باید مجموع قدرت بازیکنان درون اتحاد بیشتر از این عدد باشه .

 91. Mary
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳

  باسلام
  من دیروز گوشیمو فرمت کردم، بعد از نصب مجدد بازی، از اول شروع شد، چطوری برگردونم،

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۵/۱۳

   با سلام و احترام
   جیمیلتون رو متصل کنید به بازی .

 92. محسن
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۲

  با سلام برای من رو قسمت لودینگ گیر میکنه و بازی رو نمیاره لطفا کمکم کنید ممنون

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۵/۱۲

   با سلام و احترام
   از فی لتر شکن استفاده کنید یا ورژن قبلی بازی رو نصب کنید .

 93. Aghil
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۶

  یعنی راهی نداره؟

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۵/۰۷

   با سلام و احترام
   خیر راهی نداره .

 94. aghil
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۶

  سلام خسته نباشید دوست عزیز میخواستم بگم من یه قلعه لول۱۸دارم بعد میخوام ببرمش یه قلمرو دیگه میشه راهنماییم کنید

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۵/۰۶

   با سلام و احترام
   قلعه ها پس از وارد شدن به لول 6 نمیتونند میان قلمروها جابجا بشن .

 95. rasool
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۵

  سلام من نمیتونم به کسی پیام بدم پیغام میده که شما از طرف این بازیکن مسدود هستید
  روی چندتا بازیکن امتحان کردم ولی به هیچکس نمیتونم پیام بدم.ممنون میشم راهنماییم کنید

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۵/۰۵

   با سلام و احترام
   متاسفانه این مشکلات برای برخی پیش میاد و از سمت خود بازی هست .
   با فی لتر شکن وارد بازی بشید احتمالا مشکل پیام دادنتون حل خواهد شد .

 96. تور دبی
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۷

  متشکرم از وجود سایت خوبی که دارید واطلاع رسانی خوبتون موفق باشید

 97. عفان
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵

  سلام میشه بگین ایا در بازی کلش اف کینگز میشه دوتا حساب داشت؟اگه دوتا حساب داشت چه طوری میتونم حساب جدید بسازم؟

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۴/۲۵

   با سلام و احترام
   بله میشه فقط کافیه هر قلعه رو روی یک جیمیل جداگانه سیو کنید .
   برای اطمینان بیشتر بهتره قلعه جدید رو روی یک گوشی دیگه بسازید و پس از سیو روی جیمیل روی گوشی خودتون بین حساب ها جابجا بشید .

  • عفان
   ۱۳۹۵/۰۴/۲۶

   سلام ممنونم از راهنمایی شما ادمین جان

 98. ramin
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۲

  خیلی ممنون از راهنمایی مدیر محترم
  بجای اینکه جواب بدند کلا حذف میکنن پیاممو

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۴/۲۲

   با سلام و احترام
   ما پیام شما حذف نکردیم .
   تایید پیام یه مقدار طول میکشه و این هم به علت فشار و هجمه نطرات هست .
   پاسخ پیام شما داده شد .

 99. ramin
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۲

  باسلام-من میخاهم بازی رو از اول شروع کنم با توجه به راهنمایی شما به قسمت سیتینگ رفتم و حساب کاربری و گزینه بازی جدید رو میخاهم بزنم که خاموش هست ( پیغام میده باید بازی قبلی را باید ذخیره کنی تا بازی جدید از نو بشه ) آیا اینطوره واقعا من نمیخام ذخیره کنم بازی قدیمی رو و فقط میخام بازی از نو شروع بشه در ضمن اطلاعات داده را هم از سیتینگ گوشیم پاک کردم و چندین بار بازی رو حذف نصب کردم اما تا نصب میشه ادامه بازی قدیمی میاد.

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۴/۲۲

   با سلام و احترام
   والا چیزی که من از پیامش فهمیدم اینه که اگر بازی جدید رو شروع کنید روی همین اکانت فعلی سیو میشه و این باعث حذف قلعه فعلیتون میشه .
   مشکلی که شما دارید اینه که اصلا بازی رو سیو نکردید و احتمالا میخواد برای آغاز بازی جدید باید سیو کنید قلعه جدیدتون رو .
   خب شما سیو کنید اگر مشکلی بود میتونید جیمیلتون رو جابه جا کنید .

 100. Juwe
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۴

  سلام وقتی میخوام چادر نظامی رو اپگید کنم نوشته Training volume 60% و Training speed 0% میخوام بدونم فرق ولوم با سرعت چیه

  • Juwe
   ۱۳۹۵/۰۴/۱۴

   ولی ربطی به افزایش ظرفیت ساخت سرباز نداره نمیدونم به چه دردی میخوره speed هم نیست

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۴/۱۴

   با سلام و احترام
   مربوطه . برای درک راحت تر این موضوع قبل از آپگرید تعداد سربازانی که میتونید در یکی از سربازخانه ها بسازید رو مشاهده کنید و سپس آپگرید کنید . پس از آپگرید مشاهده میکنید که تعداد سربازان 10 نفر افزایش پیدا کرده .

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۴/۱۴

   با سلام و احترام
   چادر نظامی برای ساخت سرباز به کار میره .
   ولوم یعنی افزایش تعداد سربازانی که میتونید بسازید . مثلا شما در اصطبل تا الان 50 نفر میتونستید بسازید پس از آپگرید این میزان به 60 نفر میرسه .
   اسپید هم سرعت ساخت سربازان هست یعنی با افزایش اسپید سرعت ساخت سربازان بالا میره .

 101. مرتضی
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۳

  سلام چند وقته از منابع گندم خیلی زیاد مصرف میشه لطفا راهنمایی کنید بخاطر چی هست ممنون

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۴/۱۴

   با سلام و احترام
   منظورتون درون قلعتون هست ؟
   منابع گندم با افزایش تعداد سرباز شما میزان مصرف بیشتر میشه .
   احتمالا سربازهاتون بیشتر شده و مصرف گندم بالاتر رفته .
   برای مشاهده میزان مصرف و تولید منابعتون در قسمت مزارع قلعتون یک آیتم گذاشته شده حدودا چند تا چوب هست که روش که بزنید میزان مصرف و تولید منابعتون رو براون مشخص میکنه .

 102. nava-33
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۲

  ممنونم از توضیحات جامع تون
  میشه بگید چطور میتونم به مدیریت بازی پیام بدم؟

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۴/۱۳

   با سلام و احترام
   خواهش میکنم
   جلوی قلعه چیزی وجود داره که روش نوشته کمک و پشتیبانی .
   شما اون رو که بزنید لیستی از کمک ها نشون داده میشه .
   آخرین مورد با ما تماس بگیرید هست که انتخابش میکنید و سپس مشکل حساب رو که اولین مورد هست رو میزنید و مشکلتون رو براشون مینویسید .

 103. nava-33
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۲

  سلام ممنونم واقعا از راهنمایی تون مشکلم حل شد.
  دعاگوی شما هستیم.
  ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم
  راهی هست که بتونم قلعه قبلیم که ساختم و سیو نکردم رو برگردونم؟
  الان قلعه قبلیم که سیوش نکردم و ازش خارج شدم تو نقشه هنوز سر جاشه.
  راهی هست که برشگردونم؟؟

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۴/۱۲

   با سلام و احترام
   خواهش میکنم . وظیفه است .
   برای قلعه قبلیتون میتونید با همون گوشی که توش میرفتید و ای پی گوشیتون میافتاده به مدیریت بازی پیام بدید و بهشون شرح اتفاق رو بگید که سیو نکردید و متاسفانه از دستتون خارج شده و در صورت امکان اجازه وروذ به قلعه رو به شما بدن تا سیوش کنید .
   تنها راهش همینه که مدیریت بازی با توجه به ای پی گوشی شما شاید این اجازه رو بده که به قلعه وارد بشید و سیوش کنید .

 104. nava-33
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۱

  سلام مجدد
  باید چیکار کنم که بیند بشه به قلعم?

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۴/۱۱

   با سلام و احترام
   بیند همون سیو هست . منظور همینه که قلعتون رو به یک جیمیل وصل کنید یا بازی رو روی یک جیمیل سیو کنید .
   روش سیو روی جیمیل در مطلب توضیح داده شده .
   فقط هر قلعتون باید روی یک جیمیل جدا سیو بشه و نمیشه دو قلعه رو روی یک جیمیل سیو کنید .

 105. nava-33
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۱

  سلام
  خسته نباشید
  من دوتا قلعه ساختم داخل بازی وقتی میرم به قسمت تعویض حساب که برم تو قلعه دومم با این ارور مواجه میشم
  This Google + account is not bound to game data and cannot be switched to.Please try again

  لطفا راهنمایی بفرمایید

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۴/۱۱

   با سلام و احترام
   جیمیلی که میخواید بهش وصل بشید به قلعتون وصل نشده .
   مطمئنید که جیمیل به قلعه بیند شده ؟

 106. ناشناس
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۹

  سلام من بازی رو نصب کردم اما وقتی میخواد لود پر بشه یک چیزی به cancting us یه چیزایی میاره حلشون میکنم بعدا یه چیز آبی درحال حرکت میبینم که وقتی تموم میشه لود یه ذره هم تکون نمیخوره

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۴/۰۹

   با سلام و احترام
   اگر در وسط لود اول بازی پیامی میاد منظور اینه که یا اتصال شما به نت درست نیست یا نت ضعیفه یا مشکلی از جمله بلاک شدن پیش اومده .
   شما اول باید ببینید مشکل یا ارور چی میگه که بشه حلش کرد .

 107. ابراهیم
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۸

  سلام
  ممکنه درباره نحوه س تصرف کاخ توضیح بدین.

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۴/۰۸

   با سلام و احترام
   اگر منظورون کاخ اصلی هست هر چند وقت یکبار که روی خود کاخ هم نوشته شده ساعت و زمانش شیلد کاخ به مدت 8 ساعت برداشته میشه که اعضای اتحادی که میخوان کاخ رو به تصرف دربیارند باید به اونجا برن و در هشت ساعت با حملات به کاخ و سازه های دور و برش اونجا رو به تصرف خودشون دربیارن .
   بی شک کسانی که کاخ اصلی در دستشون هست نیروهاشون رو برای دفاع میارن و جنگ سختی خواهد بود .

 108. Mahdu
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۸

  سلام من بازیمو از یه نفر گرفتم بعدم هم جیمیل عوض کردم هم تو فیس سیوش کردم ولی الان یه وقتایی موقعی که وارد بازی میشم میگه شخص دیگری وارد حساب شده میشه راهنمایی کنید چکار کنم تا اون شخص دیه به حسابم دسترسی نداشته باشه بارها هم جیمیل عوض کردم بازم نشد

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۴/۰۸

   با سلام و احترام
   قاعدتا وقتی شما جیمیل رو عوض میکنید و همچنین فیسبوک رو به اکانت خودتون متصل میکنید دیگه هیچ راه ورودی برای شخص دیگری به اکانت شما نیست .
   این شخص اگر صاحب قبلی بازی بوده باشه خب قطعا دسترسی شما به بازی رو قطع میکرد و به قولا کلاهبرداری میکرد اما اینطور که شما شرح ماجرا رو میفرمایید احتمالا یک مشکل درون بازی هست که بهتره این موضوع رو با مدیریت بازی در میان بگذارید تا اونا چک کنند .
   البته اسمی از خرید اکانت نیارید و بگید که جیمیلون رو برای امنیت بیشتر عوض کردید اما گهگاه با پیامی رو به رو میشید که دستگاه دیگری وارد بازی شده .
   البته باز هم تاکید میکنم که اگر شما جیمیل و اکانت فیسبوک رو وصل کرده باشید شخص دیگری وارد اکانت شما نمیتونه بشه .

  • AMIR
   ۱۳۹۵/۰۴/۱۳

   داداش باید تا آپدیت بعدی صبر کنی.چون اون بازی درحال حاضر روی گوشی اون یارو بارگذاری شده حتی اگه جیمیل رو هم عوض کنی اون تا زمانی ک بازی پاک نشه از روی گوشیش یا به اکانت دیگه سوییچ نکنه یا خود بازی آپدیت نده روی گوشیش هست و به اون دسترسی داره.

 109. ALI KH
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۶

  سلام
  من قبلا یازی میکردم و الان که بازی رو دوباره نصب میکنم از ادامه میاد ولی من میخوا که یه بازی جدید رو شروع کنم الان باید چکار کنم؟

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۴/۰۷

   با سلام و احترام
   به سیتینگ بازی برید و سپس قسمت حساب کاربری و در پایین این قسمت نوشته شروع بازی جدید .
   روی اون بزنید و بازی از اول میشه فقط باید بازی جدید رو حتما سیو کنید .

 110. نیما
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۵

  سلام وخسته نباشید خدمت شما یه سوال دارم جدیدا چیز هایی اومده به اسم ماسه سنگ الماس سنگ مرر و…. میخواستم بدونم چیه ودرضمن برج اتحاد مهارت هایی داره مثلا تیر اتشین چه جوری اونا رو فعال کنم با تشکر

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۴/۰۶

   با سلام و احترام
   سنگ الماس در کاخ حکمت های اژدها کاربرد داره که اگر وارد این کاخ بشید با استفاده از سنگ الماس ها میتوانید یک سری خصوصیات به قلعه خودتون اضافه کنید مثل افزایش فلان درصدی تولید گندم یا … .
   برج اتحاد برای دفاع از اتحاد می باشد و برای بدست آوردن تیر های آتشین و تیرهای قوی تر کافیست در اتحاد و در قسمت برج اتحاد ، برج هایی که تاسیس کرده اید را آپگرید یا افزایش لول دهید .

 111. علی
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۳

  سلام
  میخواستم بدونم چطور میتونم به اعضای اتحادم مقام بدم؟
  مثل مقام مارس

  ممنون

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۴/۰۳

   با سلام و احترام
   اعضای اتحاد باید برای مارس یا مربی یا … درخواست بدن و مدیر اتحاد تایید میکنه .

 112. میعاد
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۰

  سلام با تشکر
  من میخواستم بدونم چگونه یک کلن در کلش اف کینگز برای خودم بسازم

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۳/۳۰

   با سلام و احترام
   در پایین صفحه سمت راست گزینه اتحاد یا alliance رو بزنید و وارد که شدید پایین گزینه ساخت اتحاد رو خواهید دید که میتونید بزنید و اتحاد رو بسازید .

 113. mohammad
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶

  من چتم باز نمیشه نمیدونم چرا از اول که بازیو ریختم 1 ماهه با هیچکس حرف نزدم?و زبان بازیمم فارسی نداره بگید هزاربار ممنون میشم

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۳/۲۶

   با سلام و احترام
   چت فیلتره و برای حرف زدن در چت روم باید از فی لتر شکن استفاده کنید .
   زبان بازی اینطور که معلومه با توجه به زبان گوشی و تشخیص خود بازی فارسی میشه و در تنظیمات بازی زبان فارسی وجود نداره .

 114. shahed_310
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶

  درود
  مشکلم حل شد میخواستم از ادمین محترم تشکر کنم به خاطر وقت و زحماتی که برای حقیر کشیدن.
  موفق و موید باشید

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۳/۲۶

   با سلام و احترام
   خوشحالیم که مشکلتون حل شد .
   وظیفه است .

 115. shahed_310
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۴

  سلام من دو تا قلعه ساختم و بعد زمانی که خواستم سومین قلعم رو بسازم خواستم تو یک قلمرو دیگه بسازمش زمانی که جابه جایی قلمرو رو رو زدم بازی هنگ کرد و دیگه برام بالا نمیاد باید چیکار کنم لطفا کمکم کنید.
  سپاسگذارم

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۳/۲۵

   با سلام و احترام
   بازی روی گوشی دیگری برای شما بالا میاد ؟
   مشکل چیه که بالا نمیاد ؟
   چه اروری میده ؟

  • shahed_310
   ۱۳۹۵/۰۳/۲۵

   سلام مجدد
   توی گوشی دیگه هم بالا نمیاد!
   بزرگوار از وقتی که قلعه سومم رو زدم و رفتم تو یک قلمرو دیگه تغییر قلمرو رو زدم هنگ کرد و بازی دیگه باز نمیشه همون وسط میمونه و تکون نمیخوره نسخه های قدیمی از این بازی رو هم امتحان کردم نشود!
   اکانتمم سیو بود قلعمم سر جاشه ولی هر کاری میکنم کلشم دیگه باز نمیشه!
   راهی هست؟

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۳/۲۵

   با سلام و احترام
   قلعتون با گوشی دیگری بالا میاد یا خیر ؟
   وقتی قلعتون هست و سیو هم هست اگر با گوشی دیگری بالا بیاد پس با ای پی گوشی شما به مشکل خورده .
   اگر بازی رو از روی گوشیتون حذف کنید و سپس ورژن دیگری از بازی رو نصب کنید باید مشکل حل بشه که اگر نشه باید ببینید ارور چی هست .
   مثلا وسط بازی که گیر میکنه خب باید یه ارور بده مثلا ارور نت یا ارور اینکه شما بلاک شدید یا … .
   اگر ارور رو بدونید میدونید که چیکار کنید که مشکل حل بشه .

 116. Ali
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۳

  سلام
  من بازی رو نصب کردم وقتی وارد بازی میشم لودبازی تا وسط میاد بعد اخطار میده
  سرعت وای فای من ٢ میگ هست
  لطفا میشه راهنمایی کنید در ضمن از اپ استور بازی رو دانلود کردم

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۳/۲۳

   با سلام و احترام
   با فی لتر شکن وارد بازی بشید .
   اگر مشکل حل نشد ورژن دیگری از بازی رو دانلود و نصب کنید .

 117. kamran
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۱

  با سلام و احترام
  من دو تا کستل دارم که هر دوتا از طریق فیسبوک سیو شده . حالا کستل سوم ساختم و اشتباهی روی اکانت های قبلی سیو کردم
  میخواستم بدونم ایا امکان برگشت هست.
  ممنون میشم پاسخ بدین.

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۳/۲۱

   با سلام و احترام
   تنها راهش اعلام مشکلتون به پشتیبانی بازی هست . اونا میتونند .
   براشون توضیح بدید موضوع رو ببینید چی میگن .

 118. QueenElham
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۰

  سلام
  چندروزه بازیم حجم وحشتناکی از اینترنتو مصرف میکنه .. کمتر از یک هفته حدود 5گیگ .. هرکاری بگید کردم ولی نتیجه نداده
  کلیر دیتا/ریموو/نصب آخرین ورژن فارسروید❌
  فرمت/فلش گوشیم❌
  محدود کردن داده های پس زمینه تو دیتا یوزیج❌
  امتحان اینترنت رایتل❌
  دوستم از وی پی انم استفاده میکنه تو یک هفته 100مگم مصرف نداشته من درحالیکه بدون وی پی ان میرم هر 5مین 20مگ میخوره
  لطفا راهنماییم کنید

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۳/۲۰

   با سلام و احترام
   مصرف دیتا اصلا به بازی نمیتونه مربوط بشه .
   مصرف بازی در موبایل های مختلف نمیتونه متفاوت بشه زیرا که فقط لود بازی مصرف شما خواهد بود و بیشتر از لود نمیتونه مصرف داشته باشه .
   الان من رو گوشی خودم تست کردم و با اینکه بدون وی پی ان وارد بازی میشم و خیلی هم وارد بازی میشم اما مصرف بسیار پایینی داشته .
   شاید مصرفتون از جای دیگری باشه .

 119. ashkan
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۹

  سلام و خسته نباشید خدمت ادمین گرامی و بزرگوار
  داخل سایت شما کسی نیومده کا دنبال اکانت برای خرید باشه
  چون 18 تا قلعه دارم و قصد فروش

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۳/۱۹

   با سلام و احترام
   این مطلب فقط آموزشی هست و نطرات مربوط به خرید و فروش حذف خواهند شد .

 120. behzad
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۸

  سلام من میخوام حذف کنم نمیشه

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۳/۱۹

   با سلام و احترام
   چی رو میخواید حذف کنید و نمیشه ؟

 121. نازنین
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۷

  سلام و خسته نباشید
  من تو ی بازی یه مشکلی دارم نمیدونم چرا نمیتونم به کسی پیام بدم.براشو ارسال نمیشه
  اگه ممکنه بگید مشکل چیه و چه طور میشه حلش کرد؟

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۳/۱۷

   با سلام و احترام
   این مشکل برخی روزها پیش میاد و برطرف میشه اما اگر برطرف نشد با ف یلتر شکن وارد بازی بشید احتمالا مشکلتون حل میشه چون که پیام عمومی فقط با فی لتر شکن باز میشه و میتونید پیام بدید .
   اگر باز هم مشکل حل نشد ورژن دیگری از بازی رو دانلود و نصب کنید .

 122. ممد کینگ
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۶

  سلام, من میخوام کینگداممو عوض کنم, میخوام برم یه کینگدام دیگه که تازه ساخته, ایا در زمان مشخصی یه کینگدام ساخته می شه؟اگه اینطور هست چه وقت؟ ممنون پاسخمو اگر امکانش بود بدید.

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۳/۱۶

   با سلام و احترام
   تا لول 5 قلعتون میتونید به کینگدام دیگری تلپورت یا تغییر مکان بدید و بالاتر از اون نمیتونید به کینگدام دیگری برید .
   برای کینگدام هم دست بازیه که کینگدام ها رو فعال کنه . روی کینگدام بزنید و داخلش برید اگر اجازه داد میتونید تلپورت کنید .

 123. خان بهادر
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۵

  سلام با چه زبانی به پشتیبانی پیام بدم ؟؟؟؟
  لطفا پاسخ سریع بهم بدید تشکر

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۳/۱۵

   با سلام و احترام
   زبان انگلیسی .

 124. آریا
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۹

  وااااااااای داداش دست گلت درد نکنه . خدا وکیلی کلی دعات کردم . قلعه ی لول 22 دارم . نمیتونستم سینکش کنم داشتم دق میکردم . خیلی خیلی خیلی ممنوووووووووووووونم??????????❤❤❤❤❤??????????

 125. ehsan
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۸

  من سلیفون نصب کردم ولی فقط محیط داخل خود سایفون و بروزر داخل سایفون فیلتیر نیست
  بازیم و محیط خود گوشیم هنوز فیلتره و فیس بوک باز نمیشه

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۳/۰۸

   با سلام و احترام
   برای وصل شدن به فیسبوک هم باید حتما نرم افزار فیسبوک نصب باشه و اکانت شما روی نرم افزار فیسبوک بالا باشه که بازی بتونه پیداش کنه .
   از هات اسپات شیلد استفاده کنید .

  • omid
   ۱۳۹۵/۰۳/۱۰

   شما باید تونل تمام گوشی رو فعال کنین

 126. احسان
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۸

  من از سایت شما دانلود کردم ولی تا نصف که لود میشه دیگه جلوتر نمیره و اسم و ایمیل میخواد بهش میدم ولی بازم نمیره
  سایفون را هم دارم، ولی باز از داخل بازی که میزنم وصل بشه به فیس بوک یکم لود میکنه ولی وصل نمیشه

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۳/۰۸

   با سلام و احترام
   ورژن دیگری از بازی رو نصب کنید چون سایت ما ورژن آخر بازی رو قرار داده .
   برای وصل شدن به فیسبوک هم باید حتما نرم افزار فیسبوک نصب باشه و اکانت شما روی نرم افزار فیسبوک بالا باشه که بازی بتونه پیداش کنه .

 127. ehsan
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷

  بازی من اکانت گوگل نداره چون از بازار گرفتم
  واسه فیس بوک هم باید فیلتر شکن داشته باشم، چیکار کنم که بتونم اکانت گوگل بهش بدم یا یه فیلتر شکن معرفی کنید که بتونم با برنامه بلواستکس اکانت فیس بوک وارد کنم، آخه من با کامپیوتر بازی میکنم
  مرسی

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۳/۰۸

   با سلام و احترام
   بازی رو از سایت ما دانلود کنید تا اکانت جیمیل هم اضافه بشه .
   برای ف ی ل تر شکن هم سایفون و هات اسپات شیلد میتونن کارتون راه بندازن .

 128. ehsan
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷

  salam man bazio dar computer nasb kardam vali faghat acount face book mikhad, chikar konam ta btoonam gmail bhesh bdam ya age mishe ye filter shekan k btunam tu blue stacks estefade konam moarefi konid
  chon vase facebook filter shekan mikhad
  mamnoon

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۳/۰۸

   با سلام و احترام
   شما احتمالا بازی رو از بازار دانلود کردید و به همین علت فقط فیسبوک داره .
   بازی رو از سایت ما دانلود کنید تا اکانت جیمیل هم اضافه بشه .
   برای ف ی ل تر شکن هم سایفون و هات اسپات شیلد میتونن کارتون راه بندازن .

 129. ایما
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷

  دوستانی که بازی شون بالا نمیاد ۲۴ ساعت صبر کنید دوباره امتحان کنید.صبح زود امکانش بیشتره یکبار بالا بیاد دیگه حله

 130. amir
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶

  سلام ، ببخشید من بازی رو دانلود کردم و برام کاملا دانلود شد ولی زمانی که بازی رو شروع می کنم تا نصف لودینگ اول میره و دیگه جلو نمی ره .
  من اینترنتم هم خوبه که مشکل از اینترنت باشه .

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۳/۰۶

   با سلام و احترام
   این اتفاق گهگاهی پیش میاد و اگر با چند دقیقه صبر باز هم مشکل حل نشد و کامل نشد از ف ی ل تر شکن برای ورود استفاده کنید .
   اگر با ف یل تر شکن حل نشد ورژن دیگری از بازی رو نصب کنید ان شاالله مشکل حل خواهد شد .

 131. yasna
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶

  سلام من یه اکانت جدید باز کردم تو کلش با یه جمیل جدید
  ولی الان هر کاری میکنم نمیتونم به اکانت قبلیم برگردم لطفا بگید چیکار کنم

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۳/۰۶

   با سلام و احترام
   مشکل در بازگشت به اکانت قبلی چیه ؟
   یعنی اینکه با چه اروری برخورد میکنید ؟
   شما اکانت جدید رو روی همون اکانت قبلی ساختید یا با گوشی دیگری اکانت جدید رو ساختید ؟

 132. Juwe
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۴

  سلام من از 1 سال هم بیشتر شده که بازی میکنم ولی هنوز اون جام 1 سال بازی رو بهم ندادن منظورم همون مدال 1COK STAMP و چطور بعضیا وقتی حمله میکنن هیچ سربازی نمیمیره فقط زخمی میشه ؟ باید چه کاری بکنم ؟

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۳/۰۴

   با سلام و احترام
   برای بدست آوردن مدال باید درخواست های رسیدن به مدال در دستاورد رو انجام بدید . وقتی وارد قسمت مدال ها میشید تب جدیدی در کنار مدال ها موجوده که اگر روی مدال بزنید به شما میگه که کدوم مورد باید ستاره هاش کامل بشه تا مدال به شما تعلق پیدا کنه .
   در مورد حمله اگر حمله به مزرعه باشه خب فقط مجروح میده هم برای حمله کننده و هم برای مدافع اما اگر حمله به قلعه باشه حمله کننده کشته میشن و مدافع مجروح ( البته با بالا اومدن لول درصد بسیار کمی از حمله کننده مجروح میشن )

 133. Misagh
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۰

  چطوری در اتحاد کمک بگیرم

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۲/۳۰

   با سلام و احترام
   وقی چیزی رو آپدیت میکنید یا هر کار دیگه ای که بتونید از کمک هم اتحادیا استفاده کنید یک علامت بالای اون مورد دیده میشه که وقتی اون رو بزنید درخواست کمک به کل اتحاد داده میشه .

 134. Ali
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۹

  سلام خسته نباشیدمن أیفون دارم و بازی تو همون مرحله ک بازی میاد میمونه و ترای اگین و کانتکت یوز میاد و هرکدومو انتخاب میکنم هیچ اتفاقی نمی افته باید چیکار کنم؟

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۲/۱۹

   با سلام و احترام
   ببینید این مشکل در اصل از اینترنت شما گرفته میشه اما اگر مطمئنید که اینترنتتون قوی هست پس راه های زیر رو آزمایش کنید :
   نصب فی لتر شکن و باز کردن بازی با استفاده از فیلترشکن
   حذف بازی و نصب دوباره بازی
   حذف بازی و نصب ورژن قبلی بازی
   امیدواریم با این سه راه به نتیجه برسید .

 135. محمد
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۸

  سلام چطور میتونم دوتا قلعه در یک کینگدام وبایک گوشی داشته باشم

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۲/۱۸

   با سلام و احترام
   شما با یک گوشی دیگه یک قلعه بسازید و سپس تا لول 5 قلعه رو بالا بیارید ( در حدود چند ساعت میتونید این کار رو انجام بدید ) سپس که تلپورت هدیه گرفتید به کینگدام قلعه اصلیتون و آدرس کنار قلعتون برید و قلعتون رو به اونجا تلپورت بدید .
   فقط یادتون باشه که تا لول 5 بیشتر نرید وگرنه نمیتونید به کینگدام دیگری تلپورت کنید .
   برای بازی در یک گوشی هم قلعه جدیدتون رو روی یک جیمیل دیگر ( جیمیلی که قلعه اصلی روش هست نباشه ) بیند کنید و از اون به بعد بین دو تا جیمیل روی یک گوشی جا به جا بشید .

 136. farshad
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۵

  لطفا راهنماییم کنید لول قلعم 22 بود اشتباه کردم وبازی جدید رو رو همون اکانت زدم الان اکانت فیس بوکم هم نیست وبازی قبلیم هم پریده بازی جدید هه میگه همگام سازی کنید اپایا امکان داره بازی قبلیم برگرده

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۲/۱۵

   با سلام و احترام
   در این موارد هیچ کمک قطعی نمیتونیم بکنیم .
   تنها راهش اینه به پشتیبانی بازی وضیح بدید شاید بتونن براتون بازگردانیش کنند .

 137. شيرين
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۲

  سلام
  با تشکر
  نه حذف و نصب مجدد جواب داد نه فیلترشکن
  ورژن قدیمیش رو از کجا میتونم بگیرم؟!

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۲/۱۲

   با سلام و احترام
   باید در گوگل ورژن های قبل رو جست و جو بدید مثلا ورژن 2.0.13

 138. شيرين
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۱

  سلام
  من بازیم رو اندروید ذخیره نبود
  الان رو ios نصب کردم
  برامم مهم نیست برگرده بازیم
  مشکلم اینه که بازی تا نصف لود میشه دیگه استپ میکنه
  راه حلی هست که بازی اجرا بشه حتی اگر بیاد لول ١
  ممنون

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۲/۱۲

   با سلام و احترام
   ببینید اصلا بازی رو که روی دستگاه دیگری نصب میکنید دیگه بازی گوشی قبلیتون بالا نمیاد و بازی از اول شروع میشه .
   در مورد لود نشدن هم چند راه وجود داره که باید تست کنید :
   استفاده از ف یل تر شکن
   حذف بازی و دانلود و نصب دوباره بازی
   استفاده از ورژن های قبلی بازی
   البته این کارها رو زمانی انجام بدید که مطمئن باشید که مشکل از اینترنت و صبر نکردن نیست . گاهی باید حدود یک تا چند دقیقه صبر کنید تا بازی بیاد .

 139. feri
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۰

  سلام دوست عزیز ،من یه مشکلی دارم میخوام بازیمو ازسیستم اندروید که بازی با گوگل پلاس بیند میشه رو سیستم ios که با گیم سنتر بیندمیشه انتقال بدم، ایا چیزی راجع به این موضوع اطلاعی دارید؟خیلی پیگیراین موضوع هستم

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۲/۱۱

   با سلام و احترام
   در ios فیسبوک وجود نداره ؟
   اگر فیسبوک باشه میتونید در آندروید در فیسبوک بیند کنید و در ios بالا بیاریدش و سپس به گیم سنتر بیند بشید .

 140. дѓмал
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۰

  سلام.شرمنده داش.من تعویض حساب زدم رفتم کستل دیگم موقع برگشتن ب کستل اصلی نگو جیمیلم سیو نبوده .پیامه سیو نبودن بازی رو میده.
  البت قبلا رو همین اکانت جیمیلم سیو بوده بازی ولی دیشب دستکاریش کردم نگو ازسیو دراومده بود.الان چجوری بازیمو برگردونم بنظرت.
  دمت گرم

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۲/۱۰

   با سلام و احترام
   تنها راهش اینه که به پشتیبانی بازی پیام بدید و همین موضوع رو براشون توضیح بدید .
   پشتیبانی بازی معمولا سریع پاسخ میده و حساب خودم رو که به علت کارهای غیر قانونی بسته بودند با درخواستی که تو بازخورد دادم پس از 48 ساعت باز شد .
   براشون پیام بدید و بگید که به جیمیلتون متصل بوده و با اشتباهی از جیمیل خارجش کردید و بخواید تا بازی رو به جیمیلتون متصل کنند .
   از همون گوشی که همیشه به بازی متصل میشدید پیام رو بدید و همچنین نام کاربری و جیمیلتون رو در پیامتون حتما اعلام کنید .
   ان شاالله که باهاتون راه میان و مشکلتون حل میشه .

 141. arsam
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۰

  در کل نمیتونم وارد بازی بشم، بازی رو هم چندبار پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی باز نتیجه ای نگرفتم

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۲/۱۰

   با سلام و احترام
   اگر بازی در حال لود گیر میکنه این روزها این مشکل برای همه وجود داره . ورژن پایینتر بازی رو هم نصب کنید شاید مشکلتون با این روش حل بشه . مثلا ورژن 2.0.11
   صبر کنید ببینید بازی بالا میاد یا نه . گاهی باید تا یک الی چند دقیقه صبر کنید تا بازی لود بشه .
   اگر هم کلا بازی لود نمیشه و حتی با چند دقیقه صبر کردن نیز لود نمیشه با یک گوشی دیگه وارد بازی بشید ببینید وارد میشه یا نه ؟ وقتی وارد بازی شد به اکانتتون متصل بشید تا مشخص بشه مشکل از اکانتتونه یا بازی .

  • maziar
   ۱۳۹۵/۰۲/۳۱

   ممکنه گوشیت غابلیت گرافیک کلش اف کینگز را نداشته باشه یا ممکنه حرفی یا کار ی غیر قانونی انجام داده باشی به پشتیبانی بازی بگو منم گفتم بعد یک هفته درست شد

 142. arsam
  ۱۳۹۵/۰۲/۰۹

  باسلام و خسته نباشید،من الان چند روز میگذره و بازیم باز نمیشه new gameزدم و بازیم روی گیم سنتر بیند هستش ولی الان5روز هست که باز نمیشه،باید چیکارکنم؟

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۲/۱۰

   با سلام و احترام
   باز نمیشه یعنی وارد محیط بازی نمیشید یا نمیتونید به جیمیلی که بیند کردید وارد بشید ؟
   اگر بیند هستید و باز نمیشه خب بازی رو حذف کنید و دوباره دانلود کنید و نصب کنید .

 143. مرتضی
  ۱۳۹۵/۰۲/۰۹

  بازم سلام، یه سوال دیگه. بازی من تو مرکز بازی اپ استور و فیسبوک وصله. اگه مشکل پایین حل نشد و مجبور شدم بازی رو پاک و نصب کنم، موقعیت قلعه و پاور و حتی ارتقا ساختمونا به همون شکل قبل از پاک کردن، برمیگرده یا نه؟

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۲/۰۹

   با سلام و احترام
   اگر بازی به گوگل و فیسبوک متصل هست اصلا نگران نباشید و میتونید بازی رو حذف کنید و از اول نصب کنید .
   شما حتی میتونید از گوشی های سایرین هم وارد بازی بشید .

 144. مرتضی
  ۱۳۹۵/۰۲/۰۹

  سلام. وقت بخیر. یه مشکل دارم ، ورژن جدید بازی رو دارم و ios هستم، از امروز صبح نمیتونم وارد بازی بشم، خط لود از ابتداش گیر میکنه، این موقعیه که به اینترنت وصل هستم! با هر شبکه ی دیگه ای تست کردم ،همینجوریه. نظرتون چیه؟

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۲/۰۹

   با سلام و احترام
   با فیلترشکن وارد بشید ببینید مشکلتون حل میشه . اگر نشد حذف کنید و ورژن قبلی بازی رو نصب کنید تا مشکل حل بشه .

 145. احمد
  ۱۳۹۵/۰۲/۰۹

  سلام من مشکل همگام سازی گوگل پلاس دارم موقع عوض کردن اکانت کمک کنید

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۲/۰۹

   با سلام و احترام
   مشکل همگام سازی از نرم افزار جیمیل و گوگل پلی شماست و به بازی مربوط نمیشه .
   شما باید به نرم افزار جیمیلتون برید و جیمیل ها رو همگام سازی کنید سپس در بازی هم مشکل رفع میشه و به راحتی عوض میشه .

 146. rezabeigzad
  ۱۳۹۵/۰۲/۰۳

  سلام،من بازی کلش اف کینگ رو گوشی دارم با یه اکانت دیگه یه قلعه دیگه ساختم بعدش وارد اکانت اصلی شدم باره دیگه خواستم این کارو بکن نمیشه میگه حساب کاربری گوگل پلاس با اطلاعات بازی همگام سازی نشده است دلیلش چیه ولی در بازی play اطلاعاتم ثبت هست حتی لول قلعم xp گرفتم زده فیلتر شکن استفاده کردم نمیشه بازی حذف کردم بازم نشد رو گوشی دیگه نصب کردم بارم نشد لطفا منو راهنمایی کنید

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۲/۰۹

   با سلام و احترام
   مشکل همگام سازی از نرم افزار جیمیل و گوگل پلی شماست و به بازی مربوط نمیشه .
   شما باید به نرم افزار جیمیلتون و گوگل پلی برید و جیمیل ها رو همگام سازی کنید سپس در بازی هم مشکل رفع میشه و به راحتی عوض میشه .
   ببینید یکی از راه ها هم اینه که یک بار اکانت جیمیلتون رو حذف کنید و دوباره بهش متصل بشید احتمالا مشکل حل میشه .

 147. رضا
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۹

  من گوشیم هم ریستارت کردم ولی بازم میگه داده ی شما غیر عادی هست شما نمی دونید باید چیکارکنم

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۱/۲۹

   با سلام و احترام
   منظور بنده ریست کلی بود نه ریستارت گوشیتون .
   اگر با ریست درست نشه دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه .

 148. رضا
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۹

  داداش بخدا تمام برنامه های گوگل پلی بروزرسانی کردم بازم میگه اطلاعات شما غیر عادی است بخدا دارم دیونه میشم شما نمیدنید مشگل از کجاست

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۱/۲۹

   با سلام و احترام
   دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه .
   مگر اینکه گوشیتون رو ریستور کنید و سپس برنامه ها نصب کنید .
   شاید مشکل حل بشه .

 149. رضا
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۹

  کدوم گوگل پلی یکی گوگل پلی سرویسنگ هست یکی هم شکل اتاری هست کودمشو پاک کنم

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۱/۲۹

   اون آتاری رو پاک کنید و از اول نصب کنید .
   فکر کنم مشکلتون همینه چون ورژن جدید گوگل پلی رو نصب ندارید .

 150. رضا
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۸

  من با فیلتر شکن هم رفتم بازم میگه اطلاعات شما غیر عادی هست خواهش میکنم درست کنید

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۱/۲۹

   با سلام و احترام
   اگر اینطور باشه مشکل از سمت جیمیلتون و گوگل پلی شما هست .
   جیمیل و گوگل پلی گوشیتون رو حذف کنید و از اول نصب کنید و واردشون بشید .
   چون ای پی شما هم مشکل نداشته پس به احتمال زیاد گوگل پلی گوشی شما به بازی خط نمیده و شما رو دچار مشکل کرده .

 151. رضا
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۸

  چند بار حذف کردم ولی وقتی به بازی وارد میشم تو صفحه ی لودینگ میگه اطاعات شما غیر عادی است شما نمیدانید مشگل از کجاست ممنون میشم درستش کنید

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۱/۲۸

   با سلام و احترام
   جیمیلتون رو دست کاری نکردید ؟
   یک بار با فیلترشکن وارد بشید ببینید وارد میشه یا نه . شاید با آی پی گوشی شما مشکل داره .

 152. رضا
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۸

  سلا م ببخشید جمیلمو زدم به گوشی فامیلمون بازی وصل میشه ولی من که میخوام بازی رو تو گوشی خودم باز کنم میگه اطلاعات شما غیر عادی هست چجوری درست کنم رهنمایی کنید

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۱/۲۸

   با سلام و احترام
   خب پس خداروشکر مشکل بلاک شدن نیست .
   بازی رو از روی گوشیتون کامل حذف کنید و سپس دانلود کنید و دوباره نصب کنید . ببینید باز هم مشکل برای ورود به بازی دارید یا خیر .

 153. رضا
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۷

  داداش ببخشید مزاحمتون شدم من میخوام به باری وصل بشم نمیتونم میگه اطلاعات شما غیرعادی هست چجوری اینو درست کنم به راهنمای نیاز دارم خواهش میکنم درستش کنید ممنون

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۱/۲۸

   با سلام و احترام
   احتمالا جیمیلتون رو جا به جا کردید و برای ورود به مشکل خوردید .
   شایدم خود بازی بلاکتون کرده .
   اگر بازیون به جیمیل متصل هست از یک گوشی دیگه به بازی برید و جیمیلتون رو بزنید ببینید بالا میاد یا نه .

 154. مهدی
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۵

  سلام ضمن تشکر به پاسخگوییتون …. شما در پاسخ به ساختن دو قلعه گفتید که بهتره اکانت جدید روی گوشی جدیدی ساخته بشه اگر این امکان وجود نداشته باشه… آیا میشه با نرم افزارهایی همچون بلواستیک اینکارا روی کامپیوتر انجام داد اگر امکانش هست آموزش نصب و انجام و ساخت قلعه جدید را روی کامپیوتر توضیح بدید ممنون میشوم…. بازم از شما تشکر دارم.

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۱/۲۵

   با سلام و احترام
   بله توصیه میکنیم که اکانت جدید روی دستگاه جدیدی نصب بشه .
   در مورد نصب بازی روی کامپیوتر هم فکر خوبیه . خود بنده تا حالا این کار رو انجام ندادم . اما خب شما باید نرم افزار بلو استکس رو دانلود کنید و نصب کنید . جایی که برای نصب این برنامه میرید در مورد بالا آوردن نرم افزار های آندرویدی بر روی کامپیوتر توضیح داده .
   بر طبق توضیحات اون سایت کلش آف کینگز روی کامپیوترتون نصب کنید و در این نرم افزار بازی رو بالا بیارید و بقیه موارد که در بازی مثل موبایلتونه و مشکلی نخواهید داشت .

 155. مهدی
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴

  سلام. من بازیا روی گوشیم دارم و به جیمیلم هم متصل است. الان میخواهم یه قلعه ی دیگه داشته باشم برای فارم قلعه اصلیم. جیمیل دوم هم ساختم اما نمیدانم چگونه متصلش کنم و چگونه یک قلعه جدید روی ایمیل جدیدم بسازم. لطفا مفصل توضیح بدید و لطفا روی نسخه فارسی اونا توضیح بدید من نسخه انگلیسی که نوشتید بیند کنید را متوجه نمیشم.. با تشکر فراروان از شما.

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۱/۲۴

   با سلام و احترام
   شما در قشمت تنظیمات بر روی حساب کاربری بزنید و وارد بشید سپس در پایین صفحه دو گزینه هست . یکی تعویض حساب کاربری و دیگری شروع بازی جدید .
   تعویض حساب کاربری برای زمانی هست که شما دو تا قلعه در دو تا جیمیل دارید و فقط یکیشون رو میتونید بالا بیارید و هروقت خواستید دیگری رو بالا بیارید باید از این طریق به جیمیل قلعه دوم وصل بشید .
   شروع بازی جدید هم خب شروع یک قلعه جدید هست که البته تاکید میکنم که روی موبایل دیگری اول یک قلعه بسازید و به جیمیل دومتون وصل کنید سپس از گوشی خودتون به روشی که در بالا گفتم بین قلعه ها جابجا بشید زیرا که اگر در گوشی خودتون الان شروع بازی جدید رو بزنید احتمال داره قلعه حال حاضرتون حذف بشه و بازی جدید روی جیمیل سیو بشه پس مراقب باشید .

 156. ali
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴

  سلام میخواستم بدونم چجوری و کی باید تو جنگ باستان و کمپین اژدها شرکت کنم .میشه راهنماییم کنید

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۱/۲۴

   با سلام و احترام
   این دو رقابت رو هر چند مدت یک بار خود بازی شروع میکنه . اگر روی جنگ باستان یا کمپین اژدها بزنید زمان دقیق آغاز رو بر حسب تاریخ و ساعت زده .

 157. سپهر
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۸

  کسی پیشنیاز پرستیژ هارو میدونه کستل من سی شده میخوام از قبل پیش نیاز پرستیژ 2و 3 و 4 و 5 رو بدونم ممنون میشم

  • سپهر
   ۱۳۹۵/۰۱/۲۳

   این جا پس اموزش چی میدین این اموزشا ک گفتین که تابلوعه یکی جواب منو بده اگه بازی بلدین برام مهمه این سوال ……کسی پیشنیاز پرستیژ هارو میدونه کستل من سی شده میخوام از قبل پیش نیاز پرستیژ ۲و ۳ و ۴ و ۵ رو بدونم ممنون میشم

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۱/۲۴

   با سلام و احترام
   دوست عزیز اینجا آموزش عمومی بازی هست که هر کسی که تازه وارد هست از بازی سر دربیاره و بازی براش گنگ نباشه .
   این سوال شما کاملا تخصصی و مربوط به کسانیست که به این لول بازی رسیدن و دلیلی نداره ما بهش بپردازیم که اگر بخوایم به این موضوعات بپردازیم فقط پنجاه صفحه مطلب باید بنویسیم چون جزئیات به شدت زیاد هستند .

 158. Vahid
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۲

  سلام. من این بازی کلش آو کینگز رو با 4 تا اکانت اصلی و فارم روی یه گوشی اندروید دارم. الان می خوام این 4 تا اکانت رو ببرم روی آیفون (ios) ولی متاسفانه نتونستم راهشو پیدا کنم!!!
  کسی از دوستان هست که راه عملی برای این کار رو بدونه و بتونه یاد بده؟ یا حداقل آدرس سایتی رو که گام به گام توضیح داده باشه… ممنون

  • رضا
   ۱۳۹۵/۰۱/۱۶

   سلام ادمین جان من کلشم لول 106هستش جیمیلم فراموش شده ایا میتونم ذخیرش کنم روی فیسبوکم یا نه

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۱/۱۷

   با سلام و احترام
   اول اینکه اگر وارد بازی میشید میتونید جیمیلتون رو عوض کنید و به یک جیمیل جدید متصل کنید .
   در مورد اتصال به فیسبوک هم مشکلی نیست . میتونید هم به جیمیل متصل باشید هم فیسبوک .

 159. فرزاد
  ۱۳۹۵/۰۱/۰۶

  ممنون از امین ،لطفا ورژن 2.0.13 رو هم بزارید

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۱/۰۶

   با سلام و احترام
   اگر نرم افزار گوگل پلیر رو روی گوشیتون نصب کنید خودش به صورت اتوماتیک آپدیت میکنه .
   به محض انتشار چشم حتما قرار خواهیم داد .

 160. Ghasem
  ۱۳۹۵/۰۱/۰۶

  آدمین جون ممنون مشکلم حل شد

 161. فرزاد
  ۱۳۹۵/۰۱/۰۶

  با عرض سلام و خسته نباشید به خاطر زحمات بی دریغ شما و تشکر بابت راهنمایی های شما
  من اول بازی رو از بازار دانلود کردم و در فیس بوک اون بازی رو سیو کردم بعد بخاطر ترس از اینکه مبادا سایت فیس بوکم رو ازدست بدم بازی رو از سایت شما دانلود کردم و بازی رو روی گوگل پلاس هم سیو کردم ولی ورژن بازی شما 2.0.11 هست اما الان ورژن بازی بازار 2.0.12 هست من میخواستم بدونم برای آپدیت کردن بازی از این به بعد باید به کجا مراجعه کنم ممنون

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۱/۰۶

   با سلام و احترام
   ممنون
   ورژن 2.0.12 اضافه شد .

 162. سینا
  ۱۳۹۵/۰۱/۰۵

  تشکر

 163. Ghasem
  ۱۳۹۵/۰۱/۰۵

  با عرض سلام آدمین جان به بازی پیام دادم ولی جوابمو نمیده لطفا یه راهی پیشنهاد بده روی گوشی دیگه ای هم امتحان کردم ولی بازم همون پیامو میده

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۱/۰۶

   با سلام و احترام
   تنها راهش همینه و فقط میتونید از این طریق قلعتونو بازگردانی کنید .

 164. Ghasem
  ۱۳۹۵/۰۱/۰۵

  با سلام من گوشیم رو بازیابی کارخانه کردم بعد وقتی بازی نصب کردم وارد بازی نمیشه و خط تا نصفه پر میشه بعد این پیغام میده که به دلیل کارهای غیر قانونی حساب کاربری شما متوقف شده است ودیگه نمیتونم بازی از اول شروع کنم لطفا جوابمو زود بدید با تشکر

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۱/۰۵

   با سلام و احترام
   با گوشی دیگری تست کنید ببینید مشکل گوشی شماست یا کلا قلعه شما رو غیر قانونی اعلام میکنه .
   اگر با گوشی دیگه مشکل نداره مشکل از آی پی گوشی شماست که پیام بدید به پشتیبانی و این رو بگید .
   اگر هم کلا حسابتون یا جیمیلتون رو غیر قانونی اعلام میکنه هم باز به پشتیبانی بازی پیام بدید و بگید که مشکل چیه و چرا این پیام رو میده .

 165. دوست
  ۱۳۹۵/۰۱/۰۵

  سلام ممنون از راهنمایی های خوب و کاملتون.
  من بازی رو از گوگل پلی دانلود کردم و فقط روی جیمیل سیو کردم قلعم لول 18 هست مبخوام یه قلعه دیگه یه عنوان فارم بسازم ممنون میشم کامل برام توضیح بدین چطوری این کارو انجام بدم تا برای قلعه اصلیم مشکلی پبش نیاد؟؟
  من فیسبوک هم ندارم نمیتونم استفاده کنم ازش.

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۱/۰۵

   با سلام و احترام
   خواهش میکنم وظیفه است .
   ببینید قاعدتا شما در حساب کاربری که وارد بشید با زدن شروع بازی جدید میتونید وارد یک قلعه جدید بشید و قلعه فارمتون رو بسازید اما خب اینطور احتمال پاک شدن قلعه اصلیتون هست .
   پیشنهاد بنده اینه که شما در یک گوشی دیگه قلعه جدیدی بسازید و سریعا به یک حساب جیمیل دیگه متصل کنید و از اون به بعد از طریق گوشی خودتون هر دو قلعه رو کنترل کنید .
   تاکید میکنم روی یک حساب جیمیل نمیتونید دو قلعه داشته باشید و حتما دو قلعه روی دو جیمیل باید باشه .

 166. سینا
  ۱۳۹۵/۰۱/۰۴

  میبخشید تویی کمپین اژدها اگه پاور از دست بدیم مثله جنگ باستان وقتی که خارج شدیم .به حالت اولیه برگشته میشه ؟

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۱/۰۵

   با سلام و احترام
   نه سرباز و پاور از دست میره و نه منابع .
   فقط اگر از آیتم ها مانند اسپید و سرعت درمان استفاده کنید اونا از بین میرن .

 167. مجید غافلی
  ۱۳۹۵/۰۱/۰۴

  با سلام میشه زود جوابمو بدین چطور میشه به مدیریت پیام داد و بپرسم دلیل بلاک شدن چیه

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۱/۰۴

   با سلام و احترام
   در خود بازی قسمتی برای پیام دادن داره . پیام به مدیریت .
   از اون قسمت اقدام کنید .
   البته در فیسبوک هم میتونید از طریق لب تاب متصل شید و به صفحه بازیشون برید و مشکل رو بگید .

 168. سینا
  ۱۳۹۵/۰۱/۰۳

  سلام :
  میشه درباره ای کمپین اژدها چند خط منو راهنمایی کنید
  خیلی ممنونم.

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۱/۰۴

   با سلام و احترام
   این مکان برای جنگ اتحاد ها در نظر گرفته شده است . در این مکان در روزهای تعیین شده شما میتوانید به خواسته مدیر اتحاد در جنگ اتحاد ها شرکت کرده و به خواسته خودتون قلعتون رو در جنگ قرار بدید و جوایز این جنگ ها که جوایز ارزنده ای نیز هست رو ببرید .

 169. مهرى
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۶

  سلام
  من این بازى رو تازه این بازى رو نسب کردم
  گوشیمم اپله
  میخوام جابه جا شم به یه گروه ایرانى ولى نمیشناسم
  میشه لطفا یه ادرس بهم بدید؟
  از طرفى براى جابهجایى ٢٠٠٠ سکه میخواد چطورى باید بخرم ؟
  و اینکه یه جا خوندم تا قبل از لول ۵ اگه جا به جا نشم دیگه نمیتونم جابهجاشم خب تا اون موقع ٢٠٠٠ تا سکه به دست میارم؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۲۷

   با سلام و احترام
   اول عرض کنم قلعتون که به لول 4 میرسه خود بازی یک نامه تلپورت یا جابه جایی بهتون هدیه میده که میتونید برای جابجایی یک بار اقدام کنید .
   دوم اینکه ما هم مثل شما در کینگدامی بازی میکنیم که یک سری ایرانی هستیم اما خب به اجبار در اتحاد یک گروه فکر کنم روسی هستیم .
   برای اینکه بفهمید کدوم کینگدام دست ایرانیاست باید وقتی وارد نقشه قلعتون میشید سمت چپ پایین کره نارنجی رنگی وجود داره که روش که بزنید کل کینگدام ها رو نمایش میده و اسم پادشاه کینگدام رو هم نوشته که باید دنبال نام ایرانی بگردید . البته قبلا پرچم میزد اما جدیدا پرچم رو برداشته .
   من یه نگاه کردم . پادشاه کینگدام 202 شخصیه به اسم مهدی . حتما دست بچه های ایرانه .

 170. مهناز
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۶

  سلام خسته نباشید من بازی را نصب کردم و الان مرحله ١٧بازی هستم میخواستم یه بازی جدید نصب کنم به عنوان فارم ولی نمیتونم البته گوشی من اپل هستش

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۲۶

   با سلام و احترام
   بهترین راه اینه که با یک گوشی دیگه یک اکانت بسازید و به جیمیل متصل کنید و در گوشی خودتون بالا بیاریدش .

 171. لرد جهان
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۳

  سلام دوست من.من از بازیکن های قدیمی.و یه قلعه لول 29دارم.متاسفانه دوروز پیش اکانت من هک شد و شخص دیگری وارد اکانت من شد و شروع به زدن متحدین کرد.و تمام سربازامو کاش.پاور پنج و.نیم میلیون داشتم الان هیچی ندارم.فشارهای داخل قلعمو تخریب کرد.اسپید آپ.کیپ سکه هر چه داشتم استفاده کرد.خلاصه نابود کرد.اصل مطلب اینکه هر چه پیام برای سرور بازی میفرستم کسی پاسخگو نیس.یه نوبت گفتن اسکرین شات بگیر بفرست منم فرستادم ولی سه روزه عکسهای ارسالی در حالت لودینگ موندن.پیشنهادی کمکی راه حلی اگه دارید برا من میل یا واتس کنین.ممنونم.

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۲۳

   با سلام و احترام
   راستش نمیخوام ناامیدتون کنم اما فکر نکنم براتون کاری انجام بدن .
   تنها راهش همینیه که رفتید اما خدا میدونه واقعا برگردونند یا نه .

 172. amin
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۳

  سلام
  چه طوری با ۲۰ نفر میشه قلعه اتحاد ساخت؟ ممنون

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۲۳

   با سلام و احترام
   با بیست نفر نمیشه .
   باید قلعه های دوم یا قلعه های اضافی بسازید تا به حد مجاز برای ساخت قلعه برسید .

 173. sina
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۳

  سلام من بازیو دانلود کردم ولی وقتی میخوام برم توش مینویسه بهه دلیل انجام موارد غیر قانونی حساب شماغیرفعال می شود لطفابگیدباید چه کارکنم

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۲۳

   با سلام و احترام
   متاسفانه این روزها این مورد زیاد شده و مدیریت بازی کلش آف کینگز خیلی ها رو داره بلاک میکنه .
   شما باید بهشون پیام بدید تا دلیل بلاک شدنتون مشخص بشه .

 174. علی
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۲

  سلام.آقا به جرات میتونم بگم نزدیک یک ماهه که هیچکس نمیتونه واسه اولین بار بازیه کلش اف کینگز رو تو گوشیش نصب کنه و بالا بیاره.من با چند تا گوشیه مختلف امتحان کردم.از گوگل پلی و بازار و فارسروید و هر سایتی که بگید دانلود کردم.وقتی بازی رو نصب میکنم ارور میزنه که به دلیل انجام تخلفات غیر قانونی حساب شما متوقف شده است.در ضمن این مشکل فقط واسه من نیست.تو نظرات اکثر سایت ها این سوال و مشکل پر شده ولی کسی نمیتونه جواب بده.خواهش میکنم شما که تو این زمینه فعالیت دارید و زحمت میکشید دلیل و راه حل این مشکل رو پیدا کنید.خلاصه اینکه کلش واسه افراد جدید نصب نمیشه.یک دنیا ممنون میشم اگه این مشکل رو حل کنید.مرسی از سایت خوبتون

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۲۲

   با سلام و احترام
   بازی رو ما حذف کردیم و نصب کردیم و مشکلی نبود .
   مشکل سایر دوستان در یک ماه پیش برمیگرده به فیلترینگ بازی که بعد از مدتی رفع شد و الان باز میشه .
   البته جدیدا نظارت مدیریت بازی بسیار دقیق شده و هر گونه تخلف رو سریعا بلاک میکنند .
   ببینید فرق نمیکنه بازی رو از کجا دانلود میکنید . اگر آی پی گوشیتون بلاک شده باشه پس از هر کجا دانلود کنید به عنوان متخلف شناخته شده و براتون بالا نمیاد و همین ارور رو میده .
   به مدیریت بازی پیام بدید و دلیل بلاک شدنتون رو بپرسید تا بشه براش دلیلی آورد .

  • فرزاد
   ۱۳۹۵/۰۱/۰۹

   سلام نسخه انگلیسی رو دانلود کن درست میشه.منم همین مشکلو داشتم حل شد.

 175. مهدی
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۱

  سلام
  من گوشیم رو عوض کردم … دیگه نمیتونم وارد بازی بشم.
  میگه بدلیل موارد غیر قانونی حساب شما مسدود شده !!

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۲۱

   با سلام و احترام
   بهشون پیام بدید و توضیح بدید ببینید مشکل از کجاست .

 176. نهال
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۶

  سلام ممنون از راهنماییتون، خیلی خوب بود.لطف کردید.

 177. نهال
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۶

  سلام و وقتتون بخیر.ببخشید من چندتا سوال دارم که متاسفانه جواب درستی تا الان نشنیدم.ممنون میشم شما راهنماییم کنید.واسه فارم باید چه سربازایی رو داشته باشیم؟ چه ساختمونایی رو به روز رسانی کنم بهتره؟ واسه اتک زدن و جمع آوری منابع چه سربازایی بهترن و اینکه آرایش جنگی رو چطور میشه تغییر داد؟ ببخشید سوالام طولانی شدن.منتظر پاسختون هستم.ممنون.

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۱۶

   با سلام و احترام
   در فارم ها بهتره سربازای دژکوب و منجنیق بیشتر داشته باشید زیرا که منابع بیشتری رو منتقل میکنند و در فارم ها بیشتر به درد میخورند چون اساس فارم ها برای کمک منابع هست .
   به روز رسانی ساختمان ها بستگی به دلیل وجود قلعه داره . مثلا در قلعه فارم بهتره مزارع و بازار رو افزایش بدید تا برای انتقال منابع مشکلی نداشته باشید و بیشتر بتونید انتقال بدید با مالیات کمتر . البته معمولا به فارم حمله میکنید و نیازی به بازار هم نیست که خب باید تله نداشته باشید که سربازاتون مشکلی نداشته باشند . در قلعه اصلی باید همه ساختمان ها به لول بالا برسند چون همه کاربردین و در مواقع خاص به درد بخورن . برخی ساختمان ها مثل هال و ساختمان تجهیزات به شرط استفاده باید به لول بالا برن اما به جرات همشون کاربردین و باید بالا باشند .
   معمولا برای سربازان میزان قدرت دفاع و حمله و میزان باربری رو هم مینویسه اما خب برای کشتار بهتره که از سربازان حمله ای استفاده بشه مثل منجنیق و منجنیق و اسب سواران و کمانداران . دو بار گفتیم منجنیق چون خیلی قوی هست البته تنها نفرستید و حتما باهاشون اسب سوار و کماندار بفرستید .
   والا در مورد آرایش جنگی هنوز به نتیجه خاصی نرسیدیم چون دقیقا مشخص نیست و متفاوت دیده شده .
   خواهش میکنم
   امیدوارم پاسخا به دردتون بخوره

 178. دانیال
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۵

  سلام
  برای ارتقا دادن hall از 8 تا 15 چقدر شاخ جنگی میخواد لطفا سریه راهنمایی کنید ببینم میصرفه سکه خدجش کنم یا ن
  ممنون

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۱۶

   با سلام و احترام
   والا مشخص که نیست اما خب به طبع هر چی بالاتر بیاید بیشتر میشه مثلا برای لول نه هال 121 شاخ جنگی میخواد و همسنطور بیشتر میشه .

 179. محسن
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۵

  سلام دوستان اگه تازه اومدیدو نیاز به یه گروه تمام فارسى دارید و میخواد هرچه زود تر پیشرفت کنید کاقیه با یه سرچ تو کینگدان یا قلمرو پادشاهى 765 و x344 و 468 بیاد تا لذت ببرید.

 180. فرهاد
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۲

  ممنون داداش مشکلم حل شد

 181. فرهاد
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۲

  با سلام من دو تا بازی رو گوشیم نصبه اونی که از گوگل پلی گرفتم خوبه ولی اونیکه از بازار دان کردم تا ورژن2.0.7فقط اپ شد ودیگه نتونستم اپ کنم میترسم بازیم قطع بشه درضمن به فیسبوک وصله

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۱۲

   با سلام و احترام
   خب این چند تا راه داره .
   میتونید به بازار برید و ورژن جدید رو دانلود کنید و آپدیت کنید .
   اما بهتره که در اونی که از گوگل پلی گرفتید قلعتونو به یک جیمیل متصل کنید و سپس به فیسبوک رفته و قلعه دومتونم در همون بازی بالا بیارید و هی جابجا کنید .
   البته عرض کنم در اینصورت شما یک قلعه بالا دارید و برای قلعه دوم باید تغییر اکانت بدید .

  • Shähin
   ۱۳۹۴/۱۲/۱۵

   چ طور میتونم 2قلعه داشته باشم از این بازی در یک گوشی

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۱۶

   با سلام و احترام
   شما روی هر اکانت جیمیل میتونید یک قلعه داشته باشید و در یک گوشی میتونید با تعویض جیمیل قلعه هاتونم تغییر بدید .
   البته برخی دوستان با استفاده از بازی در بازار و بازی اصلی دو تا بازی رو گوشی دارند و دو قلعه که امنیت نداره و باید حتما سیو بشه چون امکان داره در به روز رسانی هر جفتشون قاطی کنند و بپرند .
   بهتره حتما سیو کنید و از طریق تغییر جیمیل قلعه هاتون رو بالا بیارید

 182. بهمن
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۲

  با سلام
  من میخوام اکانت فارم با گوگل بسازم، این کار رو هم میکنم ولی بهم میگه چون بیند نکردی نمیتونی وارد بشی، چطوری باید بیند کنم؟
  ممنون

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۱۲

   با سلام و احترام
   شما چند قلعه رو روی یک اکانت گوگل نمیتونید سیو کنید .
   هر قلعه باید یک اکانت گوگل جدا براش بسازید و متصل کنید یا به اصطلاح بیند کنید .

 183. Mehdi
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۹

  سلام.ببخشیداین قلب هایی که میده که فک کنم بمناسبت ولنتایم باشه میگه بفرسید برای دوستان خود وهدیه بگیرین این چجوریه برا کی بفرسم هدیه های خوبی هم داشت

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۰۹

   با سلام و احترام
   در توضیحاتش چی نوشته ؟
   چون الان قلبی ندیدم و اگر از قبل بوده خب یا باید با چیز دیگری ترکیب بشه و جایزه بده یا خودش رو بزنید جایزه میده .

 184. ashkan
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۶

  داداش امروز اونت چرخ خوش شانسیه فردا اونت کیلزه
  عجب داستانی داریم به خدا
  باز ممنونت میشم کمک کنی

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۰۶

   با سلام و احترام
   احتمالا جهان های مختلف هفته های متفاوت جنگ بزرگ رو دارند .
   جهان 211 که ما در اون حضور داریم هفته پیش بود و تموم شد و این هفته هیچی نداریم . شاید جهان شما متفاوته با ما .
   تنها راهش فعلا همینه که با گوشی دیگری وارد بازی بشید البته همونم باز احتمالا گوگل پلی ارور بده .

 185. ashkan
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۶

  داداش از صبح تا خود الان نزدیک به دو گیگ داگلود کردم
  نمیشه
  امشب کیل اونت هستش و 17 تا قلعم رو هواست ??
  دستم به دامنت یه کاری کن یه راه حلی
  این سری سرباز 9 هامو بزنن بیچاره میشم خخخ
  کمک کن داداش کمک

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۰۶

   با سلام و احترام
   گوشی دیگه ای در دسترستون نیست که با استفاده از اون وارد اون یکی اکانتتون بشید ؟
   جنگ بزرگ هم هفته پیش بود و گذشت . نگران کیلز نباشید چون فکر نکنم به جز جنگ بزرگ به شما حمله کنند .

 186. ashkan
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۶

  سلام خسته نباشد
  نمیتونیم حسابهامو تغییر بدم

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۰۶

   با سلام و احترام
   مشکل در تغییر حساب این روزها پیش اومده و انگار به گوگل پلی مربوطه که اجازه جابجایی نمیده و به بازی مربوط نیست .
   اروری که میده از گوگل پلی ارور میده .
   البته این اتفاق بگیر نگیر داره و برای برخی مشکلی ایجاد نکرده .
   سعی کنید گوگل پلی گوشیتون رو به روز کنید یا اگر به روز هست گوگل پلی رو حذف و دوباره نصب کنید شاید مشکل حل بشه .

 187. ميثم
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۵

  باسلام وخسته نباشید میخوام بدونم از iosکه به دلار هست برای خرید چیکارمیتونم بکنم که به ریال بتونم خریدکنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۰۶

   با سلام و احترام
   برای خرید ریالی میتونید از بازار یا سایت های فروش گلد کلش آف کینگز که ایرانی و البته معتبر باشند استفاده کنید .

 188. هادی
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۴

  سلام من اکانت فیسبوکم پریده ودیگه نیست یه بازار ایمیل زدم گفت بازیا کلا حذف کن دوباره نصب کن با فیلتر شکن وارد شو این کارم کردم ولی بازم بازی پیغام میده اکانتی شناسایی نشد چیکار کنم اکنتم برگرده فقط بازی قلعه فارممو نشون میده که روی جیمیلم سیو بوده وهیچی دیگه نشون نمیده

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۰۴

   با سلام و احترام
   اگر در فیسبوکتون سیو باشه از طریق لب تابم که وارد بشید میتونید تو قسمت اتصال اکانت فیسبوکتون دنبال بازی کلش آف کینگز بگردید و پیداش کنید .

 189. محمد
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۴

  سلام خسته نباشی
  من نتم خوبه ولی نمیتونم تو پی وی پیام بفرستم ارور میده
  باید چیکار کنم

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۰۴

   با سلام و احترام
   چه اروری میده ؟
   شاید طرف مقابل بلاکتون کرده باشه .

 190. امید
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۴

  سلام میتونید یک جهانی رو معرفی کنید که ایرانی ها فعال باشن
  ممنون

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۰۴

   با سلام و احترام
   شما در عکس کلی که تمام جهان ها وجود داره نگاه کنید رو جهان هایی که عکس پرچم ایران زده شده یعنی دست ایرانیاست .

 191. کوروش
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۴

  باسلام من تازه بازیو شروع کردم میشه راهنماییم کنین چطوری میتونم بت زبان فارسی بازی کنم ویا اصلا میشه یا نه.مرسی از شما

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۰۴

   با سلام و احترام
   در تنظیمات این بازی زبان فارسی وجود نداره اما اینطور که پیداست با توجه به زبان گوشی بازی هم فارسی میشه .
   برای برخی مثل خود من زبان بازی فارسی است و فکر میکنم این به علت استفاده از زبان فارسی در گوشیه .

 192. هادی
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۲

  من اکانت اصلیم روی فیسبوکم نصب بوده فارمم روی جی میلم حالا فقط فارمم نشون میده رو جفتشون اصلیمم اصلا پیدانمیکنه چیکار کنم

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۰۲

   با سلام و احترام
   از طریق گوشی دیگه ای تست کنید و به فیسبوک وصل بشید ببینید باز هم فارم تون بالا میاد .

 193. نهال
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۱

  سلام وقتتون بخیر.
  من یه مشکل دارم، نمی تونم بین اکانتام سوییچ کنم.مینویسه حساب کاربرب همگامسازی نشده و قادر به تعویض نیستید.تنظیمات همگامسازی گوشیمم فعاله.ممنون میشم کمکم کنید.

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۰۱

   با سلام و احترام
   متاسفانه این اتفاق برای خود بنده هم افتاده و اصلا اجازه تغییر اکانت رو در یک گوشی نمیده . البته فکر کنم ورژن 2.10 این مشکل رو داره و با اومدن ورژن جدید بازی نباید این مشکل باشه .
   البته برخی دوستان هم مشکلی نداشتند .
   فکر کنم باید جیمیل ها رو خروج و دوباره ورود داد تا شاید مشئله حل بشه .

 194. Mehdi
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۱

  سلام ببخشید داخل بازی جایی که سربارارو میفرسی برا ماموریت کنجینه میمونی و گنجینه سال میمونی بود که خیلی خوب بود من بادوتاش1300تا سکه گیرم اومد ولی الان نه از اون میمونا خبریه که تو زمین بودن نه سال گنجینه میمونی اگه راهنماییم کنین که اینا چجوربرمیگردن ممنون میشم

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۰۱

   با سلام و احترام
   اینا بستگی به زمان خود بازی قرار میده و دست شما نیست . امتیازاتی هست که بازی به بازیکنان میده و مثلا برای یک هفته تا دو هفته و سپس برمیداره .
   دست شما نیست که بذاریدش یا برداریدش .
   اکثرا هم با توجه به تقویم و اتفاقات تقویم قرار داده میشه .
   مثلا یه مدت نینجا بود و غول های بزرگ که جوایز خوب داشت یه مدتم میمون و گنجینه میمونی .

 195. Parsa
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۱

  سلام من نمی‌توانم وارد قلعه اصلیم بشم حدود ۱۵ روزه حساب گوگل پلاس دادم الان که میخوام وارد بشم میگه حساب کاربری شما با اطلاعات بازی همگام سازی نشده است لطفا کمکم کنید

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۲/۰۱

   با سلام و احترام
   اگر جهت ورود به بازی مشکل دارید باید از فیلترشکن استفاده کنید چون بازی از دسترس ایرانیان خارج شده البته نسخه اصلیش .
   اگر مشکلاز گوگل پلاستونه که باید وارد نرم افزار جیمیلتون بشید و اونجا وارد اکانتتون بشید . اگر همگام سازی نشده باشه خودش هشدار میده و شروع میکنه به همگام سازی .

 196. مرتضی
  ۱۳۹۴/۱۱/۳۰

  سلام خسته نباشید . ممنون از شما بابت راهنماییاتون.. اگه امکان داره در مورد مبحث مهمه ارایش جنگی توضیح بدید. اینکه طرز چیدمان نیروها چگونه باشه. دوستانی که تجربشو دارن ممنون میشم راهنمایی کنن.

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۳۰

   با سلام و احترام
   خواهش میکنم
   ببینید والا آرایش جنگی خاصی نمیشه گفت ولی خب چیزایی که میشه حدس زد اینه که بر اساس قدرت حمله سربازان نیروها را برای حمله بفرستید . مثلا سربازان پیاده نظام معمولا دفاعی هستند و همیشه در حملات تلفات بسیاری میدن یا منجنیق ها دارای قدرت حمله ای بسیار خوبی هستند و معمولا در حمله ها ها کمترین تلفات رو میدن البته باید این رو متذکر بشم که در حمله ها فقط منچنیق نفرستید و سعی کنید در کنارش نیروهای اسب سواز و یا تیرانداز هم بفرستید تا تلفات کمتری بدید .

 197. علی
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۸

  لطفا یه فیلتر شکن خوب معرفی کنین.لطفا هرچ هزود تر راهنامیی کنین

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۲۸

   با سلام و احترام
   هات اسپات شیلد

 198. نفس
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۸

  سلام من قبل اپ جدید میتونستم کینگو باز کنم ولی جدیدا نمیتونم بازش کنم بازخورد میده میگه مشکل اتصال نت در صورتی که این مشکل فقط برای من اتفاق افتاده از وای فای استفاده میکنم ممکنه کمکم کنید ??????

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۲۸

   با سلام و احترام
   بازی برای همه ایرانیان دچار مشکل شده و شما باید از ف ی ل ت ر شکن استفاده کنید .

 199. سعید
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۸

  سلام
  بدلیل اینکه آی پی ایران مشکل پیدا کرده من نسخه بازار رو نصب کردم.دو تا اکانت فیسبوک ساختم.یکی برای قلعه اصلی و یکی هم برای اکانت فارم و جفتش رو هم bind کردم.
  مشکلم اینه که نمیتونم دوتا فیسبوک رو روی گوشی اد کنم تا بتونم switch account کنم.
  قبلا با دوتا جیمیل راحت switch میکردم.
  ممنون میشم راهنمایی کنید.
  باتشکر

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۲۸

   با سلام و احترام
   خب مشکل فیسبوک همینه و البته شما اگر از فیسبوک استفاده کنید حتما باید برای تغییر از فیلترشکن استفاده کنید .
   نرم افزار فیسبوک رو که نصب کنید فقط یک اکانت بالا میاره و قابلیت بالا آوردن چند اکانت رو نداره .
   البته شاید ورژن جدیدی زده باشن که چند اکانت رو بالا بیاره اما ما تا به حال ندیدیم.

 200. Elle
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۷

  با سلام. من اکانتی که روی فیسبوکم ذخیره بود رو unbound کردم و بازی رو پاک کردم. الان راهی نیست که اکانتمو برگردونم؟ از iOS استفاده میکنم و بازی روی گیم سنتر ذخیره نبود و فقط روی فیسبوک بود. ممنون میشم راهنمایی کنید

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۲۷

   با سلام و احترام
   تنها راهتون انه که اطلاعاتی از قلعتون رو به پشتیبانی بازی بفرستید و منتشر باشید .
   شاید با استفاده از اطلاعات بازی رو برگردونند .
   حتما یه سری بهانه براشون بیارید که به این دلایل بازی حذف شده .

 201. amir
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۳

  سلام اقا من تاکه داخل بازی اون خط پایین تا نصفه پر میشه بعد مینویسه به دلیل غیر قانونی نبودن حساب کاربری چکاز کنم لطفا جواب بدید

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۲۳

   با سلام و احترام
   لطفا با فیلترشکن وارد بازی بشید .

 202. فردیس
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۲

  سلام الان یک هفته هست که وقتی میرم تو کلش اون خط پایین تا نصفه لود میشه و بقیه اش نمیاد چکار کنم ؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۲۲

   با سلام و احترام
   با فیلترشکن وارد بازی بشید .

 203. فرشاد
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۰

  سلام دوستان
  بازی در اندروید رفع فیلـتتر شد اپدیت در بازار2.0.10(128)

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۲۱

   با سلام و احترام
   حتی اگر بازی در ورژن جدید بازار رفع فیلتر شده پیشنهاد میکنم بازی رو از بازار دریافت نکنید البته اگر بلد نیستید بعدا جابجا کنید .
   نسخه بازار مشکلاتی داره که براتون دردسرساز میشه .

 204. حامد اسدی
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۰

  سلام دوست عزیز تو گیم سنترم کستلو زده بیست یعنی بازی خودم ولی وقتی میخوام تغییر حساب کاربری بزنم یه بازی لول 13 میاد که اکانت فارممه اگه میتونید مشکلشو حل کنید اپل ایدیمو بدم تروخدا زودتر کمکم کنید خیلی عقب اوفتادم خیلی زحمت کشیدم واسه بازی

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۲۱

   با سلام و احترام
   دقیقا متوجه نشدیم منظورتون چیه اما اگر قلعه بیستتون سیو شده باشه و سیزده هم سیو شده باشه هر دو اکانت رو نمایش میده .
   البته در برخی مواقع بار اول که میزنید در همون اکانتی که هستید پیامش بالا میاد باید پیام رو لغو کنید و همون لحظه دوباره تغییر حساب کاربری رو بزنید تا لیست حساب ها رو بالا بیاره که بتونید حساب دیگری رو انتخاب کنید .

 205. Arash
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۰

  سلام من تو چند تا کینگدام بازی میکنم فقط تو کینگدام 1051 میتونم بیام تو بازی تو بقیه کینگدامها حتما بابد وی پی ان استفاده کنم برا وارد شدن اگه از ایران فیلتر شده چرا تو 1051 میشه رفت ؟ متاسفانه پشتیبانی بازی هم جواب نمیده

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۲۱

   با سلام و احترام
   همونطور که گفتیم بازی فیلتر نشده انگار در سرورای خود بازی مشکلی ایجاد شده که اینطور که گفته شده داره کم کم حل میشه .

 206. محمدرضا
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۰

  سلام من مدت زیادی هست که دارم بازی میکنم و لول 25 هستم ولی متاسفانه چون تو کینگداممون ایرانی نیست و همه قدرت دست چینه دیگه دارم از بازی مایوس میشم دوستان اگه اتحاد قوی ایرانی یا کینگدامی که دست ایران باشه سراغ دارید لطفا معرفی کنید که ما هم استفاده کنیم

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۲۰

   با سلام و احترام
   خب این مشکل هست و الان در کینگدام های زیادی چینی ها در قدرت هستند .
   برای اینکه بفهمید کدوم کینگدام قدرت دست ایراتی هاست کافیه روی نقشه جهان بزنید تا تمام کینگدام ها رو ببینید و سپس بگردید دنبال کینگدام هایی که پرچم ایران روی اون هست که دست ایرانی هاست .
   البته باز شما نمیتونید به کینگدام اونا برید چون لول قلعتون 25 هست .
   قرار نیست حتما در اتحاد ایرانی ها باشید . برید به اتحاد های قوی بپیوندید و از بازی لذت ببرید .

 207. رامتين مفيديان
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۰

  سلام
  من به مشکلی دارم که نوشتنش سخته
  میشه تلفنتو برام إیمیل کنی
  اینجوری راحت تَر میشه توضیح. داد
  ممنون

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۲۰

   با سلام و احترام
   متاسفانه ما از دادن شماره تماس معذوربم و اون هم به علت مشکلاتی که برای ما پیش اومده .
   شما یه توضیح خلاصه بدید ما پاسختون رو خواهیم داد .
   شرمنده

 208. نرگس
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۰

  با سلام میشه در مورد جام اژدها یه توضیح بدین الماس چه جوری به دست بیارم

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۲۰

   با سلام و احترام
   جام اژدها مکانیست برای کسی جوایز البته با استفاده از الماس .
   یعنی شما با استفاده از الماس میتونید تولید منابعتون رو مثلا 5 یا 10 یا 20 یا … افزایش دهید .

 209. سپیده عابدی
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۰

  ایا مشکل استقاده از فیترشکن رفع میشه؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۲۰

   با سلام و احترام
   فکر نکنم ایران تصمیم به فیلتر کردن بازی گرفته باشه .
   هنوز معلوم نیست دلیل اصلی باز نشدن بازی برای آی پی های ایرانی چیه .
   البته اخیرا اخباری از باز شدن برای برخی از ایرانیان داده شده که از این موضوع که فیلتر نشده حکایت میکنه . احتمالا درست میشه . کمی صبر کنید .

 210. محمدعلی
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۹

  سلام چرا کلش اف کنیم وصل نمیشه مشکل اینترنتم هم نداره

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۲۰

   با سلام و احترام
   با فیلترشکن میتونید وارد بازی بشید .

 211. Dr.Web
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۹

  سلام خسته نباشید من کلش اف کینزو دانلود کردم نسخه جدیدشو بعد میرم تو بازی تا نصفش میره دیگه نمیره چی کار کنم لطفا زود جواب بدین

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۲۰

   با سلام و احترام
   با فیلترشکن وارد بازی بشید .

 212. مجید
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۹

  سلام
  برای قلعه من یک مشتری سمج پیدا شده که میگه یا قلعتا بمن واگذار کن یا در هر جنگ ما میزنیمت
  میشه منا راهنمایی کنید که قلعما چشکلی میتونم واگذار کنم و پولما بگیرم
  لول قلعه 26

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۹

   با سلام و احترام
   اول اینکه تهدید کردن فایده ای ندارد چون شما میتونید جاتونو عوض کنید که نتونن پیداتون کنند .
   دوم اینکه برای فروش راه های متفاوتی هست . ازشون پول رو بگیرید بعد آدرس جیمیل و پسورد رو بهشون بدید .
   البته هیچوقت قبل از واریز جیمیل و پسورد رو ندید چون پسورد رو عوض میکنند و دسترسی شما قطع میشه .

 213. saji
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۷

  سلام
  لطفا منو راهنمایی کنید چطو میتونم تو اتحاد زمین چوب بری بسازم؟رنکینگم تو اتحاد 3 هست
  تشکر

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۸

   با سلام و احترام
   در اتحاد فقط رنک چهار و مدیر اصلی میتونند بسازند و کارای اتحاد رو بکنند .
   بقیه فقط میتونن رنک زیر دستاشون رو بالا بیارن یا پایین ببرن .

 214. amin
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۷

  سلام من قبلا بازی رو از بازار گرفته بودم و رو فیس بوک سینک کردم که فقط با فیلتر شکن بازی میشه بازی رو از سایت شما دانلود کردم روی گوگل پلاس هم سینک کردم بازم فقط با فیلتر شکن باز میشه حتی حساب هم نام فیس بوک رو هم روی گوگل عوض کردم بازم نشد . ممنون

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۸

   با سلام و احترام
   جدیدا بازی کلا با فیلترشکن بالا میاد .
   اینطور که پیداست بازی با آی پی ایران بالا نمیاد .

 215. الینا
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۷

  من 3.4 روزه وارد بازی نمیتونم بشم همه دوستانم رفتند کینگدام جدید من چی کار کنم خیلی کلافه شدم همه زحمتهام داره به باد میره لطفآ منو راهنمایی کنید فیلتر شکن نصب کردم فلش می خواد فلش نصب کنم بازی حذف میشه لطفآ بازی رو درست کنید تو رو خدا

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۷

   با سلام و احترام
   اول اینکه مدیریت بازی دست ما نیست .
   دوم اینکه با فیلترشکن میتونید وارد بشید و منظورتون رو از اینکه باید فلش کنید . فلش چی رو میخواید نصب کنید ؟
   اگر بازیتون سیو باشه حتی حذفم بشه شما دوباره میتونید نصب کنید و با وصل شدن به حسابتون قلعتون رو بالا بیارید .

 216. kh
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۷

  سلام ببخشید من بازی رو از بازار دانلود کردم وبه فیسبوک متصلش کردم ولی خواستم بدونم اگه آپدیت جدید رو از سایت شما بگیرم وصل به جیمیل هم اصافه میشه تو بازیم یا اینکه بازیم خراب میشه؟ممنون

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۷

   با سلام و احترام
   شما اگر بازی رو از سایت ما دانلود کنید و نصب کنید احتمالا دو تا کلش آف کینگز مشاهده میکنید .
   شما باید بازی که از بازار گرفتید رو به فیسبوک متصل کنید و سپس بازی رو از سایت ما دریافت کنید و پس از نصب از اکانت فیسبوکتون به قلعه اصلیتون وارد بشید و سپس قلعتون رو به یک جیمیل وصل کنید .
   این راه مطمئن ترین راه برای از بین نرفتن اطلاعات شماست .

 217. f 14
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۷

  نمیدونم چرا فیلتر شد چیز خاصی نداره.

  next vpn بهترین فیلتر شکن برای انواع گوشی با هر نوع دانلود و نصب این بازی روی گوشی یا دستگاهتون هست.

 218. مینا
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۶

  من از دیروز نتونستم وارد بازی بشم من از داده استفاده میکنم نمیتونم فیلتر شکن استفاده کنم راهنمایی کنین

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۷

   با سلام و احترام
   تنها راهش استفاده از فیلترشکنه و به جز اون نمیتونید کاری بکنید برای ورود .

 219. کامب
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۶

  باسلام برا منم بالا نمیاد حتی هیچ مدل از فیلترشکنا هم وصل نمبشه دیشب سیر خوابیدم

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۷

   با سلام و احترام
   از سایفون و هات اسپوت شیلد استفاده کنید .

 220. aylin
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۶

  با سلام. میشه توضیح بدید چطوری با فیلتر شکن وارد بازی بشم.اگه میشه یه فیلتر شکن خوب هم معرفی کنید.ممنون

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۷

   با سلام و احترام
   با سایفون یا هات اسپوت شیلد میتونید وارد شید .
   رو گوشیتون نصب کنید و پس از اتصال فیلترشکن به بازی مراجعه کنید .

 221. حسام
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۶

  سلام
  دوستان دو روزه برای ورود به بازی به مشکل عدم ارتباط با شبکه مواجه شدم
  علت چیه
  چطوری میشه وارد شد به بازی
  ممنپن

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۷

   با سلام و احترام
   از فیلترشکن برای ورود استفاده کنید

 222. Ali
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۶

  سلام چرا بازی فیلتر شده اگه خبر خاصی دارین در این مورد لطفا به ما بگین

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۷

   با سلام و احترام
   فکر نکنم فیلتر شده باشه چون نیازی به فیلتر بازی نبود . اگر قصد فیلتر رو داشته باشن کلش اف کلنز واجب تره .
   اینجور که برمیاد پروکسی ها را کاری کردند که برای ایرانیا مشکل خوردند .
   با فیلترشکن وارد بشید و همگی به پشتیبانی نامه بدید ببینید جریان چیه .

 223. ناشناس
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۶

  ببخشید جدید بازی نمی آید بالا لطفا جواب دهید فقط تا وسط می آید بالا

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۷

   با سلام و احترام
   از فیلترشکن برای ورود استفاده کنید

 224. فرزین
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۶

  سلام دوستان من با فیلتر شکن وارد شدم بازی از ایران فیلتر شده .سرور های بازی مشکل نداره.من از فیلتر شکن لنترن استفاده کردم

 225. iman
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۶

  علت باز نشدن کلش اف کینگز فیلتر شدن بازی هست با فیلتر شکن وارد بشید،ایمان کینگدام 216(pER)

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۶

   با سلام و احترام
   بازی فیلتر نشده اما خب دسترسی ایرانیا فقط با فیلترشکن شده .
   با فیلترشکن وارد بازی بشید تا مشکلات بررسی بشه

  • حامد اسدی
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۶

   سلام یه فیلتر شکن خوب معرفی میکنین برای ios به مشکل نخورم

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۷

   با سلام و احترام
   سایفون و هات اسپوت شیلد به ios هم ارائه میده .

 226. احمد
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۶

  سلام..مثل اینکه بازی فیلتر شده چون وقتی با فیلتر شکن واردن میشیم اجراء میشه..

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۶

   با سلام و احترام
   بازی فیلتر نشده اما خب دسترسی ایرانیا فقط با فیلترشکن شده .
   با فیلترشکن وارد بازی بشید تا مشکلات بررسی بشه

 227. فردین
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

  خب داداش من چطوری میتونم پیام بدم بهشون؟میشه پیام رو به فارسی واسشون نوشت،بخاطر این که خیلی وقته بازیش نکردم مسدودش کرد،چه پیامی باید بهشون بدم؟؟؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۷

   با سلام و احترام
   نه باید به انگلیسی برایشون پیام بدید .
   گوگل ترانسلیت که موجوده . ازش استفاده کنید .
   حتما لازم نیست نکات دستوری رو رعایت کنید .

 228. ashkan
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

  سلام و عرض ادب

  الان بازی شیلد میزنه برامون یا نه
  سرور های خارجی هم قطع میشن مثل ما
  نکنه فیلتر کردن

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۶

   با سلام و احترام
   احتمالا پروکسی ها مشکل به هم زدن وگرنه ایران قصد فیلتر بازی رو نداشته .
   در هر صورت با فیلترشکن وصل بشید به بازی

 229. سجاد
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

  دوستان من تونستم با فیلتر شکن برم تو بازی ،،، بازی صد در صد فیلتره لطفا تو بازار اطلاع بدین زودتر رسیدگی کنن ،،، امیدوارم هرچه زودتر مشکل بشه ،، شش ماه زحتم هدر نشه

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۶

   با سلام و احترام
   بازی فیلتر نشده اما خب دسترسی ایرانیا فقط با فیلترشکن شده .
   با فیلترشکن وارد بازی بشید تا مشکلات بررسی بشه

 230. حامد اسدی
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

  سلام دوست عزیز بازی از رو اکانت حذف شده هرچی اپل ایدی رو میزنم هیچی نمیاره چطوری میتونم برشگردونم؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

   با سلام و احترام
   باید به پشتیبانیشون پیام بدید و موضوع رو توضیح بدید .

 231. حامد اسدی
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

  سلام بازی منم دیگه اجرا نمیشه اگه واسه اپل لینک دارین بدین دانلود کنم

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

   با سلام و احترام
   سرورهای بازی با مشکل رو به رو شده چون برای همه بالا نمیاد .
   کمی صبر کنید تا ببینیم چطور میشه .

  • حامد اسدی
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

   پیاماشون داره واسم میاد یعنی خارجیا تو بازین ما نمیتونیم بریم

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۷

   با سلام و احترام
   از فیلترشکن برای ورود استفاده کنید

 232. فرزین
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

  من بازی از سایت شما هم دانلود کردم اما بازم تا وسط خط لود میره میمونه و بعد چند دقیقه میزنه اتصال اینترنت شما با مشکل مواجه شده اما سرعت اینتر نتم خیلی خوبه دیگه نمیدونم چیکار کنم یه راه حل اگه دارین بدین دارم دیونه میشم از دست این وصل نشدن ممنون میشم

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

   با سلام و احترام
   امکان اینکه سرورهای بازی قاطی کرده باشه زیاده .
   الان برای ما هم همین ارور رو میده . احتمالا باز سرورهاشون دچار مشکل شده .
   نگران نباشید این اتفاق برای همه افتاده و احتمالا برای همه قطع شده مثل چند مدت پیش که حدود 48 ساعت بازی از دسترس خارج شد و همه در شیلد به سر میبردند .

 233. فردین
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

  سلام ببخشید من خیلی وقت بود که کلش اف کینگز رو حذف کرده بودم الان که دوباره نصب کردم مینویسه حساب کاربری شما مسدود شده است چیکار کنم که بتونم دوباره بازی کنم؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

   با سلام و احترام
   باید دلیل مسدود شدنتون مشخص بشه .
   احتمالا بخاطر نبودنتون برای مدت طولانی این اتفاق افتاده .
   قاعدتا تا یه مدت نباشید قلعتون از کینگدام حذف میشه . البته قاعدتا باید به شما پیغام اجازه ورود به قلعتونو بده البته با مختصات جدید که خودش تعیین میکنه اما شاید به علت طولانی شدن نبودنتون اکانتتون رو دچار مشکل کرده حالا راهش اینه که به پشتیبانی بازی پیام بدید و با دادن نام کاربری و اکانتی که بهش متصل شده بود و اطلاعات قلعه ازشون بخواید تا قلعه رو برگردونند .

 234. فرزین
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

  سلام دو روزه بازی اجرا نمیشه .من تو گوگل پلی نگاه کردم دیدم به کاربران ایرانی این بازی دیگه خدمات نمیده .احتمال داره مشکل از این باشه یا چیزه دیگه ای هست لطفان جواب بدین

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

   با سلام و احترام
   گوگل پلی کلا برای برنامه هاش به ایرانی ها خدمات نمیده .
   بازی داره اجرا میشه و مشکلی هم نداره . شما بازی رو از سایت ما دانلود کنید و نصب کنید چون که بازی رو ما از گوگل پلی گذاشتیم .
   ان شاالله که مشکلتون حل بشه و بالا بیاد

 235. amin
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

  با تشکر

 236. amin
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

  سلام براتون نوشته بودم بازی برادرم مشکل داره ومن به اتحادش نمیتونم برم شما گفتین بازی مشکل داره و از سایت ما دانلود کنین بازی را از سایت شما دانلود کردم نصب نشد بازی قبلی رو توی فیس بوک سینک کردم الان برای نصب بازی که دانلود کردم بازی قبلی رو حذف کنم؟با حذف بازی مرحله ای بازیم از بین میره؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

   با سلام و احترام
   بازی در سایت ما مشکلی نداره و نصب میشه .
   اگر سینک شده بازی رو حذق کنید و سپس بازی را دانلود و نصب کنید سپس وارد بازی بشید و به فیسبوک اتصال بدید قلعتون بالا میاد .

 237. رامین
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

  سلام
  چرا کلش باز نمیشه مینویسه شبکه مشکل داره درحالی که سرعت اینترنتم خوبه مشکل نداره
  یعنی کلش کلا باز نمیکنه دوستامونم نمیتونن باز کنن ولی ملیت های دیگه بازش کردن چون پیامشون مشاهده میشه و بچه های ایرانی اتحاد که شماره همو داریم کسی نتونسته
  مشکل چیه چیکار کنیم

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

   با سلام و احترام
   احتمالا سرور کینگدام شما با اختلال رو به رو شده . اگر برای همه این ارور رو میده از سرور هست که خودشون درست میکنند .
   سرور بازی یک بار به مدت حدود دو روز کلا خراب بود .
   این روزها به علت پربازدید شدن این بازی یه مقدار سرورهاشون به مشکل میخوره و مرتب به روزرسانی میکنند .

 238. سعید
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون
  از دیشب تا حالا بازی برام باز نمیشه و وقتی وارد بازی میشم ارور میده که بدلیل کار غیر قانونی حساب شما مسدود شده است ،دلیلشو نمی دونم راهی هست که بشه بازش کرد
  البته از یکی دوتا بچه های اتحاد هم سوال کردم این مشکل برای اونا هم پیش اومده

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

   با سلام و احترام
   خب شما باید به مدیریت بازی پیام بدید که دلیل بلاک شدن رو بدونید که بتونید از خودتون دفاع کنید .
   به پشتیبانیشون پیام بدید و مشکل رو بپرسید .

 239. دوست
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

  نسخه گوگل پلی روی گوشیم 8.4.89
  الان از دیروز وارد بازی همم نمیشه تا نصفه لود میشه بعد پیغام خطای بازخورد میده یا میگه شبکه با مشکل مواجه شده است و یا ارتباط اینترنت بسیار کند است با اینکه با وای فای سرعت بالا وصل هستم. از هیچ سایتی هم آپدیت نمیشه موندم چیکارکنم؟ توروخدا کمک کنین.
  الان ورژن 2.0.8 بازی رو نصب دارم.

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

   با سلام و احترام
   ورژن جدید بازی به روزرسانی شد .
   شما ورژن 2.10 رو نصب کنید احتمالا مشکلتون حل میشه .

 240. Hawre
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

  سلام به همگی
  ما تو کینگ 881 هستیم یه کسل لول 29 و دو تا کسل 26 داریم
  چنتایی هم 22 به بالا
  گروهی قوی تشکیل دادیم
  اگه بیاید و به ما ملحق شید به امید خدا به زودی کل کینگ رو میگیریم
  خوش حال میشیم که در خدمتتون باشیم
  بیاید که پرچم ایران رو در کینگ سرافراز کنیم

 241. علی
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

  ببخشید اشتباه تایپ کردم…هر دو تا قلعم روی حساب کاربری گوگل پلی ذخیره شده..یعنی ربطی به فیسبوک نداره…اگه امکان داره جواب بدید!

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

   با سلام و احترام
   اگر روی اکانت گوگلتون نصب کردید باید بالا بیاد .
   ورژن بهارش از کجا دانلود کردید .
   بازی رو حذف کنید و از سایت ما بازی رو دریافت و نصب کنید ببینید مشکل حل میشه .

 242. علی
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

  سلام…من ورژن بهاریه بازی رو از گوگل پلی دانلود کردم…از امشب 13 بهمن ماه بازیم فقط با فیلتر شکن بالا میاد…هر دوتا قلعمم رو حساب کاربری فیسبوک سیو کردم ولی تا فیلتر شکن خاموش میشه بازی ام قطع میشه…حدس میزنم بازی فیلتر شده باشه…میشه اگه دلیل دیگه ای داره توضیح بدید لطفا؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

   با سلام و احترام
   بازی فیلتر نیست و احتمالا چون شما به فیسبوک وصل هستید و در لحظه ورود باید بازی رو از اکانت فیسبوک شما شناسایی کنه و بیند بشه به اکانت فیسبوکتون مشکل برخوردید .
   بازی بالا میاد و مشکلی نداره .

 243. amin
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۴

  سلام و خسته نباشید من برادرم بازی رو نصب کرده منم بازی رو دارم ولی وقتی میخوام عضو اتحاد بشم مینویسه هیچ اطلاعاتی یافت نمی شود ولی عکس خودش و اتحاد رو میاره ۳۳ نفر هستن مثلا مبخوام اطلاعات اعضا اتحاد رو هم ببینم مینویسه موجود نیست البته ابنم بگم اتحادس یافت نمیشد از ژریق جستجو در تنظیمات پیدا کردم نامه به هم میتونبم بفرستیم

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

   با سلام و احترام
   احتمالا ورژنی که نصب کردید با مشکل رو به رو شده .
   شما بازی رو از سایت ما بگیرید و نصب کنید ببینید هنوز مشکل وجود داره .

 244. دوست
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۴

  سلام ممنون از راهنمایی های خوبتون.
  من بازی رو از گوگل پلی دانلود کردم ولی به روز رسانی نمیشه!!
  پیغامی هم که تو خود بازی واسه به روز رسانی میاد رو هم میزنمإرور میده میشه راهنماییم کنین!
  قبلا از بازار داشتم راحت آپدیت میشد

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۴

   با سلام و احترام
   خواهش میکنم
   وقتی از گوگل پلی دانلود کنید خود به خود آپدیت میشه .
   شاید دلیلش اینه که شما گوگل پلی رو آپدیت نکردید چون گوگل پلی باید آپدیت باشه تا درست بتونه بازی ها رو آپدیت کنه .

 245. رامین
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۰

  سلام
  یکی از دوستای ما تو کینگدم خودمون رمز و ایمیلشو بهمون داد که ما بتونیم اونو رو دستگاه خود باز کنیم و خودش بازیو حذف کنه اکانتش رو فیس ذخیره کرده
  حالا سه روزه هرچی تلاش میکنیم با انواع فیلتر شکن نمیتونیم بازش کنیم بعد سه روز دوستمون با اکانت فارمش آنلاین شده پیام داده که من خودمم نمیتونم بازش کنم اکانت فارمش لول 19 و به هیچ حسابی وصل نیست ولی اکانت اصلی که باز نمیشه لول 22 به فیس وصله
  حالا قضیه چیه؟؟؟ مشکل کجاست؟؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۱

   با سلام و احترام
   وصل شدن به اکانت فیسبوک در ایران دردسر بسیاری داره و بگیر نگیر فراوان .
   شما قاعدتا باید نرم افزار فیسبوک رو از گوگل پلی بگیرید و در نرم افزار اکانت فیسبوک رو بالا بیارید و سپس در بازی اقدام به تغییر حساب کاربری به فیسبوک بکنید تا بر اساس حساب کاربری که معرفی کردید قلعه رو بالا بیاره البته استفاده از فیلترشکن پرسرعت و درست و حسابی هم یکی از مسائل مهمه .
   اگر اینطور عمل میکنید و بالا نمیاد به دوستتون بگید در قسمت تماس با مدیریت به پشتیبانی بازی بگن که قلعشون که به حساب فیسبوکشون متصله بالا نمیاد و پشتیبانی با توجه به آی پی گوشی و همچنین آدرس فیسبوک و اطلاعات بازی رو براشون بالا میاره . البته شما میتونید از طریق لب تاب هم به اکانت فیسبوک دوستتون متصل بشید و در قسمتی از فیسبوک باید بازی رو مشاهده کنید که به این اکانت سینک شده . از طریق اونجا وارد عمل بشید .
   اما پیشنهاد میکنم به محض بالا اومدن بازی این قلعشون رو به یک جیمیل سینک کنند که هیچوقت مشکل پیدا نکنند چون خیلی از دوستان با فیسبوک به مشکل خوردند .

 246. حامد اسدی
  ۱۳۹۴/۱۱/۰۸

  سلام خسته نباشین من بازیمو روی اپل ایدی سیو کردم و فارم رو روی اپل ایدی دیگه تو یه گوشی دیگه وقتی خواستم هردو بازی رو رو یه گوشی اجرا کنم 2 بار اول موفق شدم ولی بار ولی دفعه ی بعد هردو اپل ایدی یه بازیرو نشون میداد و اونیکی بازی حذف شد الان باید چیکار کنم کجای کارم اشتباه بوده؟؟؟ ایمیل هم زدم بازی برنگشت جواب چرتو پرت بهم داد که اصلا مشخصاتی که از من میخواستو تو خوده بازیم نمیشد پیدا کنی اگه نیازه جوابو بنویسم؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۰۹

   با سلام و احترام
   شما اگر بازی رو سیو کردید در هر دستگاه دیگری میتونید بالا بیاریدش . منظور از سیو یعنی اینکه در گوگل یا فیسبوک به یک اکانت گوگل یا فیسبوکتون متصلش کرده باشید .
   البته باید عرض کنم که دو بازی رو نمیشه روی یک اکانت سیو کرد .
   اگر روی دو اکانت متفاوت سیو کردید فقط کافیه در هر دستگاهی که هستید در قسمت تنظیمات به حساب کاربری و سپس تغییر حساب کاربری برید و اکانت دیگرتون رو بزنید تا باز بشه .
   البته این رو باید بگم که دو اکانت با هم نمیتونند بالا باشن . شما یک اکانتتون بالا میاد و دومی رو باید به روشی که گفتیم بزنید تا بالا بیاد که در اینصورت اکانت اول میره و اکانت دوم فعال میشه .

 247. Mojtaba
  ۱۳۹۴/۱۱/۰۸

  من به جیمیل و فیسبوک وصل نکردم و میخوام بازی رو از اول بیارم ولی بعد حذف بازی و دوباره نصب کردن از جای قبلی برام اورد چیکار کنم تا از اول بیارم؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۰۸

   با سلام و احترام
   شما میتونید با مراجعه به قسمت تنظیمات و سپس حساب کاربری در پایین صفحه گزینه شروع بازی جدید رو بزنید و بازی رو از اول آغاز کنید بدون هیچ سیوی .

 248. نرگس
  ۱۳۹۴/۱۱/۰۸

  با سلام میشه در مورد رویداد مرگ توضیح بدین و اینکه برای همه ی اتحاد شروع میشه یا فقط افراد خاص

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۰۸

   با سلام و احترام
   این جنگ بین اتحاد هاست و اتحادها میتونن شرکت کنند .
   افراد خودشون میتونند وارد بشن یا نشن . رئیس اتحاد ، اتحاد رو وارد جنگ میکنه بعد با شروع جنگ اعضا باید خودشون انتخاب کنند وارد جنگ بشن یا نشن .

 249. مرتضی
  ۱۳۹۴/۱۱/۰۷

  سلام من بازی رو از بازار دان کردم تو فیسبوک سیو نمیشه اگه از اینجا دان کنم ایا بازی از اول نمیاد

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۰۸

   با سلام و احترام
   جهت سیو بازی در فیسبوک باید از فیلترشکن استفاده کنید .
   قاعدتا نباید مشکلی پیش بیاد اما احتمال اینکه بازی از اول آغاز بشه هست پس بهتره اول در فیسبوک سیو کنید و سپس بازی رو از سایت ما بگیرید و نصب کنید .

 250. داود
  ۱۳۹۴/۱۱/۰۷

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون و از وقتی که برای جواب دادن به دوستان میگذارید
  من بازی رو سینک نکرده بودم که مجبور شدم گوشی رو فرمت کنم
  میخواستم ببینم راهی هست که بشه بازی رو برگردونم یا اینکه کلا باید بی خیال بشم؟
  ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۰۸

   با سلام و احترام
   ممنون
   بله راهی هست .
   شما باید وارد بازی بشید و در قسمت تماس با مدیریت با پشتیبانیشون مسئلتون رو مطرح کنید و توضیح بدید که بازی رو سینک نکردید و مجبور به فرمت گوشی شدید که بازی از دست رفته و درخواست بازگشت قلعتون البته با مشخصات که مثلا با نام کاربری فلان و در کینگدام فلان و آدرس فلان بودید رو از پشتیبانی بکنید .
   اونا هم با استفاده از آی پی گوشی شما که بازی رو روش بالا میآوردید تشخیص میدن که راست میگید یا نه و براتون بالا میارنش .
   فقط یه مقدار باید صبر کنید .

 251. فرشاد
  ۱۳۹۴/۱۱/۰۷

  با سلام
  متاسفانه یکی از دوستان بازی را ذخیره نکرده بود و حالا از دست داده بازی را چه راحلی هست تا بتواند دوباره وارد قلعه خودش بشود
  ممنون

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۰۸

   با سلام و احترام
   شما باید وارد بازی بشید و در قسمت تماس با مدیریت با پشتیبانیشون مسئلتون رو مطرح کنید و توضیح بدید که بازی رو سینک نکردید و به علت مشکلات گوشی بازی رو از دست دادید و درخواست بازگشت قلعتون البته با مشخصات که مثلا با نام کاربری فلان و در کینگدام فلان و آدرس فلان بودید رو از پشتیبانی بکنید .
   اونا هم با استفاده از آی پی گوشی شما که بازی رو روش بالا میآوردید تشخیص میدن که راست میگید یا نه و براتون بالا میارنش .
   فقط یه مقدار باید صبر کنید .

 252. مهدی
  ۱۳۹۴/۱۱/۰۶

  سلام
  من بازی رو توی کامپیوتر و روی برنامه ی بلو استکس نصب کردم و از گوگل پلی هم دانلود کردم اولاش توش میرفت ولی الان چند روزی هست تا نصفه پر میشه بقیش پر نمیشه بعدش دو تا گزینه میاد
  وقتی با اونیکه از بازار گرفتم میرم توش مینویسه((ورود غیر عادی لطفا دستگاه خود را تغییر دهید و مجددا امتحان کنید))
  لطفا کمکم کنید

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۰۶

   با سلام و احترام
   ببینید در ورژن جدید بازی برای خود ما که با موبایل وارد میشیم هم هی گیر میکنه هی میره هی نمیره .
   مسئله رو به پشتیبانیشون پیام بدید تا درستش کنند .
   ورژن جدید بازی یه مقدار بهم ریخته که البته فکر میکنم به خاطر هجوم مردم به بازی در دنیا سروراشون کشش نداره .
   همین چند روز پیش تقریبا دو روز از دسترس خارج شدند تا مشکل سروراشون رو حل کنند .
   ببینید اگرنظر من رو میخواید به هیچوجه بازی رو از بازار دانلود نکنید چون در بازی در بازار دست برده شده و بازی اورجینال نیست که راحت میشه اینو با نبودن سیو جیمیل فهمید .
   سعی کنید بازی رو از مرجع اصلی بگیرید .
   لینک دانلود سایت ما از گوگل پلی هست .

 253. مینا
  ۱۳۹۴/۱۱/۰۶

  سلام دوست عزیز چرا جواب منو نمیدید؟!

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۰۶

   با سلام و احترام
   جواب کدوم سوالتون رو ندادیم ؟
   فکر کنم نظر برای ما ارسال نشده .
   لطفا دوباره سوالتون رو مطرح کنید .
   شرمنده

 254. sait
  ۱۳۹۴/۱۱/۰۵

  سلام بچه ها خوبید؟
  یه سوال داشتم در کل چند تا معدن اتحاد میتونیم بسازیم؟ یعنی گندم آهن چوب و میتیریل؟
  منظورم اینه که کلا هر اتحدی میتونه یک معدن اتحاد بسازه یا طبق شرایطی مثلا با افزایس قلعه اتحاد معدن های دیگری رو هم بسازه؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۰۵

   با سلام و احترام
   هر اتحاد فقط یک مزرعه اتحاد میتونه بسازه و برای ساخت سایر مزارع باید اتحاد دوم و سومی تاسیس کنید و در صورت لزوم به اتحاد های دوم و سوم برید .

 255. مینا
  ۱۳۹۴/۱۱/۰۳

  سلام من بازی رو از بازار دانلود کردم ولی روی گوشیم نصب نمیشه! گوشیم تبلت تب 4 هستش! لطفا راهنمایی کنید ممنون

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۰۳

   با سلام و احترام
   بازی رو از سایت ما دانلود کنید و بر روی تبلتتون نصب کنید ببینید مشکل حل میشه .

 256. anoshirvan
  ۱۳۹۴/۱۱/۰۳

  سلام
  داداش الان که حساب بازارمو انتقال دادم رو گوگل پلی همه چیز مرتب شد فقط الان تو هر دوتا بازی تمام چیزای قلعه 16 رو میاره بالا ولی از مپ که نگاه میکنی دوتا قلعه دارم یه 16 یه 13 اما د جزیات قلعه 13 نیستش. چکار کنم مالا اونو بیارم بالا.

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۰۳

   با سلام و احترام
   در قسمت تنظیمات برید سپس حساب کاربری سپس تعویض حساب کاربری سپس اگر قلعه 13 شما روی گوگل سیو هست بر روی اتصال گوگل بزنید و سپس جیمیلی که بهش متصله انتخاب کنید بعد از اون دو تا تاییدیه میخواد که اوکی بدید وارد قلعه 13 میشه .
   برای برگشت به قلعه 16 همین کار رو باید بکنید و به حسابی که قلعه 16 روی اون هست متصل بشید .
   قابل ذکره که نمیتوان دو قلعه را روی یک حساب کاربری قرار داد و حتما روی دو حساب باید باشند .

 257. anoshirvan
  ۱۳۹۴/۱۱/۰۳

  ممنون داش محمد انجامش دادم مرسی.

 258. anoshirvan
  ۱۳۹۴/۱۱/۰۳

  سلام

  آقا الان اون یکی قلعه من که از گوگل پلی دانلود کردم لول 13 هستش برا اینکه بخوام اکانت اصلیمو که 16 هست بخوام روی این اکانت13 بیارم بالا.باید تو بازی قلعه 16 حساب فیسبوک رو لغو بکنم بعدش تو این اکانت گوگل پلی متصلش بکنم به فیسبوک. ؟؟؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۰۳

   با سلام و احترام
   نه . شما میتونید یک قلعه رو تو چند گوشی بالا بیارید .
   در قسمت تعویض حساب کاربری قلعه 13 به حساب فیسبوکتون متصل بشید . البته فراموش نکنید که حتما قلعه 13 شما روی گوگل سیو باشه که بعدا خواستید دوباره بتونید بالا بیاریدش .

 259. شهرزاد
  ۱۳۹۴/۱۱/۰۲

  با سلام. بعد از آپدیت ورژن ۲.۰.۶ بر روی لب تاپ بازی دیگه اجرا نمیشه
  چند بار ورژن های بعدی دانلود کردم اما بازی ورودنمیده
  لطفا راهنمایی کنید چه جور بازی رو دوباره اجرا کنم که ورود بده
  با تشکر

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۰۳

   با سلام و احترام
   برای بازی روی کامپیوتر به فیسبوک متصل میشید ؟
   راستش تا به حال بازی رو از روی لب تاب بازی نکردیم .
   بهتره با قسمت ساپورت بازی تماس بگیرید تا مشکل رو رفع کنند .

 260. اشکان
  ۱۳۹۴/۱۱/۰۲

  سلام و درود خدمت دوست عزیزم

  هر ابدیتی که تو کلش میزنم این زبان فارسی تو قسمت تنظیمات نمیاد
  اما نسخه ای که از بازار گرفتم فارسی داره
  از سایت خود شما هم دانلود کردم نشد بازم
  خودم احتمال میدم از گوشی باشه چون زبان ایتم های گوشی لاتینه
  ولی می تونم توش فارسی تایپ کنم
  موندم چه کار کنم میشه کمکم کنید

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۰۳

   با سلام و احترام
   بله شما درست میفرمایید . در ورژن بازی ها حتی اونایی که از گوگل پلی یا سایت ما میگیرید زبان فارسی در تنظیمات نیست .
   اما خب فکر کنم زبان فارسی بر روی گوشی هایی فعال میشه که زبان گوشیشون رو فارسی کرده باشند یا یه همچین حالتی که بازی تشخیص بده زبان شما فارسیه .
   شما زبان گوشیتون رو فارسی کنید و سپس بازی رو نصب کنید ببینید آیا زبان فارسی فعال میشه .

 261. anoshirvan
  ۱۳۹۴/۱۱/۰۱

  بازم سلام. من الان 2 تا قلعه دارم. قلعه اصلیم لول 16 هست ولی از بازار دانلودش کردم و فقط به فیسبوک وصله قلعه دومم که همون فارممه از گوگل پلی دانلود کردم اون الا 13 هست اونو با گوگل پلاس سیو کردم. ایا راهی داره که بتونم اون لول 16 رو با گوگل پلاس سیو کنم. با جیمیل سیوش کنم.

  ممنون میشم توضیح دقیق بدی.

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۰۱

   با سلام و احترام
   کافیه در بازی که از گوگل پلی دانلود کردید در قسمت تنظیمات سپس از طریق حساب کاربری و سپس فیسبوک حساب کاربری بزنید و قلعه 16 رو روی این بازی بالا بیارید و بعدش یک جیمیل دیگه بسازید و قلعه 16 خودتون رو که بالا اوردید به جیمیل جدید متصل کنید .

 262. anoshirvan
  ۱۳۹۴/۱۱/۰۱

  با سلام.

  اقا این کمپ اژدها چیه و چطور میتونیم ثبت نام کنیم. من الان از قسمت بازار بازی یدونه قرار داد جنگ عصر بازار خریدم 300 سکه. چطوری باید ازش استفاده بکنم.

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۰۱

   با سلام و احترام
   کمپین اژدها مکانیه برای جنگ اتحاد ها .
   کمپین اژدها برای اتحادهاست که اتحاد ها با صلاحدید اعضای اتحاد در این رقابت شرکت میکنند و به مقابله با اتحاد ها میپردازند و جوایز خوبی داره .
   در مورد خرید سکه از بازار راستش ما اطلاعات خاصی نداریم چون هیچوقت سکه خریداری نکردیم .
   از پشتیبانی بازار بپرسید تا راهنماییتون بکنند .

 263. نرگس
  ۱۳۹۴/۱۰/۳۰

  با سلام و تشکر به خاطر ج دادن به سوالاتمون
  مهارت ها در بازی رو چطور به دست بیاریم

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۳۰

   با سلام و احترام
   خواهش میکنم . تا جایی که بتونیم پاسخ سوالات رو خواهیم داد .
   مهارت منظورتون کدومه ؟
   منظورتون تجربه شاهزاده هست ؟
   اگر منظورتون تجربه شاهزاده هست از راه جوایز بیشتر بدست میاد و با حمله به اژدها ها برخی مواقع داده میشه . البته بیشتر در جوایز داده میشه .

 264. نرگس
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۸

  با سلام

  گنجینه اتحاد چیه چرا فقط تو اتحاد من دارم گزینشو….چون شاه اتحادم اینجوریه

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۲۸

   با سلام و احترام
   گنجینه اتحاد برای همه اعضای اتحاد نمایش داده میشه و همه اعضای اتحاد میتونند با استخرا گنجینه ها به صورت رایگان به یک سری هدایا دست پیدا کنند .
   باید با متحدان گنجینه رو استخراج کنید و سپس هدایا رو دریافت کنید .

 265. نرگس
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۸

  درمورد شوالیه تاریکی توضیح بدید …چرا با وجود این همه جنگ اتحاد هنوز قدرت اتحاد ما صفره؟؟!!! اعضا اتحاد اکثرا لول بالا هستن

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۲۸

   با سلام و احترام
   شوالیه تاریکی مکان هایی هست که اعضای رنک های اول و دوم اتحاد میتونند آغازش کنند و با آغاز شوالیه تاریکی یک سری غول سیاه رنگ به تمام قلعه های اتحاد حمله میکنند .
   این غول ها از لول 1 تا لول اگر اشتباه نکنم 25 هستند که اعضای اتحاد باید قلعه هاشون رو در مقابل این غول ها محافظت کنند و هر چقدر دفاع بیشتر باشه جوایز بیشتری به اعضای اتحاد داده میشه .
   هر قلعه دو بار در مقابل غول ها شکست بخورند دیگه بهش حمله نمیشه .
   نکته مهمی که اینجا قابل ذکر هست اینه که در این حملات هیچ قلعه ای منابع از دست نمیده و سرباز آنچنانی از دست نمیده شاید در حد 5 الی 10 سرباز فقط دیوار دفاعی امتیازش کم میشه که اون هم به راحتی قابل جبرانه ( البته در صورت شکست ) و این اقدام فقط جهت جمع آوری جوایز هست که باید دفاع بهتری انجام داد .
   برای دفاع هم اعضای اتحاد باید به هم کمک کنند یعنی کسانی که به علت دو بار شکست از دور خارج شدن سربازاشون رو برای افراد فعال بفرستند تا مقاومت بالا بره و جوایز بهتری به اعضای اتحاد داده بشه .
   قدرت اتحاد به قدرت اعضای اتحاد مربوطه نه به جنگ و دفاع . البته در قسمت رنکینگ با توجه به حملات و دفاع ها و با توجه به کشتن سربازهای دشمنان رنک بندی برای قدرت حمله و دفاع انجام شده اما قدرت اصلی اتحاد مربوط به مجموع قدرت اعضای اتحاد می باشد .
   در مورد این موضوع که قدرت در نمایش جزئیات اتحاد صفر هست باید عرض کنم که در ورژنای جدید این بازی برای خیلیا قدرت رو صفر زده که این اشتباهه و قدرت شما مجموع قدرت اعضای اتحادتونه .
   برای فهمیدن اصل قدرتتون در قسمت رنکینگ مراجعه کنید و قدرت اتحاد خودتون رو مشاهده بفرمایید .

 266. محسن
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۷

  سلام خسته نباشید
  دیپورت اتحاد چیه؟
  به چه درد میچوره؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۲۷

   با سلام و اترام
   دیپورت اتحاد دقیقا کجاست ؟

 267. مهدی
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۶

  من رفتم از گوگل پلی دانلود کردم اولم رفتم اونیکه از بازار گرفته بودمو پاک کردم ولی باز زبونش ایرانی نمیشه
  یک ساعت وقت برد از گوگل پلی دانلود هرچی میگی الکی میگیکردم ولی فرقی نکرد
  هرچی میگی الکی میگی

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۲۷

   با سلام و احترام
   دوست عزیز احتمالا چون گوشی شما بر زبان فارسی تنظیم نشده بازی رو به زبان فارسی براتون بالا نمیاره .
   البته حق با شماست و من با دانلود بازی از جاهای مختلف و نگاه کردن فهمیدم که در قسمت تنظیمات اسم فارسی وجود نداره اما برای گوشی ایرانیان مثلا خود من خود به خود زبان فارسی اعمال شده .
   شما زبان فارسی رو بر روی گوشیتون فعال کنید و سپس یازی رو نصب کنید شاید برای شما هم خود به خود فارسی بشه .

 268. اندیشه
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۶

  سلام
  اکانت من ناقص نصب شده و هر کاری میکنم نمیشه حذفش کنم
  چیکار باید بکنم؟
  اصلا برای حذف اکانت باید چکار کرد؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۲۷

   با سلام و احترام
   منظورتون رو از ناقص نفهمیدم .
   برای حذف اکانت گوگل و فیسبوک کافیه در قسمت تنظیمات و قسمت حساب کاربری بر روی اتصال به حساب کاربری بزنید و سپس بر روی اتصال عدم اتصال به گوگل یا فیسبوک بزنید تا اتصال به اکانتتون قطع بشه .

 269. نرگس
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۶

  من اتحاد دارم منظور از قدرت اتحاد چیه…..چه جوری میشه قدرت اتحاد رو زیاد کرد

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۲۷

   با سلام و احترام
   منظور از قدرت اتحاد مجموع قدرت اعضای حاضر در اتحاده .
   شما با گرفتن اعضای قوی میتونید قدرت اتحادتون رو بالا ببرید .

 270. نرگس
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۶

  سلام من یه اتحاد دارم میخوام بدونم چطور قدرت اتحاد بالا میره

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۲۷

   با سلام و احترام
   شما با جذب افراد قدرتمند ، قدرت اتحادتون رو میتونید بالا ببرید .

 271. حبیب
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۴

  سلام ممنون از توجه و پاسخهاتون
  بازی من توی جیمیل سیو نمیشه مینویسه به فیسبوک وصل شده اگر بازی رو پاک کنم و ورژن جدید از گوگل پلی نصب کنم میتونم به همون جای بتزی میکردم برگردم ؟بازیم پاک نشه ؟مرسی

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۲۴

   با سلام و احترام
   شما به فیسبوک وصلش کنید و سپس پاکش کنید و از گوگل پلی بگیرید نصب کنید تا اگر مشکلی پیش اومد بتونید با فیسبوک بالا بیاریدش .
   قاعدتا باید از همونجا که هستید بالا بیاره اما با سیو فیسبوک خیالتون جمع کنید .

 272. علیرضا
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۳

  سلام،برای ساختن اتحاد زمین اطراف قلعه خودم باید خالی باشه یا نه لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۲۳

   برای ساخت اتحاد لازم نیست اطرافتون خالی باشه .

 273. علیرضا
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۳

  سلام خسته نباشید،چطوری میشه یه اتحاد ساخت؟ساختمان اتحاد چیه؟هر کاری هم میکنم نمیشه؟لطفا یه توضیح کامل بدید ، ممنون

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۲۳

   با سلام و احترام
   برای ساخت اتحاد لازم نیست اطرافتون خالی باشه .
   ما اسامی ساختمان های اتحاد رو در مطلب نوشتیم .
   اصلیشون embassy هست که توش اتفاقات اتحاد میفته . کافیه واردش بشید خودش راهنماییتون میکنه برای ساخت اتحاد .

 274. محسن
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۲

  سلام خسته نباشید
  بعد از اینکه بازی رو update کردم ازش یه backup گرفتم بعد از اینکه دیدم زبان فارسی نداره بازی رو لغو نصب کردم و با اون که ازش backup گرفته بودم نصب کردم ولی باز هم زبان فارسی نیومد ورژنی که backup گرفتم نوشته 2.0.7
  حالا به نظر شما باید بازی رو که از همون آخرین ورژن وقتی نصب شد backup گرفتم حذف کنم دوباره برم از گوگل پلی دانلودش کنم؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۲۲

   با سلام و احترام
   اصلا بک آپ معنی نداره .
   شما وقتی بازی رو به جیمیلتون وصل کنید بعد بازی رو کامل حذف کنید یا اصلا روی گوشی دیگری بالاش بیارید با اتصال به جیمیل بازی براتون بالا میاد و اصلا نیازی به بک آپ نداره .
   شما بازی رو به جیمیلتون وصل کنید و سپس بازی رو کلا حذف کنید و از گوگل پلی بازی رو بگیرید و نصب کنید و به جیمیلتون متصل شید .
   ورژن اصلی بازی زبان فارسی داره .

 275. علیرضا
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۲

  سلام خسته نباشید،من بازی رو روی هیچ کدوم از جیمیل هام سیو نکردم چطوری میشه دوباره برش گردوند؟سه تا جیمیل دارم رو هر کدومش یه اکانت دارم اما اکانت اصلی رو سیو نکردم برای یه دقیقه رو یکی از اکانت هایی که رو جیمیلم بود زدم ولی الان هر کاری میکنم بازی اصلی بالا نمیاد چی کار کنم؟جوا بدید ممنون میشم

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۲۲

   با سلام و احترام
   اگر بازی رو به جیمیلتون وصل نکردید تنها راهش درخواست از مدیریت بازی هست .
   باید بهشون پیام بدید و اسم اکانتتون و کینگدام و مختصاتش بدید و توضیح بدید که به جیمیل وصل نبود و گوشیتون دچار مشکل شده و بازی حذف شده و الان بازی براتون بالا نمیاد .
   اونا با پیگیری از طریق گوشی و آی پی گوشی که وارد اکانت اصلیتون میشده میفهمند که شما راست میگید و اکانتتون رو براتون بالا میارن .

 276. علیرضا
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۲

  سلام،روی ساخت اتحاد میزنم اما تو کارکتر اسم اتحاد وارد میکنم انجام شد نمیزنه به لول قلعه ربطی داره یا نداره

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۲۲

   با سلام و احترام
   شما ساختمان ها رو کامل ساختید ؟
   ساختمان اتحاد رو ساختید ؟

 277. محسن
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۲

  سلام خسته نباشید
  من امروز آخرین ورژن بازی رو (2.0.7) از گوگل پلی دانلود کردم که زبان فارسی داشته باشه وقتی update شد رفتم تو بازی هنوز همون زبان های قبلی بود و تو تنظیمات زبان فارسی رو پیدا نکردم با وجود اینکه شما گفته بودین تو تنظیمانت بازی زبان فارسی هست اینو هم بگم که ورژن قبلی که داشتم از فارسروید گرفته بودم (2.0.5) ممکنه به خاطر ورژن قبلی ا باشه که از فارسروید گرفتم؟
  میشه بگید باید چی کار کنم؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۲۲

   با سلام و احترام
   شما باید ورژن فارسروید رو حذف میکردید و سپس ورژن گوگل پلی نصب میکردید .
   ورژن گوگل پلی الان برای ما زبان فارسی رو با پرچم ایران بالا میاره و هیچ مشکلی نداره .
   بازی رو حذف کنید و سپس از گوگل پلی بازی رو بگیرید و نصب کنید .

 278. علیرضا
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۲

  با عرض سلام و خسته نباشید، چطور میتونیم یه اتحاد بسازیم اونجایی که میزنه نام اتحاد رو وارد کنید میزنم اما گزینه انجام شد رو کی بورد نمیاد که بشه اسم اتحاد داخل تیتر قرار بگیره چی کار باید کرد؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۲۲

   با سلام و احترام
   احتمالا شما وارد قسمتی شدید که سرچ اتحادهاست یعنی جست و جو میان اتحاد ها برای جوین شدن هست .
   شما برای ساخت اتحاد وقتی بر روی اتحاد میزنید باید دکمه اتحاد خود را بسازید رو ببینید و از اون قسمت اقدام کنید .

 279. مهدی
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۱

  سلام
  VIP تو بای به چه دردی می خوره و چجوری زیادش کنم؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۲۱

   با سلام و احترام
   vip همونطور که از اسمش پیداست یک سری ویژگی های اختصاصی به شما میده که برای هر لولش این خصوصیات بیشتر میشه تو صفحه که ساعت شنی هست زیرش نگاه کنید یک سری خصوصیات نوشته که در صورت فعال شدن وی آی پی اونا برای شما تا زمان رفتن وی ای پی فعال هستند مثلا افزایش سرعت برداشت از مزارع یا مهمترینش افزایش تعداد لشکرکشی هاست که از لول ۷ به بعد داده میشه .
   یکی از راه های بالا بردن امتیاز وی آی پی حضور هر روزه در بازی هست که به ازای آنلاین شدن در هر روز مقداری امتیاز وی آی پی بهتون میده .
   البته در قسمت اقلام گهگاه وی آی پی دیده میشه که از حمله به غول ها و در جوایزی که بهتون میده وجود داره .

 280. علیرضا
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۰

  سلام خسته نباشید،ایا اموزش دادن سربازهای سطح پایین تر ارزش خرج کردن گندم را دارن یا نه؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۲۰

   با سلام و احترام
   خب این بر هیچکس پوشیده نیست که داشتن سربازای سطح بالا خیلی بهتره اما در زمانی که شما برای رسیدن به سطح بالا نیاز به منابع دارید پس باید سرباز بسازید که منابع براتون بیارن وگرنه در جنگ ها سطح سرباز خیلی مهمه .

 281. محسن
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۰

  سلام خسته نباشید
  ببخشید نسخه شما با نسخه google play یکه؟
  یعنی هر کدومو که بگیرم چه از اینجا چه از اونجا زبان فارسی رو داره؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۲۰

   با سلام و احترام
   راستش بهتره بازی رو از گوگل پلی بگیرید چون برای آپدیت های بعدی خود به خود با اینترنت آپدیت میکنه اما اگر برای دسترسی به گوگل پلی مشکل دارید بهترین ورژن رو ما گذاشتیم .

 282. محسن
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۰

  سلام خسته نباشید
  ببخشید میخواستم بدونم ورژن شما زبان فارسی داره؟
  یه چیز دیگه برای دانلود eror 404 not found میده چی کار کنم؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۲۰

   با سلام و احترام
   لینک دانلود تصحیح شد . ممنون از اطلاع رسانیتون .
   بله از زبان پارسی پشتیبانی میکنه .

 283. مهدی
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۹

  از سایت فارسروید دانلود کردم رفتم پرچم ایران نبود ولی بازیو سیو میتونستم کنم

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۱۹

   با سلام و احترام
   اصل بازی رو از گوگل پلی که گرفتیم این بازی مشکلی نداره .

 284. مهدی
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۸

  خوب دیگه زبونش فارسی نمیشه

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۱۸

   با سلام و احترام
   اگه ورژن اصلی بازی رو دانلود کنید یا از سایت ما بازی رو دانلود کنید در قسمت تنظیمات در قسمت زبان میتونید پرچم ایران رو ببینید و با زدن اون زبانش رو فارسی کنید .

 285. سالار
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۷

  سلام
  مرسی که جواب دادید بله من از شما هم‌بازیو دانلود کردم و ۲تا بازی تو گوشیم هستش مشکل من‌الان ورژن‌بازار هستش که متاسفانه قلعه‌ اصلیم هم تو اون‌ ورژن سیو هست.
  ۲تا هم با ورژن شما سیو دارم که با جیمیل وصل هستن و با سویچ کردن ازشون استفاده میکنم.

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۱۸

   با سلام و احترام
   خب ورژن بازار روبه فیسبوک بیند کنید و در ورژن بازی ما بالا بیاریدش تا راحت باشید .

 286. سالار
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۷

  سلام
  من بازیم از بازار تو ورژن 2.0.5 که آپدیتش کردم کلآ قسمت پیاما من خالی شده و دیگه هیچ پیامی نمیادش، تو ورژن جدید هم درست نشدش چندبار پاک کردم ریختم درست نشده به بازی هم پیام دادم درست نشده.
  کسی میتونه کمکم کنه

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۱۷

   با سلام و احترام
   هنوز از بازار دانلود میکنید ؟
   بازی رو از سایت ما دانلود کردید ؟
   اصل بازی رو دریافت و نصب کنید ببینید مشکل حل میشه .

 287. SAHAND
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۷

  سلام ، ببخشین ،بازی تو ورژن های قبلی میشد تو تنظیمات کد اینوایت بدی . ولی الان اون تنظیمات قسمت اینوایت کد رو حذف کردن … حالا پس چطور بزنیم کد رو تا پاداش بگیریم ؟؟؟ ممنون میشم پاسخ بدین . باتشکر فراوان

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۱۷

   با سلام و احترام
   بله برداشتنش .
   به مدیریت بازی پیام دادیم اما هنوز جوابی ندادند .
   احتمالا دیگه اینقدر محبوب شدن که کد اینوایت رو نیاز ندارند .

 288. hassannoorozi
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۵

  پس امکانش هست برگرده囧؟؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۱۶

   با سلام و احترام
   راستش زیاد امیدوار نباشید اما امیدتون رو از دست ندید .
   البته بهتره با یک گوشی دیگه در تنظیمات به مدیریت در مورد اکانتتون که بلاک شده پیام بدید چون اونجا احتمال پاسخدهی بیشتره .

 289. hassannoorozi
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۵

  قسمتی از متنشون
  ###PLEASE REPLY ABOVE THIS
  LINE###

  ———————————————————————————
  FAQ Support | January 05, 2016 | 19:15 +0330
  ———————————————————————————

  Hello my Lord
  Thank you for contacting us through customer service email. The COK support team is on it’s way! Hang in there!
  However, we must inform you that this method of email contact will soon be closed down and no longer be available.
  Nevertheless, there is now an easier way to get in touch with the support team!
  For future queries please go to in-game Help and support (by tapping on the ‘Help and support’ in your castle), then tap on the ‘conversation icon’ in the top right corner of the main FAQ page and open a query there.
  We thank you for your support and understanding.
  COK Team

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۱۵

   با سلام و احترام
   این تشکر کرده ازتون که باهاشون ارتباط برقرار کردید و گفته از طریق اطلاعاتی که از خودتون گذاشتید باهاتون تماس میگیرند .

 290. hassannoorozi
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۵

  سلام
  الان یه ایمیل از کلش او کینگز اومد یه لینک میزنم روش میره سایت خود بازی میشه از اینجا کاری انجام داد؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۱۵

   با سلام و احترام
   این تشکر کرده ازتون که باهاشون ارتباط برقرار کردید و گفته از طریق اطلاعاتی که از خودتون گذاشتید باهاتون تماس میگیرند .

 291. hassannoorozi
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۵

  سلام
  کلا داخل بازی نمیشه اون خطه تا وسط میاد بعدش میگه مسود هستی و بازخورد

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۱۵

   با سلام و احترام
   همین بازخورد که مینویسه اگر بزنیدش میره تو قسمت تماس و شما باید براشون درخواستتون در مورد اکانتتون بنویسید .
   البته بهتره که با اکانت دیگری وارد بشید و در قسمت تنظیمات به مدیر نامه بزنید و در مورد اکانتتون توضیحات بدید شاید زودتر کارتون راه بیفته .

 292. hassannoorozi
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۴

  چطور نامه بدم؟؟؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۱۵

   با سلام و احترام
   اول بهتون زیاد امید ندم چون اگر تقلب کردید احتمال بازگشتش خیلی کمه .
   اما شما با یک اکانت دیگه وارد بشید و در قسمت ساپورت یا قسمت تماس با مدیر اعلام کنید مشکلتون رو . سریعا پاسخ میدن

 293. Avin
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۴

  با سلام و خسته نباشید،میخواستم بپرسم مکان انبار و مزرعه اتحاد رو چجوری میشه جابجا کرد؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۱۵

   با سلام و احترام
   باید کنسلشون کنید بعد دوباره بازسازیشون کنید .

 294. hassan
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۴

  سلام بازی من رو بعد از اینکه تقلب کردمریپورت کرده نمیتونم برم تو بازی باید چیکار کنم؟؟
  ارورمیده:به دلیل کار غیرقانونی حساب شما مسدود شده.

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۱۴

   با سلام و احترام
   شما باید بهشون نامه بدید و یه مشت عذر و بهانه بیارید و تهش کلی عذرخواهی البته اینم شاید ببخشن .

 295. علیرضا
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۳

  سلام، منظور از قدرت و امتیاز سلامت یک سرباز چیه؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۱۴

   با سلام و احترام
   قدرت که واضحه قدرت سرباز در حمله و دفاع هست .
   امتیاز سلامت یا همون hp خودمونیش میشه جونشون یا مقاومت جونیشون . هر چی بیشتر باشه دیرتر کشته میشن و بیشتر مقاومت میکنن .

 296. علی
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۳

  سلام خسته نباشید،وقتی میخوایم به یه اژدها حمله کنیم از کجا بفهمیم اون سربازایی که ما داریم میتونن اژدها رو شکست بدن ایا اژدها قدرت حمله و دفاع و امتیاز سلامت داره؟از کجا بفهمیم که میتونیم قطعی شکستش بدیم؟توضیح بدید ممنون میشم

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۱۴

   با سلام و احترام
   با توجه به لول اژدها قدرتشون بیشتره .
   دقیقا معلوم نمیشه اما خب هر چی لولش بالاتر میره باید سربازای قدرتمند تر و تعداد بیشتر سرباز بفرستید .
   اژدها که اصلا حمله نمیکنه و فقط دفاع میکنه . سلامتشم یا شما میزنید نابودش میکنید یا مقاومت میکنه و نابود نمیشه و انیطور نیست که دو بار بهش حمله کنید و جونش کم بشه .

 297. محسن
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۳

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم vip چه کاری انجام میده ؟
  و اون ساعت شنی که باعث میشه به vip زمان بده چی کار میکنه؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۱۳

   با سلام و احترام
   vip همونطور که از اسمش پیداست یک سری ویژگی های اختصاصی به شما میده که برای هر لولش این خصوصیات بیشتر میشه تو صفحه که ساعت شنی هست زیرش نگاه کنید یک سری خصوصیات نوشته که در صورت فعال شدن وی آی پی اونا برای شما تا زمان رفتن وی ای پی فعال هستند مثلا افزایش سرعت برداشت از مزارع یا مهمترینش افزایش تعداد لشکرکشی هاست که از لول 7 به بعد داده میشه .

 298. علیرضا
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۲

  سلام،ببخشید برای ساختن یک اسلحه جدید مثلا کمان شکار لول پنج باید شمشیر مبتدی لول یک رو تا اخرین قدرتش که زرده ارتقا بدیم یا نیازی به این کار نیست؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۱۳

   با سلام و احترام
   در اسلحه سازی برای هر کدوم از سلاح ها ویژگی هایی نوشته شده مثلا برای شمشیر لول یک نوشته شده افزایش 25 درصدی تولید گندم که اگر شما چهار خواسته اسلحه سازی برای ساخت این شمشیر رو آخرین لولش رو قرار بدید ( منظور اون کالاهای مورد نیاز هست که به رنگ های آبی و سبز و صورتی و … هستند ) کامل سبز میشه و سلاح با همین ویژگی های گفته شده و قدرت گفته شده تولید میشه اما اگر شما همه خواسته هاشو عمل نکنید سبز نمیشه و فقط درصدی از قدرت گفته شده به سلاح داده میشه .
   برای لول پنج شما باید فقط یک اسلحه لول یک قرار بدید حالا تنها فرق سلاح ها میتونه ویژگی هاشون باشه مثلا شما شمشیر لول یکتون 10 درصد افزایش تولید گندم داشته الان برایویژگی های کمان لول 5 نوشته شده 25 درصد افزایش تولید گندم . پس بهتره از همین شمشیر استفاده کنید چون ده درصد هم افزایش در لول یک داشته .
   کلا بستگی داره که شما ساخت اسلحه رو برای چی میخواید مثلا برای افزایش تولید گندم یا برای افزایش قدرت دفاعی یا برای افزایش قدرت حمله یا … که توی ویژگی ها نوشته شده و شما باید با توجه به اون یک اسلحه البته با موارد خواسته شده لول بالا بسازید تا تمام قدرت گفته شده رو به شما بده .

 299. علیرضا
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۲

  با سلام خسته نباشید،میخواستم بدونم چرا تو کارخونه اسلحه سازی چرا هر اسلحه لول خاص خودشو داره مثلا کمان شکار جلوش زده لول پنج یعنی وقتی سطح قلعه پنج شد میشه ساختش؟ توضیح بدید ممنون میشم.

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۱۳

   با سلام و احترام
   نه اینطور نیست که با توجه به افزایش لول قلعه لول سلاح باشه .
   افزایش لول اسلحه سازی به افزایش سرعت ساخت و کاهش هزینه فولاد لازم برای ساخت کمک میکنه نه در سلاح با لول بالاتر .
   اگر شما سلاح سطح 10 میخواید باید سلاح سطح پنج رو ساخته باشید تا پس از اون سلاح سطح 10 باز بشه چون که یکی از موارد لارم برای ساخت سلاح سطح 10 وجود یک اسلکه سطح پنج هست .
   برخی مواقع خود بازی جایزه میده که مثلا سلاح سطح بیست در حالت یک پکیج جایزه میده که در اینصورت برای شما سلاح لول 25 باز میشه که با قرار دادن سلاح سطح بیست بتونید 25 رو بسازید .

 300. علیرضا
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۲

  با سلام میخواستم بپرسم برای رفتن روی نقشه و همچنین جابجایی شهر گزینه ای هست یعنی میتونیم شهر خودمونو روی نقشه جابجا کنیم . ممنون از شما

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۱۲

   با سلام و احترام
   منظورتون از شهر نمیفهمم . اگر منظورتون عوض کردن جهان یا کینگدام هست فقط تا زمانی که قلعتون از لول 5 بالاتر نرفته باشه همونطور که تو جهان خودتون جابه جا میشید میتونید برید تو یک جهان دیگه یک ناحیه پیدا کنید و مستقر بشید در غیر اینصورت دیگه نمیتونید در کینگدام ها جابه جا بشید و فقط در کینگدام خودتون میتونید جابه جا بشید .

 301. علیرضا
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۱

  سلام اقای ادمین خسته نباشید،ببخشید یه سوال اگرقلعه من تو محوطه قلغه اتحاد و تو محوطه برج اتحاد باشه چی میشه اگه نباشه چی میشه؟منظورم محدوده ابی شونه توضیح بدید‌.ممنون

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۱۱

   با سلام و احترام
   هیچ فرقی نداره فقط برجک های تیراندازی در محدوده هستند و شما اگر نزدیک برجک ها باشید در صورت حمله دشمن به شما از طرف برجک ها به نیرو های دشمن تیراندازی میشه که البته اونم همچین تاثیر بسزایی نمیذاره .

 302. علیرضا
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۰

  سلام خسته نباشید، ببخشید یه سوال داشتم که فکر کنم ذهن خیلی ها رو مشغول کرده ، ایا لرد که عکسش تو بازی هم هست در جنگ ها شرکت داره ؟درمورد پاور لرد هم یه توضیح بدید، ممنون میشم

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۱۱

   با سلام و احترام
   اون لرد که عکسش اول هست یک نماد از بازیه و منظور از لرد خود شمایید یعنی هر کسی یک لرد هست .
   پاور لرد بر اساس افزایش لول ساخته هاتون و سربازاتون و تله هاتون افزایش پیدا میکنه که در قسمت رنکینگ لرد های در جهان را بر اساس پاور رنک بندی کرده اند .

 303. علي
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۰

  سلام خسته نباشید من میخواستم نیو گیم بزنم اما باید تو فیسبوک یا گوگل پلاس حساب داشته باشم که هردوشون فیلتره باید چیکار کنم لطفا کمک کنید

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۱۰

   با سلام و احترام
   گوگل پلاس فیلتر نیست .
   شما باید نرم افزار جیمیل رو دانلود کنید و سپس بازی رو به جیمیلتون بیند کنید البته گوگل پلی هم باید ورژن آخر باشه .

 304. armin
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۹

  سلام. من یازی رو از سایت شما دانلود کردم ولی فارسی نداره! فارسی نمیشه؟؟؟؟
  قبلا از یازار داشتم فارسی بود

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۰۹

   با سلام و احترام
   لینک بازی که در سایت ماست برگرفته از سایت گوگل پلی هست که اصل بازی هم هست و در اصل بازی هم زبان فارسی وجود داره .
   باید برید تو قسمت تنظیمان و در گزینه زبان ، زبان فارسی رو انتخاب کنید تا زبان بازی عوض بشه به زبان فارسی .

 305. علیرضا
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۹

  سلام خسته نباشید،میشه بگید امتیاز وی ای پی از چه راه هایی کسب میشه؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۰۹

   با سلام و احترام
   یکی از راه های امتیاز وی آی پی حضور هر روزه در بازی هست که به ازای آنلاین شدن در هر روز مقداری وی آی پی بهتون میده .
   البته در قسمت اقلام گهگاه بهتون وی آی پی دیده میشه که از حمله به غول ها و در جوایزی که بهتون میده وجود داره .

 306. علی احمدی
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۸

  میشه درمورد بلور هم توضیح بدید و چگونگی جمع اوری اون

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۰۸

   با سلام و احترام
   بلور هم تازه اضافه شده اما خب راه بدست آوردنش فعلا پولیه و برای بدست آوردنشون باید پول بدید اما برخی مواقع برای مثلا جنگ اتحاد ها بلور رو برای جایزه قرار میده تا اتحاد ها شرکت کنند .

 307. sohrab
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۷

  همه روش ها رو انجام دادم جواب نگرفتم فقط مانده فرمت کردن ،رو یه گوشی دیگه نصب کردم بازی رو رفتم داخل بازی تو همه سرزمین ها برای نقله مکان پادشاهی میرفتم مشگلی نداشت قشنگ لود میکرد اما وقتی به سرزمین1014میرفتم سرزمین رو لود نمیکرد تا بتوانم نقله مکان کنم ایا امکان حک کردن وجود داره؟ممنون میشم پیگیری کنید

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۰۸

   با سلام و احترام
   با یک گوشی دیگه جیلیمتون رو بیند کنید و در بازی اون گوشی به جیمیلتون وصل بشید ببینید دهکدتون بالا میاد .
   ما به مدیریت بازی پیام دادیم و در مورد مشکل جهان شما سوال پرسیدیم . منتظر جواب هستیم .
   اگه هک هم شده باشه درستش میکنند .

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۰۸

   میشه ارور رو دقیقا به زبان انگلیسی برای ما بفرستید ؟
   ما با مدیر مسئله رو گفتیم و اونا میگن که مشکل چیه و در لود کلی مشکلی نیست .

 308. sohrab
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۷

  ادمین عزیز خیلی از پاسخت ممنونم این اتفاق برای کل بچه های اتحادم هم افتاده کینگدام هزار چهارده هستیم اگه امکان داره بیشتر راهنمایی کنید ممنونت میشم

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۰۷

   ببینید ورژن جدید بازی انگار یه مقدار قاطی داره .
   شما بازی رو حذف کنید و دوباره دریافت کنید و نصب کنید البته حواستون باشه که بازیتون سیو باشه روی یک جیمیل .
   احتمالا مشکل از همین ورژن بازی هست که برطرف میشه .
   تو این ورژن یه مقدار طول میکشه تا بازی بالا بیاد و هی ارورای جورواجور میده .

 309. sohrab
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۷

  سلام خسته نباشید اگر امکان داره کمکم کنید ممنون میشموقتی بازی میخاد لود بشه یه پیامی میاد که میگه اطلاعات شما نامعتبر است مشگل در بارگزاری ،ممنون میشم هرچه سریعتر کمکم کنیدمرسی

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۰۷

   با سلام و احترام
   احتمالا شما در اکانت گوگلتون دستکاری کردید که برای شناسایی اکانت گوگل بیند شده به بازی دچار مشکل میشه .
   البته این اتفاق برخی مواقع به خاطر مشکل در نصب بازی پیش میاد که برای رفعش میتونید بازی رو روی گوشی کس دیگه بفرستید و از روی گوشیتون حذف کنید و سپس از گوشی طرف مقابلتون بازی رو دریافت کنید و نصب کنید و مشکل حل میشه .

 310. بهار
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۶

  سلام
  تو اتحاد میشه چند تا مزرعه ساخت؟
  ما مجبوریم همیشه جای چوب با غذا یا برعکس انجام بدیم
  امکان اینکه تو اتحاد هر2 یا هر سه با هم باشه هست؟ غذا چوب آهن…

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۰۶

   با سلام و احترام
   نه امکانش نیست . فقط یک مزرعه میشه زد .
   برای زدن مزارع بیشتر باید اتحاد دوم و سومی بسازید و براشون مزارع دیگه بسازید و در صورتی که لازم به مزارع دیگه بود به اتحاد دوم یا سوم برید .

 311. نازنین
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۶

  سلام و خسته نباشید
  من لول 4 هستم
  چجوری کینگداممو عوض کنم
  میشه کمک کنید
  ممنون 🙂

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۰۶

   با سلام و احترام
   به کینگدام دیگه برید و در آدرسی که میخواید بزنید و تلپورت بدید .

 312. Moein
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۶

  سلام ببخشید یه سوال
  یکی به من اتک زده یه 3 ساعتی گذشته ولی دیوارا سالم نمیشه باید‌چیکار کنم دیوارا بازسازی بشن؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۰۶

   با سلام و احترام
   ببینید بسته به تعداد حمله ای که به شما شده قدرت دیوارتون کم میشه یعنی هرچقدر تعداد حملات بیشتر باشه قدرت بیشتری از دیوار شما کسر میشه و زمان بیشتری طول میکشه تا قدرتش برگرده .
   برای بازگشت قدرت دیوار هم باید روی دکمه ای که روی دیوار به نمایش دراومده بزنید و در صفحه باز شده سمت چپ پایین دکمه ای قرار داره که با زدن اون هر نیم ساعت 80 تا قدرت دیوار رو افزایش میده و کم کم قدرت دیوارتون رو باید برگردونید .

  • Moein
   ۱۳۹۴/۱۰/۰۶

   مرسی بابت راهنمایی
   فهمیدم چیکار کنم

 313. علیرضا
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۴

  ببخشید،اون اردوگاهی که بیرون از قلعه با لشکرکشی به وجود میاد و توشم سرباز هست اون چه کاری انجام میده؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۰۴

   با سلام و احترام
   اون برای زمان هایی که شما میخوای سرباز تو قلعتون نذارید و ببریدشون یه جایی که بهشون حمله نشه و تو دید نباشند .
   البته این یک فایدشه .
   در اتحاد شما میتونید با اینا اطرافتون رو پوشش بدید که قدرتمندا نتونند بیان بینتون و بزننتون .

 314. علیرضا
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۴

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم احداث اردوگاه نظامی به چه دردی میخوره

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۰/۰۴

   با سلام و احترام
   اردوگاه نظامی یا چادر نظامی برای افزایش تعداد ساخت سربازاتون هست یعنی هر چقدر لول اردوگاه نظامی بالاتر بره سقف ساخات سرباز در سربازخانه هاتون بالاتر میره .

 315. ali
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۹

  سلام
  و خسته نباشید
  دوست عزیز من دارم روی آموزش بازی کلش اف کینگز کار میکنم میخوام اگه بشه نسخه اندروید رو بنویسم بزارم تو بازار میخوام یه قسمت بزارم که هر کی نصب کنه سوال داشت اونجا سوالشو بنویسه میخوام اگه دوستداشته باشی سوالاتو شما جواب بدید یا اگه یه نکته مهم باشه شما ثبت کنید .اگه خواستید اسم سایت شماروهم میزنیمتوینرم افزار

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۹/۲۹

   با سلام و احترام
   ممنون از پیشنهادتون اما متاسفانه ما به دلیل فشار کاری نمیتونیم پیشنهادتون رو قبول کنیم .

 316. f 14
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۸

  با سلام.

  من قبلا چندین ماه بازی کلش آف کلون بازی میکردم. ولی از وقتی با این بازی آشنا شدم و مدتی کشید تا متوجه شدم چقدر بهتر و هیجان انگیز تر هست دیگه کلش اف کلون را کنار گذاشتم انصافا از هر جهت خیلی بهتره.
  تنها ایرد این بازی همان گوگل اکانت هست واکثر ایرانی ها بدون داشتن حساب کاربری و اتصال به فیس بوک بازی میکنن.من فکر میکنم برای کسانی که میخواهند گاهی از جیب هزینه کنن مناسبه وگرنه نیازس به داشتنش نیست.
  هر کاری هم کردم باز مشکل داشتم. بعدش هم که اصلا به فیس بوک زیاد هم نیاز نیست با گوگل هم به ندرت موفق به انجام دادنش میشن. فقط هنگامی به مشکل میخوریم که گ.شی باید تعمیر بشه که اونهم قبل از فلش کردن خود تعمیر کار برام سیو کرد و بعد انجام کار دوباره برام با همون لول نصبش کرد.

  چند راهنمایی برای دوستان که مشغول بازی هستن.
  هیچوقت فقط و فقط به فکر ارتقا قلعه نباشین چون در مراحل بالا تر به مشکلات زیادی برمیخورید. سعی کنید داخل قلعه و همه بخشها را هم تک به تک ارتقا دهید و هنگامی به ارتقا ظاهر قلعه اقدام کنید که تمام بخشهای داخلی هم به همان مقدار به روز نشانی شده باشند. بدین شکل ممکن است که ارتقا ساختمان قلعه زمان بر شوند ولی در عوض قدرت دفاع و تهاجمی شما در مراحل بالاتر شگفت انگیز خواهند بود و هر کسی با هر لول که باشد به راحتی از پس شما بر نخواهد آمد.

  برای مثال اگر دارای قلعه لول 15 هستید و قصد دارید قلعه را به لول شانزده ارتقا دهید حتما قبل از این کار تک تک مزارع و کارگاهها و بیمارستانها و برج و دیگر ساختمانهای داخل قلعه را تا لول چهارده یا پانزده ارتقا دهید سپس اقدام به ارتقا خود قلعه کنید. بدین شکل قلعه شما بقول معروف واقعا توپ میشود.
  نکته دیگر داشتن سیاست است. بدین شکل که وقتی متوجه شدید قلعه شما در معرض حمله قرار دارد و شکست شما حتمی است سعی کنید با ارسال نامه و تقاضای توقف حمله دشمن را منصرف کنید که معمولا در پنجاه درصد مواقع موثر است و هنگامی که آرامش برقرار است با شناسای افراد قویتر در دیگر گروه ها برای آنان تقاضای دوستی بفرستید بر تعداد دوستان قدرتمند بیافزایید تا اگر روزی قصد حمله داشتند نام شما را در فهرست دوستان خود ببیند.این روش باعث کمتر شدن تعداد حملات و خسارات وارده در حملات خواهد شد اینکار را میشود تا زمانی ادامه داد که قدرت کافی داشته باشید و دیگران از شما تقاضای مشابه را خواهند کرد .این یعنی سیاست در جنگ.
  دوستانی که در مراحل پایین تر از 10 هستند گاهی جوایزی دریافت میکنند که برخی از آنان بعدها بسیار بسیار کارآمد خواهند بود و دیگر بدست آوردنش مشکل خواهد شد . برای مثال جابجایی پیشترفته و سپر دفاعی . سعی شود نابجا استفاده نشود سعی کنید این چنین اقلام را برای لول های بالاتر از 12 تا 16 پس انداز کنید.
  از خرج کردن طلاها خود داری کنید و فقط به فکر جمع کردن آن باشید هر چه طلا بیشتر داشته باشید در مراحل بالا راحتتر خواهید بود.

  پس از لول 12 در آموزش نیروهای نظامی احتیاط کنید چون هر چه تعداد سربازانتان بالاتر شود به همان مقدار هم باید نگهداری آنها هزینه کنید و به یکباره میبینید که مقدار غذای مصرفی آنها از مقدار درآمد چوب و غذای موجود در قلعه بیشتر شده و هر چه غذا و دیگر منابع را جمع آوری میکنید تنها برای نگهداری آنها هزینه میشود و برای ارتقا به مشکل جدی برخواهید خورد و مجبور به حذف نیروها میشوید واینکار هم از قدرت شما کم میکند و هم زحمات و هزینه و وقت بکار رفته برای آموزش نیروها همگی به هدر خواد رفت .

  دوستان تازه کار در پیوستن به اتحادها عجله نکنید و همیشه اتحادهایی را بپزیرید که قویتر باشند و در ابتدا نیز محل استقرار خود را تا میتوانید از مرکز تجمع آنها دور نگه دارید تا از حملات پی در پی دشمنان در امان باشید. برای اینکه زودتر و با سرعت بیشتری قدرت خود و قلعه را بالاتر ببرید بهتر است در حاشیه نقشه و جایی خلوت را امتخاب کنید و پس از بقول معروف چاق شدن و قدرتمند شدن به مرکز و یا تجمع اتحاد بروید. که منابع قویتر و حاصلخیزتری دارندو
  به اتحادهای ایرانی بپیوندید ولی اینکار را هنگامی انجام دهید که توانایی رفتن به داخل محل تجمع را داشته باشید .

 317. Amir
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۶

  ببخشید من لول قلعم 17هست می خوام به جیمیلم سینکش کنم ولی گزینه جیمیل ندارم چون از بازار دان کردم. ولی خوب اگه بخوام یه نسخه دیگه نصب کنم وقتی اینو سیو نکردم در نسخه جدید نمیتونم برگردونم باید چکار کنم که سیو کنم

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۹/۲۷

   با سلام و احترام
   ببینید در اصل شما اگر بازی رو از سایت ما دانلود کنید و نصب کنید به دلیل وجود بازی در فایل شما باز همین بازی شما با لول 17 بالا میاد اما برای اطمینان بهتره که به یک اکانت فیسبوک سینکش کنید و سپس بازی رو از سایت ما دانلود کنید و نصب کنید .

 318. علی حکیمی
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۴

  سلام و خسته نباشین
  ببخشید من یه سوال داشتم
  من تو اسلحه سازی اون 6 سلاحی که لازمه رو ساختم
  و اونا رو دارم
  سوالم اینه که من چطور میتونم اون سلاح ها رو به رنگ سبز دربیارم.
  اینو من نمیدونم ممنون میسم بهم بگین

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۹/۲۵

   با سلام و احترام
   شما برای سبز شدن کامل باید تمام خواسته های ساخت اسلحه رو انجام بدید .
   مثلا یک کالا سبز رنگ میخواد . شما باید آخرین لول کالای سبز رو اونجا قرار بدید و بقیه کالا ها رو هم آخرین لولشون رو بذارید .
   بین سلاح ها هم اسلحه یک درجه کمتر رو باید قرار بدید یعنی برای ساخت شمشیر لول 25 شمشیر لول 20 که لول پایینترشه باید قرار بدید تا درصده کامل پر بشه و کامل سبز بشه .

 319. آرمین
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۲

  سلام خسته نیاشی.
  شیلد کردن قلعه یعنی چی؟ و چطوری باید این کارو انجام بدم؟
  میشه یه توضیح هم در مورد تلپورت بدی؟؟ ممنون میشم…

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۹/۲۳

   با سلام و احترام
   شیلد کردن یعنی حفاظت قلعه به میزان ساعت خاص از دشمنان . یعنی اگر شیلد بزنید تا یه زمان خاصی کسی نمیتونه به قلعه شما حمله کنه .
   برای زدن شیلد شما باید اول شیلد داشته باشید . شیلد به صورت یک پرنده سفید در این بازی مشخص شده که بازی هر از چندگاهی به شما هدیه میده و اگر هدیه نداده باشه خودتون باید این شیلد رو با سکه هاتون بخرید .
   برای اینکه بفهمید آیا شیلد دارید یا نه میتونید در قسمت پایین صفحه روی اقلام کلیک کنید در میان اقلام اگر پرنده سفید رنگ رو دیدید شیلد دارید و میتونید ازش استفاده کنید وگرنه باید در همین اقلام بر روی تب بازار کلیک کنید و شیلد رو با سکه خریداری کنید .
   تلپورت کردن یعنی جابجا شدن . جابجا شدن معمولا برای فرار از دید قدرتمندان و یا حمله به ضعیفان استفاده میشه .
   تلپورت دو نوع هست . یکی تلپورت راندوم که با زدنش هر کجا بازی خودش بخواد شما رو میندازه همونجا و امکان داره میان چند قلعه قدرتمند بیفتید که نابودتون کنند .
   نوع دوم تلپورتی هست که خودتون تعیین میکنید کجا برید و با دادن آدرس به اونجا منتقل میشید .
   این نکته رو هم باید عرض کنم که تا لول پنج میتونید به جهان دیگری تلپورت کنید ولی اگر از لولپنج بالاتر رفتید دیگه فقط تو جهان خودتون میتونید جابجا بشید .

 320. علی تاجیک
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۱

  سلام خسته نباشید،در مورد اتصال به حساب کاربری من وقتی میخوام اکانتمو سیو کنم فقط گزینه فیسبوک هست،گوگل و جیمیل نیستن،به فیسبوک نمیتونم متصل بشم،اکانت جیمیل دارم که بازی کلش اف کلنزم روش ذخیره شده ولی نمیتونم کلش اف کینگو ذخیره کنم چون اصلا گزینه گوگل تو ثبت اکانتم نیست،لطفا راهنماییم کنید

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۹/۲۱

   با سلام و احترام
   شما بازی رو از بازار دانلود کردید و اصل بازی نیست یعنی در بازی دست برده شده و سیو جیمیل حذف شده .
   شما بازی رو از سایت ما دانلود کنید و نصب کنید گزینه گوگل اضافه میشه و مشکلتون حل میشه .

 321. علیرضا
  ۱۳۹۴/۰۹/۱۹

  سلام من لول قلعه 14 هست میخواستم کینگدام عوض کنم چطوری امکان پذیر هست

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۹/۱۹

   با سلام و احترام
   امکانش وجود نداره .
   تغییر کینگدام فقط تا لول 5 امکانپذیر است .

 322. ashkan
  ۱۳۹۴/۰۹/۱۹

  سلام و درود دوباره
  دوست عزیز زبان فارسی نشد
  قبلا رو نسخه اورجینال بود اما الان نیست
  چه کار باید کرد

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۹/۱۹

   با سلام و احترام
   ببینید احتمالا شما تنظیمات رو برای فارسی شدن انجام نمیدید چون اصلا نباید این مشکل پیش بیاد .
   اصلا در قسمت زبان یا LANGUAGE تنظیمات پرچم ایران یا زبان فارسی وجود نداره ؟؟؟

 323. sajad
  ۱۳۹۴/۰۹/۱۹

  با سلام

  در داخل قلعه ( محوطه قلعه ) یک آیتم به اسم کمپین اژدها اضافه شده .میخواستم بپرسم کارش چیه ؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۹/۱۹

   با سلام و احترام
   کمپین اژدها برای جنگ میان اتحاد هاست که مدیر اتحاد باید اتحاد رو وارد اون بکنه و جوایز خوبی رو هم به دنبال داره .

 324. Alireza
  ۱۳۹۴/۰۹/۱۸

  با سلام
  من بازی رو از سایت شما دان کردم ولی زبان پیام های اتحادم فارسی نیست …….اگ میشه راهنمایی کنید

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۹/۱۸

   با سلام و احترام
   ببینید زبان اتحاد ربطی به ورژن بازی نداره .
   اگر پیاما رو به زبان انگلیسی دریافت میکنید مشکلیه که معمولا برای همه پیش میاد که راه حلش اینه که پیام ارسال شده که انگلیسی هست رو چند ثانیه بگیرید و از منوی باز شده گزینه ترجمه رو انتخاب کنید تا به زبان اصلی یعنی فارسی ترجمه بشه .

 325. سینا
  ۱۳۹۴/۰۹/۱۷

  سلام میشه بهم بگین کمپین اژدها چیه ؟ وکارایش چیه
  ممنونم.

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۹/۱۸

   با سلام و احترام
   کمپین اژدها کجاست ؟

 326. f 14
  ۱۳۹۴/۰۹/۱۷

  با سلام.
  پادشاه ما ظاهرا ترک بازی کرده. و فقط یک پیام گذاشته که فلانی پادشاه بشه !!
  چند سوال دارم ممنون میشم جواب بدهید.

  انتقال قدرت از پادشاه به یک شاهزاده به چه صورت باید انجام بشه ؟
  قلعه لول 14 دارم و 750هزار امتیاز ولی هنوز نفهمیدم که انگشتر و شلوار و سلاح شاهزاده…به چه درد میخوره ؟!
  مگه ارتش و سرباز با سلاح نداریم ؟ آیا باید تک تک بیمارستانها و مزرعه های داخل قلعه همگی به روز رسانی بشن؟

  گاها میبینیم که یکی با قلعه لول 17 امتیاز زیر 400 یا 300هزار تا وجود داره و مشخصه که فقط سعی کرده لول قلع رو بالا ببره.و اهمیتی به منابع داخل قلعه قایل نشده در این مواقع اگر من که قلعه لول 14 دارم و دو برابر او امتیاز و ارتش دارم در جنگ احتمال پیروزی من هست ؟
  با اینکه انبار من همیشه بالاترین لول داره ولی گاها میبینم که اقلام درون آن ناپدید میشوند. مثلا امروز صبح دیدم که سپرلح من بدون اینکه استفاده کنم غیب شده !
  و آخر اینکه منابع بیرون و اطراف قلعه مثل چوب و آهن و … همگی رتبه ! هستن آیا پس از مدتی غنی خواهند شد ؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۹/۱۷

   با سلام و احترام
   فکر کنم پادشاه خودش باید تعیین کنه مثل رییس اتحاد که خودش لول یک هست و اگر بخواد بره خودش باید لول یک رو انتخاب کنه .
   انگشتر و سلاح و شلوار و … برای افزایش قدرت هست مثلا اگر شلوار رو افزایش لول بدید طبق مزایایی که خودش نوشته مثلا 20 درصد سرعت برداشت گندم بیشتر میشه و یا قدرت دفاعی نیروهای زمینی 20 درصد افزایش پیدا میکنه و …
   همونطور که در مطلب گفتیم افزایش لول بیمارستان باعث میشه که شما سربازان بیشتری رو در موقع شکست در جنگ و مرگ سربازان به بیمارستان انتقال بدن که به نفعتون هست . افزایش لول مزرعه باعث میشه که بیشتر مزارعتون در ساعت تولید کنند .
   ببینید فقط سربازا در جنگ تاثیر دارند مثلا اونیکه لول 17 هست شاید سربازخونه هاش لول 17 برده و سرباز لول بالا ساخته و شما با پاور بالاتر از ایشون نمیتونید سربازاشو شکست بدید . شما باید جاسوس به قلعش بفرستید و اگر نیرو از نیروهای شما ضعیف تر بود بهش حمله کنید . در جنگ ها نیروها و تله ها برای دفاع تاثیر گذارند و البته دیوار که خب دیوار معمولا با قلعه باید بالا بره .
   انبار شما ربطی به سلاح و سپر شما نداره . انبار جای محصولات شماست . محصولات شما رو هم تا میزان خاصی میگیره و امکان نداره انبارتون از مقدار لول که هستید و تعیین کرده پایین تر بیاد جز اینکه مصرفش کرده باشید .
   منابع اطراف قلعه شما بستگی به مکان یا آدرسی که دارید که شما در اون هستید . شما هر چقدر به مرکز جهانتون نزدیک بشید لول منابع اطرافتون بالا میره و البته قلعه ها قدرتمندتر میشن . مرکز جهان در آدرس 600:600 هست که اطرافش منابع با لول 8 هست و هر چه ازش دورتر بشید لول منابع اطرافتون کمتر میشه .

 327. ashkan
  ۱۳۹۴/۰۹/۱۷

  سلام و درود
  دوست عزیز گوشیه نوت 4 گرفتم نسخه اصلی بازی رو نصب کردم زبان فارسی نداره
  کمکم کنید نسخه بازار رو دارم اون فارسیه

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۹/۱۷

   با سلام و احترام
   بازی رو از سایت ما دانلود کنید ببینید مشکلتون حل میشه .

 328. حمید
  ۱۳۹۴/۰۹/۱۶

  با سلام بنده برایم یک سوال پیش امده کماندار لول 5 حملش از لول 4 کمتر هست قدرتش بیشتر ایا تلفاتی کماندار لول 5 میزنه بیشتر هست یا کماندار لول 4

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۹/۱۶

   با سلام و احترام
   اصلا در زمینه قدرت جای بحث نیست که هر چقدر افزایش لول داشته باشید قدرت سرباز بیشتره .
   در مورد افزایش و کاهش قدرت دفاعی و حمله خب این در زمینه های خودش مقایسه میشه اما سرباز لول چهار کماندار در حمله قوی تر از لول پنج هست .
   در دفاع هم برعکسه .

 329. صبا
  ۱۳۹۴/۰۹/۱۰

  یه سوال من گوشیم آیفونه میخوام یه اکانت فارم بسازم اما میترسم که این اکانتم بپره چیکار باید بکنم؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۹/۱۰

   با سلام و احترام
   تنها راه بیند بازی هست .
   باید حتما از یه راهی بازی رو به حساب کاربری حالا گوگل یا فیسبوک متصل کنید .

 330. سام
  ۱۳۹۴/۰۹/۰۹

  سلام و خسته نباشید
  من از پارسال ی اکانت داشتم ک لولش هفت بود
  بازی رو پاک کردم
  ی هفته پیش دوباره نصب کردم
  خواستم ب کینگدام بچه‌های خودمون برم ک تله پورت نداشتم
  خیلی گشتم تو سایتا ولی چاره‌ای برای حذف اکانت پیدا نکردم
  اکانت و ک ب حسابم وصل بود و خارج کردم و روی بازی جدید ک میزنم میگه حتما باید سینک بشم
  دوستان سروران کدومتون چاره‌ی مشکل منو میدونید
  لطفا جواب بدین
  با تشکر

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۹/۰۹

   با سلام و احترام
   اول اینکه برای حذف اکانت در بازی کلش آف کینگز هیچ راهی وجود ندارد و اساسا خود مسئولین بازی این قانون رو گذاشتند که هیچ اکانتی نمیتونه حذف بشه .
   دوم اینکه شما وقتی قلعتون رو به لول چهار یا پنج برسونید دو تا تلپورت بهتون هدیه داده میشه و میتونید تا قبل از بالا بردن قلعه از لول پنج تلپورت به کینگدام دیگری انجام بدید .
   در مورد سومین سوالتون هم باید عرض کنم فکر کنم وقتی که به حسابتون وصل باشید و شروع بازی جدید رو بزنید بازی جدید روی همین حسابتون بالا میاد و اکانت قبلیتون تو بازی حذف میشه و جابجا میشه .

 331. جواد
  ۱۳۹۴/۰۹/۰۶

  سلام خسته نباششید
  ببخشید من بازی رو ازربازار دان کردم بعد میخام از گوگل نسخه اصلی رو دان کنم الان قلعم لول ۱۱ چیکار کنم که همین قلعم رو نسخه اصلی بازی بیاد و ادامه بدم ممنونم.

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۹/۰۷

   با سلام و احترام
   ببینید شما اگه الان نسخه گوگل پلی یا همین نسخه سایت ما رو دانلود کنید و نصب کنید همین قلعتون قاعدتا باید بالا بیاد . یعنی این کار توسط خود ما انجام شده و بالا اومده .
   اما برای اطمینان خاطر از اینکه نکنه بازی قاطی کنه بهتره یک اکانت فیسبوک سیو کنید تا در صورت بروز مشکل بتونید با اکانت فیسبوکتون بالا بیاریدش .

 332. رضا سوکی
  ۱۳۹۴/۰۹/۰۵

  سلام دوتا سوال داشتم اول اینکه آیاامکان جابجایی کیندوم بعد از لول ۶ وجود داره یا کلا امکان پذیر نیست؟ دوم اینکه مزرعه فارم غنی شده دوم رو تو اتحاد چه جوری باید ساخت. لازم بذکر میباشد که قلع اتحاد سوم ساخته شده و فارم اولو انبار هم ساخته شده ولی اجازه ساخت فارم دوم رو نمیده دلیلش چیه؟ ممنون میشم پاسخ بدین

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۹/۰۵

   با سلام و احترام
   در پاسخ سوال اولتون باید عرض کنم که فقط تا قبل از لول 5 میتونید کینگدومتون رو عوض کنید و بعد از لول 5 امکانش وجود نداره .
   در مورد سوال دومتون هم ببینید برای هر اتحاد فقط میتونید یک مزرعه بنا کنید و نمیتونید دو مزرعه با هم فعال کنید . فقط میتونید مزرعه اتحادتون رو جابجا کنید یعنی اگر گندم لازم دارید گندم باشه و اگر چوب لازم دارید مزرعه گندم را تخریب و مزرعه چوب جایگزین کنید .

 333. sajjad
  ۱۳۹۴/۰۹/۰۵

  سلام. تا چند بار میشه روی یک گوشی تغییر اکانت داد.من بعد از دوبارتغییر دیگه نمیتونم !!!

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۹/۰۵

   با سلام و احترام
   هرچند بار بخواید میتونید تغییر اکانت بدید .
   اصلا هیچ مشکلی نداره برای این موضوع .
   منظورتون چیه که بعد از دو بار تغییر دیگه نمیتونید ؟

 334. رضا
  ۱۳۹۴/۰۹/۰۴

  سلام ببخشید من با اکانت فیسبوکم بازی رو بایند کرده بودم الان اکانت فیسبوکم لاک شده چیکار می تونم بکنم آیا راهی وجود داره اونو رو یه حساب دیگه انتقال بدم یا بازی خداحافظ؟؟؟؟؟ لطفا اگه ممکنه زودتر جواب بدید ممنون

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۹/۰۴

   با سلام و احترام
   اکانت فیسبوکتون لاک شده ؟؟؟؟ منظورتون چیه ؟؟؟
   منظورتون اکانت بازیتون بلاک شده ؟؟
   شما میتونید آدرس فیسبوکتون که روش بازی رو بیند کردید عوض کنید . فقط کافیه تو قسمت تنظیمات که میرید و سپس قسمت حساب کاربری به قسمت اتصال به حساب کاربری برید و روی اکانت فیسبوک کلیک کنید تا عدم اتصال بزنه و سپس اکانت فیسبوک جدیدتون رو متصل و از همین طریق اتصال بدید .

 335. ali
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۸

  با سلام
  من بازیو از بازار دان کردم و دنبال این بودم که چه جوری به اکانت جیمیلم وصلش کنم که توضیحات شمارو خوندم
  سوالم اینکه اگه من الان بازیو از سایت شما اپ کنم بازیم میره از اول یا ن اگه میره از اول راه ساده ای هس که بتونم نگهش دارم به جز وصل شدن به فیسبوک

  با تشکر

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۹

   با سلام و احترام
   راستش من خودم دانلود کردم و نصب کردم اما مشکلی پیش نیومد و قلعه اصلیم بالا اومد اما برای اطمینان حتما فیسبوک رو متصل کنید .
   برای اتصال فیسبوک فقط کافیه یه فیلترشکن نصب کنید و فقط چند دقیقه وصلش کنید تا اگر مشکلی پیش اومد بتونید حلش کنید و از دست ندید قلعتون رو .

 336. مجنبی
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۷

  سلام. من بازی نصب کردن. vip فعال هست. وفتی قسمت گفنگو. چت اشاره میکنم از بازی خارج میشم و روباره وارد بازی میشم. چرا اینجوره؟ باید عضو ی اتحاد باشم که بشه چت کرد تو کلش اف کینگز؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۷

   با سلام و احترام
   چت به دو قسمت تقسیم میشه . چت عمومی یا چت کینگدام و چت خصوصی که مربوط به اتحاده .
   اگر شما خارج میشید مشکل از بازیه نه چت .
   چت باید در هر صورت بدون هیچ مشکلی باز بشه .
   احتمالا ورژنی که نصب کردید کمی مشکل داره . کمی صبر کنید اگه باز مشکل داشتید بازی رو از سایت ما دانلود و نصب کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه .

 337. Ali.s.h
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۷

  سلام من کلش اف کینگ لول 9 هستم هر کاری میکنم طوی گوگل پلی با ایمیلم ذخیره کنم نمیشه لطفا راهنمای کنید؟
  طویه بازی هم که هستم فقط میشه با فیس بوک ذخیره کرد. گزینه ای برای گوگلی پلی نیست.

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۷

   با سلام و احترام
   شما بازی رو از بازار دانلود کردید ؟؟؟؟
   ببینید ما در توضیحاتمون گفتیم بازی دو ورژن داره . یکی بدون سرویس گوگل و دیگری با سرویس گوگل .
   متاسفانه بازی در بازار بدون سرویس گوگل هست .
   شما بازی رو از سایت گوگل پلی دانلود کنید و نصب کنید .

 338. علی
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۶

  سلام یه سوال دارم شاید سوال خیلی هاس میشه این بازی هم ینی کلش اف کینگز هم هک کرد.ممنون میشم جواب بدین

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۶

   با سلام و احترام
   تمام بازی ها رو در اوایل کارشون میشه هک کرد اما کم کم مشکلات و باگ های بازی رو متوجه میشن و جلوگیری میکنند و با کسانی که از طریق باگ ها سواستفاده کرده و هک کرده اند برخورد شدید میکنند شاید در حد بلاک کردن اکانت .
   البته ما موافق بازی سالم هستیم . ما بازی میکنیم که از بازی لذت ببریم نه اینکه با هک کردن بخوایم همه رو بدون استفاده از هوش و قدرت خودمون شکست بدیم .
   البته این نظر شخصی ماست .
   به نظر ما این بازی رو از اول شروع کنید و بدون هک و با لذت و تلاش بازی کنید .

 339. علی
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۵

  سلام من چرا هر وقت این بازی رو میکنم گوشیم خراب میشه ؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۵

   با سلام و احترام
   گوشی خراب نمیشه . شاید گوشیتون مدلش پایین باشه وگرنه یه مقدار فشار میاره و قبول دارم اما خراب نمیکنه . یه مقدار طول میکشه تا بالا بیاد .
   کمی صبر و شکیبایی به خرج بدید .

 340. مینا
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۳

  سلام من مرحله 8 بازیم و تلیپورت خودمو تو مراحل اول از دست دادم الان 1000تا سکه دارم چطور با تلیپورت عشوایی برم به یه کینگ داون دیگه راهنماییم میکنید لطفا؟؟؟؟چون جایی که من هستم خیلی بده و باید حتما عوضش کنم

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۴

   با سلام و احترام
   طبق قانون بازی شما فقط تا زمانی که قلعتون از 5 پایین تر باشه میتونید به کینگدام دیگه ای تلپورت کنید و بعد از اینکه قلعتون از لول 5 بالاتر رفت نمیتونید به کینگدام دیگه تلپورت کنید فقط در کینگدام خودتون میتونید جابجا بشید .
   برای جابجایی در کینگدام خودتونم یا باید از دونات تلپورت بخرید یا با سکه . اگرم شانس داشته باشید در اسکله بهتون تلپورت بده .

 341. احسان
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۳

  با سلام اگه ممکنه اموزش کامل ساخت اتحاد رو با انبار و مزرعه و برج هاش بدید. چند تا ایرانی تو یه کینگدام هستیم هر کدوم تو یه اتحاد میخوایم با هم متحد بشیم ممنون

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۳

   با سلام و احترام
   ببینید برای ساختن اتحاد فقط کافیه سمت راست پایین صفحه گزینه اتحاد یا alliance رو بزنید . بعد که وارد بشید اگر در اتحادی نباشید میتونید خودتون اتحاد بسازید . البته این گزینه تا جایی که میدونم تا زمانی که سفارت و تالار جنگ رو نسازید غیر فعال هست و پس از ساختن فعال میشه .
   در مورد انبار و مزرعه شما وقتی اتحاد رو بسازید روی همون گزینه سمت راست پایین یعنی اتحاد یا alliance که بزنید صفحه ای رو میبینید شامل چند گزینه .
   اولی نبر اتحاده که شما در اون جنگ هایی که مربوط به متحداتون هست رو میتونید ببینید .
   دومی قلمرو اتحاد که شما در اون میتونید قلعه اتحاد و انبار اتحاد و معادن و مزارع اتحاد و برج اتحاد رو بسازید . البته قابل ذکره که برای ساخت قلعه اتحاد شما نیاز به یک تعداد مشخص متحد هستید که فکر کنم حدود 40 الی 50 متحد باید در اتحاد شما باشند تا بتونید قلعه اتحاد رو بسازید و پس از اون بقیه موارد رو بسازید .
   سومین مورد علم و اهدا اتحاد که معروفه به دونات هست که شما در اون میتونید به قدرت سربازا و ساخت و … در اتحادتون کمک کنید و در ازای اون امتیاز جمع آوری کنید تا بتونید با امتیازات جمع آوری شد در چهارمین مورد که انبار اتحاد هست تلپورت و شیلد و سرعت و امتیازات دیگه خریداری کنید .
   پنجمین مورد کمک اتحاد هست که در اون متحداتون اگر برای ساخت بنا یا تعلیم در کالج یا درمان سربازای بیمارستانشون درخواست کمک بدن میتونید بهشون با توجه به لول سفارتتون کمک کنید .
   ششمین مورد که تابلو اعلانات اتحاد هست که نیازی به معرفی نداره .
   کمکی خواستید در خدمتیم .

 342. ناشناس
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

  ن هنوز…..از اون سایتا ک گفتین دان میکنم….ببینم چی میشه….وای فای خوب آنتن نمیده….

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

   بله درسته این روزها نت دچار مشکل شده و ما رو هم داره اذیت میکنه . دلیلشم الله العلم
   نباید برای نصب مشکلی پیدا کنید . اما حتما ورژن آخر بازی رو دان کنید .
   ما آخرین ورژن رو در مطلب قرار دادیم .
   دانلود کنید ببینید مشکلتون حل میشه .

 343. ناشناس
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

  منظورم این بود….اجرتون با خدا….مرسی ک جواب میدین

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

   با سلام و احترام
   خواهش میکنم . وظیفست .

 344. ناشناس
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

  چطور هم زمان دو اکانت تو گوشی فعال باشن….الان من دوتا دارم….ولی ی جمیل بیشتر تو گوشیم نیس چطور دوتا فعال بشن…
  مرسی تون با خدا

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

   با سلام و احترام
   باید حتما دو جیمیل فعال باشه رو گوشیتون و امکان نداره دو بازی رو روی یک جیمیل سیو کنید .
   باید دو اکانت جیمیل داشته باشید و هر کدوم از اکانت ها رو روی یکیشون سیو کنید .
   مشکل نصب نشدن بازی رو گوشیتون حل شد ؟

 345. ناشناس
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

  از بازار دان کردم نشد از اینترنتم دان کردم نیومد ی اشتباه کردم لغو نصب زدم دوباره نصب نمیشه……..همیشه نصب میشد ولی الان ن….از دیروز تا الان نرفتم تو بازیمبازیم…..نمیدونم چی شده

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

   با سلام و احترام
   جیمیل معمولا با ورژن بازار و بیشتر سایت های ایرانی نمیخونه .
   سعی کنید دانلود رو یا از سایت فارسروید یا اگر بتونید خود گوگل پلی انجام بدید خیلی بهتره .
   ربطه به نصب و حذف نصب نداره .

 346. ناشناس
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

  سلام
  من بازی رو حذف کردم الان دوباره میخام نصب کنم نصب نمیشه…همیشه نصب میشد ولی الان ن….چرا؟؟برنامه های دیگه نصب میشن ولی این ن….نمیدونم چرا اینطوری شده…میشه ی راهنمایی کنید؟؟ممنون میشم

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

   با سلام و احترام
   شاید ورژنی که دانلود کردید مشکل داره . از یک مکان دیگه و تاکیدا آخرین ورژن بازی رو دانلود کنید ببینید باز هم در نصب مشکل دارید .

 347. فرشاد عبدلزاده
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

  سلام من میرم به بازی میگه اکانت یا بازی بن شده،چیکار کنم،میخوام از اول شروع کنم چیکار کنم؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

   با سلام و احترام
   آیا از روش های هک استفاده کردید ؟؟
   احتمالا بهتون مشکوک شدند و بنتون کردند .
   اگر بی دلیل بن شدید بهشون پیام بدید و توضیح بدید شاید باز شه .
   اما اگر میخواید از اول شروع کنید باید بازی رو حذف کنید و از اول بازی رو نصب کنید و به اگر اکانت بن شده رو روی جیمیلی سیو کردید دیگه به اون جیمیل ورود ندید .
   البته این به شرطیه که آیپی گوشیتون رو بن نکرده باشن که در اینصورت با گوشی خودتون نمیتونید بازی کنید مگر اینکه بهشون پیام بدید تا بازش کنند .

  • فرشاد عبدلزاده
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

   نوشته چون مدت زیادی بازی نکردم بن شده،بازیو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم همینو گفت،هم از گوگل پلی دان مردم هم از بازار

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

   ببینید الان هلپشون چک میکردم نوشته بودند که اگر بن شدید درخواست بدید تا رفع بن بشید .
   اگر راه ورود بهتون میده که در خواست بدید یا جایی لینکی قرار داده برای درخواست میتونید ازشون بخواید تا اکانتتون رو بازگردانی کنند .
   البته اگر میخواید از اول بازی کنید احتمالا بازی رو سیو کردید رو جیمیلتون و هر چقدر بازی رو حذف و نصب میکنید روی جیمیل اتصالیتون بالا میاد .
   راهی که به ذهنم میرسه اینه که اکانت جیمیلتون رو قطع یا حذف کنید و سپس بازی رو نصب کنید که نتونه تشخیص بده جیمیل رو و شاید بازی رو از اول بالا بیاره .

  • فرشاد عبدلزاده
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

   من میتونم اسکرین شات پیغاماشو بفرستم تا ببینین؟ببخشینا زحمت دادم

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

   با سلام و احترام
   ببینید شما رو بخاطر عدم حضورتون بن کردند .
   شما وارد بازی میشید که از طریق اون بتونید بهشون پیام بدید ؟؟؟؟
   اگر میشید بهشون پیام بدید که مدتی حضور نداشتید و بن شدید و خواهش کنید تا اکانتتون رو باز کنند .
   قطعا اونا خودشون پیگیری و پاسخ میدن .

  • فرشاد عبدلزاده
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

   نه موقع لودینگ این پیغامو میده و نمیزاره وارد بازی بشم

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

   چه اروری میده ؟

  • فرشاد عبدلزاده
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

   ارور میده که حساب کاربری شما مسدود شده است

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

   خب پس تنها راهش اینه که جیمیل رو حذف کنید و بازی رو نصب تا بازی از اول بالا بیاد و اون موقع در قسمت هلپ سنتر براشون نامه بدید که حساب شما رو بستن و بخواید براتون بازش کنند .
   اینطور اونا حساب اولتون رو باز میکنند و میتونید دوباره جیمیل رو فعال و به قلعه اصلیتون وصل بشید .

  • فرشاد عبدلزاده
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

   من حیمیلو پاک کردم حتی تنظیمات کارخانه زدم ولی بازم از اول نمیاد.نمیدونم شایدم تو فیسبوک سیو کردم ولی رفتم تو حساب فیسبوک اونجا این بازی نبود

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۱

   با سلام و احترام
   اگه اینطوره پس احتمالا آی پی گوشیتون رو بلاک کردند .
   شما میتونید از گوشی یکی از اطرافیانتون بازی رو نصب و بالا بیارید و درخواست بدید تا اکانت گوشی خودتون رو فعال کنند یا اینکه در فیسبوک به پیجشون برید و در پیجشون قسمت هلپ رو پیدا کنید و ازشون بخواید تا رفع بلاک کنند .

 348. lida
  ۱۳۹۴/۰۸/۱۷

  سلام من گوشیم عوض کردم و جیمیلم روش نصب کردم اما بازی جدید برام باز شده ولی تو گوشی قدیمیم بازیم هنوز ادامه میدم میشه بگید چطوری بازی به گوشی جدید منتقل کنم

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۱۷

   با سلام و احترام
   شما تو گوشی جدیدتون باید بازی رو به جیمیلتون وصل یا به قولی bind کنید .
   در قسمت ستینگ بازی برید و گزینه Accounts بزنید و سپس گزینه Switch account بزنید و جیمیل رو انتخاب کنید و سپس جیمیلتون رو به بازی وصل کنید تا بعد از رفرش قلعتون بالا بیاد . البته این به شرطیه که بازی رو در گوشی قدیمیتون در جیمیلتون سیو کرده باشید .
   شما میتونید از چند گوشی قلعتون رو هدایت کنید .

 349. نسرین
  ۱۳۹۴/۰۸/۱۵

  با سلام وخسته نباشید میخواستم بدونم چه جوری میتونم یه اتحاد بسازم لطفاً راهنمایی کنید

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۱۵

   با سلام و احترام
   در پایین صفحه پنج تا گزینه وجود دارد که آخرین سمت راست شما نوشته alliance یا اتحاد که واردش که بشید میتونید در صورت عضو نبودن در اتحادی خودتون اتحاد بسازید .

 350. رضا
  ۱۳۹۴/۰۸/۱۴

  سلام
  من یک مشکل خیلی بزرگ پیدا کردم و امیدوارم به کمک راهنمایی های شما حل بشه ، من یک قلعه لول ٢١ داشتم تا اینکه ٧ روز پیش گوشیم به مشکل بر خورد و مجبور شدم گوشیم رو رسیت کنم و بعد از ریست یک قلعه لول ٣ بهم داد ، و هر کاری که تو سایت نوشتید انجام دادم تا قلعه ام برگرده و متاسفانه نشد ، و بعد طبق راهنمایی های شما عزیزان در قسمت هلپ سنتر به شرکت ایمیل زدم و مشخصات قلعه قدیمی و جدید رو دادم ، البته هر روز دارم اینکار رو تکرار میکنم ، حالا میخواستم مطمئن بشم که این قلعه رو پس میدن یا نه و اگه میدن حدوداً چقدر باید صبر و اگه کار دیگه ای باید انجام بدم لطفاً بگید ، پیشاپش ممنون از راهنمایی شما

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۱۴

   با سلام و احترام
   اگر شما بازیتون رو سیو کرده باشید اصلا برای بالا آوردنش نباید مشکلی داشته باشید در غیر اینصورت تنها راه شما ارسال پیام به هلپ سنتر بازی هست .
   در قسمت هلپ خود بازی هم در جواب سوالی مربوط به همین مورد شما پاسخ داده شده که در صورت بروز مشکل و سیو نشدن بازی از سمت شما ، کافیست در هلپ سنتر بهشون پیام بدید و اونا به شما کمک میکنند که قلعتون بازگردانی بشه .
   اکیدا توصیه میکنیم اگر مشکلتون حل شد و قلعتون بازگردانی شد حتما بازی رو به روش های گفته شده سیو کنید .

 351. اصغر
  ۱۳۹۴/۰۸/۱۳

  سلام خسته نباشید. من از فیسبوک سیو کردم بازیو. چن بار سوییچ کردم اما سه روزه نمتونم از فیسبوک برم تو اکانتم. البته گوشیم ایفونه و فقط از فیسبوک و گیم سنتر میشد سیوش کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۱۴

   با سلام و احترام
   خب چون شما برای وصل شدن مشکلی نداشتید و فقط چند روزه این مشکل براتون پیش اومده شاید از ورژن جدید بازی باشه که مشکل پیدا کرده .
   متاسفانه این چند روز سرور این بازی دچار مشکلاتی شده که خیلی ها رو پس از چند ثانیه از بازی بیرون میندازه یا اصلا اجازه ورود نمیده .

 352. Mohammad
  ۱۳۹۴/۰۸/۰۵

  سلام و خسته نباشید.چطوری میشه چند جا رو همزمان اپدیت کرد.کلا یه کارگر داره یا اینکه مثل بازی کلش باید کارگراش ازاد شه.میشه یه توضیحی در مورد بویلدرای این بازی بدید

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۰۶

   سلام
   ممنون
   ببینید بازی کلش آف کینگز دو تا کارگر داره .
   اگر در گوشه سمت چپ نگاه کنید دو تا چکش گذاشته شده . یکی طلایی رنگ و یکی بی رنگ .
   اولی همیشه فعاله اما برای فعالسازی دومی باید روی چکش طلایی رنگ بزنید به شما پیام میده که در ازای فعالسازی کارگر دوم برای 48 ساعت 250 سکه باید پرداخت کنید که با پرداخت 250 سکه شما 48 ساعت این کارگر رو در اختیار دارید .
   بویلدرای منظورتون چیه ؟

 353. Reza
  ۱۳۹۴/۰۸/۰۵

  سلام خسته نباشید من لول ۱۸بازی کلش هستم ولی چون بازی را ازبازار دانلود کردم با سیو آن مشکل دارم راه حل بدهید لطفا؟ اگه من بازی را دوباره از گوگل دانلود کنم این اکانتم حذف میشود

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۰۵

   با سلام و احترام
   ببینید برای خود من این اتفاق افتاد و من از گوگل پلی دانلود کردم و نصب کردم و اکانتم بالا اومد بدون استفاده از سیو اما من در فیسبوک سیوش کردم که اگر احیانا مشکلی پیش اومد زحماتم به باد نره .
   راهش اینه که شما یه فیلترشکن و برنامه فیسبوک رو نصب کنید و اکانتتون رو توی فیسبوکتون سیو کنید و سپس بازی رو دانلود و نصب کنید تا در صورت مشکل بتونید از سیو فیسبوک استفاده کنید .
   در غیر اینصورت ریسکه که شاید گوشیتون نصب جدید رو کامل جایگزین کنه و قلعتون حذف بشه .

 354. ارش
  ۱۳۹۴/۰۸/۰۲

  دقیقا از فیز بوک 🙂 بازی میکنم 🙂 مکه مشکلی داره ؟ 🙂
  حالا که زحمت می کشید یه توضیحی راجع به بتل او ترون و کریستال هام بدید بد جوری تو کف موندیم اینا چی هستن !!!

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۰۲

   با سلام و احترام
   نه مشکلی نیست اما خیلی سرعت اینترنت تو فیسبوک آدم رو اذیت میکنه . رو گوشی که نصب باشه خیلی بهتره . راستش من سعی کردم وارد فیسبوک بشم یه مقدار اذیت کرد دیگه قیدش زدم .
   منظورتون از بتل او ترون چیه میشه اصطلاح انگلیسیش بنویسید . البته الان در ورژن آخر زبان فارسی اضافه شده اگر بتونید زبان رو به فارسی تغییر بدید و اسم فارسیش بگید که دیگه نور الا نوره .
   کریستال هم اگر منظورتون استیل ها هستند خب فقط در BLACKSMITH یا اسلحه سازی کاربرد داره . شما وقتی تو اسلحه سازی برید اونجا با استفاده از استیل ها و موادی که در معدن کبالت درجه 1 ساخته میشن میتونید اسلحه هاتون و همچنین قدرت دفاع یا حمله یا تولید منابع یا … رو به میزان درصدی افزایش بدید .

 355. ارش
  ۱۳۹۴/۰۸/۰۱

  من کد یه قلعه دیگه رو وارد میکنم(خودم یه فارم کستل ساختم که به لول 6 رسوندمش !!!) ولی یه جایی دیدم نوشته بود اگه یه بار اشتباه وارد کنین لاک میشه اگه اینطور باشه راهی برای انلاکش هست؟
  بعد یه بحثایی برای اکتیویشن کد دیدم من که با کامپیوترم روی اواترم کلیکم میکنم اصن ستینگ نمیاد که بخوام چیزیو اکتیو کنم !!!!!!!!! برا این مطلب راهنمایی ندارید؟ 🙂

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۰۱

   با سلام و احترام
   راستش من خودم این کار رو انجام دادم و کد هم اشتباه وارد کردم اما مشکلی پیش نیومد و فقط ارور داد که کد اشتباهه و دوباره وارد کردم درست شد .
   احتمالا کد رو درست وارد نمیکنید .
   کد رو کپی و پیست کنید .
   اکتیویشن کد برای چی ؟
   والا راستش با کامپیوتر تا حالا وارد بازی نشدم و دقیق نمیدونم مشکل چیه .
   شما از کجا ورژن کامپیوترش رو دانلود کردید ؟
   نکنه از فیسبوک بازی میکنید ؟

 356. ارش
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۹

  سلام 2 تا سوال دارم من با pc انلاین میشم :
  –1–چطوری میشه invitation code رو وارد کرد هرکاری میکنم میگه اینولید کد !!!!
  —2— از کجا بفهمم که تولیدمنابعم پر شده ( واسه توضیح : توی کاخم یه سری مزرعه غذا و چوب و معدن هست میخوام بدونم راهی هست که فهمید ظرفیتشون تکمیل شده و باید تخلیشون کرد یا معلوم نمیشه ؟ )
  1

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۷/۳۰

   با سلام و احترام
   برای سوال اولتون باید عرض کنم که شما حتما کد رو اشتباه وارد میکنید وگرنه ارور نباید بده . شما نباید کد خودتون رو برای خودتون وارد کنید بلکه باید کد یک شخص دیگه رو برای قلعه جدید وارد کنید تا سکه بهش هدیه بشه .
   در پاسخ سوال دومتون باید عرص کنم تمام مزارع هر ده ساعت تکمیل میشن یعنی اگر شما ساعت 9 صبح خالیشون کنید قطعا ده ساعت بعد یعنی 19 یا همون هفت شب ظرفیتشون تکمیله .
   در مورد خبردهی برای این موضوع خود بازی برخی مواقع پیام میده که ظرفیت منابع شما تکمیل شده و برخی مواقع نمیده .
   اما شما خودتون باید تایم رو ببینید و 10 ساعت بعد مطمئنا تکمیل شده .

 357. meisam
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۸

  باسلام من میخوام از طریق گوشی اپل سکه بخرم اما مسترکارت وکارتهای بین المللی میخواد.چطورمیتونم سکه بخرم از ایران.ممنون میشم کمکم کنید

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۷/۳۰

   با سلام و احترام
   تنها راهی که در این مورد تونستیم پیدا کنیم استفاده از برنامه بازار هست .
   شما اگر کلش آف کینگز رو از بازار دانلود کنید و نصب کنید میتونید داخلش سکه به راحتی خریداری کنید .

 358. الیاس
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۶

  با سلام و خسته نباشید فراوان
  یک سوال مهم برایم پیش آمده ولی دچار مشکل شدم:
  من گوشی آیفون دارم و با دو کستل و این بازی را هم در facebook و هم در game center بیند کردم.
  حال سوال اینجاست که چگونه میتوان بازی را با یک نفر دیگر share نمود؟
  (در ضمن گوشی طرف مقابل اندروید میباشد). و این را هم میدانم که با game center نمیشود چون فقط سیستم اپل آنرا دارد.

  با تشکر و احترام.

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۷/۲۷

   با سلام و احترام
   شما میتونید از طریق سرویس گوگل بیند کنید و دوستتون از طریق گوگل بالاش بیاره .
   البته از طریق فیسبوک هم که میشه و دوستتون اگه بتونه فیسبوک رو با فیلترشکن بالا بیاره میتونه بازی رو بالا بیاره .
   سوالی باشه در خدمتم

 359. ramin
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۶

  من الان لول 4 هستم.. چطور میشه تله پورتم رو عوض کنم پول 325 دارم

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۷/۲۷

   با سلام و احترام
   برای تلپورت میتونید مختصاتی که اونجا برید رو روش بزنید و بعد گزینه تلپورت را بزنید .
   برای تلپورت باید 2000 سکه داشته باشید .
   البته شما قبل از رسیدن به لول 5 میتونید دو بار بدون خرج سکه تلپورت کنید .

 360. ramin
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۶

  man mikham bazi ro yad begiram vali amozeshe khobi peyda nemikonam mitonid komakam konid?

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۷/۲۷

   با سلام و احترام
   ما توضیحات رو دادیم . سوالی داشته باشید در خدمتیم .

 361. M.A.H.R
  ۱۳۹۴/۰۷/۰۱

  سلام من توی بازی کسانی رو دیدم که با یک گوشی چند قلعه(اکانت)دارند لطفا بگید من چطور میتونم اینکارو بکنم
  ممنون از توضیحات کامل ومفیدتون

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۷/۰۱

   با سلام و احترام
   بله این به این شکله که چند اکانت رو به وسیله چند جیمیل دارند .
   یعنی مثلا سه تا اکانت به سه تا جیمیل متفاوت اتصال میدن و هر سه جیمیل رو در نرم افزار جیمیلشون وصل میکنند و به محض زدن گزینه جیمیل در بازی سه جیمیل بالا میاد که با انتخاب هر جیمیل به قلعه سیو شده در اون جیمیل خواهید رفت .
   خواهش میکنم

 362. a.a.p
  ۱۳۹۴/۰۷/۰۱

  آیا کاری باید بکنیم یا گزینه ای را باید فعال کنیم که وقتی آنلاین نیستیم و بهمون حمله میشه قلعه بتونه از خودش دفاع کنه.؟ تشکر

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۷/۰۱

   با سلام و احترام
   ببینید این بازی شبیه به کلس آف کلنز نیست که شما در موقع آنلاین بودن بهتون حمله نشه و در همه زمان امکان حمله هست .
   نمیدونم تراوین بازی کردید یانه . یه چیزی تو مایه های تراوین هست .
   شما برای زمانی که آنلاین نیستید فقط سربازاتون میتونند دفاع کنند .
   البته یه گزینه به نام شیلد وجود داره که آرمش شبیه به یک پرنده هست که با زدن اون در زمان آنلاین نبودن و حتی بودن هیچکس نمیتونه بهتون حمله کنه .
   تنها راهش شیلد زدن هست .
   سوالی باشه در خدمتم

 363. a.a.p
  ۱۳۹۴/۰۷/۰۱

  چندین سایتو گشتم ولی هیچکدام به جالبی توضیحات شما نبود تشکر *من وقتی میخوام از طریق فیلتر شکن توی اکانت فیسبوکم ذخیره کنم بازی Error میده و باز نمیشه دیگه و از طریق google+ هم لینک google play را میده که میگه چیزی را باید نصب کنم ولی اونجا هم میگه این قسمت در کشور شما قابل دسترسی نیست تشکر

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۷/۰۱

   با سلام و احترام
   ممنون . حالا سعی میکنیم بهترش کنیم اما چون سوالات زیاده کاشکی با سوال پرسیدن و پاسخ دادن بتونیم اطلاعات رو کاملتر کنیم .
   ببینید من خودمم فیسبوک رو که وصل کردم کلا اکانتم به هم ریخت و فکر میکنم چون باید از فیسبوک بازخوانی بشه دچار مشکل میشه .
   بهتره که به جیمیل وصل بشه .
   وقتی که میخواین به جیمیل وصل کنید باید آخرین ورژن گوگل پلی رو نصب کرده باشید .
   ببینید ساده ترین راه اینه که از بازار آخرین ورژن گوگل پلی رو دانلود کنید و نصب کنید . سپس با یک فیلتر شکن یا مرورگر اپرا مینی که خودش فیلتر شکن هست تو گوگل سرچ بدید clash of kings google play .
   وقتی این جمله رو سرچ دادید این بازی در گوگل پلی تو سرچ ها میاد و شما انتخابش کنید و سپس در اپرا گزینه install رو بزنید و بعد اینکه زدید خودش به گوگل پلی وصل میکنه و میتونید آخرین ورژن بازی رو دانلود کنید از گوگل پلی و مشکل اینکه در کشور ما قابل دسترسی نیست حل میشه .
   حالا اگر نرم افزار جیمیل رو گوشیتون نصب باشه و در برنامه جیمیل به اکانت جیمیلتون متصل بشید و به بازی برید و گزینه اتصال به جیمیل رو بزنید اکانتتون رو نشون میده و میتونید متصلش کنید .
   البته اگر براتون الان جیمیل نمایش داده میشه و فقط وصل نمیکنه کافیه جیمیل رو نصب کنید و به اکانت جیمیلتون وصل بشید .
   خوبی دانلود از گوگل پلی اینه که دیگه لازم نیست شما آپدیت کنید . خود گوگل پلی براتون بازی رو آپدیت میکنه .
   سوالی باشه در خدمتم

 364. علی
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۵

  چرا فقط فیسبوک هست؟ من جیمیل میخوام؟

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۶/۲۵

   با سلام و احترام
   شما میتونید اصل برنامه رو از گوگل پلی دانلود کنید که حاوی جیمیل هست .