خوش آمدید - امروز : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶
خانه » فناوری اطلاعات » بازی کلش آف کینگز clash of kings / دانلود و آموزش
بازی کلش آف کینگز clash of kings / دانلود و آموزش

بازی کلش آف کینگز clash of kings / دانلود و آموزش

کلش آف کینگز clash of kings دانلود جدیدترین ورژن بازی آنلاین کلش آف کینگز و آموزش بازی کلش آف کینگز clash of kings

دانلود و آموزش بازی کلش آف کینگز CLASH OF KINGS

این روزها بازی های آنلاین طرفداران بسیاری در ایران و جهان پیدا کرده اند . بازی آنلاین یعنی بازی هایی که برای پیشرفت و انجام آن بازی باید به اینترنت متصل باشید و به سرور های شرکت طراحی کننده بازی متصل بشید .

در میان بازی های آنلاین بازی های دهکده یا قلعه ای از طرفداران ویژه ای برخوردار است .

حتما اسم بازی کلش آف کلنز clash of clans به گوش شما خورده است . این بازی از بازی های آنلاین می باشد که به شدت در جهان پرطرفدار شده است .

بازی کلش آف کلنز در ایران نیز جای خاصی برای خود باز کرد است و از طرفداران بسیاری برخوردار است .

اما امروز قصد داریم بازی آنلاین دیگری که از واقعیت و گرافیک بهتری نسبت به بازی کلش آف کلنز برخوردار هست را به شما معرفی کنیم .

 

بازی آنلاین کلش آف کینگز ( Clash Of Kings ) :

این بازی نیز به سرعت خودش را در جهان دارد نشان میدهد .

این بازی از گرافیک بسیار خوبی برخوردار است و همچنین از ویژگی های خاصی برخوردار میباشد که در بازی کلش آف کلنز از این ویژگی ها خبری نیست .

مقایسه بازی کلش آف کلنز و کلش آف کینگز را به مطلب دیگری که در آینده منتشر خواهیم کرد میسپاریم .

قصد داریم بازی کلش آف کینگز را به طرفداران بازی آنلاین آموزش بدهیم .

 

دانلود بازی کلش آف کینگز download clash of kings :

اول باید این نکته رو متذکر بشم که این بازی به دو نوع در دسترس ایرانیان قرار دارد .

اول نوعیست که در نرم افزار بازار موجود هست که برای سیو بازی باید به اکانت فیسبوک متصل بشیم و برای اتصال به اکانت فیسبوک قطعا دچار مشکل هایی برای فیلترینگ فیسبوک و فیلترشکن خواهیم شد که ما اکیدا توصیه میکنیم که این روش را انتخاب نکنید .

دوم نوعی از بازیست که از طریق گوگل پلی و شرکت اصلی این بازی منتشر شده است که علاوه بر فیسبوک اجازه سیو بازی از طریق اکانت گوگل رو میده که خیلی بهتر هست که ما این مورد رو برای دانلود قرار داده ایم .

 

Clash of Kings v2.45.0

دانلود آخرین ورژن بازی آنلاین کلش آف کینگز ( Clash Of Kings )

 

 

آموزش بازی کلش آف کینگز clash of Kings :

 

منابع بازی :

در این بازی چند تا منبع وجود داره که عبارتند از :

گندم ( farm ) : شما با ساخت مزارع گندم در جاهای مشخص شده میتونید گندم برداشت کنید که برای ساخت ساختمان ها و آپگرید آنها و همچنین تربیت سرباز ها کاربرد دارد  .

چوب ( sawmill ) : شما با ساخت جنگل های چوب در جاهای مشخص شده میتونید چوب برداشت کنید که برای ساخت ساختمان ها و آپگرید آنها همچنین تربیت سرباز ها کاربرد دارد .

آهن ( Iron mine ) : شما با ساخت معدن آهن در جاهای مشخص شده میتونید آهن به دست بیاورید که در لول ۱۰ قلعه اجازه ساخت معدن آهن داده میشه که برای ساخت ساختمان ها و آپگرید آنها همچنین تربیت سرباز ها کاربرد دارد .

mithril mine : شما با ساخت mithril mine در جاهای مشخص شده میتوانید mithril به دست بیاورید که در لول ۱۵ قلعه اجازه ساخت mithril mine داده میشه که برای ساخت ساختمان ها و آپگرید آنها و همچنین تربیت سربازها کاربرد دارد .

سکه طلا : مهم ترین منبع بازی که در مصرف اون باید به شدت حواستون رو جمع کنید . حکم الماس یا جم بازی کلش آف کلنز رو داره .

استیل ( steel ) : منبعی که فقط در نعلبندی ( Blacksmit ) کاربرد داره که در مورد این ساختمان جلوتر توضیح خواهیم داد .

 

در بالای صفحه در این بازی میتوانید میتوانید تعداد سکه و مقدار منابع خود را مشاهده فرمایید . همچنین عکس آواتار خود را میتوانید مشاهده کنید که با زدن بر روی آن میتوانید وارد قسمت مربوط به اطلاعات لرد ( جنگجو ) خود بشوید .

اطلاعات لرد شامل قدرت لباس ها که در جلوتر توضیح داده خواهد شد و EXP که امتیازی است که در بازی به شما داده میشود و میزان جان و انرژی لرد شما که به صورت سبز رنگ مشخص شده و همچنین در ردیف پایین ستینگ یا تنظیمات که به صورت چند آچار مشخص شده است و کتابی که شما با دریافت امتیازات EXP میتوانید در آن قدرت قلعه و سربازان خود را بالا ببرید و مدال که در آن با انجام خواسته های ذکر شده در آن میتوانید سکه دریافت کنید و کاپ که رنکینگ شما شامل لرد و قلعه و اطلاعات مربوط به قدرت شما و اتحاد شما را با سایر بازیکنان مقایسه و رنک بند میکند .

 

معرفی ساختمان ها :

ساختمان ها در دو قسمت ساخته میشن . یک سری بیرون از دروازه شهر و بقیه داخل دروازه شهر .

 

ساختمان های بیرون از دروازه شهر :

اولین نکته در مورد ساختمان های بیرون از دروازه شهر اینست که بدانید شما تعداد مکان محدودی برای ساخت ساختمان های خارج از شهر دارید و نباید تمام مکان ها رو به مثلا مزرعه گندم یا مزرعه چوب تخصیص بدید و باید با برنامه تقسیم بندی بکنید . شما در خارج از دروازه شهر فقط ۳۵ مکان برای تاسیس دارید که باید بین موارد زیر تقسیم کنید .

farm یا مزرعه گندم : برای تولید گندم ساخته میشه که شما اجازه ساخت ۱۰ مزرعه گندم دارید .

sawmill یا چوب بری : برای تولید چوب استفاده میشه .

iron mine یا معدن آهن : در لول ۱۰ قلعه اجازه ساخت این ساختمان داده میشه که برای تولید آهن مورد استفاده قرار میگیره .

mithril mine  : در لول ۱۵ قلعه اجازه ساخت این ساختمان داده میشه که برای تولید  mithril مورد استفاده قرار میگیره .

hospital یا بیمارستان : با زدن این ساختمان در زمان حمله به شما و کشته شدن سربازاتون تا ظرفیتی که با بالا بردن لول این ساختمان به شما داده میشه سربازهاتون زنده میمونن و به بیمارستان منتقل میشن . یعنی اگر شما چند تا بیمارستان تاسیس کنید ه ظرفیت بیمارستان ها ۱۰۰۰۰ نفر باشه در صورت حمله به شما از کشته های شما تا ده هزار سرباز شما به بیمارستان منتقل میشن و ما بقی کشته میشن . در بیمارستان میتونید با خرج مقداری منابع سربازهاتون رو بازگردانی کنید . جالب اینجاست که پس از بازگردانی ظرفیت بیمارستان شما همان ده هزار نفر میمونه و کم نمیشه .

military tent یا چادر نظامی : این ساختمان جهت افزایش تعداد سرباز برای تمرین و آموزش زده میشه یعنی اگر شما چند تا از این ساختمان ها را تاسیس کنید و به لول های بالا ببرید با توجه به ظرفیت این ساختمان ها میتونید سرباز آموزش بدید مثلا تعداد آموزش سربازان را میتونید به ۴۰۰ تا ۵۰۰ تا برای هر ساختمان آموزش افزایش بدید .

 کمپین اژدها : این مکان برای جنگ اتحاد ها در نظر گرفته شده است . در این مکان در روزهای تعیین شده شما میتوانید به خواسته مدیر اتحاد در جنگ اتحاد ها شرکت کرده و به خواسته خودتون قلعتون رو در جنگ قرار بدید و جوایز این جنگ ها که جوایز ارزنده ای نیز هست رو ببرید .

ساختمان های داخل دروازه شهر :

قلعه ( castle ) : از اسمش پیداست شما با افزایش لول قلعه اجازه افزایش لول به تمام ساختمان ها میدید یعنی تا قلعه به لول دو نرسه نمیتونید ساختمان هاتون رو به لول دو آپگرید ( بالا بردن لول ) کنید .

depot یا انبار : شما با زدن این ساختمان انباری برای حفظ منابع خود از دست دشمن در مواقع حمله درست میکنید . با بالا بردن لول این ساختمان مشخصا مقدار بیشتری از منابع شما در صورت شکست در مقابل دشمن برای شما حفظ میشه .

wishing well یا آرزوی خوش : ساختمانی که با زدن اون هر روز به شما اجازه میده که مقداری منبع به خواست خودتون دریافت کنید و یک هدیه است در روز که البته با بالا بردن لول این ساختمان شما میتونید تعداد دفعات بیشتر و مقدار منبع بیشتری هدیه دریافت کنید .

Drill Grounds : با ساخت این ساختمان شما تعداد سربازهایی که برای ارسال به جنگ ها میفرستید را افزایش میدهید . با افزایش لول این ساختمان تعداد سرباز بیشتری میتوانید برای جنگ و یا موارد لازم ارسال کنید .

college : همانطور که از اسمش پیداست برای افزایش قدرت و همچنین بالا بردن استفاده از منابع و سرباز و … در این ساختمان میتوانید این فعالیت ها را انجام دهید .

tavern : در این ساختمان به شما هدایایی داده میشود که این هدایا به سه دسته تقسیم میشود :

۱ . daily Rewards : در این قسمت جایزه روزانه برای شما در نظر گرفته شده است که با انجام کارهایی که از شما خواسته میتوانید امتیاز بیشتری در روز جمع کرده و صندوق های جایزه بیشتری را باز کنید و جایزه بگیرید .

۲ . Treasure : در این قسمت شما دعوت دوستان خود از طریق فیسبوک جایزه دریافت میکنید .

۳ . lucky Wheel : در این قسمت شما با استفاده از cupper ( مس ) و همچنین Dragon coins ها که به شما داده میشود میتوانید شانس خود را امتحان کنید و جایزه بگیرید .

 

Black Smith یا نعلبند : همانطور که از اسم این ساختمان پیداست شما میتوانید در این ساختمان لول لباس های لرد خود را بالا ببرید که در افزایش لول لباس های لرد باید توجه داشت که هر کدام از لول ها دارای خواصی جهت افزایش قدرت قلعه شما هستند که با توجه به نیاز خود باید لول لباس ها را افزایش دهید . در این ساختمان برای افزایش قدرت لباس ها باید از استیل استفاده کنید .

WatchTower یا برج نگهبانی : در این ساختمان میتوانید جاسوس ها را از امکانات بالایی برخوردار کنید . با افزایش لول این ساختمان جاسوس های شما اطلاعات بیشتری از قلعه هایی که برای جاسوسی فرستاده میشوند می آورند که کار شما را برای حمله به دشمن راحت تر میکند .

 

سربازخانه ها :

Barracks : سربازخانه برای آموزش نیروهای پیاده نظام شمشیر به دست که اکثرا برای دفاع هستند . با افزایش لول ساختمان این سربازخانه شما میتوانید سربازان قوی تری با لول بالاتری آموزش دهید .

Stables : سربازخانه برای آموزش نیروهای سواره نظام که بیشتر در حمله کاربرد دارند . با افزایش لول ساختمان این سربازخانه شما میتوانید سربازان قوی تری با لول بالاتری آموزش دهید .

Range : سربازخانه برای آموزش سربازان پیاده نظام تیر و کمان دار که در حملات کاربرد بیشتری دارند . با افزایش لول ساختمان این سربازخانه شما میتوانید سربازان قوی تری با لول بالاتری آموزش دهید .

Siege Eng. Factory : سربازخانه برای آموزش منجنیق و سلاح های سنگین که هم در دفاع و هم در حمله کاربرد دارند . با افزایش لول ساختمان این سربازخانه شما میتوانید سربازان قوی تری با لول بالاتری آموزش دهید .

Fortress یا دژ : در این ساختمان مانع هایی برای دفاع ساخته میشود که با افزایش لول این ساختمان و ساخت تله ها یا مانع های بیشتر دژ شما قوی شده و دشمن در صورت حمله تعدادی از سربازانش توسط این دژ ها کشته میشوند .

 

ساختمان های Alliance یا اتحاد :

Embassy : ساختمانی که در صورت حضور شما در یک اتحاد کاربرد دارد . در این ساختمان شما میتوانید به دوستانتان کمک کنید یا از آنها کمک بخواهید . این کمک ها به دو نوع می باشند .

۱ . کمک نیرویی : در صورت حمله دشمن به شما متحدان شما میتوانند برای کمک به شما نیرو تا سقف معین ارسال کنند . با بالا بردن لول این ساختمان تعداد نیروی بیشتری برای شما میتوان ارسال نمود .

۲ . کمک در ساخت و ساز : در زمان ساخت یک ساختمان و یا آموزش در کالج و یا احیای سربازان در بیمارستان میتوانید طلب کمک از دوستان کنید که متحدان شما با کمک به شما زمان ساخت و ساز ها را کاهش میدهند . هر چقدر لول ساختمان بیشتر باشد متحدانتان زمان بیشتری به شما میتوانند کمک کنند .

 

Market : در این ساختمان شما میتوانید به ارسال و دریافت منابع با متحدانتان بپردازید . هر چقدر لول این ساختمان بیشتر باشد در هر دفعه شما مقدار بیشتری منابع میتوانید به متحدانتان انتقال دهید .

Hall of War : این ساختمان برای جنگ و یا به زبان بازی کلس آف کلنز Rally ( رالی ) کاربرد دارد بدین صورت که شما برای حمله به یک قلعه میتوانید در صورت نداشتن قدرت برای مبارزه با آن قلعه و یا داشتن منابع زیاد آن قلعه رالی یا جنگ همگانی بذارید که متحدان شما میتوانند در آن جنگ به همراه شما شرکت کنند .

با افزایش لول این ساختمان تعداد سرباز هایی که متحدانتان برای رالی برای شما میتوانند ارسال کنند بیشتر خواهد شد و همچنین تعداد بیشتری از متحدانتان میتوانند در رالی شرکت کنند .

 

Walls یا دیواره شهر : از اسمش پیداست که البته با افزایش لول دیواره شهر شما میتوانید دژ های بیشتری بسازید و قدرت قلعه شما بیشتر میشود .

turret یا جان پناه : در دیواره شهر دو جان پناه قرار دارد که با افزایش لول آن تعداد دشمنان بیشتری قبل از ورود به شهر کشته خواهند شد .

 

سیو بازی کلش آف کینگز :

سیو بازی کلش آف کینگز که در مواقع ضروری مانند پاک شدن بازی یا ایجاد مشکل در گوشی که شما رو مجبور به پاک کردن بازی میکنه به درد شما میخوره .

برای سیو بازی به روش زیر عمل کنید :

به قسمت سیتینگ بازی ( طبق آدرس بالا یعنی با زدن عکس آواتار خود در بالای صفحه بازی سمت راست و سپس زدن آچارهای ردیف پایین صفح باز شده ) بروید و گزینه اول که شامل لوگوی فیسبوک و گوگل پلاس به نام Account میباشد بروید .

سپس دکمه سبز رنگ به اسم Bind Account را بزنید که با دو مورد مواجه میشوید .

یکی فیسبوک که با زدن آن و وارد شدن به اکانت فیسبوک خود بازی از این به بعد بر روی اکانت فیسبوک شما سیو شده و در صورت بروز مشکل و یا حذف شدن بازی شما با نصب بازی میتوانید با وارد شدن به اکانت فیسبوک خود مجددا بازی را در مرحله ای که آخرین بار آنلاین شده اید برگردانید . لازم به ذکر است که برای وصل شدن به اکانت فیسبوک حتما باید از فیلترشکن و نرم افزار فیسبوک استفاده کنید .

دوم گوگل پلاس یا اکانت جیمیل که با زدن آن و وارد شدن به اکانت جیمیل خود بازی بر روی اکانت جیمیل شما سیو میشود و در صورت لزوم میتوانید بازی را بازگردانی کنید . در این روش نیازی به استفاده از فیلنرشکن نمیباشد و شما میتوانید به راحتی به جیمیل خود متصل شوید .

در مورد گوگل پلاس و جیمیل باید عرض کنم که باید نرم افزار جیمیل نصب باشه و به اکانت جیمیلتون وصل شده باشه تا با زدن اتصال به جیمیل مشکل برنخورید .

نکته مهم : برخی از دوستان بازی رو از سایت بازار دانلود کردند و الان در لول های بالا هستند و به دلیل اینکه بازی که در بازار قرار داده شده دستکاری شده و سیو از طریق جیمیل حذف شده توانایی سیو از طریق جیمیل رو ندارند که برای حل این مشکل کافیست بازی رو از سایت ما دانلود کنند و نصب کنند بر روی بازی که در موبایلتون هست . اینطور جیمیل هم اضافه میشه . قاعدتا بازی به اول بازنمیگرده و فقط نصب ورژن بازی ما بر روی ورژن بازی موبایلتون صورت میگیره اما برای اطمینان بهتره که بازی رو روییک اکانت فیسبوک سیو کنید و سپس این کار رو انجام بدید تا شاید اگر مشکلی برای بازی بوجود آمد بتونید با لود بازی از اکانت فیسبوکتون بالا بیاریدش .

 

بازگردانی بازی کلش آف کینگز clash of kings :

در صورت بروز مشکلی که بازی از روی گوشی شما به هر دلیلی حذف شود شما میتوانید با نصب دوباره بازی و رفتن به قسمت ستینگ بازی و زدن گزینه Accounts و سپس زدن گزینه Switch account و وصل کردن بازی به اکانت فیسبوک یا جیمیل که قبلا سیو کرده بودید بازی را بازگردانی کنید یا از چند گوشی و چند نفره بازی را کنترل کنید .

 

در این توضیحات سعی شده به قسمت ها و نکات مهم بازی کش آف کینگز clash of kings اشاره بشود تا شما در بازی با مشکل سختی روبه رو نشوید .

در آینده کم کم اطلاعات جدید اضافه میشود که این بازی را بیشتر به شما معرفی خواهیم کرد .

در صورت داشتن هر گونه سوال در قسمت نظرات سوال خود را بپرسید تا پاسخ داده شود .

 

تنظیم : سایت اولی ها

 


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (3امتیاز مطلب : 3٫67 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 697 نظر ثبت شده است.

 1. با سلام
  من یه اکانت خریدم اما بهم گفتن اگر اتصال فیسبوک و جیمیل ور هم عوض کنم باز هم کسی که بازی را اورده بالا و ساخته رو گوشیش با حذف برنامه و نصب مجدد دوباره اکانت براش میاد *_*
  آیا این درسته؟ راه حلی برای این مشکل دارید؟

  • با سلام و احترام
   خیر درست نیست یعنی من تا حالا همچین چیزی ندیدم . اگر اینطور بود که همه میتونستند اکانت هاشون رو بفروشن و دوباره بگیرن .
   شما جیمیل رو که عوض کنید طرف فروشنده هنگام ورود با ارور روبه رو میشه چون بازی از گوگل پلی فراخونده میشه و وقتی گوگل پلی جیمیل فروشنده حذف شده باشه چطور میتونه دسترسی داشته باشه مگر اینکه وارد جیمیل شما بشه .
   فقط جهت اعتمادسازی برای اینکه نکنه فروشنده به پشتیبانی پیام بده و بگه که جیمیلش رو عوض کرده و رمزش رو فراموش کرده و احیانا پشتیبانی فریب بخوره و بازی رو بهش برگردونه شما به جز جیمیل و فیسبوک هم اسم قلعه و هم جای قلعه رو جابجا کنید .

 2. سلام من نمیتونم وارد سرور بشم چرا؟
  بهم میگه با ما تماس بگیرید

  • با سلام و احترام
   ورژن دیگری از بازی حتی اگر پایین تر باشه رو نصب کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر . در صورت حل نشدن مشکل به پشتیبانی بازی پیام بدید .

 3. با سلام من نمیتونم وارد بازی تو صفحه لودینگ بشم صبر که میکنم بهم میگه با ما تماس بگیرید یا خروج از بازی باید چیکار کنم؟

  • با سلام و احترام
   ورژن دیگری از بازی حالا پایین تر هم بود عیبی نداره نصب کنید ببینید مشکلتون حل میشه اگه نشد با پشتیبانیشون تماس بگیرید و موضوع رو بگید ببینید چی میگن .

 4. باسلام من بازی را از بازار گرفتم بعد از لول ۲۷ میخواستم اکانت جدید درست کنم دیگه نمیتونم به اکانت قبلم برگردم لطفا من را راهنمایی کنید

  • با سلام و احترام
   برای ساخت اکانت جدید از گوشی که قلعه ای در اون سیو کردید استفاده نکنید و از گوشی دیگری استفاده کنید و پس از وصل کردن قلعه دوم به یک جیمیل دیگر اون رو روی گوشی اصلی خودتون بالا بیارید .
   حالا تنها راهتون اینه که به پشتیبانی بازی پیام بدید و براشون ماجرا رو شرح بدید انشاالله براتون برمیگردونند .

 5. با سلام
  اقا چجوری تو این بازی چند اکانته شیم؟

  • با سلام و احترام
   در یک گوشی اکانت اول رو به جیمیل منحصر به فرد متصل کنید و با گوشی دوم اکانت جدید رو بسازید و اونم به جیمیل منحصر به فرد متصل کنید و اکانت دوم رو روی گوشی اول با جیمیلش بالا بیارید و میتونید بین دو جیمیل جابجا و در نهایت بین اکانت ها جابجا بشید .

 6. سلام
  تا به امروز کلی ساختمان و دانش جدید به بازی اضافه شده ولی اطلاعات کاملی درباره بازی نیست در حال حاضر همش با آزمون خطا پیش میریم تو هر لول یک چیز جالب متوجه میشیم مثلا حجم منابع و زمان ارتقا اصلا معلوم نیست مخصوصا من که داخل یک قلمرو هستم که ایرانی بسیار کم میباشد .و به اطلاعات دسترسی اصلا ندارم

 7. سلام با تشکر از بازی اون من اینترنت دارم ولی به بازی وقتی میرم اخرش پر نمیشه و میگه خطای اتصال شبکه

 8. می دونم حرفهای من حدف میشه پاسخ لشکرکشی خوب . نیروهای شما یک لول در میون دفاعی و هجومی تعقیر می کند و بهترین ترکیب لشکرکشی استفاده از دو لول اخر نیروها است البته به نسبت حمله که قرار انجام بدهید قابل تنطیم هست

 9. عرض ادب و خسته نباشید لطفا یک قسمت اصافه کنید در سایت برای فروش و خرید اکانت ها واقعا کمک بزرگی می کنید من چند قلعه 26 به بالا قدرتمتد دارم که اصولی پیش رفتم ،سپاسگزارم

  • با سلام و احترام
   چون سایت ما تفریحی است و تخصصی برای فروش اکانت نیست پس نمیتونیم این کار رو بکنیم یعنی دردسر داره .
   فکر کنم سایت های دیگری در ایران باشند که خرید و فروش داشته باشند و حتی اگه نداشتند سایت های خارجی هستند که با کمی بلد بودن زبان میتونید اکانتاتون رو اونجا برای فروش بذارید .

 10. سلام ،عذرخواهی میکنم ابتدا که آموزش دیدم واقعا خوشحال شدم اما این نکات رو اگر کسی خودش نتونه همون در آغاز بازی درک کنه بهتره تیله بازی کنه ،لطفا تخصصی تر

  • با سلام و احترام
   ببینید ما بیس بازی رو گفتیم و اگر بخوایم تخصصی به این بازی بپردازیم کلی زمانبر هست و همچنین قسمت های تخصصی این بازی بسیاره .
   اگر کسی در مکانی مشکل داشته باشه معمولا سوال میپرسن که در حد توانایی پاسخگوی سوالاتشون هستیم .

 11. سلام
  وقتی میخوام اکانت قبلیم رو برگردونم موقعیت و اسمش رو پیدا میکنه ولی وقتی تایید رو میزنم بازی ریستارت میشه ولی بازم وارد اکانت جدید میشه؟!
  چکارش کنم.؟

  • با سلام و احترام
   با گوشی دیگری وارد بازی بشید و جیمیل رو بزنید ببینید وارد قلعه میشید یا خیر .
   اگر نشدید موضوع رو با پشتیبانی مطرح کنید .

 12. سلام من یه اکانت کستل29دارم ک اومدم تو قسمت تعویض حساب برم تو یکی از فا ماهام وقتی برگشتم ب کستل۲۹ دیگ یالا نیومد و زد همگام سازی گول بابازی شما ..باید چیکار کنم هرچی میرم روجیمیلم بجاکستل ۲۹یکی از فارم هام بجاش بالامیاد؟؟؟

  • با سلام و احترام
   احتمالا پیامی مبنی بر سیو فارمتون بر روی جیمیلتون داده شده و شما تایید کردید .
   در هر صورت باید این موضوع رو به پشتیبانی بازی پیام بدید و با ارائه توضیحات ازشون بخواید قلعتون رو برگردونن رو جیمیلتون .

 13. از نیروی کمکی دوستان میشه فرای ساخت قلعه یا حمله استفاده کرد یا اصن به چه دردی میخورن وقتی دوستان نیرو میفرستن؟

  • با سلام و احترام
   نیروی کمکی دوستان میشه حمله کرد البته نه اینکه اونا نیرو بفرستند به قلعه شما و شما با استفاده از نیروی اونا حمله کنید بلکه شما یک قلعه که میخواید بهشون حمله کنید رو انتخاب میکنید و حمله دسته جمعی رو درخواست میدید که اون موقع دوستانتون میتونن برای شما نیرو بفرستن و همگی حمله کنید .
   برای ساخت قلعه های اتحاد همه میتونند کمک کنند اما برای ساخت مکان های داخل قلعه شما خیر نمیتونند .
   وجود نیرو در قلعه شما فقط برای دفاع خوبه یعنی تا زمانی که اونجان هر قلعه ای به شما حمله کنه از شما دفاع میکنند .

  • نه دوست گرامی نیروهای کمکی فقط از قلعه شما دفاع خواهند کرد و حمله در صورتی انجام خواهد شد که رالی یا حمله دسته جمعی باشه

 14. سلام وقتی وارد بازی مشیم میگه به علت تقلب حساب شما مسدود شده چکار کنم

  • با سلام و احترام
   باید به پشتیبانی بازی پیام بدید و دلیل مسدود شدن رو بپرسید و اگر بتونید با توضیحاتتون قانعشون کنید که شما تخلفی نکردید حسابتون باز میشه .

 15. سلام حساب منو مسدود کردن چیکار کنم راهنمایی کنید

 16. سلام.من دوتاقلعه م وروی یک اکانت فیسبوک سیوکردم حالا میخام قلعه اولی که لولش ۲۲هست و باز کنم نمیاد و قلعه جدیدم باز میشه ضمنا هردو قلعه رو با یک پسورد سیو کردم.لطفاکمکم کنید

  • با سلام و احترام
   روی هر اکانت فقط میتونید یک قلعه رو سیو کنید نه دو تا قلعه رو .
   موضوع رو به پشتیبانی اطلاع بدید و آدرس دو تا قلعتون بدید و بگید اشتباها قلعه دوم رو در اکانت فیسبوکی که قلعه اول بوده سیو کردید ببینید چیکار میتونند براتون بکنند .

 17. سلام
  کینگ جدید یا قلمرو جدید تو بازی اضافه میشه ؟ میشه اطلاع بدین کی اضاف میکنن

  • با سلام و احترام
   احتمالا با بالا رفتن تعداد کاربران کینگ جدید اضافه میکنند اما تاریخ یا زمانی نمیشه تعیین کرد . خودشون معمولا با توجه به تعداد کاربرانشون کینگ اضافه میکنند .

 18. ممنون از جواب گويي و راهنماييتون
  حالا به چه صورت بايد رهبري رو منتقل كنم ؟

 19. سلام من يه اتحاد تشكيل دادم هنوز هم برج و قلعه نساختم ميخام منحلش كنم چون ميخان برم به يه اتحاد قوي ولي گزينه منحل نداره فقط گزينه خروج داره اونم پيام ميده اول بايد موقيت رهبري روتغيير ميداديد ، الان چكار كنم اتحاد رو منحل كنم ؟لطفا راهنماييم كنيدً
  ممنون

  • با سلام و احترام
   اتحاد رو نمیتونید منحل کنید . فقط میتونید رهبری رو به شخص دیگری بسپارید و خودتون اتحاد رو ترک کنید و به اتحاد قوی برید .

 20. با سلام
  چگونه میتوانیم بین دو بازیکن سپر دفاعی انتقال دهیم؟
  یعنی به هم دیگه هدیه دهییم

 21. سلام خسته نباشید قلعه دوست من 30 هست و تحقیقات کالج رهبری رو 3 کردیم هر دو البته حفارخانه اون 30 هست برای من شهرت 1 الان اون می تونه 130000 تا سرباز بفرسته به حمله من 124000 کالج رو هم عین همدیگه تحقیق کردیم مشکل من از چیه که تعداد لشکر کشیم کمه اگه ممکنه کمک کنید

  • با سلام و احترام
   اگر کالج شما کاملا شبیه هم باشه پس احتمالا یا ایشون از هدیه ای که بهشون داده شده و تعداد سرباز رو زیاد میکنه استفاده کردند یا ایشون از vip استفاده میکنند که بیشتر از شماست و درصدی سربازشون رو بیشتر میکنه .

  • دوست گرامی تصور میکنم ایشان ماکزیمم لشکرکشی رو از تجربیات شاهزاده افزایش داده یا تجهیزات افسانه ای کهن و حکمت ازدها و حتی از قهرمان کمک گرفته اینها رو چک کنید همون قطره قطره جمع شود معروف هست

  • امکان این کار نیست اصلا شما فقط میتونید منابع رو هدیه بدید و بس

 22. سلام من وقتی وارد بازی میشم هنگ میکنه و از بازی خارج میشه باید چیکار کنم لطفا کمکم کنید

 23. سلام من قلعم شهرت 3 کردم و حفارخونه هنوز شهر 2 هستم . خروجی سربازام 128500 تا هست عادی . ولی چیدمان خوبی ندارم تو اتک ها . چجوری میتونم نحوه چیدمان خوبی پیدا کنم ؟

 24. من میزنم رو کاربر جدید میگه:با یک گوشی تنها میشود اکانت محدودی ساخت
  چرا نمیتونم وارد این برنامه شم؟

  • با سلام و احترام
   احتمالا دهکدتون رو روی جیمیل سیو کردید و چون نمیشه روی یک جیمیل چند دهکده داشت میخواد در گوشی دیگری دهکده جدید بسازید .

 25. سلام لطفن کمکم کنید من وقتی بازی میکنم یهو از بازی خارج میشم چکار باید کنم

  • با سلام و احترام
   ورژن دیگری از بازی رو نصب کنید البته قبلش حما دهکدتون رو سیو کنید بر روی یک آدرس جیمیل که از بین نره .

 26. ترو خدا کمک کن چجوری این منابع امنو از بین ببرم من تو فارمم ۱۰میل از هرکدوم دارم ولی وقتی با اکانت اصلی حمله میکنم یا اسکات میکنم ۱۰ رو ۳۰۰kنشون میده بقیشم مینویسه منابع امن هیج جور نمیشه در بیارم منابعمو کمکم کن تروخدا

  • با سلام و احترام
   قانون بازی اینطور شده که منابعی که از طریق جایزه بدست میاد جزو منابع امن هستند و در دزدی ها نمیشه اونا رو برداشت .
   باید منابع رو خرج خود فارمتون بکنید .

   • بعد از اینکه قلعه ها ب لول بالای ۳۰ برسن فقط قابلیت انتقال منابع وجود داره قبل از لول ۳۰ امکان پذیر نیست

    • با سلام و احترام
     قابلیت انتقال منابع در تمام لول ها وجود داره و شما میتونید به متحدای خودتون منابع ارسال کنید اما خب یک مالیاتی کم میشه که با بالا رفتن لول مالیاته کمتر میشه .

 27. سلام.
  برای بازگردانی بازی که روی دستگاهی بوده و خراب شده و برای اجرای آن روی دستگاه دیگر که به فیسبوک وصل شده اما هر چه می زنیم بازی نمیاد، چه کنیم؟؟

  • با سلام و احترام
   اگر بازی رو روی دستگاه اول روی اکانت فیسبوکتون سیو کرده باشید و هم اکنون روی دستگاه جدید وارد اکانت فیسبوکتون بشید قاعدتا باید وارد بازی بشید .
   اگر اینطور نیست احتمال داره که در گذشته در دستگاه قبلی درست بازی رو سیو نکردید .

 28. من لول ۱۶هستم ولی وقتی که وارد بازی میشم بعد دو سه دقیقه هنگ میکنه من چیکار کنم بازی رو هم از (پارس هاب)دانلود کردم

  • با سلام و احترام
   بازی رو روی یک جیمیل سیو کنید و سپس بازی رو دانلود کرده و نصب کنید و از طریق جیمیل متصل شید .

 29. سلام با دو گوشی با یک جیمیل هر دو به یک فیسبوک وصل بودیم امشب خاستیم یک اکانت دیگه اضاف کنیم ولی متاسفانه یکی از بازی ها که لول 22 بود حذف شد نمی دانم چکار کنم راهنمایی کنید تشکر .

  • با سلام و احترام
   تنها راهش مطرح کردن مشکلتون با پشتیبانی بازیه .
   بهشون نام قلعه و آدرس کینگدام و آدرس قلعه رو بدید و بهشون بگید طی مشکلی حذف شده .
   ان شاالله براتون برگردونند .

 30. سلام
  من ميخوام به اتحاد دوستام بپيوندم اما نميتونم
  لولم 6 هست. نميدونستم تا لول 5 ميشه نقل مكان كرد حالا چيكار كنم؟ لطفا راهنمايي كنيد.
  ممنونم ازتون

 31. سلام من تبلتم رو فلش کردم بازیم دیگه نمیاد دوسال پیش بازی رو از بازار ریختم ایمیل بازیم یادم نیست شاید هم سیو نکرده باشم چطوری میتونم بازیم رو برگردونم خواهش میکنم کمکم کنید

  • با سلام و احترام
   اگه بازی رو سیو نکردید کارتون سخت میشه .
   به بازی برید و به پشتیبانی بازی پیام بدید که تبلتتون به دلیل مشکلی فلش شده و بازی حذف شده و شما چون بازی رو بر روی ایمیلی سیو نکرده بودید بهش دسترسی ندارید .
   بعد با نوشتن آدرس قلعتون شامل کینگدام و آدرس مکانی قلعه و نام کاربری ازشون بخواید که در برگردوندن بازی به شما کمکتون کنند .
   با همون تبلت که قبلا تو قلعه میرفتید این پیام رو بدید نه گوشی دیگری .
   ان شاالله که مشکلتون رو حل کنند .

 32. با سلام.
  من وقتی میرم تویه قسمت چت کردن،فقط علامت وای فای میاد.این مشکل از اینه که از بازار دانلود کردم؟

  • با سلام و احترام
   خیر این مشکل از سرور بازیه که معمولا برای کاربران ایرانی برخی قسمت ها گیر میکنه .
   البته توصیه میکنیم از بازار بازی رو نگیرید و از گوگل پلی بگیرید .

 33. سلام ممنون از اموزش خوبیکه در سایتتون قرار دادید

 34. سلام ممنون از سایتتون.

 35. سلام باتشکر از سایت خوبتون میخواستم ببینم چطوری میشه جیمیل بازی رو تغییر داد ممنون

  • با سلام و احترام
   وارد بازی که شدید همونجا که جیمیل رو سیو میکنید یعنی در حساب کاربری وارد بشید روی گوگل نوشته قطع اتصال به جیمیل . این رو بزنید و سپس دوباره وصل بزنید و به جیمیل دیگری وصل کنید .

 36. سلام تواین بازی میشه کسی رو مسدود کرد ک نتونه باهات چت کنه؟؟لطفا راهنماییم کنید مرسی

 37. سلام ببخشيد من گوشيم ايفون هستش ميخام علاوه بر اينكه ي قلعه دارم ميخام ي قلعه ديگه (قلعه فارم )درست كنم اما نميشه ميشه راهنمايي كنيد خيلي ممنون

  • با سلام و احترام
   بهترین راه و مطمین ترین راه ساخت فارم در گوشی دیگریست و سپس وصل کردن فارم به جیمیل دیگری و سپس از روی گوشی خودتون بالا بیاریدش .

 38. سلام وتشکر از زحماتی که میکشید من یه قلعه لول 30 دارم ولی نمیتونم یه آرایش نظامی خوب درست کنم اگه امکان داره بگیدچه تعداد پیاده نظام وچه تعداد بقیه سربازان رو توی آرایش نظامی بچینم بعضی از قلعه هارو دیدم که هیولاهای دو لول بالاتر از خودشون رو میزنن البته اینو بگم که لشگر من 130 هزار نفر هستن ممنون میشم راهنمایی کنید

  • با سلام و احترام
   ببینید شما باید توی ویژگی های سربازان توجه کنید .مثلا برخیشون تو حمله به شدت قوین و برخی تو دفاع .
   اونا که تو دفاع قوین و تو حمله ضعیف به هیچوجه باهاشون حمله نکنید .
   تو حملات سعی کنید از اسب سوار و پیاده نظام و منجنیق و تیرانداز همشون استفاده کنید .
   البته مراقب باشید که تعداد سرباز طرف از سربازان شما بیشتر نباشه . اللخصوص سربازان دفاعی طرف مقابل .

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter