خانه » فناوری اطلاعات » بازی کلش آف کینگز clash of kings / دانلود و آموزش
بازی کلش آف کینگز clash of kings / دانلود و آموزش

بازی کلش آف کینگز clash of kings / دانلود و آموزش

کلش آف کینگز clash of kings دانلود جدیدترین ورژن بازی آنلاین کلش آف کینگز و آموزش بازی کلش آف کینگز clash of kings

دانلود و آموزش بازی کلش آف کینگز CLASH OF KINGS

این روزها بازی های آنلاین طرفداران بسیاری در ایران و جهان پیدا کرده اند . بازی آنلاین یعنی بازی هایی که برای پیشرفت و انجام آن بازی باید به اینترنت متصل باشید و به سرور های شرکت طراحی کننده بازی متصل بشید .

در میان بازی های آنلاین بازی های دهکده یا قلعه ای از طرفداران ویژه ای برخوردار است .

حتما اسم بازی کلش آف کلنز clash of clans به گوش شما خورده است . این بازی از بازی های آنلاین می باشد که به شدت در جهان پرطرفدار شده است .

بازی کلش آف کلنز در ایران نیز جای خاصی برای خود باز کرد است و از طرفداران بسیاری برخوردار است .

اما امروز قصد داریم بازی آنلاین دیگری که از واقعیت و گرافیک بهتری نسبت به بازی کلش آف کلنز برخوردار هست را به شما معرفی کنیم .

 

بازی آنلاین کلش آف کینگز ( Clash Of Kings ) :

این بازی نیز به سرعت خودش را در جهان دارد نشان میدهد .

این بازی از گرافیک بسیار خوبی برخوردار است و همچنین از ویژگی های خاصی برخوردار میباشد که در بازی کلش آف کلنز از این ویژگی ها خبری نیست .

مقایسه بازی کلش آف کلنز و کلش آف کینگز را به مطلب دیگری که در آینده منتشر خواهیم کرد میسپاریم .

قصد داریم بازی کلش آف کینگز را به طرفداران بازی آنلاین آموزش بدهیم .

 

دانلود بازی کلش آف کینگز download clash of kings :

اول باید این نکته رو متذکر بشم که این بازی به دو نوع در دسترس ایرانیان قرار دارد .

اول نوعیست که در نرم افزار بازار موجود هست که برای سیو بازی باید به اکانت فیسبوک متصل بشیم و برای اتصال به اکانت فیسبوک قطعا دچار مشکل هایی برای فیلترینگ فیسبوک و فیلترشکن خواهیم شد که ما اکیدا توصیه میکنیم که این روش را انتخاب نکنید .

دوم نوعی از بازیست که از طریق گوگل پلی و شرکت اصلی این بازی منتشر شده است که علاوه بر فیسبوک اجازه سیو بازی از طریق اکانت گوگل رو میده که خیلی بهتر هست که ما این مورد رو برای دانلود قرار داده ایم .

 

Clash of Kings v2.45.0

دانلود آخرین ورژن بازی آنلاین کلش آف کینگز ( Clash Of Kings )

 

 

آموزش بازی کلش آف کینگز clash of Kings :

 

منابع بازی :

در این بازی چند تا منبع وجود داره که عبارتند از :

گندم ( farm ) : شما با ساخت مزارع گندم در جاهای مشخص شده میتونید گندم برداشت کنید که برای ساخت ساختمان ها و آپگرید آنها و همچنین تربیت سرباز ها کاربرد دارد  .

چوب ( sawmill ) : شما با ساخت جنگل های چوب در جاهای مشخص شده میتونید چوب برداشت کنید که برای ساخت ساختمان ها و آپگرید آنها همچنین تربیت سرباز ها کاربرد دارد .

آهن ( Iron mine ) : شما با ساخت معدن آهن در جاهای مشخص شده میتونید آهن به دست بیاورید که در لول ۱۰ قلعه اجازه ساخت معدن آهن داده میشه که برای ساخت ساختمان ها و آپگرید آنها همچنین تربیت سرباز ها کاربرد دارد .

mithril mine : شما با ساخت mithril mine در جاهای مشخص شده میتوانید mithril به دست بیاورید که در لول ۱۵ قلعه اجازه ساخت mithril mine داده میشه که برای ساخت ساختمان ها و آپگرید آنها و همچنین تربیت سربازها کاربرد دارد .

سکه طلا : مهم ترین منبع بازی که در مصرف اون باید به شدت حواستون رو جمع کنید . حکم الماس یا جم بازی کلش آف کلنز رو داره .

استیل ( steel ) : منبعی که فقط در نعلبندی ( Blacksmit ) کاربرد داره که در مورد این ساختمان جلوتر توضیح خواهیم داد .

 

در بالای صفحه در این بازی میتوانید میتوانید تعداد سکه و مقدار منابع خود را مشاهده فرمایید . همچنین عکس آواتار خود را میتوانید مشاهده کنید که با زدن بر روی آن میتوانید وارد قسمت مربوط به اطلاعات لرد ( جنگجو ) خود بشوید .

اطلاعات لرد شامل قدرت لباس ها که در جلوتر توضیح داده خواهد شد و EXP که امتیازی است که در بازی به شما داده میشود و میزان جان و انرژی لرد شما که به صورت سبز رنگ مشخص شده و همچنین در ردیف پایین ستینگ یا تنظیمات که به صورت چند آچار مشخص شده است و کتابی که شما با دریافت امتیازات EXP میتوانید در آن قدرت قلعه و سربازان خود را بالا ببرید و مدال که در آن با انجام خواسته های ذکر شده در آن میتوانید سکه دریافت کنید و کاپ که رنکینگ شما شامل لرد و قلعه و اطلاعات مربوط به قدرت شما و اتحاد شما را با سایر بازیکنان مقایسه و رنک بند میکند .

 

معرفی ساختمان ها :

ساختمان ها در دو قسمت ساخته میشن . یک سری بیرون از دروازه شهر و بقیه داخل دروازه شهر .

 

ساختمان های بیرون از دروازه شهر :

اولین نکته در مورد ساختمان های بیرون از دروازه شهر اینست که بدانید شما تعداد مکان محدودی برای ساخت ساختمان های خارج از شهر دارید و نباید تمام مکان ها رو به مثلا مزرعه گندم یا مزرعه چوب تخصیص بدید و باید با برنامه تقسیم بندی بکنید . شما در خارج از دروازه شهر فقط ۳۵ مکان برای تاسیس دارید که باید بین موارد زیر تقسیم کنید .

farm یا مزرعه گندم : برای تولید گندم ساخته میشه که شما اجازه ساخت ۱۰ مزرعه گندم دارید .

sawmill یا چوب بری : برای تولید چوب استفاده میشه .

iron mine یا معدن آهن : در لول ۱۰ قلعه اجازه ساخت این ساختمان داده میشه که برای تولید آهن مورد استفاده قرار میگیره .

mithril mine  : در لول ۱۵ قلعه اجازه ساخت این ساختمان داده میشه که برای تولید  mithril مورد استفاده قرار میگیره .

hospital یا بیمارستان : با زدن این ساختمان در زمان حمله به شما و کشته شدن سربازاتون تا ظرفیتی که با بالا بردن لول این ساختمان به شما داده میشه سربازهاتون زنده میمونن و به بیمارستان منتقل میشن . یعنی اگر شما چند تا بیمارستان تاسیس کنید ه ظرفیت بیمارستان ها ۱۰۰۰۰ نفر باشه در صورت حمله به شما از کشته های شما تا ده هزار سرباز شما به بیمارستان منتقل میشن و ما بقی کشته میشن . در بیمارستان میتونید با خرج مقداری منابع سربازهاتون رو بازگردانی کنید . جالب اینجاست که پس از بازگردانی ظرفیت بیمارستان شما همان ده هزار نفر میمونه و کم نمیشه .

military tent یا چادر نظامی : این ساختمان جهت افزایش تعداد سرباز برای تمرین و آموزش زده میشه یعنی اگر شما چند تا از این ساختمان ها را تاسیس کنید و به لول های بالا ببرید با توجه به ظرفیت این ساختمان ها میتونید سرباز آموزش بدید مثلا تعداد آموزش سربازان را میتونید به ۴۰۰ تا ۵۰۰ تا برای هر ساختمان آموزش افزایش بدید .

 کمپین اژدها : این مکان برای جنگ اتحاد ها در نظر گرفته شده است . در این مکان در روزهای تعیین شده شما میتوانید به خواسته مدیر اتحاد در جنگ اتحاد ها شرکت کرده و به خواسته خودتون قلعتون رو در جنگ قرار بدید و جوایز این جنگ ها که جوایز ارزنده ای نیز هست رو ببرید .

ساختمان های داخل دروازه شهر :

قلعه ( castle ) : از اسمش پیداست شما با افزایش لول قلعه اجازه افزایش لول به تمام ساختمان ها میدید یعنی تا قلعه به لول دو نرسه نمیتونید ساختمان هاتون رو به لول دو آپگرید ( بالا بردن لول ) کنید .

depot یا انبار : شما با زدن این ساختمان انباری برای حفظ منابع خود از دست دشمن در مواقع حمله درست میکنید . با بالا بردن لول این ساختمان مشخصا مقدار بیشتری از منابع شما در صورت شکست در مقابل دشمن برای شما حفظ میشه .

wishing well یا آرزوی خوش : ساختمانی که با زدن اون هر روز به شما اجازه میده که مقداری منبع به خواست خودتون دریافت کنید و یک هدیه است در روز که البته با بالا بردن لول این ساختمان شما میتونید تعداد دفعات بیشتر و مقدار منبع بیشتری هدیه دریافت کنید .

Drill Grounds : با ساخت این ساختمان شما تعداد سربازهایی که برای ارسال به جنگ ها میفرستید را افزایش میدهید . با افزایش لول این ساختمان تعداد سرباز بیشتری میتوانید برای جنگ و یا موارد لازم ارسال کنید .

college : همانطور که از اسمش پیداست برای افزایش قدرت و همچنین بالا بردن استفاده از منابع و سرباز و … در این ساختمان میتوانید این فعالیت ها را انجام دهید .

tavern : در این ساختمان به شما هدایایی داده میشود که این هدایا به سه دسته تقسیم میشود :

۱ . daily Rewards : در این قسمت جایزه روزانه برای شما در نظر گرفته شده است که با انجام کارهایی که از شما خواسته میتوانید امتیاز بیشتری در روز جمع کرده و صندوق های جایزه بیشتری را باز کنید و جایزه بگیرید .

۲ . Treasure : در این قسمت شما دعوت دوستان خود از طریق فیسبوک جایزه دریافت میکنید .

۳ . lucky Wheel : در این قسمت شما با استفاده از cupper ( مس ) و همچنین Dragon coins ها که به شما داده میشود میتوانید شانس خود را امتحان کنید و جایزه بگیرید .

 

بیشتر بخوانید :  جنجال هک شرکت سونی و هکر های ایرانی

Black Smith یا نعلبند : همانطور که از اسم این ساختمان پیداست شما میتوانید در این ساختمان لول لباس های لرد خود را بالا ببرید که در افزایش لول لباس های لرد باید توجه داشت که هر کدام از لول ها دارای خواصی جهت افزایش قدرت قلعه شما هستند که با توجه به نیاز خود باید لول لباس ها را افزایش دهید . در این ساختمان برای افزایش قدرت لباس ها باید از استیل استفاده کنید .

WatchTower یا برج نگهبانی : در این ساختمان میتوانید جاسوس ها را از امکانات بالایی برخوردار کنید . با افزایش لول این ساختمان جاسوس های شما اطلاعات بیشتری از قلعه هایی که برای جاسوسی فرستاده میشوند می آورند که کار شما را برای حمله به دشمن راحت تر میکند .

 

سربازخانه ها :

Barracks : سربازخانه برای آموزش نیروهای پیاده نظام شمشیر به دست که اکثرا برای دفاع هستند . با افزایش لول ساختمان این سربازخانه شما میتوانید سربازان قوی تری با لول بالاتری آموزش دهید .

Stables : سربازخانه برای آموزش نیروهای سواره نظام که بیشتر در حمله کاربرد دارند . با افزایش لول ساختمان این سربازخانه شما میتوانید سربازان قوی تری با لول بالاتری آموزش دهید .

Range : سربازخانه برای آموزش سربازان پیاده نظام تیر و کمان دار که در حملات کاربرد بیشتری دارند . با افزایش لول ساختمان این سربازخانه شما میتوانید سربازان قوی تری با لول بالاتری آموزش دهید .

Siege Eng. Factory : سربازخانه برای آموزش منجنیق و سلاح های سنگین که هم در دفاع و هم در حمله کاربرد دارند . با افزایش لول ساختمان این سربازخانه شما میتوانید سربازان قوی تری با لول بالاتری آموزش دهید .

Fortress یا دژ : در این ساختمان مانع هایی برای دفاع ساخته میشود که با افزایش لول این ساختمان و ساخت تله ها یا مانع های بیشتر دژ شما قوی شده و دشمن در صورت حمله تعدادی از سربازانش توسط این دژ ها کشته میشوند .

 

ساختمان های Alliance یا اتحاد :

Embassy : ساختمانی که در صورت حضور شما در یک اتحاد کاربرد دارد . در این ساختمان شما میتوانید به دوستانتان کمک کنید یا از آنها کمک بخواهید . این کمک ها به دو نوع می باشند .

۱ . کمک نیرویی : در صورت حمله دشمن به شما متحدان شما میتوانند برای کمک به شما نیرو تا سقف معین ارسال کنند . با بالا بردن لول این ساختمان تعداد نیروی بیشتری برای شما میتوان ارسال نمود .

۲ . کمک در ساخت و ساز : در زمان ساخت یک ساختمان و یا آموزش در کالج و یا احیای سربازان در بیمارستان میتوانید طلب کمک از دوستان کنید که متحدان شما با کمک به شما زمان ساخت و ساز ها را کاهش میدهند . هر چقدر لول ساختمان بیشتر باشد متحدانتان زمان بیشتری به شما میتوانند کمک کنند .

 

Market : در این ساختمان شما میتوانید به ارسال و دریافت منابع با متحدانتان بپردازید . هر چقدر لول این ساختمان بیشتر باشد در هر دفعه شما مقدار بیشتری منابع میتوانید به متحدانتان انتقال دهید .

Hall of War : این ساختمان برای جنگ و یا به زبان بازی کلس آف کلنز Rally ( رالی ) کاربرد دارد بدین صورت که شما برای حمله به یک قلعه میتوانید در صورت نداشتن قدرت برای مبارزه با آن قلعه و یا داشتن منابع زیاد آن قلعه رالی یا جنگ همگانی بذارید که متحدان شما میتوانند در آن جنگ به همراه شما شرکت کنند .

با افزایش لول این ساختمان تعداد سرباز هایی که متحدانتان برای رالی برای شما میتوانند ارسال کنند بیشتر خواهد شد و همچنین تعداد بیشتری از متحدانتان میتوانند در رالی شرکت کنند .

 

Walls یا دیواره شهر : از اسمش پیداست که البته با افزایش لول دیواره شهر شما میتوانید دژ های بیشتری بسازید و قدرت قلعه شما بیشتر میشود .

turret یا جان پناه : در دیواره شهر دو جان پناه قرار دارد که با افزایش لول آن تعداد دشمنان بیشتری قبل از ورود به شهر کشته خواهند شد .

 

سیو بازی کلش آف کینگز :

سیو بازی کلش آف کینگز که در مواقع ضروری مانند پاک شدن بازی یا ایجاد مشکل در گوشی که شما رو مجبور به پاک کردن بازی میکنه به درد شما میخوره .

برای سیو بازی به روش زیر عمل کنید :

به قسمت سیتینگ بازی ( طبق آدرس بالا یعنی با زدن عکس آواتار خود در بالای صفحه بازی سمت راست و سپس زدن آچارهای ردیف پایین صفح باز شده ) بروید و گزینه اول که شامل لوگوی فیسبوک و گوگل پلاس به نام Account میباشد بروید .

سپس دکمه سبز رنگ به اسم Bind Account را بزنید که با دو مورد مواجه میشوید .

یکی فیسبوک که با زدن آن و وارد شدن به اکانت فیسبوک خود بازی از این به بعد بر روی اکانت فیسبوک شما سیو شده و در صورت بروز مشکل و یا حذف شدن بازی شما با نصب بازی میتوانید با وارد شدن به اکانت فیسبوک خود مجددا بازی را در مرحله ای که آخرین بار آنلاین شده اید برگردانید . لازم به ذکر است که برای وصل شدن به اکانت فیسبوک حتما باید از فیلترشکن و نرم افزار فیسبوک استفاده کنید .

دوم گوگل پلاس یا اکانت جیمیل که با زدن آن و وارد شدن به اکانت جیمیل خود بازی بر روی اکانت جیمیل شما سیو میشود و در صورت لزوم میتوانید بازی را بازگردانی کنید . در این روش نیازی به استفاده از فیلنرشکن نمیباشد و شما میتوانید به راحتی به جیمیل خود متصل شوید .

در مورد گوگل پلاس و جیمیل باید عرض کنم که باید نرم افزار جیمیل نصب باشه و به اکانت جیمیلتون وصل شده باشه تا با زدن اتصال به جیمیل مشکل برنخورید .

نکته مهم : برخی از دوستان بازی رو از سایت بازار دانلود کردند و الان در لول های بالا هستند و به دلیل اینکه بازی که در بازار قرار داده شده دستکاری شده و سیو از طریق جیمیل حذف شده توانایی سیو از طریق جیمیل رو ندارند که برای حل این مشکل کافیست بازی رو از سایت ما دانلود کنند و نصب کنند بر روی بازی که در موبایلتون هست . اینطور جیمیل هم اضافه میشه . قاعدتا بازی به اول بازنمیگرده و فقط نصب ورژن بازی ما بر روی ورژن بازی موبایلتون صورت میگیره اما برای اطمینان بهتره که بازی رو روییک اکانت فیسبوک سیو کنید و سپس این کار رو انجام بدید تا شاید اگر مشکلی برای بازی بوجود آمد بتونید با لود بازی از اکانت فیسبوکتون بالا بیاریدش .

 

بازگردانی بازی کلش آف کینگز clash of kings :

در صورت بروز مشکلی که بازی از روی گوشی شما به هر دلیلی حذف شود شما میتوانید با نصب دوباره بازی و رفتن به قسمت ستینگ بازی و زدن گزینه Accounts و سپس زدن گزینه Switch account و وصل کردن بازی به اکانت فیسبوک یا جیمیل که قبلا سیو کرده بودید بازی را بازگردانی کنید یا از چند گوشی و چند نفره بازی را کنترل کنید .

 

در این توضیحات سعی شده به قسمت ها و نکات مهم بازی کش آف کینگز clash of kings اشاره بشود تا شما در بازی با مشکل سختی روبه رو نشوید .

در آینده کم کم اطلاعات جدید اضافه میشود که این بازی را بیشتر به شما معرفی خواهیم کرد .

در صورت داشتن هر گونه سوال در قسمت نظرات سوال خود را بپرسید تا پاسخ داده شود .

 

تنظیم : سایت اولی ها

 

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 743 نظر ثبت شده است.

 1. سلام
  داداش لطفا کمکم کنید بازیم حذف شد بدون اینکه فیسبوک و جیمیلمو وصل کنم. الان نمیتونم وارد قلعم شم. لول 28 هستم.
  چطور برم به بازی خودم؟؟؟؟ ایمیلی از پشتیبانی بازی کلش آف کینگز دارید؟ به ایمیلم بفرستید. فداتشم ممنون از شما

  • با سلام و احترام
   در خود بازی پشتیبانی وجود داره که میتونید بهشون پیام بدید . اگر بتونید ثابت کنید قلعه مال شماست شاید برگردوننش .

 2. سلام وقت بخیر،من دو ماه دارم بازی میکنم میخواستم بدونم چطور میشه قلمرو عوض کنم میخوام از کینگدام2028 برم به 2027 و اینکه میدونم تا سه روز اول فقط میشه عوض کرد راه دیگه ای هست ممنون میشم راهنماییم کنین.

  • با سلام و احترام
   بعد از رساندن قلعه به بالای سطح 5 دیگه نمیشه بین کینگدام جابجا شد .

 3. با سلام. جیمیلی که باهاش اکانتمو داشتم روش یه اکانت جدید دیگ ثبت شده. در صورتی که من اصلا ن عوضش کردم ن پاکش کردم.
  توی قسمت مپ قلعم هست 🙁
  برای دسترسی دوباره ب قلعم باید چیکار کنم؟
  هر دفعه که جیمیلی ک باهاش اون اکانتو داشتم میزنم میرم تو یه بازی جدید!!!
  لطفا راهنماییم کنید اکانتم ۵ سالست 🙁

  • با سلام و احترام
   به پشتیبانی بازی اطلاع بدید . به احتمال زیاد مشکل از خودشونه و حلش میکنن .

 4. سلام خدمت دوست عزیز بزرگوار بازی من حذف شده میشه برگشت داد هرچقده هزینه اش بشه میدم فقط خواهشن کمکم کنین برگشتش بدم.این شماره منه اگه لطف کنین پیام بزارین تا فیس بوک و رمزش رو بهتون بدم که اگه بشه برگشت بدین تشکر از شما 09139809707 منتظرپیامتون هستم تو رو جان مادرتون کمکم کنین

 5. سلام اکانت من مسدود شده و علت ممنوعیتش هم locky return هستش لطفا یکی یه راهنمایی بکنه و بگین چطوری برش گردونم

 6. سلام و خسته نباشد. من خواستم بدونم چطور میشه اکانت را از iosبه اندروید انتقال بدم بدون استفاده از فیس بوک.
  با تشکر

  • با سلام و احترام
   با استفاده از جیمیل و اگر نتونید فقط راهش فیسبوک هست .

 7. سلام عتیقه تمدن چیه و به چه دردی میخوره؟

 8. هر کی میخواد تو این سبک بازی کنه این بازیو نصب کنه firstborn نظرش درباره بازی عوض میشه

 9. سلام من رهبر یک اتحاد در قلمروز 1839هستم و تعداد اعضام ۵۵ نفر هستند.
  من از بازار بسته خریداری کردم اما برای بقیه اعضای اتحادم ارسال ندشا جریانش چیه لطفا یکی جواب بده ممنون

 10. سلام میخواستم بدونم چجور میشه اکانت ببرم روی موبایل ایفن

 11. عرض سلام مجدد . ارایش نظامی برای اتک نیاز به سرباز پیش مرگ یا به قول بعضی نیاز به گارد داره و این درست نیست که همه سربازا رو تهاجمی بذاریم .. مثلا پیاده نظام لول7 عالیه برای گارد بودن . یعنی نمیذاره سربازای دیگه اسیب ببینن و پیش مرگ بیشه

 12. سلام،ممکنه بگید کینگدام ۱۹۲۳کی باز میشه و یا کینگدام ها هر چند روز باز میشن،با تشکر

  • با سلام و احترام
   اصلا مشخص نیست . بستگی داره که کینگدام قبلیش کی پر بشه .

 13. با سلام قلعه فارم من منابع زیاد داری ولی امنه نمیتونم بگیرم راهی هست که منابع نا امن بشه

  • با سلام و احترام
   منظورتون از امن و ناامن چیه ؟

  • سلام منابعی رو که از اقلام باز میکنم امنه
   منابعی رو که جمع اور میکنم از مزرعه و …. نا امنه

  • با سلام و احترام
   اقلام هدیه و … که به شما داده میشه فقط میشه مصرف خود دهکده شما بشه و نمیشه دزدیده بشن .
   این قانون چند ماهی است که به بازی اضافه شده تا دهکده های تامین کننده منابع راحت منابعشون رو به دهکده اصلی ندن و ازشون استفاده بشه .

 14. سلام

  من نمیتونم عکس اواتار عوض کنم مشکل از چی میتونه باشه.عکسو از گالری انتخاب میکنم ولی لود نمیشه

  • با سلام و احترام
   احتمالا مشکل از سایز و اندازه حجم تصویر میتونه باشه .

 15. سلام من میخام ببینم چجوری میشه ارتش که در یک حمله ارسال میکنم رو بیشتر کنم تعدادشون

  • با سلام و احترام
   با افزایش لول قلعه و آپگرید کردن زمین های نظامی تعداد ارتش بیشتر میشه .
   همچنین در جوایزی که بهتون داده میشه که میتونید حملاتتون در یک زمان مشخص درصدی افزایش پیدا کنه .

 16. سلام خسته نباشید
  من میخوام بازیمو به یه گوشی دیگه منتقل بدم سطح قلعم ۲۵
  البته اینم بگم که من بازی از بازار دان کردم فیسبوکم نصبه قسمت جیمیل نداره
  لطفا راهنمایی کنید که برای گوشی جدید میخوام انتقال بدم باید چکار کنم؟

  • با سلام و احترام
   به فیسبوک که وصل هستید بازی رو از گوگل پلی یا از همین سایت ما دانلود کنید و برنامه رو نصب کنید به احتمال زیاد دهکدتون بدون هیچ مشکلی بالا میاد و میتونید جیمیلتون رو هم وصل کنید و در گوشی جدید بازی رو نصب کنید و از طریق جیمیل فراخوانی کنید و دهکدتون بالا بیاد .
   اگر مشکلی در بالا اومدن دهکدتون وجود داشت از اکانت فیسبوکتون برای بالا آوردنش استفاده کنید .

 17. با سلام
  به پشتیبانی گفتم ولی جواب ندادن
  یعنی اگه جواب بدن پیشم معلوم میشه؟

 18. با سلام و خسته نباشید
  من امروز خواستم برم تو بازی گفت حساب کاربری شما مسدود شده بعلت تقلب در بازی ?
  در صورتیکه من هیچ گونه تقلبی نکردم یعنی چی اخه
  بازیم باز نمیشه
  خواهش میکنم جوابمو بدید
  خیلی نگرانم

 19. سلام یه سوال دیگه داشتم و اون اینه که اکانت جدید مو تازه درست کردم هنوز قلعش چهارم می‌خوام بیارمش از قلمرو1901به قلمرو اتحادتون که1892هست نمیشه خواهشاً راهنمایی کنید ممنون میشم

  • با سلام و احترام
   برای انتقال باید یک نامه انتقال زرد رنگ داشته باشید که در اون صورت میشه تغییر داد .

 20. سلام حاجی من هرچی می‌خوام آواتارمو عوض کنم نمیشه میگه این تصویر پشتیبانی نمیشود توروخدا بگو چیکار کنم

  • با سلام و احترام
   عکس اواتار شرایطی داره که همونجا نوشته چی هستند مثل سایز و فرمت و … .

 21. سلام
  من هر کاری کردم نتونستم اکانت خودم را در حساب گوگل یا فیسبوک ذخیره کنم لطفا کمکم کنید

 22. باسلام وخسته نباشید.من بازی کن های دیگه ای رو میبینم که به جای عکس های کارتونی شاه ها عکس های خودشون رو گذاشتن لطفا بهم کمک کنید من چه طوری میتونم عکس خودمو بزارم.

  • با سلام و احترام
   شما در تنظیمات میتونید آواتارتون رو عوض کنید .

 23. سلام وقت بخیر برای تعویض جیمیل چه کاری انجام بدم لطفا راهنماییم کنید ممنون

  • با سلام و احترام
   جیمیل قبلی رو از روی اکانت بردارید و سپس وارد بازی بشید و جیمیل جدید رو ثبت کنید و سیو کنید .

 24. سلام خسته نباشید من میتونم جمیل بازیرو عوض کنم امکانش هست ؟ اگر امکان داره لطفا توضیح بدین به چه صورت میتونم انجام بدم متشکرم

  • با سلام و احترام
   بله . وارد قسمت سیو جیمیل بشید روی جیمیل بزند تا دیسکانکت بشه از بازی خارج بشید و دوباره وارد بازی بشید و این بار جیمیل دیگری که میخواید رو برای سیو بازی ثبت کنید .

 25. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم از کجا میشه فهمید مختصات شخصی که از اتحاد رفته کجاس یعنی جای جدیدش کجاس ممنون

  • با سلام و احترام
   اگر تغییر نام داده باشه تنها راهش اینه که اگر قبلا بهش پیام دادید برید تو قسمت پیام ها و بر روی اسمش بزنید و ادرس جدیدش پیدا کنید .

 26. با سلام
  من یه اکانت خریدم اما بهم گفتن اگر اتصال فیسبوک و جیمیل ور هم عوض کنم باز هم کسی که بازی را اورده بالا و ساخته رو گوشیش با حذف برنامه و نصب مجدد دوباره اکانت براش میاد *_*
  آیا این درسته؟ راه حلی برای این مشکل دارید؟

  • با سلام و احترام
   خیر درست نیست یعنی من تا حالا همچین چیزی ندیدم . اگر اینطور بود که همه میتونستند اکانت هاشون رو بفروشن و دوباره بگیرن .
   شما جیمیل رو که عوض کنید طرف فروشنده هنگام ورود با ارور روبه رو میشه چون بازی از گوگل پلی فراخونده میشه و وقتی گوگل پلی جیمیل فروشنده حذف شده باشه چطور میتونه دسترسی داشته باشه مگر اینکه وارد جیمیل شما بشه .
   فقط جهت اعتمادسازی برای اینکه نکنه فروشنده به پشتیبانی پیام بده و بگه که جیمیلش رو عوض کرده و رمزش رو فراموش کرده و احیانا پشتیبانی فریب بخوره و بازی رو بهش برگردونه شما به جز جیمیل و فیسبوک هم اسم قلعه و هم جای قلعه رو جابجا کنید .

 27. سلام من نمیتونم وارد سرور بشم چرا؟
  بهم میگه با ما تماس بگیرید

  • با سلام و احترام
   ورژن دیگری از بازی حتی اگر پایین تر باشه رو نصب کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر . در صورت حل نشدن مشکل به پشتیبانی بازی پیام بدید .

 28. با سلام من نمیتونم وارد بازی تو صفحه لودینگ بشم صبر که میکنم بهم میگه با ما تماس بگیرید یا خروج از بازی باید چیکار کنم؟

  • با سلام و احترام
   ورژن دیگری از بازی حالا پایین تر هم بود عیبی نداره نصب کنید ببینید مشکلتون حل میشه اگه نشد با پشتیبانیشون تماس بگیرید و موضوع رو بگید ببینید چی میگن .

 29. باسلام من بازی را از بازار گرفتم بعد از لول ۲۷ میخواستم اکانت جدید درست کنم دیگه نمیتونم به اکانت قبلم برگردم لطفا من را راهنمایی کنید

  • با سلام و احترام
   برای ساخت اکانت جدید از گوشی که قلعه ای در اون سیو کردید استفاده نکنید و از گوشی دیگری استفاده کنید و پس از وصل کردن قلعه دوم به یک جیمیل دیگر اون رو روی گوشی اصلی خودتون بالا بیارید .
   حالا تنها راهتون اینه که به پشتیبانی بازی پیام بدید و براشون ماجرا رو شرح بدید انشاالله براتون برمیگردونند .

 30. با سلام
  اقا چجوری تو این بازی چند اکانته شیم؟

  • با سلام و احترام
   در یک گوشی اکانت اول رو به جیمیل منحصر به فرد متصل کنید و با گوشی دوم اکانت جدید رو بسازید و اونم به جیمیل منحصر به فرد متصل کنید و اکانت دوم رو روی گوشی اول با جیمیلش بالا بیارید و میتونید بین دو جیمیل جابجا و در نهایت بین اکانت ها جابجا بشید .

 31. سلام
  تا به امروز کلی ساختمان و دانش جدید به بازی اضافه شده ولی اطلاعات کاملی درباره بازی نیست در حال حاضر همش با آزمون خطا پیش میریم تو هر لول یک چیز جالب متوجه میشیم مثلا حجم منابع و زمان ارتقا اصلا معلوم نیست مخصوصا من که داخل یک قلمرو هستم که ایرانی بسیار کم میباشد .و به اطلاعات دسترسی اصلا ندارم

 32. سلام با تشکر از بازی اون من اینترنت دارم ولی به بازی وقتی میرم اخرش پر نمیشه و میگه خطای اتصال شبکه

 33. می دونم حرفهای من حدف میشه پاسخ لشکرکشی خوب . نیروهای شما یک لول در میون دفاعی و هجومی تعقیر می کند و بهترین ترکیب لشکرکشی استفاده از دو لول اخر نیروها است البته به نسبت حمله که قرار انجام بدهید قابل تنطیم هست

 34. عرض ادب و خسته نباشید لطفا یک قسمت اصافه کنید در سایت برای فروش و خرید اکانت ها واقعا کمک بزرگی می کنید من چند قلعه 26 به بالا قدرتمتد دارم که اصولی پیش رفتم ،سپاسگزارم

  • با سلام و احترام
   چون سایت ما تفریحی است و تخصصی برای فروش اکانت نیست پس نمیتونیم این کار رو بکنیم یعنی دردسر داره .
   فکر کنم سایت های دیگری در ایران باشند که خرید و فروش داشته باشند و حتی اگه نداشتند سایت های خارجی هستند که با کمی بلد بودن زبان میتونید اکانتاتون رو اونجا برای فروش بذارید .

 35. سلام ،عذرخواهی میکنم ابتدا که آموزش دیدم واقعا خوشحال شدم اما این نکات رو اگر کسی خودش نتونه همون در آغاز بازی درک کنه بهتره تیله بازی کنه ،لطفا تخصصی تر

  • با سلام و احترام
   ببینید ما بیس بازی رو گفتیم و اگر بخوایم تخصصی به این بازی بپردازیم کلی زمانبر هست و همچنین قسمت های تخصصی این بازی بسیاره .
   اگر کسی در مکانی مشکل داشته باشه معمولا سوال میپرسن که در حد توانایی پاسخگوی سوالاتشون هستیم .

 36. سلام
  وقتی میخوام اکانت قبلیم رو برگردونم موقعیت و اسمش رو پیدا میکنه ولی وقتی تایید رو میزنم بازی ریستارت میشه ولی بازم وارد اکانت جدید میشه؟!
  چکارش کنم.؟

  • با سلام و احترام
   با گوشی دیگری وارد بازی بشید و جیمیل رو بزنید ببینید وارد قلعه میشید یا خیر .
   اگر نشدید موضوع رو با پشتیبانی مطرح کنید .

 37. سلام من یه اکانت کستل29دارم ک اومدم تو قسمت تعویض حساب برم تو یکی از فا ماهام وقتی برگشتم ب کستل۲۹ دیگ یالا نیومد و زد همگام سازی گول بابازی شما ..باید چیکار کنم هرچی میرم روجیمیلم بجاکستل ۲۹یکی از فارم هام بجاش بالامیاد؟؟؟

  • با سلام و احترام
   احتمالا پیامی مبنی بر سیو فارمتون بر روی جیمیلتون داده شده و شما تایید کردید .
   در هر صورت باید این موضوع رو به پشتیبانی بازی پیام بدید و با ارائه توضیحات ازشون بخواید قلعتون رو برگردونن رو جیمیلتون .

 38. از نیروی کمکی دوستان میشه فرای ساخت قلعه یا حمله استفاده کرد یا اصن به چه دردی میخورن وقتی دوستان نیرو میفرستن؟

  • با سلام و احترام
   نیروی کمکی دوستان میشه حمله کرد البته نه اینکه اونا نیرو بفرستند به قلعه شما و شما با استفاده از نیروی اونا حمله کنید بلکه شما یک قلعه که میخواید بهشون حمله کنید رو انتخاب میکنید و حمله دسته جمعی رو درخواست میدید که اون موقع دوستانتون میتونن برای شما نیرو بفرستن و همگی حمله کنید .
   برای ساخت قلعه های اتحاد همه میتونند کمک کنند اما برای ساخت مکان های داخل قلعه شما خیر نمیتونند .
   وجود نیرو در قلعه شما فقط برای دفاع خوبه یعنی تا زمانی که اونجان هر قلعه ای به شما حمله کنه از شما دفاع میکنند .

  • نه دوست گرامی نیروهای کمکی فقط از قلعه شما دفاع خواهند کرد و حمله در صورتی انجام خواهد شد که رالی یا حمله دسته جمعی باشه

 39. سلام وقتی وارد بازی مشیم میگه به علت تقلب حساب شما مسدود شده چکار کنم

  • با سلام و احترام
   باید به پشتیبانی بازی پیام بدید و دلیل مسدود شدن رو بپرسید و اگر بتونید با توضیحاتتون قانعشون کنید که شما تخلفی نکردید حسابتون باز میشه .

 40. سلام حساب منو مسدود کردن چیکار کنم راهنمایی کنید

  • با سلام و احترام
   پیام بدید و دلیل رو بپرسید و اگر بتونید دلایلی بیارید از مسدودی درمیارنتون .

 41. سلام.من دوتاقلعه م وروی یک اکانت فیسبوک سیوکردم حالا میخام قلعه اولی که لولش ۲۲هست و باز کنم نمیاد و قلعه جدیدم باز میشه ضمنا هردو قلعه رو با یک پسورد سیو کردم.لطفاکمکم کنید

  • با سلام و احترام
   روی هر اکانت فقط میتونید یک قلعه رو سیو کنید نه دو تا قلعه رو .
   موضوع رو به پشتیبانی اطلاع بدید و آدرس دو تا قلعتون بدید و بگید اشتباها قلعه دوم رو در اکانت فیسبوکی که قلعه اول بوده سیو کردید ببینید چیکار میتونند براتون بکنند .

 42. سلام
  کینگ جدید یا قلمرو جدید تو بازی اضافه میشه ؟ میشه اطلاع بدین کی اضاف میکنن

  • با سلام و احترام
   احتمالا با بالا رفتن تعداد کاربران کینگ جدید اضافه میکنند اما تاریخ یا زمانی نمیشه تعیین کرد . خودشون معمولا با توجه به تعداد کاربرانشون کینگ اضافه میکنند .

 43. ممنون از جواب گویی و راهنماییتون
  حالا به چه صورت باید رهبری رو منتقل کنم ؟

  • با سلام و احترام
   در اتحاد میتونید ارتقا بدید به متحداتون و اونا رو به رهبری آورد .

 44. سلام من یه اتحاد تشکیل دادم هنوز هم برج و قلعه نساختم میخام منحلش کنم چون میخان برم به یه اتحاد قوی ولی گزینه منحل نداره فقط گزینه خروج داره اونم پیام میده اول باید موقیت رهبری روتغییر میدادید ، الان چکار کنم اتحاد رو منحل کنم ؟لطفا راهنماییم کنیدً
  ممنون

  • با سلام و احترام
   اتحاد رو نمیتونید منحل کنید . فقط میتونید رهبری رو به شخص دیگری بسپارید و خودتون اتحاد رو ترک کنید و به اتحاد قوی برید .

 45. با سلام
  چگونه میتوانیم بین دو بازیکن سپر دفاعی انتقال دهیم؟
  یعنی به هم دیگه هدیه دهییم

 46. سلام خسته نباشید قلعه دوست من 30 هست و تحقیقات کالج رهبری رو 3 کردیم هر دو البته حفارخانه اون 30 هست برای من شهرت 1 الان اون می تونه 130000 تا سرباز بفرسته به حمله من 124000 کالج رو هم عین همدیگه تحقیق کردیم مشکل من از چیه که تعداد لشکر کشیم کمه اگه ممکنه کمک کنید

  • با سلام و احترام
   اگر کالج شما کاملا شبیه هم باشه پس احتمالا یا ایشون از هدیه ای که بهشون داده شده و تعداد سرباز رو زیاد میکنه استفاده کردند یا ایشون از vip استفاده میکنند که بیشتر از شماست و درصدی سربازشون رو بیشتر میکنه .

  • دوست گرامی تصور میکنم ایشان ماکزیمم لشکرکشی رو از تجربیات شاهزاده افزایش داده یا تجهیزات افسانه ای کهن و حکمت ازدها و حتی از قهرمان کمک گرفته اینها رو چک کنید همون قطره قطره جمع شود معروف هست

  • امکان این کار نیست اصلا شما فقط میتونید منابع رو هدیه بدید و بس

 47. سلام من وقتی وارد بازی میشم هنگ میکنه و از بازی خارج میشه باید چیکار کنم لطفا کمکم کنید

  • با سلام و احترام
   ورژن دیگری از بازی را دانلود کرده و نصب کنید .

 48. سلام من قلعم شهرت 3 کردم و حفارخونه هنوز شهر 2 هستم . خروجی سربازام 128500 تا هست عادی . ولی چیدمان خوبی ندارم تو اتک ها . چجوری میتونم نحوه چیدمان خوبی پیدا کنم ؟

  • از کجا میتونم تصاویر لشگر کشی خوبی پیداکنم ؟

  • با سلام و احترام
   تصاویری ما نداریم .
   جست و جو کنید شاید پیدا کنید .

  • با سلام و احترام
   حملات شما باید با توجه به قدرت دفاعی دهکده مقابل و قدرت سربازان حمله ای خودتون باشه و دقیق نمیشه گفت لشکرکشی چگونه باشه بهتره .

 49. من میزنم رو کاربر جدید میگه:با یک گوشی تنها میشود اکانت محدودی ساخت
  چرا نمیتونم وارد این برنامه شم؟

  • با سلام و احترام
   احتمالا دهکدتون رو روی جیمیل سیو کردید و چون نمیشه روی یک جیمیل چند دهکده داشت میخواد در گوشی دیگری دهکده جدید بسازید .

 50. سلام لطفن کمکم کنید من وقتی بازی میکنم یهو از بازی خارج میشم چکار باید کنم

  • با سلام و احترام
   ورژن دیگری از بازی رو نصب کنید البته قبلش حما دهکدتون رو سیو کنید بر روی یک آدرس جیمیل که از بین نره .

 51. ترو خدا کمک کن چجوری این منابع امنو از بین ببرم من تو فارمم ۱۰میل از هرکدوم دارم ولی وقتی با اکانت اصلی حمله میکنم یا اسکات میکنم ۱۰ رو ۳۰۰kنشون میده بقیشم مینویسه منابع امن هیج جور نمیشه در بیارم منابعمو کمکم کن تروخدا

  • با سلام و احترام
   قانون بازی اینطور شده که منابعی که از طریق جایزه بدست میاد جزو منابع امن هستند و در دزدی ها نمیشه اونا رو برداشت .
   باید منابع رو خرج خود فارمتون بکنید .

  • بعد از اینکه قلعه ها ب لول بالای ۳۰ برسن فقط قابلیت انتقال منابع وجود داره قبل از لول ۳۰ امکان پذیر نیست

  • با سلام و احترام
   قابلیت انتقال منابع در تمام لول ها وجود داره و شما میتونید به متحدای خودتون منابع ارسال کنید اما خب یک مالیاتی کم میشه که با بالا رفتن لول مالیاته کمتر میشه .

 52. سلام.
  برای بازگردانی بازی که روی دستگاهی بوده و خراب شده و برای اجرای آن روی دستگاه دیگر که به فیسبوک وصل شده اما هر چه می زنیم بازی نمیاد، چه کنیم؟؟

  • با سلام و احترام
   اگر بازی رو روی دستگاه اول روی اکانت فیسبوکتون سیو کرده باشید و هم اکنون روی دستگاه جدید وارد اکانت فیسبوکتون بشید قاعدتا باید وارد بازی بشید .
   اگر اینطور نیست احتمال داره که در گذشته در دستگاه قبلی درست بازی رو سیو نکردید .

 53. من لول ۱۶هستم ولی وقتی که وارد بازی میشم بعد دو سه دقیقه هنگ میکنه من چیکار کنم بازی رو هم از (پارس هاب)دانلود کردم

  • با سلام و احترام
   بازی رو روی یک جیمیل سیو کنید و سپس بازی رو دانلود کرده و نصب کنید و از طریق جیمیل متصل شید .

 54. سلام با دو گوشی با یک جیمیل هر دو به یک فیسبوک وصل بودیم امشب خاستیم یک اکانت دیگه اضاف کنیم ولی متاسفانه یکی از بازی ها که لول 22 بود حذف شد نمی دانم چکار کنم راهنمایی کنید تشکر .

  • با سلام و احترام
   تنها راهش مطرح کردن مشکلتون با پشتیبانی بازیه .
   بهشون نام قلعه و آدرس کینگدام و آدرس قلعه رو بدید و بهشون بگید طی مشکلی حذف شده .
   ان شاالله براتون برگردونند .

 55. سلام
  من میخوام به اتحاد دوستام بپیوندم اما نمیتونم
  لولم 6 هست. نمیدونستم تا لول 5 میشه نقل مکان کرد حالا چیکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.
  ممنونم ازتون

  • با سلام و احترام
   فقط تا لول 5 میتونید به کینگدام دیگری برید .
   بعد از اون نمیشه .

  • شما باید باخرید سکه تا2000تا بعد نقل مکان پیشرفته از قسمت بازار بخرید وهر جا که خاستید بروید.

 56. سلام من تبلتم رو فلش کردم بازیم دیگه نمیاد دوسال پیش بازی رو از بازار ریختم ایمیل بازیم یادم نیست شاید هم سیو نکرده باشم چطوری میتونم بازیم رو برگردونم خواهش میکنم کمکم کنید

  • با سلام و احترام
   اگه بازی رو سیو نکردید کارتون سخت میشه .
   به بازی برید و به پشتیبانی بازی پیام بدید که تبلتتون به دلیل مشکلی فلش شده و بازی حذف شده و شما چون بازی رو بر روی ایمیلی سیو نکرده بودید بهش دسترسی ندارید .
   بعد با نوشتن آدرس قلعتون شامل کینگدام و آدرس مکانی قلعه و نام کاربری ازشون بخواید که در برگردوندن بازی به شما کمکتون کنند .
   با همون تبلت که قبلا تو قلعه میرفتید این پیام رو بدید نه گوشی دیگری .
   ان شاالله که مشکلتون رو حل کنند .

 57. با سلام.
  من وقتی میرم تویه قسمت چت کردن،فقط علامت وای فای میاد.این مشکل از اینه که از بازار دانلود کردم؟

  • با سلام و احترام
   خیر این مشکل از سرور بازیه که معمولا برای کاربران ایرانی برخی قسمت ها گیر میکنه .
   البته توصیه میکنیم از بازار بازی رو نگیرید و از گوگل پلی بگیرید .

  • سلام باید با فیلتر شکم وارد شوید.فیلتر شکنzeeo vpnو اگه خواستید یه اکانت در قلمرو ۱۸۳۹ داشته باشید بچه های ایرانی زیادی هستند اینجا

 58. سلام ممنون از اموزش خوبیکه در سایتتون قرار دادید

 59. سلام ممنون از سایتتون.

 60. سلام باتشکر از سایت خوبتون میخواستم ببینم چطوری میشه جیمیل بازی رو تغییر داد ممنون

  • با سلام و احترام
   وارد بازی که شدید همونجا که جیمیل رو سیو میکنید یعنی در حساب کاربری وارد بشید روی گوگل نوشته قطع اتصال به جیمیل . این رو بزنید و سپس دوباره وصل بزنید و به جیمیل دیگری وصل کنید .

 61. سلام تواین بازی میشه کسی رو مسدود کرد ک نتونه باهات چت کنه؟؟لطفا راهنماییم کنید مرسی

 62. سلام ببخشید من گوشیم ایفون هستش میخام علاوه بر اینکه ی قلعه دارم میخام ی قلعه دیگه (قلعه فارم )درست کنم اما نمیشه میشه راهنمایی کنید خیلی ممنون

  • با سلام و احترام
   بهترین راه و مطمین ترین راه ساخت فارم در گوشی دیگریست و سپس وصل کردن فارم به جیمیل دیگری و سپس از روی گوشی خودتون بالا بیاریدش .

 63. سلام وتشکر از زحماتی که میکشید من یه قلعه لول 30 دارم ولی نمیتونم یه آرایش نظامی خوب درست کنم اگه امکان داره بگیدچه تعداد پیاده نظام وچه تعداد بقیه سربازان رو توی آرایش نظامی بچینم بعضی از قلعه هارو دیدم که هیولاهای دو لول بالاتر از خودشون رو میزنن البته اینو بگم که لشگر من 130 هزار نفر هستن ممنون میشم راهنمایی کنید

  • با سلام و احترام
   ببینید شما باید توی ویژگی های سربازان توجه کنید .مثلا برخیشون تو حمله به شدت قوین و برخی تو دفاع .
   اونا که تو دفاع قوین و تو حمله ضعیف به هیچوجه باهاشون حمله نکنید .
   تو حملات سعی کنید از اسب سوار و پیاده نظام و منجنیق و تیرانداز همشون استفاده کنید .
   البته مراقب باشید که تعداد سرباز طرف از سربازان شما بیشتر نباشه . اللخصوص سربازان دفاعی طرف مقابل .

 64. سلام خسته نباشین،میخواستم به کینگ دام جدید برم اما هر دفعه که گزینه شروع بازی جدید رومیزنم دوباره توهمون کینگ دام قلعه جدیدم میاد چطوری می تونم تویه کینگ دام جدید بازی رو شروع کنم؟ممنون میشم جواب سوالمو بدین

  • با سلام و احترام
   شما تا لول پنج قلعه میتونید قلعتون رو به کیندام دیگه ببرید .
   با استفاده از جایزه ای که قبل از رسیدن به لول پنج به شما داده میشه که اون نامه انتقال هست .

 65. سلام.
  من با قلعه اصلیم و فارمهام، 6 تا اکانت گوگل دارم. گوشیم رو ریست فکتوری کردم. الان دوباره بازی رو نصب کردم. ولی نمی تونم به اکانتهام وصل بشم. اصولا توضیح بدید چطوری به اکانت هام متصل بشم. گوشیم سامسونگ s6 با اندروید 6 هستش. ممنون می شم راهنمایی کنید.

  • با سلام و احترام
   باید نرم افزار جیمیل نصب کنید و به شش تا جیمیلتون متصل بشید و اجازه همگام سازی به همه بدید سپس همشون بالا بیان تو بازی .

 66. سلام فیسبوک من توسط فیسبوک بسته شده مثل اینکه ریپورت شدم دیگه نمتونم وارد بازی شم ایا راهی وجود داره بازیم رو برگردونم یا نه

  • با سلام و احترام
   به پشتیبانی بازی پیام بدید که اکانت فیسبوکتون دچار مشکل شده و اجازه دسترسی به بازی به شما داده نمیشه . ان شاالله که بهتون دسترسی بدن .

 67. سلام من لول کستلم6
  میخواستم بدونم چگونه با چه نیروهایی چند نیرو و در چه زمانها و به چه کسانی حمله کنم
  لطفا کامل توضبح بدید
  ممنونم

  • با سلام و احترام
   حمله بستگی به خیلی موارد داره . بستگی به قدرت طرف مقابل شما داره . بستگی به قدرت نیروهای خودتون داره .
   زمان که اصلا مهم نیست فقط باید به کسانی حمله کنید که اتحاد قوی نداشته باشند و پس از حمله بدجور جواب پس بدید .
   برای حمله از نیروهایی استفاده کنید که قدرت حمله بالایی دارند نه قدرت دفاع زیرا که در حمله اگر نیروهای دارای قدرت حمله کم رو ببرید آمار تلفات بالایی در این نیروها خواهید داشت .
   سعی کنید هم سواره هم پیاده و هم منجنیق با هم بفرستید البته اگر طرف سرباز داشته باشه اگر نداشته باشه و فقط بخواید منابعش بزنید بهتره از منجنیق ها که بیشترین منابع رو حمل میکنند استفاده کنید .

 68. سلام من بازیم نه رو فیسبوک سوی شده نه جمیل بازی رو از سایت شما دانلود کنم بعد نصب کنم بازیم از اول میشه یا نه

  • با سلام و احترام
   قاعدتا نباید از اول بشه و مشکلی پیش بیاد اما بهتره سیو کنید و سپس دانلود و نصب کنید .

 69. سلام مشکلم اینه کستل من لول 15 هستش و میخوام لول 16 کنم با این که مقدار مواد مورد نیاز برای اپدیت کستل رو فراهم کردم یعنی گندم و اهن و چوب و لول 15 کردن دیوار و لول 15 کردن کارگاه نقره همشو تکمیل کردم ولی حالا که میخوام بردزرسانی کنم کستل رو میگه منابع تاکافی چکار میشه کرد مشکل چیه؟

  • با سلام و احترام
   منابع مورد نیاز برای ارتقا به لول 16 را بیشتر از حد نیاز کنید و سپس امتحان کنید .
   اگر درست نشد به پشتیبانی پیام بدید .

  • منم همین مشکل رو داشتم ،تالار جنگ رو بروزرسانی کردم درست شد ، ربطش رو نمیدونم ولیً بعد تونستم قلعه رو آپدیت کنم

  • سلام.من هم همین مشکل رو داشتم.باید برخی از ماموریتهایی که داده رو انجام بدی و برخی ساختمانهای دیگه مثل سربازخونه ها رو ارتقا بدی .اول ماموریتهارو امتحان کن بعد سربازخانه ها.موفق باشی

 70. سلام.من الان میخوام چادر نظامی درست کنم گوشه بازی نوشته نکته دو چادر نظامی درست کنین چطور چادر نظامی درست کنم؟

  • با سلام و احترام
   چادر نظامی در بیرون از قلعه روی یکی از فضاهای خالی بزنید و چادر نظامی را تاسیس کنید .

 71. سلام…
  چطوری میشه اکانت بازی رو از گوشی اندروید به اپل منتقل کرد.ممنون میشم راهنمایی کنید

  • با سلام و احترام
   اگر اکانت رو در گوگل پلی سیو کنید در اپل هم میتونید بالا بیاریدش .

 72. سلام اگر چند هزار سرباز مجروح داشته باشیم و منابع برای درمانشان فعلا در اختیارت نباشه،ممکن هست که بازی بعد از ده بیست روز اونا رو حذف کنه یا نه؟چون من حمله ی سختی بهم شده فعلا گندم ندارم مداواشون کنم

  • با سلام و احترام
   نه هیچ مشکلی نیست .
   تا ظرفیت بیمارستانتون پر بشه هیچ مشکلی برای سربازان درون بیمارستان وجود نداره .
   اما اگر از ظرفیت بیمارستان بیشتر سربازاتون کشته بشه دیگه به بیمارستان نمیرن و مستقیم میمیرن .

 73. hello,i recently lost access to my base plz get it back.
  my information is
  Your in_game name ARASH.K
  Your experience level 36
  Your castle level 23
  kingdom 1024
  ایمیل ارسال شده به شرکت:

  • با سلام و احترام
   در پیامتون توضیح بدید که فراموش کردید در جیمیل سیو کنید و بازی حذف شده و دسترسیتون به حساب کاربریتون قطع شده و سپس آمار .
   ان شاالله مشکلتون حل بشه

 74. سلام.روزگارخوش.من بازی کلش اف کینگز رو سیو نکرده بودم متاسفانه اکانتم حذف شده .یه بازی دیگه دانلود کردم واز طریق گزینه کمک و پشتیبانی داخل بازی به شرکت ایمیل فرستادم.الان 20روزهست.ولی تاکنون اکانتم برنگشته.آیا راه دیگری هست. اگرهست ممنونم میشم توضیح بدید.
  اگرنیست همین راهی که هست رو توضیح بدید. میخوام مطمئن بشم درست انجام دادم…..باسپاس

  • با سلام و احترام
   تنها راهش ارتباط با مدیریت هست .
   در وسط زمین بازی جلوی قلعه قسمتی هست به نام کمک و پشتیبانی .
   وارد این قسمت بشید و در در مشکل حساب بهشون پیام بدید .
   در پیامتون توضیح بدید که فراموش کردید در جیمیل سیو کنید و بازی حذف شده و دسترسیتون به حساب کاربریتون قطع شده و سپس آمار .
   ان شاالله مشکلتون حل بشه

 75. سلام من هرچی سرچ میکنم اتحاد نمیاد فقط بعضیا درخواست دادن برم تو اتحادشون منم نرفتم هنوز

  • با سلام و احترام
   خب باید شما اسم اتحاد رو بدونید که بعد از سرچ پیدا بشه .

 76. سلام بطری های داخل ابنما و این که روی برجک هست چین اینا روی ابنمای وسط قلعه که میزنم سه تا گذینه میاد اینا هر کدوم چیکار میکنن؟

  • با سلام و احترام
   والا این برای دومین سالگرد این بازیه اما دقیقا نمیدونم جریان چیه .

 77. سلام خسته نباشید ، من راجع به دراگون ها سوال کردم ، چه استفاده ای دارن ؟ ممنون

  • با سلاام و احترام
   منظورتون از دراگون چیه ؟
   دراگون که در کلش آف کلن هست ؟

 78. سلام من قلعم لول شش هست ۶٧٠سکه طلا داشتم چند دقیقه پیش توی بازی خارج شدم الان رفتم دیدم سکه هام شده ٢٧٩ یعنی دزدیدن یا حواسم نبوده اتحاد برداشته چی شدن این سکه ها؟

  • با سلام و احترام
   امکان دزدیدن سکه وجود نداره و قطعا یا جایی اشتباهی مصرفش کردید یا کس دیگری به اکانتتون وارد شده و سکه هاتون رو مصرف کرده .
   اتحاد نمیتونه به سکه شما دسترسی داشته باشه .

 79. سلام پایین صفحه روی کتابه که میزنم گزینه ی active skillاین مواردی که هست چه کاربردی داره و چرا قفل هستن؟

  • با سلام و احترام
   بغل vip خطی آبی رنگ هست که با افزایش امتیازات EXP پر میشود که با بدست آوردن این امتیازات و پر شدن اون به شما جوایزی داده میشه و همچنین میتونید وارد قسمت کاربری که میشید در پایین بغل قسمت تنظیمات یا سیتینگ کتابی دیده میشه که وارد اون میشید و امتیازاتی که بهتون داده میشه رو رویافزایش قدرت ها میزنید تا زمانی که به آیتم هایی که در کتاب پایین صفحه که میبینید برسید و اونا هر کدوم جوایز ویژه ای هستند که میتونید با فعالسازیشون ازشون استفاده کنید .

 80. سلام روی گزینه ی آیتم که میزنم خیلی عکس ایتم میاد که درباره ی چندتاشون خوندم ولی بقیه رو نمیدونم مثلا vipیا شیپور یا توماره یا صندوقچه یا سکه وبقیه…،میشه در مورد کار هرکدوم توضیح بدین و بگین توی چه مواقعی باید ازشون استفاده کرد؟ممنون

  • با سلام و احترام
   آیتم جوایز شماست .
   هر کدوم جایزه ای هست که به شما داده شده و میتونید ازشون استفاده کنید .
   جوایز بسیاری هست که هر کدوم واسه جایی کاربرد دارند .
   منابع که مشخصه . سکه که مشخصه . vip هم مشخصه و خیلی های دیگشون مشخصه .
   شیپور که فکر کنم منظور شاخ جنگی هست برای آپدیت کردن ساختمان اتحاد هست که با آپدیت این ساختمان تعداد نیروهای کمکی که متحداتون میتونند در هنگام حمله براتون ارسال کنند افزایش پیدا میکنه .

 81. شلام این نقره ها و مس ها و یاقوت هایی که بازی جایزه میده کجا میرن؟اونجایی که میرن باید چیکارشون بکنیم؟ممنون

  • با سلام و احترام
   جوایز همه به آیتم ها اضافه میشه .
   بزنید روشون میتونید به میزان نقره و مس و یاقوت خودتون اضافه کنید .
   در مورد نقره و مس توضیح دادیم ولی یاقوت در ساختمان بغل درب ورودی قلعه برای بدست آوردن جوایز استفاده میشه .

 82. سلام وقتی روی اسکلت لول ١یا٢ توی نقشه میزنم چندتا جایزه درصورت شکست اسکلت بازی بهت میده که یکیش ١٠٠تاسکه یکیش چوبه و یکیش vipو یکیش هم گندم اونا رو میده جز سکه ی طلا اون کجا میره؟اگه توی آیتم میره باید بزنم روش تا به سکه هام اضافه بشه؟

  • با سلام و احترام
   اون جوایز که زیرش مینویسه یک مثال هست و برای همه غول ها مینویسه و منظور اینه که در برخی زمان ها میتونید به این جوایز دست یابید .
   البته در اکثر مواقع سکه ها داده نمیشه .

 83. سلام این vip چیه فک کنم بدرد بخوره من که نمیدونم چیهبالای صفحه وقتی میزم روش دوتا گذینه میاد یکیEarn pointsویکیclick toactivate
  بعدش روی اولی که میزنم نوشته10vip pointجلوش هم دکمه ی Useهست الان بزنم روش چی میشه،اصلا اینا به چه دردی میخورن حالا؟ممنون

  • با سلام و احترام
   vip امتیازاتی به شما میده که با فعال شدن اون میتونید به اون امتیازات دست پیدا کنید که امتیازات هر vip زیر اون نوشته شده .
   vip با حضور هر روزه اضافه میشه و یا در قسمت آیتم موجود هست که بهتون جایزه داده میشه .
   earn points برای بدست آوردن امتیازات وی آی پی که در آیتم موجود هست می باشد که میتونید مشاهدشون کنید و به امتیازات vip خودتون اضافش کنید .
   click to active هم برای فعالسازی vip هست تا از امتیازات استفاده کنید .

 84. سلام چطوری میشه سرچ کرد و اتحاد خودمونو عوض کنیم من میخوام برم تو یه اتحاد که بچه هاش ایرانی باشن؟ممنونم

  • با سلام و احترام
   در ساختمان اتحاد که وارد بشید لیست اتحادها هست که بالاش جست و جو هست که میتونید سرچ بدید و بگردید و اتحاد رو انتخاب کنید و جوین بدید و به مدیر اتحاد پیام بدید که تاییدتون کنند.

 85. در اوایل بازی سکه هامون رو خرج چه چیزایی بکنیم به نفعمونه؟و برای چه کارایی مصرفش نکنیم بهتره؟!ممنون

  • با سلام و احترام
   سعی کنید از سکه ها استفاده نکنید تا زمان هایی که ضروری است مثل درمان سریع نیروها پس از جنگ .
   وقتی دهکدتون بزرگ بشه در جنگ ها بیشتر به سکه نیاز پیدا میکنید .

 86. سلام تازه کارم من نمیدونم باید الان اون چکشی که بالای صفحه سمت چپ هست و به رنگ طلایی در اومده باید بخرم یا خودش بعد از چند روز ازاد میشه؟bulding

  • با سلام و احترام
   یک چکش یا کارگر برای همیشه آزاده و میتونید ازش استفاده کنید .
   دومین چکش یا کارگر با زدن روی چکش و پرداخت 200 سکه طلا به مدت 48 ساعت آزاد میشه .

 87. با عرض سلام و خسته نباشید
  من این بازیو چند وقتیه دارم میخواستم بدونم وقتى قسمت خارجى مپ هرجایى که لمس میکنم چند تا گزینه میاد فتح کردن چه کاربردى داره که اردوگاه میزنه ???????

  • با سلام و احترام
   کمپ زدن معمولا در اتحاد ها فضاهای خالی رو پر میکنند تا دشمن نتونه وسط اتحاد بیاد پایین .
   واسه زمانایی که میخواید سربازاتون از حمله دشمنان نجات پیدا کنند میتونید خارچشون کنید البته فقط زمانی که آنلاین هستید چون دشمن میتونه کمپ هاتون رو بزنه .

 88. سلام
  من چطوری میتونم پاور خودم رو سریع بالا ببرم؟
  خیلیا پاورشون خیلی سرسع زیاد میشه

  • با سلام و احترام
   اگر طبق قاعده بخواید بالا برید خب باید صبر کنید و اونا که سریع میرن از سکه های طلا استفاده میکنند برای ساخت و بالا بردن پاور که البته به علت محدودیت سکه ، پول میدن و سکه میخرن .

 89. سلام.چطور میشه قدرت کل اتحادمونو افزایش دهیم که بتونیم قلعه اتحامون بسازیم.چون برای ساختن 40 نفراعضای اتحاد باید باشه وقدرت کل هم باید500000 . لطفا منو راهنمایی کنید

  • با سلام و احترام
   قدرت اتحاد مجموع قدرت بازیکنان درون اتحاد هست .
   برای افزایش قدرت اتحاد باید مجموع قدرت بازیکنان درون اتحاد بیشتر از این عدد باشه .

 90. باسلام
  من دیروز گوشیمو فرمت کردم، بعد از نصب مجدد بازی، از اول شروع شد، چطوری برگردونم،

 91. با سلام برای من رو قسمت لودینگ گیر میکنه و بازی رو نمیاره لطفا کمکم کنید ممنون

  • با سلام و احترام
   از فی لتر شکن استفاده کنید یا ورژن قبلی بازی رو نصب کنید .

 92. یعنی راهی نداره؟

 93. سلام خسته نباشید دوست عزیز میخواستم بگم من یه قلعه لول۱۸دارم بعد میخوام ببرمش یه قلمرو دیگه میشه راهنماییم کنید

  • با سلام و احترام
   قلعه ها پس از وارد شدن به لول 6 نمیتونند میان قلمروها جابجا بشن .

 94. سلام من نمیتونم به کسی پیام بدم پیغام میده که شما از طرف این بازیکن مسدود هستید
  روی چندتا بازیکن امتحان کردم ولی به هیچکس نمیتونم پیام بدم.ممنون میشم راهنماییم کنید

  • با سلام و احترام
   متاسفانه این مشکلات برای برخی پیش میاد و از سمت خود بازی هست .
   با فی لتر شکن وارد بازی بشید احتمالا مشکل پیام دادنتون حل خواهد شد .

 95. متشکرم از وجود سایت خوبی که دارید واطلاع رسانی خوبتون موفق باشید

 96. سلام میشه بگین ایا در بازی کلش اف کینگز میشه دوتا حساب داشت؟اگه دوتا حساب داشت چه طوری میتونم حساب جدید بسازم؟

  • با سلام و احترام
   بله میشه فقط کافیه هر قلعه رو روی یک جیمیل جداگانه سیو کنید .
   برای اطمینان بیشتر بهتره قلعه جدید رو روی یک گوشی دیگه بسازید و پس از سیو روی جیمیل روی گوشی خودتون بین حساب ها جابجا بشید .

  • سلام ممنونم از راهنمایی شما ادمین جان

 97. خیلی ممنون از راهنمایی مدیر محترم
  بجای اینکه جواب بدند کلا حذف میکنن پیاممو

  • با سلام و احترام
   ما پیام شما حذف نکردیم .
   تایید پیام یه مقدار طول میکشه و این هم به علت فشار و هجمه نطرات هست .
   پاسخ پیام شما داده شد .

 98. باسلام-من میخاهم بازی رو از اول شروع کنم با توجه به راهنمایی شما به قسمت سیتینگ رفتم و حساب کاربری و گزینه بازی جدید رو میخاهم بزنم که خاموش هست ( پیغام میده باید بازی قبلی را باید ذخیره کنی تا بازی جدید از نو بشه ) آیا اینطوره واقعا من نمیخام ذخیره کنم بازی قدیمی رو و فقط میخام بازی از نو شروع بشه در ضمن اطلاعات داده را هم از سیتینگ گوشیم پاک کردم و چندین بار بازی رو حذف نصب کردم اما تا نصب میشه ادامه بازی قدیمی میاد.

  • با سلام و احترام
   والا چیزی که من از پیامش فهمیدم اینه که اگر بازی جدید رو شروع کنید روی همین اکانت فعلی سیو میشه و این باعث حذف قلعه فعلیتون میشه .
   مشکلی که شما دارید اینه که اصلا بازی رو سیو نکردید و احتمالا میخواد برای آغاز بازی جدید باید سیو کنید قلعه جدیدتون رو .
   خب شما سیو کنید اگر مشکلی بود میتونید جیمیلتون رو جابه جا کنید .

 99. سلام وقتی میخوام چادر نظامی رو اپگید کنم نوشته Training volume 60% و Training speed 0% میخوام بدونم فرق ولوم با سرعت چیه

  • ولی ربطی به افزایش ظرفیت ساخت سرباز نداره نمیدونم به چه دردی میخوره speed هم نیست

  • با سلام و احترام
   مربوطه . برای درک راحت تر این موضوع قبل از آپگرید تعداد سربازانی که میتونید در یکی از سربازخانه ها بسازید رو مشاهده کنید و سپس آپگرید کنید . پس از آپگرید مشاهده میکنید که تعداد سربازان 10 نفر افزایش پیدا کرده .

  • با سلام و احترام
   چادر نظامی برای ساخت سرباز به کار میره .
   ولوم یعنی افزایش تعداد سربازانی که میتونید بسازید . مثلا شما در اصطبل تا الان 50 نفر میتونستید بسازید پس از آپگرید این میزان به 60 نفر میرسه .
   اسپید هم سرعت ساخت سربازان هست یعنی با افزایش اسپید سرعت ساخت سربازان بالا میره .

 100. سلام چند وقته از منابع گندم خیلی زیاد مصرف میشه لطفا راهنمایی کنید بخاطر چی هست ممنون

  • با سلام و احترام
   منظورتون درون قلعتون هست ؟
   منابع گندم با افزایش تعداد سرباز شما میزان مصرف بیشتر میشه .
   احتمالا سربازهاتون بیشتر شده و مصرف گندم بالاتر رفته .
   برای مشاهده میزان مصرف و تولید منابعتون در قسمت مزارع قلعتون یک آیتم گذاشته شده حدودا چند تا چوب هست که روش که بزنید میزان مصرف و تولید منابعتون رو براون مشخص میکنه .

 101. ممنونم از توضیحات جامع تون
  میشه بگید چطور میتونم به مدیریت بازی پیام بدم؟

  • با سلام و احترام
   خواهش میکنم
   جلوی قلعه چیزی وجود داره که روش نوشته کمک و پشتیبانی .
   شما اون رو که بزنید لیستی از کمک ها نشون داده میشه .
   آخرین مورد با ما تماس بگیرید هست که انتخابش میکنید و سپس مشکل حساب رو که اولین مورد هست رو میزنید و مشکلتون رو براشون مینویسید .

 102. سلام ممنونم واقعا از راهنمایی تون مشکلم حل شد.
  دعاگوی شما هستیم.
  ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم
  راهی هست که بتونم قلعه قبلیم که ساختم و سیو نکردم رو برگردونم؟
  الان قلعه قبلیم که سیوش نکردم و ازش خارج شدم تو نقشه هنوز سر جاشه.
  راهی هست که برشگردونم؟؟

  • با سلام و احترام
   خواهش میکنم . وظیفه است .
   برای قلعه قبلیتون میتونید با همون گوشی که توش میرفتید و ای پی گوشیتون میافتاده به مدیریت بازی پیام بدید و بهشون شرح اتفاق رو بگید که سیو نکردید و متاسفانه از دستتون خارج شده و در صورت امکان اجازه وروذ به قلعه رو به شما بدن تا سیوش کنید .
   تنها راهش همینه که مدیریت بازی با توجه به ای پی گوشی شما شاید این اجازه رو بده که به قلعه وارد بشید و سیوش کنید .

 103. سلام مجدد
  باید چیکار کنم که بیند بشه به قلعم?

  • با سلام و احترام
   بیند همون سیو هست . منظور همینه که قلعتون رو به یک جیمیل وصل کنید یا بازی رو روی یک جیمیل سیو کنید .
   روش سیو روی جیمیل در مطلب توضیح داده شده .
   فقط هر قلعتون باید روی یک جیمیل جدا سیو بشه و نمیشه دو قلعه رو روی یک جیمیل سیو کنید .

 104. سلام
  خسته نباشید
  من دوتا قلعه ساختم داخل بازی وقتی میرم به قسمت تعویض حساب که برم تو قلعه دومم با این ارور مواجه میشم
  This Google + account is not bound to game data and cannot be switched to.Please try again

  لطفا راهنمایی بفرمایید

  • با سلام و احترام
   جیمیلی که میخواید بهش وصل بشید به قلعتون وصل نشده .
   مطمئنید که جیمیل به قلعه بیند شده ؟

 105. سلام من بازی رو نصب کردم اما وقتی میخواد لود پر بشه یک چیزی به cancting us یه چیزایی میاره حلشون میکنم بعدا یه چیز آبی درحال حرکت میبینم که وقتی تموم میشه لود یه ذره هم تکون نمیخوره

  • با سلام و احترام
   اگر در وسط لود اول بازی پیامی میاد منظور اینه که یا اتصال شما به نت درست نیست یا نت ضعیفه یا مشکلی از جمله بلاک شدن پیش اومده .
   شما اول باید ببینید مشکل یا ارور چی میگه که بشه حلش کرد .

 106. سلام
  ممکنه درباره نحوه س تصرف کاخ توضیح بدین.

  • با سلام و احترام
   اگر منظورون کاخ اصلی هست هر چند وقت یکبار که روی خود کاخ هم نوشته شده ساعت و زمانش شیلد کاخ به مدت 8 ساعت برداشته میشه که اعضای اتحادی که میخوان کاخ رو به تصرف دربیارند باید به اونجا برن و در هشت ساعت با حملات به کاخ و سازه های دور و برش اونجا رو به تصرف خودشون دربیارن .
   بی شک کسانی که کاخ اصلی در دستشون هست نیروهاشون رو برای دفاع میارن و جنگ سختی خواهد بود .

 107. سلام من بازیمو از یه نفر گرفتم بعدم هم جیمیل عوض کردم هم تو فیس سیوش کردم ولی الان یه وقتایی موقعی که وارد بازی میشم میگه شخص دیگری وارد حساب شده میشه راهنمایی کنید چکار کنم تا اون شخص دیه به حسابم دسترسی نداشته باشه بارها هم جیمیل عوض کردم بازم نشد

  • با سلام و احترام
   قاعدتا وقتی شما جیمیل رو عوض میکنید و همچنین فیسبوک رو به اکانت خودتون متصل میکنید دیگه هیچ راه ورودی برای شخص دیگری به اکانت شما نیست .
   این شخص اگر صاحب قبلی بازی بوده باشه خب قطعا دسترسی شما به بازی رو قطع میکرد و به قولا کلاهبرداری میکرد اما اینطور که شما شرح ماجرا رو میفرمایید احتمالا یک مشکل درون بازی هست که بهتره این موضوع رو با مدیریت بازی در میان بگذارید تا اونا چک کنند .
   البته اسمی از خرید اکانت نیارید و بگید که جیمیلون رو برای امنیت بیشتر عوض کردید اما گهگاه با پیامی رو به رو میشید که دستگاه دیگری وارد بازی شده .
   البته باز هم تاکید میکنم که اگر شما جیمیل و اکانت فیسبوک رو وصل کرده باشید شخص دیگری وارد اکانت شما نمیتونه بشه .

  • داداش باید تا آپدیت بعدی صبر کنی.چون اون بازی درحال حاضر روی گوشی اون یارو بارگذاری شده حتی اگه جیمیل رو هم عوض کنی اون تا زمانی ک بازی پاک نشه از روی گوشیش یا به اکانت دیگه سوییچ نکنه یا خود بازی آپدیت نده روی گوشیش هست و به اون دسترسی داره.

 108. سلام
  من قبلا یازی میکردم و الان که بازی رو دوباره نصب میکنم از ادامه میاد ولی من میخوا که یه بازی جدید رو شروع کنم الان باید چکار کنم؟

  • با سلام و احترام
   به سیتینگ بازی برید و سپس قسمت حساب کاربری و در پایین این قسمت نوشته شروع بازی جدید .
   روی اون بزنید و بازی از اول میشه فقط باید بازی جدید رو حتما سیو کنید .

 109. سلام وخسته نباشید خدمت شما یه سوال دارم جدیدا چیز هایی اومده به اسم ماسه سنگ الماس سنگ مرر و…. میخواستم بدونم چیه ودرضمن برج اتحاد مهارت هایی داره مثلا تیر اتشین چه جوری اونا رو فعال کنم با تشکر

  • با سلام و احترام
   سنگ الماس در کاخ حکمت های اژدها کاربرد داره که اگر وارد این کاخ بشید با استفاده از سنگ الماس ها میتوانید یک سری خصوصیات به قلعه خودتون اضافه کنید مثل افزایش فلان درصدی تولید گندم یا … .
   برج اتحاد برای دفاع از اتحاد می باشد و برای بدست آوردن تیر های آتشین و تیرهای قوی تر کافیست در اتحاد و در قسمت برج اتحاد ، برج هایی که تاسیس کرده اید را آپگرید یا افزایش لول دهید .

 110. سلام
  میخواستم بدونم چطور میتونم به اعضای اتحادم مقام بدم؟
  مثل مقام مارس

  ممنون

  • با سلام و احترام
   اعضای اتحاد باید برای مارس یا مربی یا … درخواست بدن و مدیر اتحاد تایید میکنه .

 111. سلام با تشکر
  من میخواستم بدونم چگونه یک کلن در کلش اف کینگز برای خودم بسازم

  • با سلام و احترام
   در پایین صفحه سمت راست گزینه اتحاد یا alliance رو بزنید و وارد که شدید پایین گزینه ساخت اتحاد رو خواهید دید که میتونید بزنید و اتحاد رو بسازید .

 112. من چتم باز نمیشه نمیدونم چرا از اول که بازیو ریختم 1 ماهه با هیچکس حرف نزدم?و زبان بازیمم فارسی نداره بگید هزاربار ممنون میشم

  • با سلام و احترام
   چت فیلتره و برای حرف زدن در چت روم باید از فی لتر شکن استفاده کنید .
   زبان بازی اینطور که معلومه با توجه به زبان گوشی و تشخیص خود بازی فارسی میشه و در تنظیمات بازی زبان فارسی وجود نداره .

 113. درود
  مشکلم حل شد میخواستم از ادمین محترم تشکر کنم به خاطر وقت و زحماتی که برای حقیر کشیدن.
  موفق و موید باشید

 114. سلام من دو تا قلعه ساختم و بعد زمانی که خواستم سومین قلعم رو بسازم خواستم تو یک قلمرو دیگه بسازمش زمانی که جابه جایی قلمرو رو رو زدم بازی هنگ کرد و دیگه برام بالا نمیاد باید چیکار کنم لطفا کمکم کنید.
  سپاسگذارم

  • با سلام و احترام
   بازی روی گوشی دیگری برای شما بالا میاد ؟
   مشکل چیه که بالا نمیاد ؟
   چه اروری میده ؟

  • سلام مجدد
   توی گوشی دیگه هم بالا نمیاد!
   بزرگوار از وقتی که قلعه سومم رو زدم و رفتم تو یک قلمرو دیگه تغییر قلمرو رو زدم هنگ کرد و بازی دیگه باز نمیشه همون وسط میمونه و تکون نمیخوره نسخه های قدیمی از این بازی رو هم امتحان کردم نشود!
   اکانتمم سیو بود قلعمم سر جاشه ولی هر کاری میکنم کلشم دیگه باز نمیشه!
   راهی هست؟

  • با سلام و احترام
   قلعتون با گوشی دیگری بالا میاد یا خیر ؟
   وقتی قلعتون هست و سیو هم هست اگر با گوشی دیگری بالا بیاد پس با ای پی گوشی شما به مشکل خورده .
   اگر بازی رو از روی گوشیتون حذف کنید و سپس ورژن دیگری از بازی رو نصب کنید باید مشکل حل بشه که اگر نشه باید ببینید ارور چی هست .
   مثلا وسط بازی که گیر میکنه خب باید یه ارور بده مثلا ارور نت یا ارور اینکه شما بلاک شدید یا … .
   اگر ارور رو بدونید میدونید که چیکار کنید که مشکل حل بشه .

 115. سلام
  من بازی رو نصب کردم وقتی وارد بازی میشم لودبازی تا وسط میاد بعد اخطار میده
  سرعت وای فای من ٢ میگ هست
  لطفا میشه راهنمایی کنید در ضمن از اپ استور بازی رو دانلود کردم

  • با سلام و احترام
   با فی لتر شکن وارد بازی بشید .
   اگر مشکل حل نشد ورژن دیگری از بازی رو دانلود و نصب کنید .

 116. با سلام و احترام
  من دو تا کستل دارم که هر دوتا از طریق فیسبوک سیو شده . حالا کستل سوم ساختم و اشتباهی روی اکانت های قبلی سیو کردم
  میخواستم بدونم ایا امکان برگشت هست.
  ممنون میشم پاسخ بدین.

  • با سلام و احترام
   تنها راهش اعلام مشکلتون به پشتیبانی بازی هست . اونا میتونند .
   براشون توضیح بدید موضوع رو ببینید چی میگن .

 117. سلام
  چندروزه بازیم حجم وحشتناکی از اینترنتو مصرف میکنه .. کمتر از یک هفته حدود 5گیگ .. هرکاری بگید کردم ولی نتیجه نداده
  کلیر دیتا/ریموو/نصب آخرین ورژن فارسروید❌
  فرمت/فلش گوشیم❌
  محدود کردن داده های پس زمینه تو دیتا یوزیج❌
  امتحان اینترنت رایتل❌
  دوستم از وی پی انم استفاده میکنه تو یک هفته 100مگم مصرف نداشته من درحالیکه بدون وی پی ان میرم هر 5مین 20مگ میخوره
  لطفا راهنماییم کنید

  • با سلام و احترام
   مصرف دیتا اصلا به بازی نمیتونه مربوط بشه .
   مصرف بازی در موبایل های مختلف نمیتونه متفاوت بشه زیرا که فقط لود بازی مصرف شما خواهد بود و بیشتر از لود نمیتونه مصرف داشته باشه .
   الان من رو گوشی خودم تست کردم و با اینکه بدون وی پی ان وارد بازی میشم و خیلی هم وارد بازی میشم اما مصرف بسیار پایینی داشته .
   شاید مصرفتون از جای دیگری باشه .

 118. سلام و خسته نباشید خدمت ادمین گرامی و بزرگوار
  داخل سایت شما کسی نیومده کا دنبال اکانت برای خرید باشه
  چون 18 تا قلعه دارم و قصد فروش

  • با سلام و احترام
   این مطلب فقط آموزشی هست و نطرات مربوط به خرید و فروش حذف خواهند شد .

 119. سلام من میخوام حذف کنم نمیشه

 120. سلام و خسته نباشید
  من تو ی بازی یه مشکلی دارم نمیدونم چرا نمیتونم به کسی پیام بدم.براشو ارسال نمیشه
  اگه ممکنه بگید مشکل چیه و چه طور میشه حلش کرد؟

  • با سلام و احترام
   این مشکل برخی روزها پیش میاد و برطرف میشه اما اگر برطرف نشد با ف یلتر شکن وارد بازی بشید احتمالا مشکلتون حل میشه چون که پیام عمومی فقط با فی لتر شکن باز میشه و میتونید پیام بدید .
   اگر باز هم مشکل حل نشد ورژن دیگری از بازی رو دانلود و نصب کنید .

 121. سلام, من میخوام کینگداممو عوض کنم, میخوام برم یه کینگدام دیگه که تازه ساخته, ایا در زمان مشخصی یه کینگدام ساخته می شه؟اگه اینطور هست چه وقت؟ ممنون پاسخمو اگر امکانش بود بدید.

  • با سلام و احترام
   تا لول 5 قلعتون میتونید به کینگدام دیگری تلپورت یا تغییر مکان بدید و بالاتر از اون نمیتونید به کینگدام دیگری برید .
   برای کینگدام هم دست بازیه که کینگدام ها رو فعال کنه . روی کینگدام بزنید و داخلش برید اگر اجازه داد میتونید تلپورت کنید .

 122. سلام با چه زبانی به پشتیبانی پیام بدم ؟؟؟؟
  لطفا پاسخ سریع بهم بدید تشکر

 123. وااااااااای داداش دست گلت درد نکنه . خدا وکیلی کلی دعات کردم . قلعه ی لول 22 دارم . نمیتونستم سینکش کنم داشتم دق میکردم . خیلی خیلی خیلی ممنوووووووووووووونم??????????❤❤❤❤❤??????????

 124. من سلیفون نصب کردم ولی فقط محیط داخل خود سایفون و بروزر داخل سایفون فیلتیر نیست
  بازیم و محیط خود گوشیم هنوز فیلتره و فیس بوک باز نمیشه

  • با سلام و احترام
   برای وصل شدن به فیسبوک هم باید حتما نرم افزار فیسبوک نصب باشه و اکانت شما روی نرم افزار فیسبوک بالا باشه که بازی بتونه پیداش کنه .
   از هات اسپات شیلد استفاده کنید .

  • شما باید تونل تمام گوشی رو فعال کنین

 125. من از سایت شما دانلود کردم ولی تا نصف که لود میشه دیگه جلوتر نمیره و اسم و ایمیل میخواد بهش میدم ولی بازم نمیره
  سایفون را هم دارم، ولی باز از داخل بازی که میزنم وصل بشه به فیس بوک یکم لود میکنه ولی وصل نمیشه

  • با سلام و احترام
   ورژن دیگری از بازی رو نصب کنید چون سایت ما ورژن آخر بازی رو قرار داده .
   برای وصل شدن به فیسبوک هم باید حتما نرم افزار فیسبوک نصب باشه و اکانت شما روی نرم افزار فیسبوک بالا باشه که بازی بتونه پیداش کنه .

 126. بازی من اکانت گوگل نداره چون از بازار گرفتم
  واسه فیس بوک هم باید فیلتر شکن داشته باشم، چیکار کنم که بتونم اکانت گوگل بهش بدم یا یه فیلتر شکن معرفی کنید که بتونم با برنامه بلواستکس اکانت فیس بوک وارد کنم، آخه من با کامپیوتر بازی میکنم
  مرسی

  • با سلام و احترام
   بازی رو از سایت ما دانلود کنید تا اکانت جیمیل هم اضافه بشه .
   برای ف ی ل تر شکن هم سایفون و هات اسپات شیلد میتونن کارتون راه بندازن .

 127. salam man bazio dar computer nasb kardam vali faghat acount face book mikhad, chikar konam ta btoonam gmail bhesh bdam ya age mishe ye filter shekan k btunam tu blue stacks estefade konam moarefi konid
  chon vase facebook filter shekan mikhad
  mamnoon

  • با سلام و احترام
   شما احتمالا بازی رو از بازار دانلود کردید و به همین علت فقط فیسبوک داره .
   بازی رو از سایت ما دانلود کنید تا اکانت جیمیل هم اضافه بشه .
   برای ف ی ل تر شکن هم سایفون و هات اسپات شیلد میتونن کارتون راه بندازن .

 128. دوستانی که بازی شون بالا نمیاد ۲۴ ساعت صبر کنید دوباره امتحان کنید.صبح زود امکانش بیشتره یکبار بالا بیاد دیگه حله

 129. سلام ، ببخشید من بازی رو دانلود کردم و برام کاملا دانلود شد ولی زمانی که بازی رو شروع می کنم تا نصف لودینگ اول میره و دیگه جلو نمی ره .
  من اینترنتم هم خوبه که مشکل از اینترنت باشه .

  • با سلام و احترام
   این اتفاق گهگاهی پیش میاد و اگر با چند دقیقه صبر باز هم مشکل حل نشد و کامل نشد از ف ی ل تر شکن برای ورود استفاده کنید .
   اگر با ف یل تر شکن حل نشد ورژن دیگری از بازی رو نصب کنید ان شاالله مشکل حل خواهد شد .

 130. سلام من یه اکانت جدید باز کردم تو کلش با یه جمیل جدید
  ولی الان هر کاری میکنم نمیتونم به اکانت قبلیم برگردم لطفا بگید چیکار کنم

  • با سلام و احترام
   مشکل در بازگشت به اکانت قبلی چیه ؟
   یعنی اینکه با چه اروری برخورد میکنید ؟
   شما اکانت جدید رو روی همون اکانت قبلی ساختید یا با گوشی دیگری اکانت جدید رو ساختید ؟

 131. سلام من از 1 سال هم بیشتر شده که بازی میکنم ولی هنوز اون جام 1 سال بازی رو بهم ندادن منظورم همون مدال 1COK STAMP و چطور بعضیا وقتی حمله میکنن هیچ سربازی نمیمیره فقط زخمی میشه ؟ باید چه کاری بکنم ؟

  • با سلام و احترام
   برای بدست آوردن مدال باید درخواست های رسیدن به مدال در دستاورد رو انجام بدید . وقتی وارد قسمت مدال ها میشید تب جدیدی در کنار مدال ها موجوده که اگر روی مدال بزنید به شما میگه که کدوم مورد باید ستاره هاش کامل بشه تا مدال به شما تعلق پیدا کنه .
   در مورد حمله اگر حمله به مزرعه باشه خب فقط مجروح میده هم برای حمله کننده و هم برای مدافع اما اگر حمله به قلعه باشه حمله کننده کشته میشن و مدافع مجروح ( البته با بالا اومدن لول درصد بسیار کمی از حمله کننده مجروح میشن )

 132. چطوری در اتحاد کمک بگیرم

  • با سلام و احترام
   وقی چیزی رو آپدیت میکنید یا هر کار دیگه ای که بتونید از کمک هم اتحادیا استفاده کنید یک علامت بالای اون مورد دیده میشه که وقتی اون رو بزنید درخواست کمک به کل اتحاد داده میشه .

 133. سلام خسته نباشیدمن أیفون دارم و بازی تو همون مرحله ک بازی میاد میمونه و ترای اگین و کانتکت یوز میاد و هرکدومو انتخاب میکنم هیچ اتفاقی نمی افته باید چیکار کنم؟

  • با سلام و احترام
   ببینید این مشکل در اصل از اینترنت شما گرفته میشه اما اگر مطمئنید که اینترنتتون قوی هست پس راه های زیر رو آزمایش کنید :
   نصب فی لتر شکن و باز کردن بازی با استفاده از فیلترشکن
   حذف بازی و نصب دوباره بازی
   حذف بازی و نصب ورژن قبلی بازی
   امیدواریم با این سه راه به نتیجه برسید .

 134. سلام چطور میتونم دوتا قلعه در یک کینگدام وبایک گوشی داشته باشم

  • با سلام و احترام
   شما با یک گوشی دیگه یک قلعه بسازید و سپس تا لول 5 قلعه رو بالا بیارید ( در حدود چند ساعت میتونید این کار رو انجام بدید ) سپس که تلپورت هدیه گرفتید به کینگدام قلعه اصلیتون و آدرس کنار قلعتون برید و قلعتون رو به اونجا تلپورت بدید .
   فقط یادتون باشه که تا لول 5 بیشتر نرید وگرنه نمیتونید به کینگدام دیگری تلپورت کنید .
   برای بازی در یک گوشی هم قلعه جدیدتون رو روی یک جیمیل دیگر ( جیمیلی که قلعه اصلی روش هست نباشه ) بیند کنید و از اون به بعد بین دو تا جیمیل روی یک گوشی جا به جا بشید .

 135. لطفا راهنماییم کنید لول قلعم 22 بود اشتباه کردم وبازی جدید رو رو همون اکانت زدم الان اکانت فیس بوکم هم نیست وبازی قبلیم هم پریده بازی جدید هه میگه همگام سازی کنید اپایا امکان داره بازی قبلیم برگرده

  • با سلام و احترام
   در این موارد هیچ کمک قطعی نمیتونیم بکنیم .
   تنها راهش اینه به پشتیبانی بازی وضیح بدید شاید بتونن براتون بازگردانیش کنند .

 136. سلام
  با تشکر
  نه حذف و نصب مجدد جواب داد نه فیلترشکن
  ورژن قدیمیش رو از کجا میتونم بگیرم؟!

 137. سلام
  من بازیم رو اندروید ذخیره نبود
  الان رو ios نصب کردم
  برامم مهم نیست برگرده بازیم
  مشکلم اینه که بازی تا نصف لود میشه دیگه استپ میکنه
  راه حلی هست که بازی اجرا بشه حتی اگر بیاد لول ١
  ممنون

  • با سلام و احترام
   ببینید اصلا بازی رو که روی دستگاه دیگری نصب میکنید دیگه بازی گوشی قبلیتون بالا نمیاد و بازی از اول شروع میشه .
   در مورد لود نشدن هم چند راه وجود داره که باید تست کنید :
   استفاده از ف یل تر شکن
   حذف بازی و دانلود و نصب دوباره بازی
   استفاده از ورژن های قبلی بازی
   البته این کارها رو زمانی انجام بدید که مطمئن باشید که مشکل از اینترنت و صبر نکردن نیست . گاهی باید حدود یک تا چند دقیقه صبر کنید تا بازی بیاد .

 138. سلام دوست عزیز ،من یه مشکلی دارم میخوام بازیمو ازسیستم اندروید که بازی با گوگل پلاس بیند میشه رو سیستم ios که با گیم سنتر بیندمیشه انتقال بدم، ایا چیزی راجع به این موضوع اطلاعی دارید؟خیلی پیگیراین موضوع هستم

  • با سلام و احترام
   در ios فیسبوک وجود نداره ؟
   اگر فیسبوک باشه میتونید در آندروید در فیسبوک بیند کنید و در ios بالا بیاریدش و سپس به گیم سنتر بیند بشید .

 139. سلام.شرمنده داش.من تعویض حساب زدم رفتم کستل دیگم موقع برگشتن ب کستل اصلی نگو جیمیلم سیو نبوده .پیامه سیو نبودن بازی رو میده.
  البت قبلا رو همین اکانت جیمیلم سیو بوده بازی ولی دیشب دستکاریش کردم نگو ازسیو دراومده بود.الان چجوری بازیمو برگردونم بنظرت.
  دمت گرم

  • با سلام و احترام
   تنها راهش اینه که به پشتیبانی بازی پیام بدید و همین موضوع رو براشون توضیح بدید .
   پشتیبانی بازی معمولا سریع پاسخ میده و حساب خودم رو که به علت کارهای غیر قانونی بسته بودند با درخواستی که تو بازخورد دادم پس از 48 ساعت باز شد .
   براشون پیام بدید و بگید که به جیمیلتون متصل بوده و با اشتباهی از جیمیل خارجش کردید و بخواید تا بازی رو به جیمیلتون متصل کنند .
   از همون گوشی که همیشه به بازی متصل میشدید پیام رو بدید و همچنین نام کاربری و جیمیلتون رو در پیامتون حتما اعلام کنید .
   ان شاالله که باهاتون راه میان و مشکلتون حل میشه .

 140. در کل نمیتونم وارد بازی بشم، بازی رو هم چندبار پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی باز نتیجه ای نگرفتم

  • با سلام و احترام
   اگر بازی در حال لود گیر میکنه این روزها این مشکل برای همه وجود داره . ورژن پایینتر بازی رو هم نصب کنید شاید مشکلتون با این روش حل بشه . مثلا ورژن 2.0.11
   صبر کنید ببینید بازی بالا میاد یا نه . گاهی باید تا یک الی چند دقیقه صبر کنید تا بازی لود بشه .
   اگر هم کلا بازی لود نمیشه و حتی با چند دقیقه صبر کردن نیز لود نمیشه با یک گوشی دیگه وارد بازی بشید ببینید وارد میشه یا نه ؟ وقتی وارد بازی شد به اکانتتون متصل بشید تا مشخص بشه مشکل از اکانتتونه یا بازی .

  • ممکنه گوشیت غابلیت گرافیک کلش اف کینگز را نداشته باشه یا ممکنه حرفی یا کار ی غیر قانونی انجام داده باشی به پشتیبانی بازی بگو منم گفتم بعد یک هفته درست شد

 141. باسلام و خسته نباشید،من الان چند روز میگذره و بازیم باز نمیشه new gameزدم و بازیم روی گیم سنتر بیند هستش ولی الان5روز هست که باز نمیشه،باید چیکارکنم؟

  • با سلام و احترام
   باز نمیشه یعنی وارد محیط بازی نمیشید یا نمیتونید به جیمیلی که بیند کردید وارد بشید ؟
   اگر بیند هستید و باز نمیشه خب بازی رو حذف کنید و دوباره دانلود کنید و نصب کنید .

 142. بازم سلام، یه سوال دیگه. بازی من تو مرکز بازی اپ استور و فیسبوک وصله. اگه مشکل پایین حل نشد و مجبور شدم بازی رو پاک و نصب کنم، موقعیت قلعه و پاور و حتی ارتقا ساختمونا به همون شکل قبل از پاک کردن، برمیگرده یا نه؟

  • با سلام و احترام
   اگر بازی به گوگل و فیسبوک متصل هست اصلا نگران نباشید و میتونید بازی رو حذف کنید و از اول نصب کنید .
   شما حتی میتونید از گوشی های سایرین هم وارد بازی بشید .

 143. سلام. وقت بخیر. یه مشکل دارم ، ورژن جدید بازی رو دارم و ios هستم، از امروز صبح نمیتونم وارد بازی بشم، خط لود از ابتداش گیر میکنه، این موقعیه که به اینترنت وصل هستم! با هر شبکه ی دیگه ای تست کردم ،همینجوریه. نظرتون چیه؟

  • با سلام و احترام
   با فیلترشکن وارد بشید ببینید مشکلتون حل میشه . اگر نشد حذف کنید و ورژن قبلی بازی رو نصب کنید تا مشکل حل بشه .

 144. سلام من مشکل همگام سازی گوگل پلاس دارم موقع عوض کردن اکانت کمک کنید

  • با سلام و احترام
   مشکل همگام سازی از نرم افزار جیمیل و گوگل پلی شماست و به بازی مربوط نمیشه .
   شما باید به نرم افزار جیمیلتون برید و جیمیل ها رو همگام سازی کنید سپس در بازی هم مشکل رفع میشه و به راحتی عوض میشه .

 145. سلام،من بازی کلش اف کینگ رو گوشی دارم با یه اکانت دیگه یه قلعه دیگه ساختم بعدش وارد اکانت اصلی شدم باره دیگه خواستم این کارو بکن نمیشه میگه حساب کاربری گوگل پلاس با اطلاعات بازی همگام سازی نشده است دلیلش چیه ولی در بازی play اطلاعاتم ثبت هست حتی لول قلعم xp گرفتم زده فیلتر شکن استفاده کردم نمیشه بازی حذف کردم بازم نشد رو گوشی دیگه نصب کردم بارم نشد لطفا منو راهنمایی کنید

  • با سلام و احترام
   مشکل همگام سازی از نرم افزار جیمیل و گوگل پلی شماست و به بازی مربوط نمیشه .
   شما باید به نرم افزار جیمیلتون و گوگل پلی برید و جیمیل ها رو همگام سازی کنید سپس در بازی هم مشکل رفع میشه و به راحتی عوض میشه .
   ببینید یکی از راه ها هم اینه که یک بار اکانت جیمیلتون رو حذف کنید و دوباره بهش متصل بشید احتمالا مشکل حل میشه .

 146. من گوشیم هم ریستارت کردم ولی بازم میگه داده ی شما غیر عادی هست شما نمی دونید باید چیکارکنم

  • با سلام و احترام
   منظور بنده ریست کلی بود نه ریستارت گوشیتون .
   اگر با ریست درست نشه دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه .

 147. داداش بخدا تمام برنامه های گوگل پلی بروزرسانی کردم بازم میگه اطلاعات شما غیر عادی است بخدا دارم دیونه میشم شما نمیدنید مشگل از کجاست

  • با سلام و احترام
   دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه .
   مگر اینکه گوشیتون رو ریستور کنید و سپس برنامه ها نصب کنید .
   شاید مشکل حل بشه .

 148. کدوم گوگل پلی یکی گوگل پلی سرویسنگ هست یکی هم شکل اتاری هست کودمشو پاک کنم

  • اون آتاری رو پاک کنید و از اول نصب کنید .
   فکر کنم مشکلتون همینه چون ورژن جدید گوگل پلی رو نصب ندارید .

 149. من با فیلتر شکن هم رفتم بازم میگه اطلاعات شما غیر عادی هست خواهش میکنم درست کنید

  • با سلام و احترام
   اگر اینطور باشه مشکل از سمت جیمیلتون و گوگل پلی شما هست .
   جیمیل و گوگل پلی گوشیتون رو حذف کنید و از اول نصب کنید و واردشون بشید .
   چون ای پی شما هم مشکل نداشته پس به احتمال زیاد گوگل پلی گوشی شما به بازی خط نمیده و شما رو دچار مشکل کرده .

 150. چند بار حذف کردم ولی وقتی به بازی وارد میشم تو صفحه ی لودینگ میگه اطاعات شما غیر عادی است شما نمیدانید مشگل از کجاست ممنون میشم درستش کنید

  • با سلام و احترام
   جیمیلتون رو دست کاری نکردید ؟
   یک بار با فیلترشکن وارد بشید ببینید وارد میشه یا نه . شاید با آی پی گوشی شما مشکل داره .

 151. سلا م ببخشید جمیلمو زدم به گوشی فامیلمون بازی وصل میشه ولی من که میخوام بازی رو تو گوشی خودم باز کنم میگه اطلاعات شما غیر عادی هست چجوری درست کنم رهنمایی کنید

  • با سلام و احترام
   خب پس خداروشکر مشکل بلاک شدن نیست .
   بازی رو از روی گوشیتون کامل حذف کنید و سپس دانلود کنید و دوباره نصب کنید . ببینید باز هم مشکل برای ورود به بازی دارید یا خیر .

 152. داداش ببخشید مزاحمتون شدم من میخوام به باری وصل بشم نمیتونم میگه اطلاعات شما غیرعادی هست چجوری اینو درست کنم به راهنمای نیاز دارم خواهش میکنم درستش کنید ممنون

  • با سلام و احترام
   احتمالا جیمیلتون رو جا به جا کردید و برای ورود به مشکل خوردید .
   شایدم خود بازی بلاکتون کرده .
   اگر بازیون به جیمیل متصل هست از یک گوشی دیگه به بازی برید و جیمیلتون رو بزنید ببینید بالا میاد یا نه .

 153. سلام ضمن تشکر به پاسخگوییتون …. شما در پاسخ به ساختن دو قلعه گفتید که بهتره اکانت جدید روی گوشی جدیدی ساخته بشه اگر این امکان وجود نداشته باشه… آیا میشه با نرم افزارهایی همچون بلواستیک اینکارا روی کامپیوتر انجام داد اگر امکانش هست آموزش نصب و انجام و ساخت قلعه جدید را روی کامپیوتر توضیح بدید ممنون میشوم…. بازم از شما تشکر دارم.

  • با سلام و احترام
   بله توصیه میکنیم که اکانت جدید روی دستگاه جدیدی نصب بشه .
   در مورد نصب بازی روی کامپیوتر هم فکر خوبیه . خود بنده تا حالا این کار رو انجام ندادم . اما خب شما باید نرم افزار بلو استکس رو دانلود کنید و نصب کنید . جایی که برای نصب این برنامه میرید در مورد بالا آوردن نرم افزار های آندرویدی بر روی کامپیوتر توضیح داده .
   بر طبق توضیحات اون سایت کلش آف کینگز روی کامپیوترتون نصب کنید و در این نرم افزار بازی رو بالا بیارید و بقیه موارد که در بازی مثل موبایلتونه و مشکلی نخواهید داشت .

 154. سلام. من بازیا روی گوشیم دارم و به جیمیلم هم متصل است. الان میخواهم یه قلعه ی دیگه داشته باشم برای فارم قلعه اصلیم. جیمیل دوم هم ساختم اما نمیدانم چگونه متصلش کنم و چگونه یک قلعه جدید روی ایمیل جدیدم بسازم. لطفا مفصل توضیح بدید و لطفا روی نسخه فارسی اونا توضیح بدید من نسخه انگلیسی که نوشتید بیند کنید را متوجه نمیشم.. با تشکر فراروان از شما.

  • با سلام و احترام
   شما در قشمت تنظیمات بر روی حساب کاربری بزنید و وارد بشید سپس در پایین صفحه دو گزینه هست . یکی تعویض حساب کاربری و دیگری شروع بازی جدید .
   تعویض حساب کاربری برای زمانی هست که شما دو تا قلعه در دو تا جیمیل دارید و فقط یکیشون رو میتونید بالا بیارید و هروقت خواستید دیگری رو بالا بیارید باید از این طریق به جیمیل قلعه دوم وصل بشید .
   شروع بازی جدید هم خب شروع یک قلعه جدید هست که البته تاکید میکنم که روی موبایل دیگری اول یک قلعه بسازید و به جیمیل دومتون وصل کنید سپس از گوشی خودتون به روشی که در بالا گفتم بین قلعه ها جابجا بشید زیرا که اگر در گوشی خودتون الان شروع بازی جدید رو بزنید احتمال داره قلعه حال حاضرتون حذف بشه و بازی جدید روی جیمیل سیو بشه پس مراقب باشید .

 155. سلام میخواستم بدونم چجوری و کی باید تو جنگ باستان و کمپین اژدها شرکت کنم .میشه راهنماییم کنید

  • با سلام و احترام
   این دو رقابت رو هر چند مدت یک بار خود بازی شروع میکنه . اگر روی جنگ باستان یا کمپین اژدها بزنید زمان دقیق آغاز رو بر حسب تاریخ و ساعت زده .

 156. کسی پیشنیاز پرستیژ هارو میدونه کستل من سی شده میخوام از قبل پیش نیاز پرستیژ 2و 3 و 4 و 5 رو بدونم ممنون میشم

  • این جا پس اموزش چی میدین این اموزشا ک گفتین که تابلوعه یکی جواب منو بده اگه بازی بلدین برام مهمه این سوال ……کسی پیشنیاز پرستیژ هارو میدونه کستل من سی شده میخوام از قبل پیش نیاز پرستیژ ۲و ۳ و ۴ و ۵ رو بدونم ممنون میشم

  • با سلام و احترام
   دوست عزیز اینجا آموزش عمومی بازی هست که هر کسی که تازه وارد هست از بازی سر دربیاره و بازی براش گنگ نباشه .
   این سوال شما کاملا تخصصی و مربوط به کسانیست که به این لول بازی رسیدن و دلیلی نداره ما بهش بپردازیم که اگر بخوایم به این موضوعات بپردازیم فقط پنجاه صفحه مطلب باید بنویسیم چون جزئیات به شدت زیاد هستند .

 157. سلام. من این بازی کلش آو کینگز رو با 4 تا اکانت اصلی و فارم روی یه گوشی اندروید دارم. الان می خوام این 4 تا اکانت رو ببرم روی آیفون (ios) ولی متاسفانه نتونستم راهشو پیدا کنم!!!
  کسی از دوستان هست که راه عملی برای این کار رو بدونه و بتونه یاد بده؟ یا حداقل آدرس سایتی رو که گام به گام توضیح داده باشه… ممنون

  • سلام ادمین جان من کلشم لول 106هستش جیمیلم فراموش شده ایا میتونم ذخیرش کنم روی فیسبوکم یا نه

  • با سلام و احترام
   اول اینکه اگر وارد بازی میشید میتونید جیمیلتون رو عوض کنید و به یک جیمیل جدید متصل کنید .
   در مورد اتصال به فیسبوک هم مشکلی نیست . میتونید هم به جیمیل متصل باشید هم فیسبوک .

 158. ممنون از امین ،لطفا ورژن 2.0.13 رو هم بزارید

  • با سلام و احترام
   اگر نرم افزار گوگل پلیر رو روی گوشیتون نصب کنید خودش به صورت اتوماتیک آپدیت میکنه .
   به محض انتشار چشم حتما قرار خواهیم داد .

 159. آدمین جون ممنون مشکلم حل شد

 160. با عرض سلام و خسته نباشید به خاطر زحمات بی دریغ شما و تشکر بابت راهنمایی های شما
  من اول بازی رو از بازار دانلود کردم و در فیس بوک اون بازی رو سیو کردم بعد بخاطر ترس از اینکه مبادا سایت فیس بوکم رو ازدست بدم بازی رو از سایت شما دانلود کردم و بازی رو روی گوگل پلاس هم سیو کردم ولی ورژن بازی شما 2.0.11 هست اما الان ورژن بازی بازار 2.0.12 هست من میخواستم بدونم برای آپدیت کردن بازی از این به بعد باید به کجا مراجعه کنم ممنون

 161. با عرض سلام آدمین جان به بازی پیام دادم ولی جوابمو نمیده لطفا یه راهی پیشنهاد بده روی گوشی دیگه ای هم امتحان کردم ولی بازم همون پیامو میده

  • با سلام و احترام
   تنها راهش همینه و فقط میتونید از این طریق قلعتونو بازگردانی کنید .

 162. با سلام من گوشیم رو بازیابی کارخانه کردم بعد وقتی بازی نصب کردم وارد بازی نمیشه و خط تا نصفه پر میشه بعد این پیغام میده که به دلیل کارهای غیر قانونی حساب کاربری شما متوقف شده است ودیگه نمیتونم بازی از اول شروع کنم لطفا جوابمو زود بدید با تشکر

  • با سلام و احترام
   با گوشی دیگری تست کنید ببینید مشکل گوشی شماست یا کلا قلعه شما رو غیر قانونی اعلام میکنه .
   اگر با گوشی دیگه مشکل نداره مشکل از آی پی گوشی شماست که پیام بدید به پشتیبانی و این رو بگید .
   اگر هم کلا حسابتون یا جیمیلتون رو غیر قانونی اعلام میکنه هم باز به پشتیبانی بازی پیام بدید و بگید که مشکل چیه و چرا این پیام رو میده .

 163. سلام ممنون از راهنمایی های خوب و کاملتون.
  من بازی رو از گوگل پلی دانلود کردم و فقط روی جیمیل سیو کردم قلعم لول 18 هست مبخوام یه قلعه دیگه یه عنوان فارم بسازم ممنون میشم کامل برام توضیح بدین چطوری این کارو انجام بدم تا برای قلعه اصلیم مشکلی پبش نیاد؟؟
  من فیسبوک هم ندارم نمیتونم استفاده کنم ازش.

  • با سلام و احترام
   خواهش میکنم وظیفه است .
   ببینید قاعدتا شما در حساب کاربری که وارد بشید با زدن شروع بازی جدید میتونید وارد یک قلعه جدید بشید و قلعه فارمتون رو بسازید اما خب اینطور احتمال پاک شدن قلعه اصلیتون هست .
   پیشنهاد بنده اینه که شما در یک گوشی دیگه قلعه جدیدی بسازید و سریعا به یک حساب جیمیل دیگه متصل کنید و از اون به بعد از طریق گوشی خودتون هر دو قلعه رو کنترل کنید .
   تاکید میکنم روی یک حساب جیمیل نمیتونید دو قلعه داشته باشید و حتما دو قلعه روی دو جیمیل باید باشه .

 164. میبخشید تویی کمپین اژدها اگه پاور از دست بدیم مثله جنگ باستان وقتی که خارج شدیم .به حالت اولیه برگشته میشه ؟

  • با سلام و احترام
   نه سرباز و پاور از دست میره و نه منابع .
   فقط اگر از آیتم ها مانند اسپید و سرعت درمان استفاده کنید اونا از بین میرن .

 165. با سلام میشه زود جوابمو بدین چطور میشه به مدیریت پیام داد و بپرسم دلیل بلاک شدن چیه

  • با سلام و احترام
   در خود بازی قسمتی برای پیام دادن داره . پیام به مدیریت .
   از اون قسمت اقدام کنید .
   البته در فیسبوک هم میتونید از طریق لب تاب متصل شید و به صفحه بازیشون برید و مشکل رو بگید .

 166. سلام :
  میشه درباره ای کمپین اژدها چند خط منو راهنمایی کنید
  خیلی ممنونم.

  • با سلام و احترام
   این مکان برای جنگ اتحاد ها در نظر گرفته شده است . در این مکان در روزهای تعیین شده شما میتوانید به خواسته مدیر اتحاد در جنگ اتحاد ها شرکت کرده و به خواسته خودتون قلعتون رو در جنگ قرار بدید و جوایز این جنگ ها که جوایز ارزنده ای نیز هست رو ببرید .

 167. سلام
  من این بازى رو تازه این بازى رو نسب کردم
  گوشیمم اپله
  میخوام جابه جا شم به یه گروه ایرانى ولى نمیشناسم
  میشه لطفا یه ادرس بهم بدید؟
  از طرفى براى جابهجایى ٢٠٠٠ سکه میخواد چطورى باید بخرم ؟
  و اینکه یه جا خوندم تا قبل از لول ۵ اگه جا به جا نشم دیگه نمیتونم جابهجاشم خب تا اون موقع ٢٠٠٠ تا سکه به دست میارم؟

  • با سلام و احترام
   اول عرض کنم قلعتون که به لول 4 میرسه خود بازی یک نامه تلپورت یا جابه جایی بهتون هدیه میده که میتونید برای جابجایی یک بار اقدام کنید .
   دوم اینکه ما هم مثل شما در کینگدامی بازی میکنیم که یک سری ایرانی هستیم اما خب به اجبار در اتحاد یک گروه فکر کنم روسی هستیم .
   برای اینکه بفهمید کدوم کینگدام دست ایرانیاست باید وقتی وارد نقشه قلعتون میشید سمت چپ پایین کره نارنجی رنگی وجود داره که روش که بزنید کل کینگدام ها رو نمایش میده و اسم پادشاه کینگدام رو هم نوشته که باید دنبال نام ایرانی بگردید . البته قبلا پرچم میزد اما جدیدا پرچم رو برداشته .
   من یه نگاه کردم . پادشاه کینگدام 202 شخصیه به اسم مهدی . حتما دست بچه های ایرانه .

 168. سلام خسته نباشید من بازی را نصب کردم و الان مرحله ١٧بازی هستم میخواستم یه بازی جدید نصب کنم به عنوان فارم ولی نمیتونم البته گوشی من اپل هستش

  • با سلام و احترام
   بهترین راه اینه که با یک گوشی دیگه یک اکانت بسازید و به جیمیل متصل کنید و در گوشی خودتون بالا بیاریدش .

 169. سلام دوست من.من از بازیکن های قدیمی.و یه قلعه لول 29دارم.متاسفانه دوروز پیش اکانت من هک شد و شخص دیگری وارد اکانت من شد و شروع به زدن متحدین کرد.و تمام سربازامو کاش.پاور پنج و.نیم میلیون داشتم الان هیچی ندارم.فشارهای داخل قلعمو تخریب کرد.اسپید آپ.کیپ سکه هر چه داشتم استفاده کرد.خلاصه نابود کرد.اصل مطلب اینکه هر چه پیام برای سرور بازی میفرستم کسی پاسخگو نیس.یه نوبت گفتن اسکرین شات بگیر بفرست منم فرستادم ولی سه روزه عکسهای ارسالی در حالت لودینگ موندن.پیشنهادی کمکی راه حلی اگه دارید برا من میل یا واتس کنین.ممنونم.

  • با سلام و احترام
   راستش نمیخوام ناامیدتون کنم اما فکر نکنم براتون کاری انجام بدن .
   تنها راهش همینیه که رفتید اما خدا میدونه واقعا برگردونند یا نه .

 170. سلام
  چه طوری با ۲۰ نفر میشه قلعه اتحاد ساخت؟ ممنون

  • با سلام و احترام
   با بیست نفر نمیشه .
   باید قلعه های دوم یا قلعه های اضافی بسازید تا به حد مجاز برای ساخت قلعه برسید .

 171. سلام من بازیو دانلود کردم ولی وقتی میخوام برم توش مینویسه بهه دلیل انجام موارد غیر قانونی حساب شماغیرفعال می شود لطفابگیدباید چه کارکنم

  • با سلام و احترام
   متاسفانه این روزها این مورد زیاد شده و مدیریت بازی کلش آف کینگز خیلی ها رو داره بلاک میکنه .
   شما باید بهشون پیام بدید تا دلیل بلاک شدنتون مشخص بشه .

 172. سلام.آقا به جرات میتونم بگم نزدیک یک ماهه که هیچکس نمیتونه واسه اولین بار بازیه کلش اف کینگز رو تو گوشیش نصب کنه و بالا بیاره.من با چند تا گوشیه مختلف امتحان کردم.از گوگل پلی و بازار و فارسروید و هر سایتی که بگید دانلود کردم.وقتی بازی رو نصب میکنم ارور میزنه که به دلیل انجام تخلفات غیر قانونی حساب شما متوقف شده است.در ضمن این مشکل فقط واسه من نیست.تو نظرات اکثر سایت ها این سوال و مشکل پر شده ولی کسی نمیتونه جواب بده.خواهش میکنم شما که تو این زمینه فعالیت دارید و زحمت میکشید دلیل و راه حل این مشکل رو پیدا کنید.خلاصه اینکه کلش واسه افراد جدید نصب نمیشه.یک دنیا ممنون میشم اگه این مشکل رو حل کنید.مرسی از سایت خوبتون

  • با سلام و احترام
   بازی رو ما حذف کردیم و نصب کردیم و مشکلی نبود .
   مشکل سایر دوستان در یک ماه پیش برمیگرده به فیلترینگ بازی که بعد از مدتی رفع شد و الان باز میشه .
   البته جدیدا نظارت مدیریت بازی بسیار دقیق شده و هر گونه تخلف رو سریعا بلاک میکنند .
   ببینید فرق نمیکنه بازی رو از کجا دانلود میکنید . اگر آی پی گوشیتون بلاک شده باشه پس از هر کجا دانلود کنید به عنوان متخلف شناخته شده و براتون بالا نمیاد و همین ارور رو میده .
   به مدیریت بازی پیام بدید و دلیل بلاک شدنتون رو بپرسید تا بشه براش دلیلی آورد .

  • سلام نسخه انگلیسی رو دانلود کن درست میشه.منم همین مشکلو داشتم حل شد.

 173. سلام
  من گوشیم رو عوض کردم … دیگه نمیتونم وارد بازی بشم.
  میگه بدلیل موارد غیر قانونی حساب شما مسدود شده !!

  • با سلام و احترام
   بهشون پیام بدید و توضیح بدید ببینید مشکل از کجاست .

 174. سلام ممنون از راهنماییتون، خیلی خوب بود.لطف کردید.

 175. سلام و وقتتون بخیر.ببخشید من چندتا سوال دارم که متاسفانه جواب درستی تا الان نشنیدم.ممنون میشم شما راهنماییم کنید.واسه فارم باید چه سربازایی رو داشته باشیم؟ چه ساختمونایی رو به روز رسانی کنم بهتره؟ واسه اتک زدن و جمع آوری منابع چه سربازایی بهترن و اینکه آرایش جنگی رو چطور میشه تغییر داد؟ ببخشید سوالام طولانی شدن.منتظر پاسختون هستم.ممنون.

  • با سلام و احترام
   در فارم ها بهتره سربازای دژکوب و منجنیق بیشتر داشته باشید زیرا که منابع بیشتری رو منتقل میکنند و در فارم ها بیشتر به درد میخورند چون اساس فارم ها برای کمک منابع هست .
   به روز رسانی ساختمان ها بستگی به دلیل وجود قلعه داره . مثلا در قلعه فارم بهتره مزارع و بازار رو افزایش بدید تا برای انتقال منابع مشکلی نداشته باشید و بیشتر بتونید انتقال بدید با مالیات کمتر . البته معمولا به فارم حمله میکنید و نیازی به بازار هم نیست که خب باید تله نداشته باشید که سربازاتون مشکلی نداشته باشند . در قلعه اصلی باید همه ساختمان ها به لول بالا برسند چون همه کاربردین و در مواقع خاص به درد بخورن . برخی ساختمان ها مثل هال و ساختمان تجهیزات به شرط استفاده باید به لول بالا برن اما به جرات همشون کاربردین و باید بالا باشند .
   معمولا برای سربازان میزان قدرت دفاع و حمله و میزان باربری رو هم مینویسه اما خب برای کشتار بهتره که از سربازان حمله ای استفاده بشه مثل منجنیق و منجنیق و اسب سواران و کمانداران . دو بار گفتیم منجنیق چون خیلی قوی هست البته تنها نفرستید و حتما باهاشون اسب سوار و کماندار بفرستید .
   والا در مورد آرایش جنگی هنوز به نتیجه خاصی نرسیدیم چون دقیقا مشخص نیست و متفاوت دیده شده .
   خواهش میکنم
   امیدوارم پاسخا به دردتون بخوره

 176. سلام
  برای ارتقا دادن hall از 8 تا 15 چقدر شاخ جنگی میخواد لطفا سریه راهنمایی کنید ببینم میصرفه سکه خدجش کنم یا ن
  ممنون

  • با سلام و احترام
   والا مشخص که نیست اما خب به طبع هر چی بالاتر بیاید بیشتر میشه مثلا برای لول نه هال 121 شاخ جنگی میخواد و همسنطور بیشتر میشه .

 177. سلام دوستان اگه تازه اومدیدو نیاز به یه گروه تمام فارسى دارید و میخواد هرچه زود تر پیشرفت کنید کاقیه با یه سرچ تو کینگدان یا قلمرو پادشاهى 765 و x344 و 468 بیاد تا لذت ببرید.

 178. ممنون داداش مشکلم حل شد

 179. با سلام من دو تا بازی رو گوشیم نصبه اونی که از گوگل پلی گرفتم خوبه ولی اونیکه از بازار دان کردم تا ورژن2.0.7فقط اپ شد ودیگه نتونستم اپ کنم میترسم بازیم قطع بشه درضمن به فیسبوک وصله

  • با سلام و احترام
   خب این چند تا راه داره .
   میتونید به بازار برید و ورژن جدید رو دانلود کنید و آپدیت کنید .
   اما بهتره که در اونی که از گوگل پلی گرفتید قلعتونو به یک جیمیل متصل کنید و سپس به فیسبوک رفته و قلعه دومتونم در همون بازی بالا بیارید و هی جابجا کنید .
   البته عرض کنم در اینصورت شما یک قلعه بالا دارید و برای قلعه دوم باید تغییر اکانت بدید .

  • چ طور میتونم 2قلعه داشته باشم از این بازی در یک گوشی

  • با سلام و احترام
   شما روی هر اکانت جیمیل میتونید یک قلعه داشته باشید و در یک گوشی میتونید با تعویض جیمیل قلعه هاتونم تغییر بدید .
   البته برخی دوستان با استفاده از بازی در بازار و بازی اصلی دو تا بازی رو گوشی دارند و دو قلعه که امنیت نداره و باید حتما سیو بشه چون امکان داره در به روز رسانی هر جفتشون قاطی کنند و بپرند .
   بهتره حتما سیو کنید و از طریق تغییر جیمیل قلعه هاتون رو بالا بیارید

 180. با سلام
  من میخوام اکانت فارم با گوگل بسازم، این کار رو هم میکنم ولی بهم میگه چون بیند نکردی نمیتونی وارد بشی، چطوری باید بیند کنم؟
  ممنون

  • با سلام و احترام
   شما چند قلعه رو روی یک اکانت گوگل نمیتونید سیو کنید .
   هر قلعه باید یک اکانت گوگل جدا براش بسازید و متصل کنید یا به اصطلاح بیند کنید .

 181. سلام.ببخشیداین قلب هایی که میده که فک کنم بمناسبت ولنتایم باشه میگه بفرسید برای دوستان خود وهدیه بگیرین این چجوریه برا کی بفرسم هدیه های خوبی هم داشت

  • با سلام و احترام
   در توضیحاتش چی نوشته ؟
   چون الان قلبی ندیدم و اگر از قبل بوده خب یا باید با چیز دیگری ترکیب بشه و جایزه بده یا خودش رو بزنید جایزه میده .

 182. داداش امروز اونت چرخ خوش شانسیه فردا اونت کیلزه
  عجب داستانی داریم به خدا
  باز ممنونت میشم کمک کنی

  • با سلام و احترام
   احتمالا جهان های مختلف هفته های متفاوت جنگ بزرگ رو دارند .
   جهان 211 که ما در اون حضور داریم هفته پیش بود و تموم شد و این هفته هیچی نداریم . شاید جهان شما متفاوته با ما .
   تنها راهش فعلا همینه که با گوشی دیگری وارد بازی بشید البته همونم باز احتمالا گوگل پلی ارور بده .

 183. داداش از صبح تا خود الان نزدیک به دو گیگ داگلود کردم
  نمیشه
  امشب کیل اونت هستش و 17 تا قلعم رو هواست ??
  دستم به دامنت یه کاری کن یه راه حلی
  این سری سرباز 9 هامو بزنن بیچاره میشم خخخ
  کمک کن داداش کمک

  • با سلام و احترام
   گوشی دیگه ای در دسترستون نیست که با استفاده از اون وارد اون یکی اکانتتون بشید ؟
   جنگ بزرگ هم هفته پیش بود و گذشت . نگران کیلز نباشید چون فکر نکنم به جز جنگ بزرگ به شما حمله کنند .

 184. سلام خسته نباشد
  نمیتونیم حسابهامو تغییر بدم

  • با سلام و احترام
   مشکل در تغییر حساب این روزها پیش اومده و انگار به گوگل پلی مربوطه که اجازه جابجایی نمیده و به بازی مربوط نیست .
   اروری که میده از گوگل پلی ارور میده .
   البته این اتفاق بگیر نگیر داره و برای برخی مشکلی ایجاد نکرده .
   سعی کنید گوگل پلی گوشیتون رو به روز کنید یا اگر به روز هست گوگل پلی رو حذف و دوباره نصب کنید شاید مشکل حل بشه .

 185. باسلام وخسته نباشید میخوام بدونم از iosکه به دلار هست برای خرید چیکارمیتونم بکنم که به ریال بتونم خریدکنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • با سلام و احترام
   برای خرید ریالی میتونید از بازار یا سایت های فروش گلد کلش آف کینگز که ایرانی و البته معتبر باشند استفاده کنید .

 186. سلام من اکانت فیسبوکم پریده ودیگه نیست یه بازار ایمیل زدم گفت بازیا کلا حذف کن دوباره نصب کن با فیلتر شکن وارد شو این کارم کردم ولی بازم بازی پیغام میده اکانتی شناسایی نشد چیکار کنم اکنتم برگرده فقط بازی قلعه فارممو نشون میده که روی جیمیلم سیو بوده وهیچی دیگه نشون نمیده

  • با سلام و احترام
   اگر در فیسبوکتون سیو باشه از طریق لب تابم که وارد بشید میتونید تو قسمت اتصال اکانت فیسبوکتون دنبال بازی کلش آف کینگز بگردید و پیداش کنید .

 187. سلام خسته نباشی
  من نتم خوبه ولی نمیتونم تو پی وی پیام بفرستم ارور میده
  باید چیکار کنم

  • با سلام و احترام
   چه اروری میده ؟
   شاید طرف مقابل بلاکتون کرده باشه .

 188. سلام میتونید یک جهانی رو معرفی کنید که ایرانی ها فعال باشن
  ممنون

  • با سلام و احترام
   شما در عکس کلی که تمام جهان ها وجود داره نگاه کنید رو جهان هایی که عکس پرچم ایران زده شده یعنی دست ایرانیاست .

 189. باسلام من تازه بازیو شروع کردم میشه راهنماییم کنین چطوری میتونم بت زبان فارسی بازی کنم ویا اصلا میشه یا نه.مرسی از شما

  • با سلام و احترام
   در تنظیمات این بازی زبان فارسی وجود نداره اما اینطور که پیداست با توجه به زبان گوشی بازی هم فارسی میشه .
   برای برخی مثل خود من زبان بازی فارسی است و فکر میکنم این به علت استفاده از زبان فارسی در گوشیه .

 190. من اکانت اصلیم روی فیسبوکم نصب بوده فارمم روی جی میلم حالا فقط فارمم نشون میده رو جفتشون اصلیمم اصلا پیدانمیکنه چیکار کنم

  • با سلام و احترام
   از طریق گوشی دیگه ای تست کنید و به فیسبوک وصل بشید ببینید باز هم فارم تون بالا میاد .

 191. سلام وقتتون بخیر.
  من یه مشکل دارم، نمی تونم بین اکانتام سوییچ کنم.مینویسه حساب کاربرب همگامسازی نشده و قادر به تعویض نیستید.تنظیمات همگامسازی گوشیمم فعاله.ممنون میشم کمکم کنید.

  • با سلام و احترام
   متاسفانه این اتفاق برای خود بنده هم افتاده و اصلا اجازه تغییر اکانت رو در یک گوشی نمیده . البته فکر کنم ورژن 2.10 این مشکل رو داره و با اومدن ورژن جدید بازی نباید این مشکل باشه .
   البته برخی دوستان هم مشکلی نداشتند .
   فکر کنم باید جیمیل ها رو خروج و دوباره ورود داد تا شاید مشئله حل بشه .

 192. سلام ببخشید داخل بازی جایی که سربارارو میفرسی برا ماموریت کنجینه میمونی و گنجینه سال میمونی بود که خیلی خوب بود من بادوتاش1300تا سکه گیرم اومد ولی الان نه از اون میمونا خبریه که تو زمین بودن نه سال گنجینه میمونی اگه راهنماییم کنین که اینا چجوربرمیگردن ممنون میشم

  • با سلام و احترام
   اینا بستگی به زمان خود بازی قرار میده و دست شما نیست . امتیازاتی هست که بازی به بازیکنان میده و مثلا برای یک هفته تا دو هفته و سپس برمیداره .
   دست شما نیست که بذاریدش یا برداریدش .
   اکثرا هم با توجه به تقویم و اتفاقات تقویم قرار داده میشه .
   مثلا یه مدت نینجا بود و غول های بزرگ که جوایز خوب داشت یه مدتم میمون و گنجینه میمونی .

 193. سلام من نمی‌توانم وارد قلعه اصلیم بشم حدود ۱۵ روزه حساب گوگل پلاس دادم الان که میخوام وارد بشم میگه حساب کاربری شما با اطلاعات بازی همگام سازی نشده است لطفا کمکم کنید

  • با سلام و احترام
   اگر جهت ورود به بازی مشکل دارید باید از فیلترشکن استفاده کنید چون بازی از دسترس ایرانیان خارج شده البته نسخه اصلیش .
   اگر مشکلاز گوگل پلاستونه که باید وارد نرم افزار جیمیلتون بشید و اونجا وارد اکانتتون بشید . اگر همگام سازی نشده باشه خودش هشدار میده و شروع میکنه به همگام سازی .

 194. سلام خسته نباشید . ممنون از شما بابت راهنماییاتون.. اگه امکان داره در مورد مبحث مهمه ارایش جنگی توضیح بدید. اینکه طرز چیدمان نیروها چگونه باشه. دوستانی که تجربشو دارن ممنون میشم راهنمایی کنن.

  • با سلام و احترام
   خواهش میکنم
   ببینید والا آرایش جنگی خاصی نمیشه گفت ولی خب چیزایی که میشه حدس زد اینه که بر اساس قدرت حمله سربازان نیروها را برای حمله بفرستید . مثلا سربازان پیاده نظام معمولا دفاعی هستند و همیشه در حملات تلفات بسیاری میدن یا منجنیق ها دارای قدرت حمله ای بسیار خوبی هستند و معمولا در حمله ها ها کمترین تلفات رو میدن البته باید این رو متذکر بشم که در حمله ها فقط منچنیق نفرستید و سعی کنید در کنارش نیروهای اسب سواز و یا تیرانداز هم بفرستید تا تلفات کمتری بدید .

 195. لطفا یه فیلتر شکن خوب معرفی کنین.لطفا هرچ هزود تر راهنامیی کنین

 196. سلام من قبل اپ جدید میتونستم کینگو باز کنم ولی جدیدا نمیتونم بازش کنم بازخورد میده میگه مشکل اتصال نت در صورتی که این مشکل فقط برای من اتفاق افتاده از وای فای استفاده میکنم ممکنه کمکم کنید ??????

  • با سلام و احترام
   بازی برای همه ایرانیان دچار مشکل شده و شما باید از ف ی ل ت ر شکن استفاده کنید .

 197. سلام
  بدلیل اینکه آی پی ایران مشکل پیدا کرده من نسخه بازار رو نصب کردم.دو تا اکانت فیسبوک ساختم.یکی برای قلعه اصلی و یکی هم برای اکانت فارم و جفتش رو هم bind کردم.
  مشکلم اینه که نمیتونم دوتا فیسبوک رو روی گوشی اد کنم تا بتونم switch account کنم.
  قبلا با دوتا جیمیل راحت switch میکردم.
  ممنون میشم راهنمایی کنید.
  باتشکر

  • با سلام و احترام
   خب مشکل فیسبوک همینه و البته شما اگر از فیسبوک استفاده کنید حتما باید برای تغییر از فیلترشکن استفاده کنید .
   نرم افزار فیسبوک رو که نصب کنید فقط یک اکانت بالا میاره و قابلیت بالا آوردن چند اکانت رو نداره .
   البته شاید ورژن جدیدی زده باشن که چند اکانت رو بالا بیاره اما ما تا به حال ندیدیم.

 198. با سلام. من اکانتی که روی فیسبوکم ذخیره بود رو unbound کردم و بازی رو پاک کردم. الان راهی نیست که اکانتمو برگردونم؟ از iOS استفاده میکنم و بازی روی گیم سنتر ذخیره نبود و فقط روی فیسبوک بود. ممنون میشم راهنمایی کنید

  • با سلام و احترام
   تنها راهتون انه که اطلاعاتی از قلعتون رو به پشتیبانی بازی بفرستید و منتشر باشید .
   شاید با استفاده از اطلاعات بازی رو برگردونند .
   حتما یه سری بهانه براشون بیارید که به این دلایل بازی حذف شده .

 199. سلام اقا من تاکه داخل بازی اون خط پایین تا نصفه پر میشه بعد مینویسه به دلیل غیر قانونی نبودن حساب کاربری چکاز کنم لطفا جواب بدید

  • با سلام و احترام
   لطفا با فیلترشکن وارد بازی بشید .

 200. سلام الان یک هفته هست که وقتی میرم تو کلش اون خط پایین تا نصفه لود میشه و بقیه اش نمیاد چکار کنم ؟

 201. سلام دوستان
  بازی در اندروید رفع فیلـتتر شد اپدیت در بازار2.0.10(128)

  • با سلام و احترام
   حتی اگر بازی در ورژن جدید بازار رفع فیلتر شده پیشنهاد میکنم بازی رو از بازار دریافت نکنید البته اگر بلد نیستید بعدا جابجا کنید .
   نسخه بازار مشکلاتی داره که براتون دردسرساز میشه .

 202. سلام دوست عزیز تو گیم سنترم کستلو زده بیست یعنی بازی خودم ولی وقتی میخوام تغییر حساب کاربری بزنم یه بازی لول 13 میاد که اکانت فارممه اگه میتونید مشکلشو حل کنید اپل ایدیمو بدم تروخدا زودتر کمکم کنید خیلی عقب اوفتادم خیلی زحمت کشیدم واسه بازی

  • با سلام و احترام
   دقیقا متوجه نشدیم منظورتون چیه اما اگر قلعه بیستتون سیو شده باشه و سیزده هم سیو شده باشه هر دو اکانت رو نمایش میده .
   البته در برخی مواقع بار اول که میزنید در همون اکانتی که هستید پیامش بالا میاد باید پیام رو لغو کنید و همون لحظه دوباره تغییر حساب کاربری رو بزنید تا لیست حساب ها رو بالا بیاره که بتونید حساب دیگری رو انتخاب کنید .

 203. سلام من تو چند تا کینگدام بازی میکنم فقط تو کینگدام 1051 میتونم بیام تو بازی تو بقیه کینگدامها حتما بابد وی پی ان استفاده کنم برا وارد شدن اگه از ایران فیلتر شده چرا تو 1051 میشه رفت ؟ متاسفانه پشتیبانی بازی هم جواب نمیده

  • با سلام و احترام
   همونطور که گفتیم بازی فیلتر نشده انگار در سرورای خود بازی مشکلی ایجاد شده که اینطور که گفته شده داره کم کم حل میشه .

 204. سلام من مدت زیادی هست که دارم بازی میکنم و لول 25 هستم ولی متاسفانه چون تو کینگداممون ایرانی نیست و همه قدرت دست چینه دیگه دارم از بازی مایوس میشم دوستان اگه اتحاد قوی ایرانی یا کینگدامی که دست ایران باشه سراغ دارید لطفا معرفی کنید که ما هم استفاده کنیم

  • با سلام و احترام
   خب این مشکل هست و الان در کینگدام های زیادی چینی ها در قدرت هستند .
   برای اینکه بفهمید کدوم کینگدام قدرت دست ایراتی هاست کافیه روی نقشه جهان بزنید تا تمام کینگدام ها رو ببینید و سپس بگردید دنبال کینگدام هایی که پرچم ایران روی اون هست که دست ایرانی هاست .
   البته باز شما نمیتونید به کینگدام اونا برید چون لول قلعتون 25 هست .
   قرار نیست حتما در اتحاد ایرانی ها باشید . برید به اتحاد های قوی بپیوندید و از بازی لذت ببرید .

 205. سلام
  من به مشکلی دارم که نوشتنش سخته
  میشه تلفنتو برام إیمیل کنی
  اینجوری راحت تَر میشه توضیح. داد
  ممنون

  • با سلام و احترام
   متاسفانه ما از دادن شماره تماس معذوربم و اون هم به علت مشکلاتی که برای ما پیش اومده .
   شما یه توضیح خلاصه بدید ما پاسختون رو خواهیم داد .
   شرمنده

 206. با سلام میشه در مورد جام اژدها یه توضیح بدین الماس چه جوری به دست بیارم

  • با سلام و احترام
   جام اژدها مکانیست برای کسی جوایز البته با استفاده از الماس .
   یعنی شما با استفاده از الماس میتونید تولید منابعتون رو مثلا 5 یا 10 یا 20 یا … افزایش دهید .

 207. ایا مشکل استقاده از فیترشکن رفع میشه؟

  • با سلام و احترام
   فکر نکنم ایران تصمیم به فیلتر کردن بازی گرفته باشه .
   هنوز معلوم نیست دلیل اصلی باز نشدن بازی برای آی پی های ایرانی چیه .
   البته اخیرا اخباری از باز شدن برای برخی از ایرانیان داده شده که از این موضوع که فیلتر نشده حکایت میکنه . احتمالا درست میشه . کمی صبر کنید .

 208. سلام چرا کلش اف کنیم وصل نمیشه مشکل اینترنتم هم نداره

 209. سلام خسته نباشید من کلش اف کینزو دانلود کردم نسخه جدیدشو بعد میرم تو بازی تا نصفش میره دیگه نمیره چی کار کنم لطفا زود جواب بدین

 210. سلام
  برای قلعه من یک مشتری سمج پیدا شده که میگه یا قلعتا بمن واگذار کن یا در هر جنگ ما میزنیمت
  میشه منا راهنمایی کنید که قلعما چشکلی میتونم واگذار کنم و پولما بگیرم
  لول قلعه 26

  • با سلام و احترام
   اول اینکه تهدید کردن فایده ای ندارد چون شما میتونید جاتونو عوض کنید که نتونن پیداتون کنند .
   دوم اینکه برای فروش راه های متفاوتی هست . ازشون پول رو بگیرید بعد آدرس جیمیل و پسورد رو بهشون بدید .
   البته هیچوقت قبل از واریز جیمیل و پسورد رو ندید چون پسورد رو عوض میکنند و دسترسی شما قطع میشه .

 211. سلام
  لطفا منو راهنمایی کنید چطو میتونم تو اتحاد زمین چوب بری بسازم؟رنکینگم تو اتحاد 3 هست
  تشکر

  • با سلام و احترام
   در اتحاد فقط رنک چهار و مدیر اصلی میتونند بسازند و کارای اتحاد رو بکنند .
   بقیه فقط میتونن رنک زیر دستاشون رو بالا بیارن یا پایین ببرن .

 212. سلام من قبلا بازی رو از بازار گرفته بودم و رو فیس بوک سینک کردم که فقط با فیلتر شکن بازی میشه بازی رو از سایت شما دانلود کردم روی گوگل پلاس هم سینک کردم بازم فقط با فیلتر شکن باز میشه حتی حساب هم نام فیس بوک رو هم روی گوگل عوض کردم بازم نشد . ممنون

  • با سلام و احترام
   جدیدا بازی کلا با فیلترشکن بالا میاد .
   اینطور که پیداست بازی با آی پی ایران بالا نمیاد .

 213. من 3.4 روزه وارد بازی نمیتونم بشم همه دوستانم رفتند کینگدام جدید من چی کار کنم خیلی کلافه شدم همه زحمتهام داره به باد میره لطفآ منو راهنمایی کنید فیلتر شکن نصب کردم فلش می خواد فلش نصب کنم بازی حذف میشه لطفآ بازی رو درست کنید تو رو خدا

  • با سلام و احترام
   اول اینکه مدیریت بازی دست ما نیست .
   دوم اینکه با فیلترشکن میتونید وارد بشید و منظورتون رو از اینکه باید فلش کنید . فلش چی رو میخواید نصب کنید ؟
   اگر بازیتون سیو باشه حتی حذفم بشه شما دوباره میتونید نصب کنید و با وصل شدن به حسابتون قلعتون رو بالا بیارید .

 214. سلام ببخشید من بازی رو از بازار دانلود کردم وبه فیسبوک متصلش کردم ولی خواستم بدونم اگه آپدیت جدید رو از سایت شما بگیرم وصل به جیمیل هم اصافه میشه تو بازیم یا اینکه بازیم خراب میشه؟ممنون

  • با سلام و احترام
   شما اگر بازی رو از سایت ما دانلود کنید و نصب کنید احتمالا دو تا کلش آف کینگز مشاهده میکنید .
   شما باید بازی که از بازار گرفتید رو به فیسبوک متصل کنید و سپس بازی رو از سایت ما دریافت کنید و پس از نصب از اکانت فیسبوکتون به قلعه اصلیتون وارد بشید و سپس قلعتون رو به یک جیمیل وصل کنید .
   این راه مطمئن ترین راه برای از بین نرفتن اطلاعات شماست .

 215. نمیدونم چرا فیلتر شد چیز خاصی نداره.

  next vpn بهترین فیلتر شکن برای انواع گوشی با هر نوع دانلود و نصب این بازی روی گوشی یا دستگاهتون هست.

 216. من از دیروز نتونستم وارد بازی بشم من از داده استفاده میکنم نمیتونم فیلتر شکن استفاده کنم راهنمایی کنین

  • با سلام و احترام
   تنها راهش استفاده از فیلترشکنه و به جز اون نمیتونید کاری بکنید برای ورود .

 217. باسلام برا منم بالا نمیاد حتی هیچ مدل از فیلترشکنا هم وصل نمبشه دیشب سیر خوابیدم

  • با سلام و احترام
   از سایفون و هات اسپوت شیلد استفاده کنید .

 218. با سلام. میشه توضیح بدید چطوری با فیلتر شکن وارد بازی بشم.اگه میشه یه فیلتر شکن خوب هم معرفی کنید.ممنون

  • با سلام و احترام
   با سایفون یا هات اسپوت شیلد میتونید وارد شید .
   رو گوشیتون نصب کنید و پس از اتصال فیلترشکن به بازی مراجعه کنید .

 219. سلام
  دوستان دو روزه برای ورود به بازی به مشکل عدم ارتباط با شبکه مواجه شدم
  علت چیه
  چطوری میشه وارد شد به بازی
  ممنپن

  • با سلام و احترام
   از فیلترشکن برای ورود استفاده کنید

 220. سلام چرا بازی فیلتر شده اگه خبر خاصی دارین در این مورد لطفا به ما بگین

  • با سلام و احترام
   فکر نکنم فیلتر شده باشه چون نیازی به فیلتر بازی نبود . اگر قصد فیلتر رو داشته باشن کلش اف کلنز واجب تره .
   اینجور که برمیاد پروکسی ها را کاری کردند که برای ایرانیا مشکل خوردند .
   با فیلترشکن وارد بشید و همگی به پشتیبانی نامه بدید ببینید جریان چیه .

 221. ببخشید جدید بازی نمی آید بالا لطفا جواب دهید فقط تا وسط می آید بالا

  • با سلام و احترام
   از فیلترشکن برای ورود استفاده کنید

 222. سلام دوستان من با فیلتر شکن وارد شدم بازی از ایران فیلتر شده .سرور های بازی مشکل نداره.من از فیلتر شکن لنترن استفاده کردم

 223. علت باز نشدن کلش اف کینگز فیلتر شدن بازی هست با فیلتر شکن وارد بشید،ایمان کینگدام 216(pER)

  • با سلام و احترام
   بازی فیلتر نشده اما خب دسترسی ایرانیا فقط با فیلترشکن شده .
   با فیلترشکن وارد بازی بشید تا مشکلات بررسی بشه

  • سلام یه فیلتر شکن خوب معرفی میکنین برای ios به مشکل نخورم

  • با سلام و احترام
   سایفون و هات اسپوت شیلد به ios هم ارائه میده .

 224. سلام..مثل اینکه بازی فیلتر شده چون وقتی با فیلتر شکن واردن میشیم اجراء میشه..

  • با سلام و احترام
   بازی فیلتر نشده اما خب دسترسی ایرانیا فقط با فیلترشکن شده .
   با فیلترشکن وارد بازی بشید تا مشکلات بررسی بشه

 225. خب داداش من چطوری میتونم پیام بدم بهشون؟میشه پیام رو به فارسی واسشون نوشت،بخاطر این که خیلی وقته بازیش نکردم مسدودش کرد،چه پیامی باید بهشون بدم؟؟؟

  • با سلام و احترام
   نه باید به انگلیسی برایشون پیام بدید .
   گوگل ترانسلیت که موجوده . ازش استفاده کنید .
   حتما لازم نیست نکات دستوری رو رعایت کنید .

 226. سلام و عرض ادب

  الان بازی شیلد میزنه برامون یا نه
  سرور های خارجی هم قطع میشن مثل ما
  نکنه فیلتر کردن

  • با سلام و احترام
   احتمالا پروکسی ها مشکل به هم زدن وگرنه ایران قصد فیلتر بازی رو نداشته .
   در هر صورت با فیلترشکن وصل بشید به بازی

 227. دوستان من تونستم با فیلتر شکن برم تو بازی ،،، بازی صد در صد فیلتره لطفا تو بازار اطلاع بدین زودتر رسیدگی کنن ،،، امیدوارم هرچه زودتر مشکل بشه ،، شش ماه زحتم هدر نشه

  • با سلام و احترام
   بازی فیلتر نشده اما خب دسترسی ایرانیا فقط با فیلترشکن شده .
   با فیلترشکن وارد بازی بشید تا مشکلات بررسی بشه

 228. سلام دوست عزیز بازی از رو اکانت حذف شده هرچی اپل ایدی رو میزنم هیچی نمیاره چطوری میتونم برشگردونم؟

  • با سلام و احترام
   باید به پشتیبانیشون پیام بدید و موضوع رو توضیح بدید .

 229. سلام بازی منم دیگه اجرا نمیشه اگه واسه اپل لینک دارین بدین دانلود کنم

  • با سلام و احترام
   سرورهای بازی با مشکل رو به رو شده چون برای همه بالا نمیاد .
   کمی صبر کنید تا ببینیم چطور میشه .

  • پیاماشون داره واسم میاد یعنی خارجیا تو بازین ما نمیتونیم بریم

  • با سلام و احترام
   از فیلترشکن برای ورود استفاده کنید

 230. من بازی از سایت شما هم دانلود کردم اما بازم تا وسط خط لود میره میمونه و بعد چند دقیقه میزنه اتصال اینترنت شما با مشکل مواجه شده اما سرعت اینتر نتم خیلی خوبه دیگه نمیدونم چیکار کنم یه راه حل اگه دارین بدین دارم دیونه میشم از دست این وصل نشدن ممنون میشم

  • با سلام و احترام
   امکان اینکه سرورهای بازی قاطی کرده باشه زیاده .
   الان برای ما هم همین ارور رو میده . احتمالا باز سرورهاشون دچار مشکل شده .
   نگران نباشید این اتفاق برای همه افتاده و احتمالا برای همه قطع شده مثل چند مدت پیش که حدود 48 ساعت بازی از دسترس خارج شد و همه در شیلد به سر میبردند .

 231. سلام ببخشید من خیلی وقت بود که کلش اف کینگز رو حذف کرده بودم الان که دوباره نصب کردم مینویسه حساب کاربری شما مسدود شده است چیکار کنم که بتونم دوباره بازی کنم؟

  • با سلام و احترام
   باید دلیل مسدود شدنتون مشخص بشه .
   احتمالا بخاطر نبودنتون برای مدت طولانی این اتفاق افتاده .
   قاعدتا تا یه مدت نباشید قلعتون از کینگدام حذف میشه . البته قاعدتا باید به شما پیغام اجازه ورود به قلعتونو بده البته با مختصات جدید که خودش تعیین میکنه اما شاید به علت طولانی شدن نبودنتون اکانتتون رو دچار مشکل کرده حالا راهش اینه که به پشتیبانی بازی پیام بدید و با دادن نام کاربری و اکانتی که بهش متصل شده بود و اطلاعات قلعه ازشون بخواید تا قلعه رو برگردونند .

 232. سلام دو روزه بازی اجرا نمیشه .من تو گوگل پلی نگاه کردم دیدم به کاربران ایرانی این بازی دیگه خدمات نمیده .احتمال داره مشکل از این باشه یا چیزه دیگه ای هست لطفان جواب بدین