خانه » گفت و گو » بازی ملکه رنجبر در هم سایه ها به اصرار مهران غفوریان + عکس

بازی ملکه رنجبر در هم سایه ها به اصرار مهران غفوریان + عکس

بازی ملکه رنجبر در هم سایه ها به اصرار مهران غفوریان ملکه رنجبر از اصرار مهران غفوریان برای بازی در فیلم هم سایه ها گفت .

بی شک بازی ملکه رنجبر در فیلم زیر آسمان شهر از یاد مردم ایران نرفته است .

ملکه  رنجبر

ملکه رنجبر

ملکه رنجبر یکی از بازیگران سریال هم سایه ها است. ملکه رنجبر بازیگر سینما و تلوزیون ایران است که در رشت متولد شد. 

ملکه رنجبر پیشکسوت عرصه بازیگری تلویزیون و تئاتر گفت: مردم به اندازه ای به من لطف داشتند و جویای احوال من بودند که مهران غفوریان برای حضورم در سریال جدیدش بسیار اصرار کرد. وی ادامه داد: یک روز مهران غفوریان با ماشین آمد و مرا سر صحنه سریال “همسایه ها “برد و گفت می خواهیم شما را حتی به اندازه کم در این سریال نشان دهیم تا مردم با دیدنتان در قاب تلویزیون ،‌ بدانند که حال خوبی دارید.

رنجبر همچنین تصریح کرد: در سریال جدید مهران غفوریان با عنوان “همسایه ها‌“،‌خیلی کوتاه و تنها در حد یک سکانس حضور داشتم چرا که بیشتر از آن در توانایی من نبود. وی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد: هم اکنون از ۴ یا ۵ پروژه پیشنهاد کار داشته ام اما اصلا نمی توانم راه بروم چرا که نفسم بالا نمی آید و با وجود اینکه پسرم همیشه از من مراقبت می کند اما قند خونم مدام بالا می رود. بازیگر سریال “زیر آسمان شهر” همچنین توضیح داد: وقتی سر صحنه سریال “همسایه ها” حضور پیدا کردم، روحیه ام تا حدی عوض شد و دوستان بازیگر از دیدن من بسیار خوشحال شدند.

مهران غفوریان با حضور من در سریال جدیدش ، برایم یک سبد گل آورد و عوامل سریال نیز بسیار خوب از بنده پذیرایی کردند،‌ البته در این دیدار خانم پرستار هم با من همراه بود. وی یادآور شد: مهران غفوریان به من چنین گفت که تصمیم دارم شما در بخشی از سریال “همسایه ها” حضور پیدا کنید تا زمانی که سریال “زیر آسمان شهر” شروع شود. این پیشکسوت عرصه بازیگری تلویزیون و تئاتر تصریح کرد: مهران غفوریان به حضور من در سریال “زیر آسمان شهر” خیلی امیدوار است اما به اندازه ای ناتوان شده ام که فکر نمی کنم به مرحله حضور در آن سریال برسم.

وی با اشاره به وضعیت فعلی سریال جدید مهران غفوریان ، گفت: بر اساس آنچه غفوریان اعلام کرده گروه هم اکنون در حال نگارش متن سریال “زیر آسمان شهر” هستند و به طور احتمالی،‌ این سریال پس از مجموعه تلویزیونی “همسایه ها” کلید می خورد. رنجبر ادامه داد: قرار است در سری جدید سریال “زیر آسمان شهر” ادامه نقش مهتاج خانم را بازی کنم البته غفوریان گفته که سعی می کنیم نقش کمتری را برایت بنویسیم تا ناراحتی زیادی به شما تحمیل نشود.

این بازیگر پیشکسوت در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار کرد: بر اساس آنچه مهران غفوریان تا این لحظه به من اعلام کرد، حضور من ، حمید لولایی و خود غفوریان به عنوان بازیگران سریال “زیر آسمان شهر” قطعی شده است. وی خاطرنشان کرد: البته من به مهران غفوریان گفتم که توانایی حضور در سریال زیر آسمان شهر را ندارم اما او تاکید کرد که هیچ کس مانند شما نمی تواند نقش مهتاج خانم را بازی کند از این جهت لازم است که حتما حضور داشته باشید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*