خانه » اخبار ستارگان » تجاوز واقعی بازیگر مرد به بازیگر زن در فیلم با تبانی کارگردان + عکس

تجاوز واقعی بازیگر مرد به بازیگر زن در فیلم با تبانی کارگردان + عکس

تجاوز واقعی بازیگر مرد به بازیگر زن در فیلم با تبانیکارگردان برناردو برتولوچی کارگردان هالیوودی از تجاوز بازیگر مرد به ماریا اشنایدر بازیگر زن هالیوود در فیلمش گفت .

تجاوز به بازیگر زن هالیوود در صحنه فیلمبرداری و جلوی چشم تمام عوامل فیلم رسوایی جدیدی برای سینمای هالیوود ثبت کرد .

تجاوز به بازیگر زن

تجاوز به بازیگر زن

تجاوز بازیگر مرد به بازیگر زن که با تبانی بازیگر مرد و کارگردان فیلم صورت گرفته بود از کثیفی سینمای هالیوود خبر میدهد .

ماریا اشنایدر بازیگر زن هالیوودی هرگز فکرش را هم نمیکرد که قرار است در صحنه ای از فیلم آخرین رقص تانگو در پاریس مارلون براندو نقش مقابلش به وی تجاوز کند .

برناردو برتولوچی کارگردان فیلم آخرین رقص تانگو اخیرا در مصاحبه ای گفت که به درخواست مارلون براندو در صحنه ای از این فیلم ماریا اشنایدر توسط مارلون مورد تجاوز قرار گرفت .

داستان تجاوز واقعی آن موقع جالب میشود که کارگردان فیلم با بازیگر زن هیچ هماهنگی انجام نداده و بازیگر زن به صورت ناگهانی و به اجبار بازیگر مرد مورد تجاوز قرار میگیرد .

تجاوز بازیگر مرد به بازیگر زن

مارلون براندو و ماریا اشنایدر

ماریا اشنایدر که از شدت درد تجاوز به وی در این قسمت به خود میپیچید احساس پستی و خواری میکرده است و اشک های واقعی میریخته .

برناردو برتولوچی در صحبت های خود گفته است که دلیل عدم هماهنگیش با بازیگر زن این بوده که ماریا واقعا تجاوز را احساس کند نه اینکه بازی کند .

ماریا اشنایدر Maria Schneider بازیگر زن هالیوودی در 27 مارس 1952 در پاریس به دنیا آمد و در 3 فوریه 2011 در پاریس فوت کرد .

مارلون براندو Marlon Brando متولد 3 آپریل 1924 در آمریکا می باشد که در تاریخ 1 جولای 2004 در کالیفرنیا فوت کرد .

برناردو برتولوچی Bernardo Bertolucci متولد 16 مارس 1940 در ایتالیا می باشد که هم اکنون 76 ساله است .

تجاوز به زن در فیلم

تجاوز بازیگر مرد به بازیگر زن

تجاوز به ماریا اشنایدر مهر تاییدی بر رسوایی سینمای هالیوود می باشد که حتی بازیگران و عوامل فیلم هم در آن دست داشته اند .

بازیگر زن هالیوود که مورد تجاوز قرار گرفته بود در آخرین سال های عمر خود گفت که پس از هتک حرمت به وی احساس پستی و خواری می کرد و مارلون از وی عذرخواهی نکرد و کارگردان هم فقط به او دلداری می داد.

برتولوچی در برنامه ای تلویزیونی گفت: مارلون به من پیشنهاد کرد که به اشنایدر (فرانسوی تبار) هنگام فیلمبرداری تجاوز کند و من هم موافقت کردم در حالی که اشنایدر از این موضوع کاملاً بی اطلاع بود.

تجاوز به بازیگر زن

برناردو برتولوچی

بازیگران سینما در جهان شدیداً از برتولوچی انتقاد کرده اند.

جالب اینجاست که در این فیلم مارلون براندو و ماریا اشنایدر چندین بار با هم رابطه جنسی برقرار میکنند اما بازیگر مرد به این قانع نبوده و دوست داشته تا بازیگر زن را مورد تجاوز قرار دهد .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*