خانه » اخبار ستارگان » بازیگر شدن رضا پرستش ‏بدل لیونل مسی

بازیگر شدن رضا پرستش ‏بدل لیونل مسی

بازیگر شدن رضا پرستش ‏بدل لیونل مسی به گزارش اولی ها: بر اساس خبرهای منتشر شده رضا پرستش بدل ایرانی لیونل مسی که به مسی ایرانی مشهور است در فیلم زیر نظر جدیدترین ساخته مجید صالحی ایفای نقش خواهد کرد.

بازیگر شدن رضا پرستش ‏بدل لیونل مسی

بازیگر شدن رضا پرستش ‏بدل لیونل مسی

رضا پرستش که به دلیل شباهت چهره اش به لیونل مسی فوتبالیست آرژانتینی مورد توجه قرار گرفته قرار است قرار است در نخستین تجربه سینمایی خود جلوی دوربین مجید صالحی در فیلم سینمایی زیر نظر برود تا دنیای بازیگری را هم تجربه کند.

زیر نظر یک کمدی پر بازیگر است و فیلمبرداری آن به کارگردانی مجید صالحی و تهیه کنندگی محمد شایسته از هفته گذشته در تهران آغاز شده است.

رضا عطاران، امیر جعفری، آزاده صمدی، سروش جمشیدی و مهران احمدی از بازیگران فیلم هستند و به زودی دو بازیگر مطرح دیگر نیز به فیلم اضافه می شوند.

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی زیر نظر:

هوی چته چرا ترسیدی… کسی این دور و بر نیست… این دیالوگ هممون یاد داریم و تا حالا حداقل چند باری استفاده کردیم و یا به گوشمون خورده و وقتایی استفاده می کنیم که فکر می کنیم یا کسی داره تعقیب مون می کنه یا زیر نظرمون داره…

اما این یک فیلم کمدی اجتماعی چون کارگردانش مجید صالحی و مجید هم یک بازیگر خونگرم و طناز… مجید پس از سالها بازی در سینما و تلویزیون تصمیم داره اولین فیلم سینمایی بلند خودش رو بسازه…

برای تهیه فیلمش رفته سراغ تهیه کننده بیش فعال سینمای ایران محمد شایسته برعکس صالحی که این اولین فیلمش هست این چهارمین فیلمی هست که محمد شایسته در سال 97 در دست ساخت دارد او پیش تر فیلم های بی وزنی، قانون مورفی و طلا را امسال کلید زده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*