خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » اسامی بازیگران زن و مرد ایرانی و خواننده و فوتبالیست در پارتی سعادت آباد
اسامی بازیگران زن و مرد ایرانی و خواننده و فوتبالیست در پارتی سعادت آباد

اسامی بازیگران زن و مرد ایرانی و خواننده و فوتبالیست در پارتی سعادت آباد

اسامی بازیگران زن و مرد ایرانی و خواننده و فوتبالیست در پارتی سعادت آباد اسامی بازیگران و خواننده و فوتبالیست حاضر در پارتی سعادت آباد که شامل 4 بازیگر زن ایرانی و سه بازیگر مرد و یک خواننده و فوتبالیست می باشد

قطعا این روزها خبر پارتی سعادت آباد و بازداشت 7 بازیگر ایرانی در پارتی سعادت آباد را شنیده اید و برای همه سوال پیش آمده که این بازیگران چه کسانی بوده اند .

در پارتی سعادت آباد 4 بازیگر زن ایرانی و سه بازیگر مرد ایرانی حضور داشته اند که جالب تر از این موضوع حضور همسران سه تن از بازیگران زن ایرانی در پارتی سعادت آباد و در کنار آنها بوده است .

بازیگران و خواننده و فوتبالیست پارتی سعادت آباد

پارتی سعادت آباد

در ضمن در پارتی سعادت آباد یک خواننده و یک فوتبالیست معروف که در تیم پایتخت بازی میکند نیز حضور داشته اند .

اسامی بازداشت شدگان پارتی سعادت آباد بدین شرح است: “الف.ح” بازیگر مرد، “ن.خ” بازیگر زن ، “ک.د” بازیگر مرد، “م.الف” بازیگر زن، “ح.ن” بازیگر مرد، “آ.ج” بازیگر زن، “س.ق” بازیگر زن، “الف.ع” خواننده و “م.م” فوتبالیست تیم مطرح پایتخت.

با انتشار خبر بازداشت هفت بازیگر سینما در پارتی شبانه از یكی از پربیننده‌ترین بخش‌های خبری رسانه ملی، تكاپویی برای كشف نام این افراد در شبكه‌های اجتماعی به راه افتاده است. دانستن اینكه چه كسانی در پارتی شبانه بوده‌اند بر پی بردن به ریشه‌های فرهنگی كه باعث می‌شود بازیگران سینما از مهمانی‌های خاص همراه با سرو مشروبات الكلی سر در بیاورند، ارجحیت پیدا كرده است.

بازیگران و خواننده و فوتبالیست پارتی سعادت آباد

پارتی سعادت آباد

گویا همه می‌دانند بسیاری از بازیگران مشهور عقبه فرهنگی قابل‌قبولی ندارند. هنرمندانی كه در فیلم‌های سینمایی و سرالا‌های سینمایی منادی اخلاق هستند و به قول حافظ «چون به خلوت می‌روند آن كار دیگر می‌كنند.»

حدود یك قرن پیش، «نسیم شمال»، شاعر طنزپرداز عصر قاجار در نصیحتی طنازانه می‌گوید «رو مسخرگی پیشه كن و مطربی آموز/ صد سال اگر درس بخوانی همه هیچ است.» مطرب‌ها یا عمله‌جات طرب مخلوطی از نوازندگان و هنرپیشگان نمایش‌ها بودند یعنی كسانی كه بعد از مدتی با ورود تئاتر و سینما به ایران نام فرهیخته «هنرمند» را به جای «مطرب» برگزیدند.

نسیم شمال در آن سال كه شعر «رو مطربی آموز» را سرود مقصود‌ش از اوضاع بد فرهنگی و اجتماعی كشور بود كه در آن جایگاه دانش و علم كمتر از مطربی بوده است. یعنی چیزی شبیه آنچه اكنون در جامعه دیده می‌شود. هنوز هم در نظر عموم، شهرت و محبوبیت عمله طرب با وجود نواقص فرهنگی زیاد بالاتر از قشر فرهیخته و جامعه است؛ جایگاهی كاذب كه باعث می‌شود مفاسد اخلاقی این قشر نیز بیشتر از دیگران به چشم بیاید.

با وجود توصیه شاعر عصر قاجار، تلویزیون در هر مناسبتی شروع به دعوت از بازیگران سینما و ورزشكاران (اغلب فوتبالیست‌ها) می‌كند. تصویر بازیگران بخش جدا نشدنی از جلد مجلات زرد است و اظهار نظر‌های هر چند سخیف آنها در شبكه‌های اجتماعی به سرعت نشر داده می‌شود.

بازیگران و خواننده و فوتبالیست پارتی سعادت آباد

پارتی سعادت آباد

چند روز بعد از نامه سرگشاده چند بازیگر زن به معاون سیما و افشاگری درباره پشت پرده آلوده پروژه‌های تلویزیونی، بازداشت هفت بازیگر در پارتی شبانه، نگاه‌ها را به سمت فساد اخلاقی قشر هنرمند معطوف كرد.

با مرگ یك ورزشكار شایعه‌ها درباره چرایی مرگ وی به راه افتاد و در نهایت دادستان تهران گفت: «در حال حاضر برخی ورزشكاران و هنرمندان، ورزش و هنر را وسیله‌ای برای رسیدن به شهرت نابجا كرده‌اند كه البته مردم ما نسبت به این قضیه آگاه هستند.» عباس جعفری‌دولت‌آبادی تأكید كرد: «چندی پیش هم تذكر دادیم ورزشكاران و هنرمندان باید اخلاق حرفه‌ای و منش پهلوانی داشته باشند. باور كنید اینكه ورزشكار یا هنرمندی بر اثر شرب خمر بمیرد، شایسته نیست.»

در حادثه اخیر، كسی بر اثر مصرف مشروبات فوت نكرده‌است، اما بازداشت بازیگران سینما با بطری‌های مشروبات الكلی آبروریزی پیش پا افتاده‌ای نیست.

بازیگران و خواننده و فوتبالیست پارتی سعادت آباد

پارتی سعادت آباد

هفته گذشته چند بازیگر زن در نامه‌ای سرگشاده از فساد در پشت پرده فیلمها ابراز گلایه كردند. این بازیگران چند روز بعد به دیدار معاون سیما رفتند و اصغر پور‌محمدی نیز گفت: «شاید در سینما فسادی باشد كه من مطلع نیستم، ولی در تلویزیون چیزی به عنوان فساد اخلاقی نداریم و اگر هم بوده نهادهای مربوطه با آن برخورد كرده‌اند.»

با فاصله كمی از سخنان پورمحمدی، هفت بازیگر مشهور در پارتی شبانه دستگیر شدند. پلیس اعلام كرد آنها در باغی در سعادت آباد تهران به همراه 80 بطری مشروبات الكلی دستگیر شده‌اند.

حسین نوش‌آبادی، سخنگوی وزارت ارشاد در واكنش به بازداشت این بازیگران به ابراز تأسف پرداخت و گفت: «بارها گفته‌ایم هنرمندان ما هرچه دارند از حمایت مردم دارند، مراقب رفتارهایشان باشند و منزلت و جایگاهشان را حفظ كنند.

آنها نباید با رفتارهای ناشایست، اعتمادی را كه از سوی مردم جلب كرده‌اند به‌راحتی از دست بدهند. هنرمندان به‌سختی به شهرت و محبوبیت می‌رسند و نباید به‌راحتی روی آنچه سبب شهرت و محبوبیتشان شده است، پا بگذارند.»

نوش آبادی ادامه داد: «رعایت اخلاق، اصول و مبانی شرعی و قانونی، پایبندی به سبك زندگی ایرانی و اسلامی و پایبند بودن به حداقل‌هایی كه مردم انتظار دارند، حقی است كه مردم بر گردن هنرمندان دارند و آنها نباید به‌خاطر چند لحظه خوشگذرانی هویت خود را زیر سؤال ببرند و جایگاهشان را به حراج بگذارند.»

نوش آبادی به رعایت اخلاق و اصول مبانی شرع، سبك ایرانی اسلامی و انتظار مردم از هنرمندان اشاره می‌كند، یعنی چیزی كه با دستگیری این بازیگران بار دیگر مخدوش شد.

بخشی از وظیفه هنر انتقال پیام‌های اخلاقی و انسانی به مخاطبانش است. هنرمند در این بین نقش واسط را بازی می‌كند، مردم پیام‌های اخلاقی و انسانی را بر اساس نقش‌آفرینی هنرمند دریافت می‌كنند.

از این منظر هنر جایگاه والایی دارد و هنرمندان به مثابه پیامبران شناخته می‌شوند. آیا كسانی كه با مشروبات الكلی در پارتی سعادت آباد دستگیر شده‌اند، می‌توانند رسالت اخلاقی داشته باشند؟!

پارتی سعادت آباد بازیگران و خواننده و فوتبالیست

پارتی سعادت آباد

  • فیلم فارسی و ستارگانش

وقتی به سینمای فیلم فارسی نگاه می‌كنیم، با وجود همه فسادهایی كه در فیلم‌ها به نمایش گذاشته می‌شود، پیام اصلی فیلم‌ها اكثراً جوانمردی، ناموس‌پرستی، اخلاق و مردمداری است. تصویری هم كه ستارگان سینمای فیلمفارسی در ذهن مردم ساخته بودند، اكثراً همان تصویر جوانمردی و گذشت است.

هیچ‌كس منكر فساد آن دوران نیست، ولی حداقل در آن زمان رسانه‌ها تا اینقدر گسترش پیدا نكرده بود كه كوچك‌ترین رفتار بازیگران و ورزشكاران از چشم تیزبین رسانه‌ها دور نماند. در این دوره نمی‌شود شهرت داشت اما چشم‌های جست‌وجوگر مردم را در پشت سر نداشت، اشتباه كردن در دوران جدید عواقب سنگین‌تری دارد.

در این دوره اگر بازیگر دست‌چندم سینما هم بخواهد از كشور خارج شود، به‌سرعت شهرت پیدا می‌كند، رسانه‌ها درباره‌اش می‌نویسند، مردم به صفحه اجتماعی‌اش می‌روند و به كانون توجه تبدیل می‌شود. حتی اگر رفتن از ایران به قیمت كشف حجاب و حضور در یك یا چند سرالف سطحی فارسی‌زبان ساخت شبكه‌های ماهواره‌ای باشد.

نیروی انتظامی برای حفظ آبروی بازیگران سینما از اعلام نام آنها خودداری كرده و احتمالاً مانند سایر پارتی‌هایی كه لو رفته و بازیگران و فوتبالیست‌های حاضر در آنها بی سر و صدا آزاد می‌شوند.

تنها چیزی كه از این خبر باقی می‌ماند، یادآوری این است كه برخی بازیگران و فوتبالیست‌ها بر عكس فضاسازی تلویزیون و مجلات زرد، اصلاً نمونه‌های خوبی برای الگو شدن در جامعه نیستند.

همسایه ها پس از سر و صدای زیاد این میهمانی، در تماس با پلیس 110 آنان را در جریان قرار دادند و ماموران نیز وقتی در مراجعه به این باغ خود را در برابر پارتی پر از مشروبات الکلی و مواد مخدر دیدند همه شرکت کنندگان را که بیشترشان به خاطر مصرف مشروبات الکلی و انواع مواد مخدر کوکائین، اسید و ماری جوانا در شرایط عادی ای نبودند بازداشت کردند.

همه این متهمان سرشناس با سپردن وثیقه آزاد هستند تا پس از بررسی پرونده شان از سوی بازپرس ویژه دادسرای ارشاد و صدور کیفرخواست در مجتمع ویژه ارشاد محاکمه شوند.

در بین بازیگران 4 نفر زن و 3 نفر مرد بوده اند و عجیب اینکه 3 زن بازیگر با همسرانشان در این پارتی شبانه حضور داشتند.

 

روزنامه جوان

جام نیوز


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 4 نظر ثبت شده است.

  1. امین حیایی و همسرش، سحر قریشی، کامبیز دیرباز، حسام نواب صفوی، آرام جعفری

    • با سلام و احترام
      گفتن اسامی کار درستی نیست زیرا که اصلا مطمئن نیستیم این اسامی باشند و متاسفانه اعلام اختصاری نام بازیگران و این تشابه اسم باعث ایجاد شبهه میشه اما نباید تهمت زد .

    • خیلی کار خوبی کردی که گفتید مردم باید با این ادما اشنا باشن هرکی خر بزه می خوره پای لرزشم میشینه هرکی میگه که این اسم اینا نباید گفت حتما با اوناس نه؟

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter