خانه » فرهنگ و هنر » بازگشت 12 بازیگر ایرانی شبکه جم به ایران + مجازات بازیگران

بازگشت 12 بازیگر ایرانی شبکه جم به ایران + مجازات بازیگران

بازگشت 12 بازیگر ایرانی شبکه جم به ایران حجت الله ایوبی از بازگشت 12 بازیگر زن و مرد ایرانی در شبکه جم به ایران خبر داد .

موج بازگشت بازیگران مهاجرت کرده به ایران هر روز بیشتر از دیروز شده است .

بازیگران ایرانی شبکه جم که مدتی پیش با وعده های پوشالی و دنیای زیبایی که برایشان ساخته بودند به شبکه ماهواره ای جم پیوستند که هم اکنون با فروریختن آمال و آرزوهایشان با پشیمانی به کشور ایران بازمیگردند .

بازگشت 12 بازیگر ایرانی شبکه جم به ایران

بازیگران ایرانی شبکه جم

بازیگران مرد و زن ایرانی که اکثرا شناخته شده نبودند اما با وعده به شهرت رسیدن و داشتن زندگی بسیار ایده آل دست به مهاجرت زدند و برخی از این بازیگران همانند بازیگران زن که کشف حجاب کردند لطمه های بدتری را به خود وارد کردند و امروز پشیمانند .

حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی در صحبت هایی از سرنوشت بازیگران ایرانی جم گفت .

برنامه «متن حاشیه» در برنامه این هفته خود به موضوع سرنوشت بازیگران جم پرداخت و در گفتگویی تلفنی با حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی در خصوص جزئیات خروج بازیگران و حضور در شبکه‌های ماهواره‌ای گفت: این موضوع یک حادثه تاسف بار بود. با تبلیغات در داخل و خارج، موجی در کشور متاسفانه اتفاق افتاد که عده‌ای فکر میکردند در خارج از مرز‌های ایران ممکن است خبرها و زندگی بهتری در انتظار آنها باشد.

وی ادامه داد: تقریبا همه کسانی که رفتند بازیگران و عوامل شناخته شده در سینما نبودند. با رفتن آنها من متنی را نوشتم به عنوان کسی که تجربه دارد و فضای خارج کشور را می‌شناسد. به آنها گفتم خبری نیست حتی اگر خبری باشد، آنها بعد از مدتی پشیمان خواهند شد. بعد از انتشار این نامه آرام آرام پشیمانی شروع شد. به نظرم این نامه تیر خلاصی بود برای کسانی که امیدهای واهی داشتند.

ایوبی عنوان کرد: از مدتی قبل چند نفر از این افراد با سازمان سینمایی تماس داشتند بخش‌ حراست ما برخورد خوبی با آنها داشت. راه بازگشت به خانه پدری را به روی آنها نبندیم. همکاری خوبی در بخش‌های مختلف نظام صورت گرفت که آنها برگردند چراکه ما یک نظام اسلامی هستیم.

بازگشت 12 بازیگر ایرانی شبکه جم به ایران

حجت الله ایوبی

وی ادامه داد: تا امروز 12 نفر بازگشتند و با بخش‌های مختلف صحبت داشتند. بسیاری از آنها احساس ندامت کردند. ما بر صندلی پدری نشسته‌ایم و نمی‌توانیم راه بر آنها ببندیم حتی اگر فرزندان خطا کار باشند. اینکه با آنها چه برخوردی خواهد شد فقط وظیفه سازمان سینمایی نیست و برخورد تشویقی با آنها نخواهد شد. در این کشور همیشه امکانات بهتر تنها برای بازیگران، هنرمندان و اساتید نیست اگر به جایی رسیده ایم از سرمایه ملی استفاده شده است. 

ایوبی در خصوص مجازات این افراد گفت: قرار نیست فرش قرمز پهن کنیم برای کسانی که مرتکب خطا شدند و مشوقی برای دیگران باشیم و اینکه چه برخوردی خواهیم کرد فراتر از سازمان سینمایی است. نباید آنها انتظار داشته باشند زمانی که برمی گردند در تلویزیون و سینما به راحتی کار کنند.

رئیس سازمان سینمایی خاطر نشان کرد: ما در تعامل با دستگاه‌های مختلفی هستیم که در این کشور کار آنها رصد کردن است و نگاه آنها منافع ملی حفظ و حراست از ارزش های حاکم بر کشور است و برای این بازیگران تصمیم گرفته خواهد شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*