خانه » اخبار ستارگان » بازگشت شادمهر عقیلی به سینمای ایران همراه با واکنش کیهان + عکس

بازگشت شادمهر عقیلی به سینمای ایران همراه با واکنش کیهان + عکس

بازگشت شادمهر عقیلی به سینمای ایران همراه با واکنش کیهان

روزنامه کیهان نوشت: یک خواننده ورشکسته از خبرسازی یک فیلمساز درجه سه برای خودنمایی سوءاستفاده کرد و گفت که حاضر نیست به سینمای ایران برگردد!

بازگشت شادمهر عقیلی به ایران

این روزنامه در ادامه نوشت: «چند روز قبل یک مبتذل‌ساز با هدف بازارگرمی و ایجاد تبلیغ کاذب برای خود، خبر بی‌مبنایی را منتشر کرد و گفت که قصد دارد در قسمت جدید فیلم خود از یک خواننده لس‌آنجلسی استفاده کند! این در حالی است که برای همه آشکار است که بازیگری یک خواننده لس‌آنجلسی که سابقه زیادی در تولید ویدئوکلیپ‌های مستهجن دارد، در یک فیلم تولید داخل، از نظر قانونی امکان‌پذیر نیست. حتی وزارت ارشاد می‌تواند با این کارگردان به خاطر تلاش برای فریب افکار عمومی با خبرسازی جعلی برخورد کند. اما این خواننده ورشکسته هم فرصت را برای ابراز وجود غنیمت شمرده است. وی که سال‌هاست ایران را ترک کرده و به رغم همه دست‌وپا زدن‌ها و حتی دستاویز قرار‌دادن مبتذل‌ترین شیوه‌ها برای دیده شدن اما سال‌هاست که از همه ذهن‌ها فراموش شده، دست پیش گرفته است تا پس نیفتد! او در واکنش به خبر جعلی کارگردان مبتذل‌ساز در صفحه شخصی خود اعلام کرده که دیگر حاضر نیست که به سینمای ایران برگردد؛ گویی همه برای بازگشت او فرش قرمز پهن کرده‌اند و منتظرند تا با حضور خود باعث اعتلای سینما شود!»

کیهان در ادامه مدعی شده است: «تاکنون حداقل چهار خواننده لس‌آنجلسی با ارسال پیام‌های محرمانه به تهران خواستار ورود به ایران شده‌اند. یکی از زنان خواننده در یکی از تلویزیون‌های فارسی‌زبان صراحتاً خواهان سفر به ایران ولو به قیمت توقف فعالیت – به اصطلاح – هنری خود شد. اما خواننده هدف نظر در این خبر که بر عدم بازگشت به سینمای ایران تأکید کرده است، یک سارق هنری ارزیابی می‌شود که در دهه هشتاد مجبور شد در سایت شخصی خود به سرقت اعتراف کند. این فرد در جامعه خوانندگان پاپ داخلی به عنوان وطن‌فروش نیز شهرت دارد.» ****

به گزارش صبا، قربان محمدپور کارگردان «سلام بمبئی» که در تدارک ساخت قسمت دوم این فیلم سینمایی هست در جدیدترین مصاحبه ی خود از حضور شادمهر عقیلی در این فیلم خبر داد و گفت : «ما برای حضور شادمهر عقیلی در فیلم (دختر شیطان) رایزنی‌هایی را با مسئولین وزارت ارشاد انجام دادیم و اگر آنها موافقت کنند، مذاکرات خود را با شادمهر عقیلی برای حضور در این فیلم آغاز می‌کنیم.»

بازگشت شادمهر عقیلی به ایران

این در حالی است که شادمهر عقیلی حتی از این موضوع اطلاع ندارد و با انتشار یادداشتی این موضوع را تکذیب کرد و نوشت: حضور یا احتمال حضورم در هرگونه اثر سینمایی را تکذیب می کنم .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*