خانه » اخبار » حوادث » بازداشت 70 مرد و زن و دوجنسه در پارتی فرحزاد + جزئیات پارتی

بازداشت 70 مرد و زن و دوجنسه در پارتی فرحزاد + جزئیات پارتی

بازداشت 70 مرد و زن و دوجنسه در پارتی فرحزاد در پارتی که در رستورانی در فرحزاد برگزار شده بود 70 مرد و زن مست بازداشت شدند که حضور دوجنسه ها در این پارتی نیز جالب توجه بود

در این روزها که نیروی امنیتی ایران با اعلام بدون پرده برخورد با پارتی ها در رسانه ها خبرهای برخورد و بازداشت شرکت کنندگان در پارتی را اعلام میکنند چند روز یک بار خبری از دستگیری مردان و زنان در پارتی های مختلف از گوشه و کنار کشور عزیزمان ایران شنیده میشود .

این بار خبر پارتی فرحزاد با حضور مردان و زنان مست در یک رستوران در فرحزاد منتشر شده است .

پارتی فرحزاد

پارتی فرحزاد

در پارتی فرحزاد 70 نفر بازداشت شدند که در این میان حضور تعدادی دوجنسه نیز جالب توجه بود .

تعدادی زن و مرد مست و تعدادی دوجنسه شب گذشته در رستورانی واقع در فرحزاد دستگیر شدند.

شب گذشته، بیش از 70 نفر در رستورانی واقع در فرحزاد (امیر ریش) توسط پلیس دستگیر شدند. برپایه این گزارش، در بین دستگیرشدگان، مردان و زنان مست و تعدادی دوجنسه حضور داشتند.

بر اساس این گزارش، ساعت 03:00 بامداد امروز پلیس 70 دختر و پسر را که در یک میهمانی مختلط مشروبات الکلی مصرف کرده بودند، روانه بازداشتگاه کرد.

مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی تهران بزرگ درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: دستگیرشدگان 40 مرد و 30 زن بودند که جهت تحقیقات اولیه به مقر فاتب منتقل شدند ؛ با انجام تست الکل مشخص شد 28 مرد و 6 زن مشروبات الکلی مصرف کرده بودند و در حال حاضر پرونده تحت رسیدگی است.

برخورد قاطع نیروی انتظامی با برگزاری پارتی های مختلط که در آن به سرو مشروبات الکلی و فعالیت های غیراخلاقی پرداخته میشوند یکی از نکاتیست که این روزها دل مردم ایران را گرم کرده است .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*