خانه » اخبار ستارگان » بازداشت بازیگران زن در تجمع اعتراضی علیه نامزد قضاوت دادگاه عالی + عکس
بازداشت بازیگران زن در تجمع اعتراضی علیه نامزد قضاوت دادگاه عالی + عکس

بازداشت بازیگران زن در تجمع اعتراضی علیه نامزد قضاوت دادگاه عالی + عکس

بازداشت بازیگران زن در تجمع اعتراضی علیه نامزد قضاوت دادگاه عالی ایمی شومر و امیلی راتایکوفسکی بازیگران زن آمریکایی در تجمه اعتراضی علیه نامزدی برت کاوانا برای دادگاه عالی بازداشت شدند .

در تمام کشورهای دنیا گاها به برخی از امور سیاسی و اجتماعی اعتراضاتی میشود که با برخورد پلیس رو به رو میگردد .

تجمع اعتراضی علیه برت کاوانا نامزد قضاوت دادگاه عالی در کشور آمریکا با حضور پلیس و بازداشت 300 نفر همراه شد که دوتن از بازداشت شدگان از بازیگران زن آمریکایی بوده اند .

ایمی شومر و امیلی راتایکوفسکی دو بازیگر زن آمریکایی که کاوانا را متهم به آزار جنسی زنان میکنند در این جمع اعتراضی بازداشت شدند .

ایمی شومر امیلی راتایکوفسکی

تجمع اعتراضی مقابل ساختمان سنای آمریکا علیه برت کاوانا نامزد قضاوت در دادگاه عالی این کشور به بازداشت نزدیک به ۳۰۰ نفر انجامید که ۲ نفر از آن‌ها از بازیگران زن سرشناس سینمای آمریکا هستند.

ایمی شومر و امیلی راتایکوفسکی در این تجمع اعتراضی که پنجشنبه برگزار شد حضور داشتند و هر دو برای مدت کوتاهی بازداشت شدند.

راتایکوفسکی پس از آزاد شدن در این باره نوشت: «امروز هنگام اعتراض به نامزدی برت کاوانا برای دادگاه عالی بازداشت شدم. کاوانا متهم به آزار جنسی چندین زن شده است. مردانی که زنان را آزار می‌دهند نباید جایگاهی در ساختار قدرت داشته باشند. تایید او برای حضور در دیوان عالی نشانگر بی‌اهمیت بودن زنان کشور است.»

در ویدئوهایی که از این تجمع اعتراضی در فضای مجازی منتشر شده است حضور پلیس به خوبی هویدا است و در یکی از آن‌ها ایمی شومر می‌گوید:‌ «فکر می‌کنم قرار است بازداشت شویم.»

این تجمع اعتراض که عده زیادی در آن شرکت کرده بودند از مقابل محل کار فعلی کاوانا آغاز شد و پس از آن به مقابل یکی از ساختمان‌های سنا کشیده شد.

شومر در این تجمع گفت: «مهم نیست امروز چه اتفاقی می‌افتد، آن‌ها نمی‌توانند ما را ساکت کنند. پیروزی از آن ماست. رای مثبت به حضور کاوانا در دیوان عالی یعنی زنان اهمیتی ندارند.»

ایمی شومر بازیگر و کمدین معروف آمریکایی است . او کار خود را با استندآپ کمدی شروع کرده و برای شبکه‌های ان بی سی و کمدی سنترال کار می‌کند. از آخرین فیلم‌های او می‌توان به فاجعه و حس میکنم زیبا هستم اشاره کرد.

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : ,

تمام حقوق مادی معنوی , مطالب برای اولی ها محفوظ است