خانه » اخبار » اجتماعی » بازداشت الهام عرب مدل ایرانی خبرساز در ماه عسل + عکس

بازداشت الهام عرب مدل ایرانی خبرساز در ماه عسل + عکس

بازداشت الهام عرب مدل ایرانی خبرساز در ماه عسل بازداشت مدل های ایرانی و اعترافات تکان دهنده الهام عرب که پیش تر در برنامه ماه عسل احسان علیخانی جنجال آفرین شده بود

نام الهام عرب Elham Arab مدل ایرانی زمانی بر زبان ها افتاد که در یک برنامه محبوب تلویزیونی که ویژه ماه رمضان ساخته شده بود دیده شد و پس از آن عکس های برهنه اش که در صفحه اینستاگرام وی بود سریعا دست به دست شد .

بازداشت الهام عرب و اعترافات الهام عرب

الهام عرب

برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی فکرش را هم نمیکرد که الهام عرب را که به عنوان میهمان بر سر سفره افطار ماه رمضان مردم ایران دعوت کرده است تا شروع ماه رمضان سال بعد اعترافات تلخی از کار مدلینگ انجام دهد .

بازداشت الهام عرب و اعترافات الهام عرب

الهام عرب

المیرا شریفی مقدم از بازداشت مدل های ایرانی و همچنین اعترافات تلخ الهام عرب دختر مدل ایرانی خبر داد .

المیرا شریفی مقدم گوینده خبری شبکه خبر جمهوری اسلامی ایران در صفحه خود با انتشار تصویر الهام عرب از پشت صحنه جامعه مدلینگ رونمایی کرد .

بازداشت الهام عرب و اعترافات الهام عرب

المیرا شریفی مقدم با انتشار عکس بالا نوشت :

“افشای پشت پرده پروژه مدلینگ در ایران” از دهها ، آتلیه، آرایشگاه ومزون ،افرادی دستگیر شدند.دختر مدل در فضای مجازی، به تشریح این شبکه مافیایی درکشور پرداخت. خانم الهام تاکید کرد، ورود به این شبکه ممکنه با اراده شخص باشه، اما خروج از آن، در دست خود فرد نیست.علت اصلی ورود، دیده شدن و درآمد مالی است. درآمدها متفاوت است و بطور میانگین ماهی ده میلیون تومان درآمد داشتم.”الهام” گفت: اولین بار به وسیله خانمی آرایشگر وارد این کار شدم و بعد با آرایشگران و عکاسان دیگر این کار تکرار شد و رواج پیدا کرد،حالا هزاران عکس از من به عنوان مدل در فضای مجازی وجود دارد در حالی که از انتشار آنها پشیمانم و راهی برای بازگرداندن آنها وجود ندارد،عکاسها و آرایشگرها برای تبلیغات، از مدل استفاده می کنند و تصویر آن را روی صفحات خود میگذارند، یک مدل پانصد هزار تومان برای یک عکس از آرایشگر میگیرد، آن آرایشگر یا عکاس صدها میلیون تومان درآمد از طریق آن عکس کسب میکند، هرچه این عکسها در اینستاگرام بیشتر لایک بخورد، ارزش مادی آن و شخص مدل هم بیشتر می شود.

او اضافه کرد: اغلب این عکاس ها آتلیه یا دفتر ندارند و فقط از طریق شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام تبلیغات و فعالیت می کنند و مشتری و مدل جذب میکنند.


 

همچنین بخوانید :  عروسی تهرانی ها با ماشین عروس به سبک هلی کوپتر

حضور الهام عرب، سال گذشته در برنامه تلویزیونی ماه عسل با اجرای احسان علیخانی، اعتراضات و حاشیه‌های بسیاری را به دنبال داشت و در نهایت منجر به تذکر مسئولان صدا و سیما به گردانندگان این برنامه تلویزیونی شد.

الهام عرب طی روزهای گذشته به عنوان یکی از مدل‌هایی که در جامعه اشاعه فحشا در قالب صفحات مربوط به مزون و مدل‌های لباس داشته دستگیر شده و باید در برابر دادستانی پاسخگو باشد.

طی روزهای اخیر 170 نفر از اداره‌کنندگان صفحات مدلینگ شامل 58 مدل، 51 مدیر مزون و طراح لباس، 59 عکاس و آرایشگر و دو مؤسسه فعال در عرصه مد شناسایی شده‌اند و برای 29 نفر از مدیران اصلی و مرتبطین صفحه های مدلینگ در شبکه‌های اجتماعی «پرونده قضایی» تشکیل شده که منجر به بازداشت 8 نفر، احضار بقیه افراد و پلمب اماکن مرتبط با جرایم آنان شده است.

عرب که تمام عکس‌های بی‌حجابش در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، حتی برای دقایقی که از فرصت آنتن صدا و سیمای جمهوری اسلامی استفاده کرد هم نتوانست بدون دستکش حضور یابد.

در شرایط کنونی و با دستگیری الهام عرب ، مبرهن است که اعتراضاتی که در زمان پخش برنامه حضور وی در صدا و سیما از سوی دلسوزان و منتقدان صورت گرفت انتقادی به جا به گردانندگان برنامه ماه عسل بود.

1 دیدگاه

  1. عجیب بود
    معلوم نیست اینجا کی به کیه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*