خانه » اخبار » اخبار حوادث » بارداری معلم زن 24 ساله از دانش آموز پسر 13 ساله + عکس

بارداری معلم زن 24 ساله از دانش آموز پسر 13 ساله + عکس

بارداری معلم زن 24 ساله از دانش آموز پسر 13 ساله + عکسReviewed by Admin on Jan 16Rating:

بارداری معلم زن 24 ساله از دانش آموز پسر 13 ساله معلم زن 24 ساله از دانش آموز پسر کلاس خود که 13 ساله بود رابطه جنسی برقرار کرد و باردار شد .

فساد جنسی در مدارس آمریکا بسیار شده است و هر روز ار رابطه نامشروع معلم و دانش آموز پرده برداشته میشود .

بارداری معلم زن 24 ساله از دانش آموز پسر 13 ساله + عکس

الکساندر ورا

بارداری معلم زن از دانش آموز پسر جدیدترین رسوایی جنسی مدارس آمریکاست که از رابطه جنسی معلم زن 24 ساله با دانش آموز پسر 13 ساله ، زن باردار شده است .

رابطه جنسی معلمان زن با دانش آموزان پسر در کشور آمریکا بیشتر از رابطه نامشروع معلمان مرد و دانش آموزان دختر به چشم می آید زیرا رابطه مرد و دانش آموز دختر نسبت به رابطه معلم زن و دانش آموز پسر کمتر ناپسند است .

الکساندر ورا معلم زن 24 ساله یکی از مواردی است که برای رابطه جنسی با دانش آموز پسر 13 ساله خود و بارداری از دانش آموزش بسیار مورد توجه رسانه های دنیا قرار گرفت .

معلم جوان 24 ساله به دلیل باردار شدنش از یک پسر بچه جنجالی شد. روزنامه نیویورک پست روز یکشنبه نوشت الکساندریا وِرا، معلم 24 سالۀ مدرسۀ راهنمایی استووال در ایالت تگزاس به رابطۀ نامشروع با دانش آموز 13 سالۀ خود، که به باردار شدن او منجر شد، به حبس محکوم شده است. این روزنامه آمریکائی نوشت:«دادگاهی در شهر هوستون این معلم را به 10 سال حبس محکوم کرده است».

بارداری معلم زن 24 ساله از دانش آموز پسر 13 ساله + عکس

الکساندر ورا

والدین این دانش آموز وقتی که از قضیه رابطۀ معلم با فرزندشان مطلع شدند، به پلیس شکایت کردند. الکساندریا و دانش آموزش از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام تصاویر خود را برای یکدیگر می فرستادند. این رابطۀ مجازی پس از 9 ماه به رابطۀ جنسی تبدیل شد.

مایکل مک اسپادِن قاضی دادگاه کیفری ایالت تگزاس اعلام کرد:«الکساندریا نه تنها فردی دارای انحراف جنسی است بلکه خطری برای کودکان محسوب می شود و باید تحت درمان روانی قرار بگیرد».

بارداری معلم زن 24 ساله از دانش آموز پسر 13 ساله + عکس

الکساندر ورا

اسپادن افزود:«ما از معلمان انتظار داریم که به فرزندان ما درس بیاموزند و از آنها حفاظت کنند ولی الکساندریا شایستۀ آموزگاری نیست».

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

كليه حقوق اين سایت متعلق به آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان مي باشد.