خانه » اخبار » حوادث » بارداری دختر 13 ساله از شوهر خواهرش

بارداری دختر 13 ساله از شوهر خواهرش

بارداری دختر 13 ساله از شوهر خواهرش خود دختر 13 ساله که در بیمارستان از باردار شدن خود باخبر شد راز رابطه جنسی با داماد خانواده را فاش کرد .

دختر ایرانی که با توجه به سن 13 خود به علت شکم درد با مادرش به بیمارستان مراجعه کرد متوجه بارداری خود شد .

بارداری دختر از شوهر خواهر

بارداری دختر از شوهر خواهر

بارداری دختر 13 ساله راز رابطه جنسی دختر ایرانی و داماد خانواده را فاش کرد و دختر از باردار شدنش توسط شوهر خواهرش گفت .

رابطه جنسی دختر و داماد موجب به دنیا آمدن فرزند سالمی شد که بی گناه و معصوم با آینده ای نامعلومی رو به رو خواهد شد .

دختر 13 ساله وقتی شکم درد گرفت و به بیمارستان رفت هیچ کس حتی خودش تصور نمی کرد راز وحشتناکی فاش شود.

پزشکان پس از معاینه متوجه شدند این دختر نوجوان بدون اینکه بداند باردار است و وقتی بررسی کردند از یک رابطه سیاه که در آن دختر13 ساله از سوی مرد آشنایی فریب خورده بود پرده برداشتند.

چندی پیش مادرو دختری به بیمارستانی رفتند و ادعا کردند دخترنوجوان شکم درد دارد و امانش بریده شده است وقتی این دختر معاینه شد همه پی بردند که وی باردار است و این درحالی بود که این دختر اصرار داشت با هیچ پسری دوستی نکرده و حتی موبایل ندارد که با کسی رابطه تلفنی نیز داشته باشد.

پرسنل بیمارستان وقتی مادر را آگاه کردند که دخترنوجوانش باردار بوده و بچه زودتراز زمان عادی درحال متولد شدن است این مادر غش کرد و بعد نزد دخترش رفت تا او را از مادر شدن مطلع کند.
دختر13 ساله باز اصرار داشت با کسی دوستی نکرده تا اینکه مادرش گفت او باردار است و بچه حتما پدری دارد دخترنوجوان با شنیدن این ماجرا به گریه افتاد و درحالیکه خجالت می کشید و می ترسید فاش کرد دامادشان-شوهرخواهر-او را فریب داده و با وی ارتباط پنهانی داشته است.
بنابه این گزارش، پس از تولد نوزاد که سالم نیز بود سرنوشت این دختر13ساله به حراست بیمارستان گزارش شد و با مخابره چنین اقدام وحشتناکی به پلیس و دستگاه قضایی داماد فریبکار تحت تعقیب قرار گرفت.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*