خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار » ورزشی » باربارا لاتوره همزاد لیونل مسی بازیکن فوتبال زنان بارسلونا + عکس
باربارا لاتوره همزاد لیونل مسی بازیکن فوتبال زنان بارسلونا  + عکس

باربارا لاتوره همزاد لیونل مسی بازیکن فوتبال زنان بارسلونا + عکس

باربارا لاتوره همزاد لیونل مسی بازیکن فوتبال زنان بارسلونا باربارا لاتوره Barbara Latorre بازیکن زنان بارسلونا لقب همزاد لیونل مسی را گرفت .

بازی در حد لیونل مسی آرزوی هر شخصی است و هم اکنون یک دختر به نام باربارا لاتوره توانسته لقب همزاد لیونل مسی را به خود اختصاص دهد .

باربارا لاتوره همزاد لیونل مسی بازیکن فوتبال زنان بارسلونا

باربارا لاتوره و لیونل مسی

باربارا لاتوره دختر فوتبالیست که در تیم فوتبال زنان بارسلونا فوتبال بازی میکند به علت تکنیک بالا و گل زیبایش همزاد لیونل سی لقب گرفته است .

باربارا لاتوره Barbara Latorre متولد 14 مارس 1993 در زاراگوزای اسپانیا می باشد که در سن 23 سالگی در تیم فوتبال زنان بارسلونا توپ میزند .

همزاد لیونل مسی این روزها مورد توجه رسانه ها قرار گرفته و گل های زیبایش و تکنیک زیبایش همه را شگفت زده کرده است .

با این که نیمار، لوئیز سوارز و لیونل مسی سرخط بیشتر اخبار را از آن خود کرده اند، اما اکنون این باربارا لاتوره است که به عنوان رقیب اصلی لئو مسی نام خود را بر سر زبان ها انداخته است.لاتوره با گل شگفت انگیزی که در دیدار با تیم اسپانیول به ثمر رساند، مثلث هجومی آبی و اناری پوشان معروف به MSN را به حاشیه راند و نام خود را بر سر زبان فوتبال دوستان در سرتاسر جهان انداخت.

باربارا لاتوره همزاد لیونل مسی بازیکن فوتبال زنان بارسلونا

باربارا لاتوره

این دختر 23 ساله که تجربه حضور در تیم های زارا گوزا و اسپانیول را در کارنامه دارد، عضو تیم بارسلونا است و از مهاجمان توانای کاتالانی ها به شمار می رود.

جرارد پیکه مدافع تیم بارسلونا دیدگاه خود را نسبت به کیفیت گل باربارا لاتوره چنین اعلام کرد: “گل لاتوره به تیم اسپانیول همچون گل لئو مسی به تیم ختافه و گل رونالدو به تیم کامپوستلا بود.”


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter