خانه » اخبار » اجتماعی » ایوانکا ترامپ بانوی اول کاخ سفید در غیب ملانیا ترامپ + عکس

ایوانکا ترامپ بانوی اول کاخ سفید در غیب ملانیا ترامپ + عکس

ایوانکا ترامپ بانوی اول کاخ سفید در غیاب ملانیا ترامپ در غیبت ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ دختر این دو ایوانکا ترامپ بانوی اول کاخ سفید خواهد شد .

این روزها نام ایوانکا ترامپ بسیار شنیده میشود و دختر دونالد ترامپ بسیار مورد توجه قرار گرفته است .

ایوانکا ترامپ

ایوانکا ترامپ

ایوانکا ترامپ طبق برخی از خبرها به زودی در زمان غیبت مادرش ملانیا ترامپ به عنوان بانوی اول کاخ سفید انتخاب خواهد شد .

ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ که به علت تحصیل پسرش تا یک سال در نیویورک میماند و نمیخواهد به کاخ سفید برود احتمالا جای خود را به دخترش ایوانکا خواهد داد .

روزنامه دیلی میل گزارش داد که دونالد ترامپ در حال بررسی این موضوع است که در غیاب همسرش، که قرار است فعلا در نیویورک باقی بماند، فعالیتهای بانوی اول آمریکا را بر عهده دخترش، ایوانکا ترامپ، بگذارد.

پیش از این گزارش شده بود که ملانیا ترامپ به دلیل مدرسه پسرش قصد دارد تا یک سال آینده در نیویورک باقی بماند و در کاخ سفید ساکن نشود.

ایوانکا ترامپ در حال حاضر یکی از چندین معاون شرکت ترامپ است و مایل است این نقش را رها کند و در کاخ سفید به فعالیت های خود ادامه دهد.

ایوانکا ترامپ

ایوانکا ترامپ

در صورتی که همسر ترامپ به همراه وی به کاخ سفید نرود، ترامپ دومین رئیس جمهور آمریکا خواهد بود که بدون بانوی اول وارد کاخ سفید می‌شود. پیش از این «گروور کلیولند» در سال ۱۸۸۶ به دلیل مجرد بودن بدون بانوی اول وارد کاخ سفید شده بود.

در دیدار ماه گذشته دونالد ترامپ با شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن، ایوانکا ترامپ و جرد کوشنر، همسرش، نیز در جلسه حضور داشتند و در تصاویر دیده شدند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*