خطر اینستاپورن راحتی سرچ عکس و فیلم پورن در اینستاگرام برای فرزندان + فیلم

اینستا پورن یا اینستاگرام
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷-۰۸-۲۴
570 بازدید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

خطر اینستاپورن راحتی سرچ عکس و فیلم پورن در اینستاگرام برای فرزندان دانلود فیلمی از گزارش راحتی دستیابی به عکس پورن و فیلم پورن در شبکه اجتماعی اینستاگرام . یکی […]


خطر اینستاپورن راحتی سرچ عکس و فیلم پورن در اینستاگرام برای فرزندان دانلود فیلمی از گزارش راحتی دستیابی به عکس پورن و فیلم پورن در شبکه اجتماعی اینستاگرام .

یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار در ایران و دنیا شبکه اجتماعی اینستاگرام است .

اینستاگرام که در مدت کمی توانست به شدت خود را میان مردم دنیا جای دهد این روزها خطر جدی ای برای کودکان و نوجوانان به شمار می آید .

اینستاپورن نامی است که برای شبکه اجتماعی اینستاگرام میتوان گذاشت زیرا که در این شبکه اجتماعی به راحتی و فقط با چند کلیک میتوان به دنیایی از عکس پورن و فیلم پورن دسترسی داشت .

اینستا پورن یا اینستاگرام

شاید اگر از کاربرانی باشید که در اینستاگرام به طور دائم در حال مشاهده فیلم ها اللخصوص در قسمت سرچ اینستاگرام هستید با عکس پورن یا فیلم پورن در این قسمت رو به رو شده اید .

با آمدن آپشن لایو اینستاگرام انتشار فیلم پورن بسیار راحت تر شد و عده زیادی از روابط جنسی خود برای تحریک شاهدان به صورت زنده فیلم پخش میکنند .

حضور کودکان و نوجوانان در فضای مجازی و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی در حال حاضر جزو موضوعاتی قرار دارد که کارشناسان امور تربیتی و همچنین آسیب‌شناسان اجتماعی بر حساسیت آن اتفاق نظر دارند و کنترل و نظارت به هنگام پدر و مادر آن‌ها را در این زمینه امری جدی برمی‌شمرند.

به عقیده آسیب‌شناسان اجتماعی در حال حاضر محیطی که شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی دارد، برای حضور کودکان و نوجوانان محیط امن و پالایش شده‌ای نیست و والدین باید با دقت نظر بیشتری این مسئله را مورد واکاوی قرار دهند و باید و نبایدهای حضور فرزندان خود در این محیط را با مشورت مشاوران متخصص این حوزه دنبال کنند.

در ادامه گزارش تصویری تکان دهنده یک شبکه غربی از خطر حضور نوجوانان در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام را خواهید دید که نکات قابل تأمل و مهمی را از ماجرای حضور کودکان و نوجوانان در شبکه‌های اجتماعی و فعالیت در فضای مجازی تشریح می‌کند.

نظرات

تاریخ: 21/11/1398
پاسخ

همچنین بخوانید

هم اکنون دیگران می خوانند

حمید فرخ نژاد مهمان ویژه دیدار استقلال و صنعت نفت آبادان
تعطیل شدن کنسرت جاستین بیبر به علت قهر جاستین
تقویت چشم و بینایی
وزنه برداری/ایران قهرمان جهان شد
عکس تیپ لیلا حاتمی خارج از ایران در کنار زنان خارجی
داستان شیرین و فرهاد روی مانتوی ۲۰ میلیون تومانی + عکس
سلفی محمدرضا گلزار با خودش / عکس
معمایی چالش برانگیز
۱۵۰هزار تومان سود برای دارندگان سهام عدالت
فساد جنسی علی محمد احمدی استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد