خانه » اخبار ستارگان » ایست قلبی رضا عطاران و مرگ رضا عطاران !! + عکس
loading...

ایست قلبی رضا عطاران و مرگ رضا عطاران !! + عکس

ایست قلبی رضا عطاران و مرگ رضا عطاران خبری مبنی بر فوت رضا عطاران بر اثر ایست قلبی در 47 سالگی منتشر شده است

رضا عطاران طناز خوب و پرطرفدار کشور عزیزمان ایران که با آثار زیبای خود توانسته است خنده را بر لبان مردم ایران بیاورد بر اساس برخی از خبر ها در سن 47 سالگی بر اثر ایست قلبی درگذشت .

مرگ رضا عطاران

رضا عطاران

خبر ایست قلبی رضا عطاران و مرگ رضا عطاران تا به حال توسط وی و یا اطرافیان وی تایید نشده است و هنوز ابهام فوت رضا عطاران طرفداران وی را که پس از گذشت 5 روز صفحه اینستاگرام خود را به روز رسانی نشده نگران کرده است .

خبری که در فضای مجازی با عنوان رضا عطاران درگذشت را مشاهده میفرمایید :

ایست قلبی و مرگ رضا عطاران

مرگ رضا عطاران

به احتمال زیاد باید منتظر تکذیب این خبر باشیم زیرا که اگر خبر مرگ رضا عطاران حقیقت داشت تا به حال صدای این موضوع به بوق و کرنا میرسید .

این بار اینگونه که پیداست باز هم شایعات فضای مجازی به جدال رضا عطاران رفته است و درگذشت رضا عطاران این بار برای شایعه سازان نان شده است .

عدم به روز رسانی صفحه رضا عطاران کمی نگرانی ها را بالا برده اما به دلیل اینکه رضا عطاران بسیار پیگیر صفحه اینستاگرام خود نیست میتوان حدس زد که متوجه پیام های طرفدارانش در صفحه خود نشده است .

ایست قلبی و مرگ رضا عطاران

رضا عطاران

امیدواریم خبر مرگ رضا عطاران همانند شایعات دیگر دروغی بیش نباشد و هر چه زودتر خبر سلامتی رضا عطاران را در همین مطلب منتشر کنیم .

1 دیدگاه

  1. سلام اینقدر که این کانال ها شایعه پراکنی می کنند جوری هم می زنند آدم هول می کنه میری می بینی هیچی نیست وفقط برای ممبرگیری از این کارای مسخره می کنند. خجالت بکشید واقعا زشته بخوابونم دهنت؟؟؟؟؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*