خانه » زناشویی » دانستنی های جنسی » اگر فیلم های پورن تماشا می کنید بخوانید

اگر فیلم های پورن تماشا می کنید بخوانید

اگر فیلم های پورن تماشا می کنید بخوانیدReviewed by اولی ها on Jul 22Rating: 4.5اگر فیلم های پورن تماشا می کنید بخوانیدباشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه روانشناسی مطالبی را درباره فیلم پورن در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

فیلم پورن

باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه روانشناسی مطالبی را درباره فیلم پورن در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

در تصاویر، متن ها و فیلم های پورنوگرافی، چیزی به نام واقعیت وجود ندارد

فیلم پورن – ارضای جنسی با”پورن”های پُر و پیمان !

دقیقه های تکراری ، دست های بی احساس  ، اغراق و بزرگ نمایی ، تصاویر و صدا های ساختگی ، سکوت فریب دهنده ، اندام های خشن بازیگران ، پاهای بی هدف ، لحظه های سرهم شده  ، نفس های مرگبار و شرم های آبکش شده ، سر های سر در گم ! این مشخصات فقط بخش کوچکی از صنعت کثیف پورنوگرافی می باشد که اخیرا وقت طلایی صد ها میلیون انسان را در سراسر جهان هدر می دهد .

فیلم پورن – بیماری های شخصیتی ناشی از تماشای فیلم پورن

هرزه نگاری و پورنوگرافی به عنوان یک معضل و آسیب اجتماعی در دنیای امروز به صورت فراگیر شده است ، تا جایی که کشور های مختلف قوانین محدودکننده ای همراه با مجازات را برای مقابله با این آسیب ها قرار داده اند ؛ زیرا عوارض غیرقابل جبران آن را فهمیده اند . مبتلا شدن به بیماری های شخصیتی ، جسمی و جنسی و همچنین تجاوز کودکان و عنف فقط گوشه ای از زوایای پنهان و آشکار این صنعت آلوده می باشد .علاقه به مشاهده محصولات مرتبط با پورنوگرافی و هرزه نگاری هرچند تاثیرات متفاوتی در زن و مرد دارد اما نتیجه این گرایش برای این دو جنس به صورت یکسان است .

فیلم پورن

فیلم پورن – اغراق و بزرگنمایی در پورنوگرافی

در عکس های مستهجن ، متن ها و فیلم های پورن ،  واقعیت ندارند و استفاده کنندگان از این محصول ها نمی توانند مفهوم درست و واقعی را از آن بفهمند ؛ هر “یک دقیقه” در فیلم های پورن حداقل تبدیل به “دو دقیقه” می شود ؛ در تمام صحنه های فیلم های پورن اغراق و بزرگ نمایی زیادی شده است ؛ پس تصاویر، اشیا و سر و دست انسان ها در واقعیت ، از آن چیزی که شما در فیلم های پورن می بینید کوچکترند!

بیشتر بخوانید : رابطه جنسی جنیفر لارنس و تهیه کننده آمریکایی برای اسکار + واکنش بازیگر زن

فیلم پورن – اغراق در فیلم های پورن

همین بزرگنمایی و اغراق به کار رفته در فیلم ها و تصاویر پورن ، باعث انتظارات غیرواقعی همسران از یکدیگر می شود ، آن ها دنیای خود را با دنیای بازیگران این فیلم ها مقایسه می کنند. این مقایسه ها در نهایت “خودکوچک بینی” و احساس ضعف و حقارت را به دنبال دارد. در صورتی که اگر کسی پای صحبت های یکی از بازیگران این فیلم ها بنشیند متوجه حقایق پشت پرده ی این افراد می شود .

فیلم پورن – اعتراف دیرهنگام یک بازیگر فیلم های مستهجن

“تا…گا…” یکی از بازیگرهای فیلم پورن است که بعد از سال ها فریب دادن جوان ها و بزرگنمایی حالا تنها و گوشه گیر شده است، آرزوهای انسانی خود را فراموش کرده و با حسرت آن ها را به یاد می آورد : “شاید برای برخی از طرفداران صنعت هرزه نگاری در جهان ، زندگی بازیگران این فیلم ها رویایی به نظر برسد… اما این خوشایند نیست از کسی که به او علاقه دارید خداحافظی کنید برای اینکه بروید سر کار و با کسی باشید که حسی به او ندارید.”
جالب است که این بازیگر فیلم های هرزه ، ویژگی همسر مورد علاقه خود را چنین توصیف می کند : “فداکار ، مهربان و کسی که دلش بچه بخواهد .”او در نهایت اعتراف کرد: “راستش در پورونوگرافی نمی توانم چنین کسی را پیدا کنم !”
مروری بر این اعتراف ها ما را به این نتیجه می رساند که انتهای مسیر هرزه نگاری و پورنوگرافی ، جز نابودی و تباهی و انزوا چیزی نیست . وقتی بازیگر این فیلم ها این گونه به آخر خط می رسد، مشاهده کنندگان و فریب خوردگان سرنوشت بدتری پیش رو دارند . مشاهده تصاویر و فیلم های پورنوگرافی اثرات مخربی بر عملکرد یادگیری و حافظه خواهد گذاشت .

فیلم پورن – خیال پردازی و زندگی در تخیلات 

کسانی که حتی برای یک یا دو بار فیلم و تصاویر پورنوگرافی را می بینند ، نمی توانند با دنیای واقعی کنار بیایند. آنها مدام در تخیلات خود زندگی می کنند و کارهایی را انجام می دهند که روح و جسم شان را نابود می کند ؛ پس خود را به خطر می اندازند ! نتیجه بازی با خطر اما چیزی جز مشکلات روحی و بیماری های سخت نیست .
“کام…ب…” یکی از بازیگران فیلم های هرز که 32 ساله است ، سه سال قبل در ۲۹ سالگی در حضور خبرنگاران گریه کرد و پرده از ابتلای خود به ویروس اچ.آی.وی برداشت : “ من در این تجارت یاد گرفتم که اگر کاری را که از تو خواسته اند را انجام ندهی، همیشه یکی جوان تر و جذاب تر از تو هست که آن را انجام دهد!” انتهای راه برای تولیدکنندگان، بازیگران و بینندگان فیلم های پورن تقریبا مشخص است؛ چون در نهایت، هدیه ای به انسان می دهند که با “روبان قرمز” تزئین شده است.

فیلم پورن – اعتیاد به پورنوگرافی

اعتیاد به هرزه نگاری علاوه بر ایجاد بیماری ها و مشکلات روحی و روانی ، روابط صحیح خانوادگی و ارتباط صمیمی زوجین را بر هم می زند . همسرانی که یکی از آنها یا هر دوی آنها گرفتار فیلم های پورن هستند به مرور زمان از یکدیگر فاصله می گیرند و حتی اگر در ظاهر از هم جدا نشوند، دنیای ساختگی و ذهنی آنها باهم متفاوت است .

بیشتر بخوانید : شکایت از گوگل برای ترویج برهنگی و رابطه جنسی و الکل و قمار برای کودکان

فیلم پورن – روش های درمان اعتیاد پورنوگرافی

تولیدکنندگان فیلم های هرز به دلیل مطالعات و بررسی های فراوانی که درباره جنس های زن و مرد دارند ، می دانند که هر یک از این دو جنس را چگونه گرفتار به اعتیاد جنسی کنند . مردهایی که گرایش زیاد یا حتی کمی به مشاهده تصاویر و فیلم های هرز دارند ، همسر خود را همچون کالایی می پندارند . این مردها با هجمه ای از “انتظارات حجیم” مواجهند و رؤیاهای آنها فرم خاصی دارد که نشانی در دنیای واقعی ندارد. مشاهده محصولات پورنوگرافی تنبلی سیستم پاداش مغز را به دنبال دارد .

فیلم پورن -درمان اعتیاد به پورنوگرافی

پژوهش و مشاهده تصویر MRI مغز مردانی که گرایش به مشاهده فیلم های هرز دارند نشانگر این است که قسمت مربوط به انگیزه و پاداش کوچکتر از مردان دیگر می باشد . بنابراین مشاهده محصولات پورنوگرافی تنبلی سیستم پاداش مغز را به دنبال خواهد داشت . افرادی که گرفتار این مشکلات شدند نیاز به انگیزش بیشتری برای رسیدن به نقطه لذت خود دارند و نیز نمی توانند پاسخ طبیعی را به محرک ها بدهند . ادامه این روند به زندگی زناشویی این افراد نیز ضربه وارد می کند .

فیلم پورن – همچون موم در دست کارگردان

همچنین زنانی که در کشورهای مختلف بیننده فیلم های پورنوگرافی هستند ، آن چیزی را در دنیای واقعی خود جستجو می کنند که معمولا وجود ندارد و یا اینکه برای پیدا کردن آن عوارض جسمی را برای شوهر او همراه دارد ! این زن ها نه تنها به جنس مرد نگاه کالایی دارند بلکه خود را مانند یک کالا در اختیار آن ها قرار می دهند. . زیرا الگوی این افراد یعنی همان شخصیت هایی که در فیلم های پورنوگرافی حضور دارند نیز مانند موم در دست کارگردان هستند که به شکل های مختلف در می آیند، کوچک و بزرگ می شوند و فرم می پذیرند .

فیلم پورن – اثرات مخرب مشاهده فیلم ها و تصاویر پورنوگرافی

طبق بررسی های پژوهشگران گروه روان شناسی عمومی در دانشگاه دویسبورگ-اسن آلمان مشخص شد که تاثیر رابطه های فیزیکی بین دو فرد به هیچ وجه قابل مقایسه با انواع مجازی آن نیست. نتایج این پژوهش نشان می دهد که مشاهده فیلم ها و تصاویر پورنوگرافی تاثیر مخرب و زیان بار بر عملکرد یادگیری و حافظه انسان ها داشته است.

دو دانشمند علوم اعصاب دانشگاه تگزاس نیز در تحقیقات خود به این نتیجه رسیده اند که مشاهده فیلم های پورن می تواند در ساختار مغز و شبکه ارتباطی عصب ها تغییرات آناتومیکی را به وجود بیاورد . همچنین یافته های ۵ سال قبل دکتر مک گاف، استاد دانشگاه کالیفرنیا بیانگر این است که اتفاقاتی که به هنگام تحریکات احساسی به وجود می آید ، توسط هورمون غده آدرنال در مغز تاثیر می گذارد و فراوش کردن آن سخت است و این فرض می تواند تا حدودی اثر اعتیاد به هرزه نگاری و پورنوگرافی را توضیح دهد .

بیشتر بخوانید : تاثیر رابطه جنسی بر زیبایی زنان !

در این میان اما نباید قدرت و نقش “اراده انسان” را نادیده گرفت . هرچند کمتر فردی در جهان درباره تجربه موفق خود در ترک “اعتیاد به فیلم ها و تصاویر پورن” صحبت می کند اما مرور خاطرات افرادی که در این مسیر به تباهی ، نیستی و پوچی می رسند و زندگی خانوادگی و عواطف آنها نابود می شود ، به خوبی و روشنی بیانگر واقعیت و حقایق نهفته در این حوزه و صنعت غیرانسانی می باشد . بنابراین انسان های آگاه قبل از رسیدن به نقطه سقوط، خود را از خطر نجات خواهند داد ؛  جز اراده و آگاهی راهی برای نجات این افراد وجود ندارد .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

گالری تصاویر
تزئین میز غذاخوری عروس
تزئین حمام عروس
نظم دادن کابینت
طالع بینی شهریور 1398
افدرین
فال روزانه شنبه 2 شهریور 1398
كليه حقوق اين سایت متعلق به آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان مي باشد.