خانه » اخبار ستارگان » انتقاد اکبر عبدی از محمدرضا شریفی نیا و مسعود فراستی + عکس

انتقاد اکبر عبدی از محمدرضا شریفی نیا و مسعود فراستی + عکس

انتقاد اکبر عبدی از محمدرضا شریفی نیا و مسعود فراستی اکبر عبدی در برنامه خوشا شیراز محمدرضا شریفی نیا را دروغگو خواند و نقد مسعود فراست را اشتباهی .

زمانی که یک بازیگر نظرش را قاطع در مورد دو تن دیگر بدهد چه شود .

اکبر عبدی بازیگر محبوب ایران این روزها به شدت حاشیه آفرین شده است و این بار در برنامه خوشا شیراز با نقد محمدرضا شریفی نیا و مسعود فراستی جنجال آفرین شد .

انتقاد اکبر عبدی از محمدرضا شریفی نیا و مسعود فراستی

اکبر عبدی

اکبر عبدی که این روزها در برنام های بسیاری حضور پیدا میکند کمی احتیاط را کنار گذاشته و به راحتی در مورد همه افراد صحبت میکند .

اکبر عبدی در برنامه خوشا شیراز محمدرضا شریفی نیا و مسعود فراستی را به چالش کشید .

بازیگر محبوب ایران به گونه ای محمدرضا شریفی نیا را دروغگو و نقدهای مسعود فراستی را بی دلیل خواند .

اکبر عبدی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون، با حضور در برنامه «خوشا شیراز»، صحبت‌هایی جنجالی درباره محمدرضا شریفی نیا و مسعود فراستی کرد.

انتقاد اکبر عبدی از محمدرضا شریفی نیا و مسعود فراستی

اکبر عبدی و محمدرضا شریفی نیا

اکبر عبدی در این برنامه در پاسخ به سوال علی ضیا مبنی بر رابطه نه چندان خوب خود و شریفی نیا گفت: «ما برای فیلم «اخراجی‌ها» 40 میلیون تومان قرارداد بستیم که شریفی نیا قرارداد ما را به 30 میلیون کاهش داد، بعد از مدتی ما متوجه شدیم که به عوامل گفته من قرارداد‌ها را کم می‌کنم در صورتی که شما به من درصدی بدهید و از بغل آن درصدها توانست یک خانه خوب در یک محل خوب بخرد. اما اینکه او قسم می‌خورد که این کار ها را نکرده است، آدم را اذیت می‎کند.»

این بازیگر در ادامه درباره مسعود فراستی نیز گفت: «من مطمئن هستم که آقای فراستی گاهی اوقات خیلی از فیلم‌ها را ندیده نقد می‌کند. در ضمن فراستی 20 سال پیش در منطقه شهرک قدس می‌خواست خانه بخرد، 100هزار تومان از من گرفت و هنوز پس نداده است، شنیده‌ام که الان در کرج کافی شاپ هم زده است. حالا که وضع مالی خوبی دارد، صد هزار تومان من را نسبت به پول امروز پس بدهد و هرچه قدر هم که خواست نقش‌هایی را که ما بازی می‌کنیم، نقد کند.»

انتقاد اکبر عبدی از محمدرضا شریفی نیا و مسعود فراستی

مسعود فراستی

سپس عبدی گفته فریدون جیرانی مبنی بر خواب ماندن و نرسیدن به صحنه فیلمبرداری را رد کرد و گفت: «این یک دروغ خیلی بزرگ است و آقای جیرانی اگر این‌ها را می‌گوید باید اینکه پول من را با یک سال تاخیر داد را هم بگوید.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*