خانه » اخبار ستارگان » پیوستن اکبر عبدی به شبکه جم در ترکیه ! + عکس

پیوستن اکبر عبدی به شبکه جم در ترکیه ! + عکس

پیوستن اکبر عبدی به شبکه جم در ترکیه آیا اکبر عبدی که در ترکیه به سر میبرد به شبکه جم پیوسته است و اکبر عبدی در فیلم شبکه جم بازی خواهد کرد

پیوستن برخی از بازیگران ایران به شبکه جم باعث شد تا خروج هر بازیگری از ایران این شایعه را ایجاد کند که وی به شبکه جم پیوسته است حتی اگر این بازیگر ، بزرگی چون اکبر عبدی باشد .

پیوستن اکبر عبدی به شبکه جم

پیوستن اکبر عبدی به شبکه جم

پیوستن اکبر عبدی به شبکه جم در این روزها در برخی کانال ها و توسط برخی از رسانه ها در حال دامن زدن بود که با واکنش سهراب میرزایی داماد اکبر عبدی رو به رو شد و این خبر را کذب محض خواند .

اکبر عبدی که مدتی را برای دوران نقاحت خود در ترکیه به سر میبرد گزینه خوبی برای شایعه سازان بود تا خبری مبنی بر حضور اکبر عبدی در فیلم های شبکه GEM منتشر کنند تا از این طریق بازدید خود را بالا ببرند و با آبروی بزرگ طناز ایران بازی کنند .

 داماد اکبر عبدی از ماندگار شدن این بازیگر در ترکیه خبر داد.

اکبر عبدی بازیگرمحبوب سینما وتلوزیون هم اکنون در کشور ترکیه به سر می برد. چندی پیش شایعاتی مبنی بر پیوستن وی به شبکه جم مطرح شده بود که همگی آن ها به طور کامل تکذیب شده است.

پیوستن اکبر عبدی به شبکه جم

پیوستن اکبر عبدی به شبکه جم

سهراب میرزایی داماد اکبر عبدی در خصوص وضعیت جسمانی این هنرمند گفت: خوشبختانه حال روحی و جسمانی او خوب است و روز به روز بهتر می‌شود.

وی افزود: همانطور که قبلا گفتم ایشان، به ترکیه سفر کردند و فعلا قصد برگشت به ایران را ندارند.

به هر شکل برای گذراندن دوره نقاهت باید مدتی را در آنجا سپری کنند.

گفتنی است؛ هنرمند سرشناس سینما و تلویزیون چندی پیش درگیر بیماری کلیوی شد که خوشبختانه با رسیدگی سریع و پیگیری خانواده وی، از خطر گذر کرد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*