خانه » اخبار » اجتماعی » اوج بدحجابی و برهنگی در سواحل شمال ایران

اوج بدحجابی و برهنگی در سواحل شمال ایران

 اوج بدحجابی و برهنگی در سواحل شمال ایران معضلی خطرناک در جامعه اسلامی کشور عزیزمان ایران

عکس دختر ایرانی بی حجاب در سواحل شمال کمی تامل برانگیز است .

همه ساله با آغاز تعطیلات بهار و تابستان، مسافرت های مردم نیز به مناطق مختلف کشور آغاز می شود.

شهرستان بابلسر به عنوان یک منطقه توریستی، همه ساله میزبان انبوهی از مسافران است. مسافرانی که با فرهنگ و آدابی متفاوت از مناطق مختلف کشور به شمال ایران می آیند تا از آب و هوای مساعد این منطقه بهره مند شوند.

1_150596_901

اما برخی از میهمانان حرمت صاحب خانه را نگه نمی دارند و با وضعیت حجاب نامناسب خود به مردم سنتی و مذهبی منطقه توهین می کنند.

سال های گذشته بارها از رسانه های مختلف به مسئولین بابت این معضل فرهنگی تذکر داده شد. البته نباید از حق بگذریم که اقدامات فراوانی هم از سوی مسئولین به خصوص نیروی محترم انتظامی جهت برخورد با این معضل انجام پذیرفت اما این اقدامات منجر به حل این مشکل نشده است.

150597_179

مدتی پیش خبرنگار بلاغ جهت بررسی وضعیت شهرک های دریاکنار و خزرشهر وارد این مناطق شد. اگر چه ورود به این مناطق نیاز به ارائه کارت ورود و تشریفات اداری دارد و هرکسی نمی تواند وارد این شهرک ها شود اما پس از مشکلات فروان و متوسل شدن به چندین نفر توانست اجازه ورود پیدا کند.

با اینکه هنوز فصل امتحانات مدارس و دانشگاه ها به پایان نرسیده بود ولی اکثر ویلاها مملو از مسافر بودند.

150598_798

مسئله ای که مانند سال های گذشته شکلی آزار دهنده داشت، وضعیت بد حجاب چه در بین بانوان و چه در بین آقایان بود. به گونه ای که محیط هیچ سنخیتی با جمهوری اسلامی ایران نداشت.

آقایان با مایو و بانوان بدون روسری و با بدترین نوع پوشش به راحتی در حال عبور و مرور در این شهرک ها بودند.

 150599_353

فراموش نکنیم این مشکل از سال ها پش آغاز شده و سال به سال در حال گسترش است. اجازه ندهیم علاج کار از دستان مان خارج شود.

بارها چهره های شاخص سینما و فوتبال در این شهرک ها دستگیر شده اند که حتی مستند یکی از آنها نیز پخش شد.

در پرآسیب ترین نقاط  این دو شهرک که قیمت ویلاها بالغ بر یک میلیارد تومان است،افرادی سکونت دارند که اصل معاش شان در آنجا بر پایه ی بی بند و باری است.

زن لخت در شمال

با توجه به اینکه بارها از سوی مردم ابراز گله مندی شده ولی ظاهرا نشاط صنعت توریسم در این مناطق به قیمت بی غیرتی تمام شده  و هیچ اقدامی در این باره صورت نمی گیرد.

برخی از شهرک های ساحلی شمال کشور که به دلیل محصور بودن اطراف آن اجازه کنترل و ورود به آنها به نیروی انتظامی داده نمی شود، طی یک ماه گذشته و در خلال ماه مبارک رمضان شاهد فجیع ترین بی بند و باری های برخی افراد ساکن در این سواحل اختصاصی بوده اند.

150601_446

دهکده های ساحلی اغلب با احداث چند ویلای اختصاصی در کنار دریا، تأسیس می شوند و به دلیل آنکه تعداد محدودی از افراد، مالک زمین ها و سواحل نزدیک به این شهرک ها هستند، اغلب به صورت یک منطقه آزاد و بدون نظارت پلیس و نیروی های انتظامی اداره می شوند و همین دلیل هم سبب شده تا تعدادی از افراد سودجو که به دنبال بهانه ای برای به فساد کشیدن مناطق تفریحی کشور هستند با حضور در این مراکز فضا را برای اجرای بی بند و باری های اخلاقی آزاد ببینند.

یکی از اصلی ترین معضلات این سواحل اختصاصی، اختلاط دختر و پسر است که به دلیل عدم حضور نیروی انتظامی و نهاد های نظارتی، چند سالی است به امری طبیعی در این شهرک های تفریحی تبدیل شده و ساکنان این شهرک ها می توانند به صرف تملک یکی از ویلاهای این مناطق ساحلی، به سادگی خود را در یکی از آزاد ترین سواحل دنیا، بدون حضور نیروهای انتظامی و نهاد های کنترلی کشور حس کنند.

150603_588

برگزاری آزادانه پارتی های شبانه و گردهم آمدن های بی قاعده دختران و پسران هم یکی دیگر از معضلاتی است که این شهرک های تفریحی با آن دست و پنجه نرم می کنند و طبق برخی آمار های تایید نشده در بعضی از فصول سال که مناطق شمالی از حجم کمتر گردشگر برخوردار است، این شهر ها مکان مناسبی است برای برگزاری های پارتی های مختلط شبانه که طی سال های گذشته ماه مبارک رمضان هم به این فصل ها اضافه شده است.

 150604_318

لازم به ذکر است که این سواحل اختصاصی در محل طرح های سالم سازی دریا هم قرار دارد، اما به دلیل عدم کنترل نهاد های نظارتی متاسفانه مشاهده می شود  در پاره ای از مواقع برخی تصاویر از این سواحل نیمه خصوصی در اختیار سایت های غیراخلاقی و کاربران شبکه های اجتماعی قرار می گیرد.همه این موارد گویای ضرورت اعمال کنترل بیشتر توسط نیروهای انتظامی و امنیتی کشور روی فعالیت این دهکده ها و سواحل اختصاصی است.

منبع : rahberey.com

bloghnews.com

44 دیدگاه

 1. همچین گفتی اوج من گفتم چی شده….داداش تو خیابونو یه نگا بنداز نیاز نیست بری لب دریا …همین خیابونای بی اب و علف !

 2. سلام
  نمیدونم چطوری و از کجا شروع کنم
  فقط ی خواهش میتونم بکنم
  اینکه خواهر من اگه تو وقتی از خونه میزنی بیرون چادر سرت باشه کسی نگات نمیکنه اگه هم بکنه فقط عبوری نگات میکنه ولی اگه چادر سرت نباشه و تریپ جلف بزنی ،ینی خودتو ب حراج گذاشتی اومدی ک نگاها رو ب سوی خودت بکشی و باقی عمومو جلب خودت کنی.
  من نمیگم پسر خوبی یا مذهبی هستم
  اما من واقعا از تهه دلم ارزو دارم ک هیچ دختر و پسری ب راهای خلافی کشیده نشن.
  هم داداشام هم خواهرا.
  لطف کنید لطف کنید عفت خودتونو نگه دارید بخدا روزی میرسه ک خیلی پیشمون میشم ولی دیگه دیر شده
  نگید دنیا دو روزه باید خوش بگذرونیم
  من کوچیک همه شمام
  من سنی نداریم ک بخوام کسی رو نصیحت کنم
  جسارت نشه خدمتتون
  نظر شخصی خودمو گفتم

 3. سلام.نظر بدید داداش ولی نه با عصبانیت.وقتی سایت راه انداختید هرچیزی ممکنه بشنوید.باید جنبشو داشته باشید.بعدشم نظراتو که میخونید کمی دقت کنید ببینید اصلا طرف منظورش به شماست یا درمورد یکی دیگه داره میگه.همینطوری دیمی نگیرید بخودتون که عصبانی بشید!ممنون.

  • با سلام و احترام
   من که خدمتتون عرض کردم متاسفانه برداشت شما عصبانیت بود وگرنه ما خیلی بدتر از این ها نظر دادند و فحش دادند که چیزی نگفتیم و به روی خودمون نیاوردیم .

 4. بابا این adminخیلی بداخلاقو تنده ها!منم یجا یه نظری در مورد یکی دیگه دادم کم مونده بود از مانیتور دربیاد یقمو بگیره! ای بابا.adminجان اینروزا سکته زیاد شده ها!کمی بخودت مسلط باشی بد نیست!

  • با سلام و احترام
   ببخشید ما اصلا قصد آزار و اذیت بینندگان رو نداریم .
   شاید چون مدیر این سایت هستیم دید نسبت به ما متفاوت هست و همه انتظار دارند که سکوت کنیم و نظر ندیم .
   ما بر خلاف سایر سایت ها سعی میکنیم در مواردی که نظری داریم نظر بدیم بدون عصبانیت .
   ببینید ما میخوایم جامعه روشن بشه حالا هر کس نظری میده و ما هم نظرمون رو میدیم و اصلا قصد عصبانی شدن و زدن نداریم .

 5. بنده نظرم اینست ، باید ظرفیتها افزایش یابد هر کسی با عینک خود به دنیا نگاه میکند و عقاید ایدولوژیک اجازه نمیدهد انسان فراتر از افکارش قدم بردارد و فراتر از آن بیندیشید . بنده زمانی نماز شبم قضا نمی شد اما با مطالعه و تحقیق بیشتر و تجربه زیاد دیدگاهم عوض شد . واقعیت اینست علمای مذاهب واقعیتها را کتمان و به منفعت خود تفسیر میکنند و ما که از بچه گی چشم خود را باز کرده و مراسمات شیعه را دیدیم شیعه و دوستدار اهل بیت شده ایم و شخصی در اروپا مثل ما مسیحی میشود و دیگری یهودی و…. پس به نظر بنده هیچکس بر دیگری برتری ندارد و فقط و فقط اعمال انسان آن هم نباید افراط و تفریط کرد و به اعتقادات دیگران ارزش قائل بود نباید کسانی بدون رعایت حجاب در کنار دریا در کشور اسلامی ظاهر شوند و آنها که اعتقاد دارند را آزرده کرد و نباید آنهایی که حساس به مسائل دینی و مذهبی هستند حساسیت زیادی بخرج دهند و با توهین و بد رفتاری کسانی که کنار دریا آمده و بصورت گذرا تفریح می نمایند آنها را از دین و مذهب بدبین سازند. چه بسا هر روز کسانی از دین منزوی و بالعکس عده ای علاقمند میشوند پس باید با هم بسازیم و با خوشی زندگی کنیم

  • با سلام و احترام
   ببخشید صحبت هاتون جالب بود فقط من متوجه قسمتی از صحبت هاتون نشدم .
   شما فرمودید که نماز شب میخوندید و با مطالعه دیدگاهتون عوض شد . یعنی دیگه نماز شب نمیخونید ؟؟؟
   یعنی مطالعه شما رو تشویق کرد نخونید ؟؟؟
   میشه کتاب هایی که خوندید و باعث شد دیدگاه شما اینقدر عوض بشه رو به ما معرفی کنید ؟؟؟
   ببینید حرف هاتون درسته البته اسلام هم میگه هر شخصی باید با مطالعه و تحقیق دین کامل رو بپذیرن و پذیرفتن دین با توجه به دور و بر و بی تحقیق اصلا فایده نداره چون با یک تلنگر از هم میپاشه .
   صد در صد باید به تمام عقاید احترام گذاشت و هیچکس حق توهین به عقیده و دین شخص دیگری رو نداره و اسلام هم بر روی این موضوع خیلی تاکید داشته .
   ببینید حرف ما در این مطلب قانون هست . قانون کشور ما مخالف این قسم رفتارهاست پس باید هر کس چه مسلمان چه مسیحی چه بودا چه یهود چه زرتشتی به قوانین ایران احترام بگذارند وگرنه باید با این افراد برخورد بشه تا بی قانونی انجام نشه .

 6. باسلام من سوالم اینکه که مردم مذهبی و سنتی این منطقه چرا خونه ها و ویلاهاشون رو به همه جور آدمی میدهند و چرا مشروبات الکی در منطقه وذهبی و سنتی شمال به راحتی موجود میباشد نویسنده عزیز یه خورده تفکر کن بعد بنویس منطقه سنتی و مذهبی به اصفهان میگن که دوست من گرچه به عنوان یک مدیر فروش در یک شرکت معتبر استخدام شده بود و از چندین اداره و مرکز نامه گرفته بود اما مدتهای مدید در هتلهای اصفهان زندگی میکرد چون خانه به او که مجرد بود اجاره نمیدادند جمله مذهبی و سنتی شما خیلی خنده دار بود

 7. باسلام وتشکرازادمین عزیزبخاطرجوابهاش.ولی قبول کن که نه من قانع شدم نه شما
  این یه راهه که لباس خوب تولید بشه ولی من میگم یه کمپینی راه اندازی بشه مثل خریدخودروصفر ممنوع!!وبیاییم واینجورمحیط ها واین ادماروتحریم کنیم اگه واقعادوست نداریم!!!
  ولی قول میدم که چون مردم ایران این متاع رودوست دارن به هیچ نتیجه ای نمیرسیم به جز زور.البته خیلی ببخشیدکه حقیقت رو گفتم!!!!!

  • با سلام و احترام
   خواهش میکنم
   ما اصلا چیز خاصی نگفتیم که بخوایم همدیگرو قانع کنیم .
   راستش من اصلا نفهمیدم نظر شما دقیقا چیه .
   منظورتون از تحریم چیه ؟ یعنی چیکارشون کنیم ؟
   هر کسی اشتباه میکنه و نباید اشتباه رو با اشتباه جواب داد .
   ببینید متاسفانه کارهای زیادی میشه انجام داد اما ما سریعترین و بی دردسرترین راه ها رو انجام میدیم که معمولا مخالفان زیادی پیدا میکنه .

 8. درجواب ادمین من فکرمیکنم طرح یکی دوتا سوال بدنباشه.به نظرشماراهکارمقابله بااینجوربی بندوباریا چیه؟
  بیشتر ازمردم ایران موافق این مدل هستن.درعین حال میگن که وضع خیلی بده دراین موردچه نظری داری؟
  ودرتکمیل حرفهای قبلی ام اینوبایدبگم که مانبایدبه اونانگاه کنیم که:یکی دوروزپیش خوندم که پسری بامدرخونده ش ازدواج کرده یااینکه یه زن رکورد100000رابطه ی نامشروع داشته و….
  من میگم مابایدبه سمتی بریم که الگوبشیم نه اینکه الگوبگیریم

  • با سلام و احترام
   کاملا باهاتون موافقم . ببینید به نظر من این که شما میگید بیشتر مردم موافق این مدل هان برداشتشون از مد های خارجی هست که پیاز داغش رو زیاد کردند .
   در کشور ما معنای آزادی بد به مردم تفهیم شد و برخی آزادی رو برهنگی دیدند . متاسفانه دولت هم به جای مقابله با واردات لباس های ناجور و حمایت از تولیدی های لباس های زیبا و بلند و حداقل پوشاننده سکوت کرد و هیچ عکس العملی نشون نداد .
   به نظرم باید فرهنگ سازی بشه . باید از تولیدات لباس های مدرن و شیک اما درست و حسابی حمایت بشه .
   اگه یادتون چن سال پیش یک سری مانتو ها در ایران مورد حمایت قرار گرقت و به شدت تبلیغ شدند که بلند و زیبا بودند . اون مدت خیلی داشت خوب پیش میرفت و لباس ها به سمت این مد رفت و وضعیت بهتر شد اما متاسفانه بعد از مدتی یهو حمایت قطع شد و باز لباس های ناجور و ناجورتر از قبل به بازار اومد .
   متاسفانه چند ماه پیش اتفاقی افتاد که به شدت ناراحت کننده بود . در اخبار بیست و سی با مغازه ای در تهران که فقط لباس های شیک اما درست و حسابی تولید و میفروخت مصاحبه شد که هفته بعد اخبار بیست و سی از هجوم برخی افراد به این مغازه و ایجاد مزاحمت برای مدیریت فروشگاه حرف زد به گونه ای که مدیر فروشگاه از بیست وسی ها گله کرد .
   این یک مثاله و منظور من اینه که دولت و صدا و سیما خیلی کارها میتونه در این زمینه بکنه که نمیدونم چرا انجام نمیدن .

 9. باسلام من برعکس همه که بی ادبی میکن درجواب ادمین ازسوالهای منطقی ومربوط به موضوع استقبال میکنم>ودرنهایت یاقانع میشم یاشماروقانع میکنم ومطمءن باشیدکه اگه قانع شدم باتمام وجودم اقرارمیکنم.شماپرسیدیدکه برای تبلیغ اجناس توکشورهای خارجی چرااززنان خوش بر و رو استفاده میکنن من دوتاجواب دارم.اول اینکه:تمام محصولات خارجی یا توسط فوتبالیست های معروف یاتنیس ویاورزشهای پرطرفدار…یاازخواننده ها یاافرادپرطرفداراستفاده میشه.یازنان خوشکل.اینکه همهی مردها وزنها ازشخصیت های جذاب خوششون میاد که غیرقابل انکاره ولی ازطرفی توکشورهای خارجی حتی برای زنهای فاحشه هم تبلیغ میکنن.چون براشون عادیه والبته درآمدزا.پس ازبحثمون دورنشیم که دریا هم کوسه داره وهم ماهی.این ماییم که بایدانتخاب کنیم.البته این تصویری که شمانشون دادیدمن توی یکی ازمحله های تهرون هم دیدم پس فقط نبایدبه اونجازوم کرد.من پیشنهادمیکنم که هرکسی نظری داره باحفظ حرمت به بنده بگه که به یه تحقیق جامع برسم.مرسی ادمین اگه بدون سانسوربذاری

  • با سلام و احترام
   ممنون که مودبانه نظر میدید چون واقعا برخی حرمت ها رو میشکنند و حرف هایی میزنند که نه در شان من و خانواده من و نه در شان خودشون و خانواد هاشون هست .
   ببینید منظور من این بود که در کشورهای غربی از زن به عنوان یک کالا یا جنس استفاده میشه و همانطور که در ایران زیبایی های باز زن جذاب هست در کشورهای دیگه هم همین موضوع صدق میکنه و اینکه فقط بخوایم به ایران ربطش بدیم بی انصافیه .
   همونطور که خودتون گفتید این مسایل در کشورهای اونا عادیه و همین باعث میشه که چیزی ازش نشنویم و به این فرض بگیریم که کشورهای اونا پاکن و مرداشون اصلا نگاه به زن نمیکنند در صورتی که خلاف این هست و حتی بدتر که الان رو به همجنس بازی میارند و به شدت دارند به این سمت پیش میرن .
   ببینید ما در مطلب منظورمون فقط منطقه شمال نبوده و خب من خودم در شیراز بدتر از این ها هم دیدم اما خب باید انتقاد رو از یه جایی شروع کرد . ما در مطالبمون به جاهای دیگه هم سرک زدیم اما در مناطق ساحلی واقعا کنترل از دست خارج شده و این باید کنترل بشه .
   من خدمتتون عرض کردم نظرات بی توهین بدون سانسور منتشر میشه .

 10. باسلام.شایدکمترکسی بانظرمن موافق باشه.ولی بااین حال نظرمو میدم
  من لیسانس حسابداری دارم وتوی یه مقطعی اززندگیم بیشتروقتموباچشم چرونی و…سپری میکردم..
  چندوقتیه که دارم روی این موضوع فکر والبته تحقیق میکنم به نتیجه هایی هم رسیدم
  همه خوبی وخوب بودن رودوست دارن حداقل توی ایران اینطوره>ولی عواملی باعث این کارهامیشه که یکیش اینه که مااغلب فکرمیکنیم هرکسی که بدنش بازه ماهم بایدیه استفاده ای ببریم>یکی دیگه ش تقلیده که متاسفانه اکثرمردم دچاراین نقص اخلاقی ن واسمشم میذارن مد!!!مگه قبل ازانقلاب وضع همینطورنبوده؟؟؟حداقل10تافیلم دیدم که به زنشوهردارتجاوزشده اونم بازور.اونهام میخواستن زیبایی شونو نشون بدن ولی…
  درنهایت توی ایران متاسفانه فقط اتفاقی که بیافته توسط پلیس بررسی میشه.نمیگن چی باعث تجاوز شده.فقط کسی روکه تجاوزکرده مجازات میکنن..مشکل مااینه که پیشگیری نمیکنیم.خواهش میکنم بدون سانسورپخش کنید

  • با سلام و احترام
   حرفاتون رو قبول دارم اما چند تا سوال ازتون دارم :
   دیده شده و میشه که در کشورهای اروپایی و آمریکایی برای فروش محصولاتشون برخی زنان رو زیبا میکنند و با عشوه و ناز کنار محصول میچرخونند تا بفروشند .
   میتونم نظرتون رو در این مورد بدونم ؟؟؟
   به نظرتون اونجا که چشم ها دنبال جای باز زنان نیست که ازش لذت ببرند چرا این کار رو برای جذب مشتری میکنند .
   اصلا دیسکو چرا در این کشورها وجود داره ؟
   مردان که چشاشون پاکه و نگاه به بدن باز زنان نمیکنند چطور در دیسکو از خود بی خود میشن .
   ببینید این قضیه که غریزه ای در مرد وجود داره که با دیدن بدن و زیبایی های بدن زن از خود بی خود میشه رو نه ایرانی و نه هیچ شخصی در هییچ کجای دنیا نمیتونه منکر بشه .
   پس اینکه ما بخوایم بگیم که فقط مردان ایرانی از بدن باز زن لذت میبرند بی انصافیه .
   ما نظری که در اون بی احترامی نشه و حاوی فحش نباشه رو منتشر میکنیم . بدون سانسور

 11. چندتاهاشور گذاشتی اسمشوگذاشتی عکس چه میدونم چیه شایدعکس مرد باشه یانذارین یااگه میذارین
  فیلترنکن

  • با سلام و احترام
   مهم اصلا کلام هست و نه عکس ها .
   فکر کنم دیگه کسی نباشه که بخواد از این موضوع دفاع کنه که وضع سواحل شمال خوبه .

 12. شما فضول مردم نباشید . به جای خوردن … مردم برید مملکت رو سر وسامان بدین

  • با سلام و احترام
   ممنون از نظر زیباتون .
   قانونا نباید نظرتون رو منتشر میکردیم بخاطر ادب بیانتون اما صلاح دیدم که پاسخ شما رو بدم .
   کشور ما مشکل داره و مشکل زیادی هم داره .
   یکی از مشکلات کشور ما همین موضوع هست که باید رسیدگی بشه .
   در پاسختون باید عرض کنم وظیفه من نیست که کشور رو سر و سامان بدم بلکه وظیفه من گفتن مشکلات و گوشزد کردن مشکلات به مسئولین هست که ما هم با انتشار همچین مطالبی قصد بر همین وظیفه داریم .
   امیدوارم تمام مشکلات کشور حل بشه .
   پیروز و موفق باشید .

 13. جرعت انجام این کلرو تو کنار دریای بوشهر ندارن چن کل کنار دریا تو دست نیرو دریاییه و هر گونه بی هجابی برخورد سخت میشه از بی توجهی کلانتری شماله همش

 14. ما از اسلام فقط اسمش رو داریم با پلیس بازی هیچ کس مسلمون نمیشه باید از خانواده شروع به فرهنگ سازی بشه دررابطه با جمله اول هم بگم رضا شاه هم میخواست زور زورکی حجاب رو از سر زنان بردار تا کی میخواهیم با پلیس بازی وزور کارجلو ببریم لطفا اگر موافق نیستید فحش ندید

  • با سلام و احترام
   ببینید با حرف شما موافقم که باید فرهنگ سازی بشه .
   البته در این زمینه تلاش هم شده اما خب اصلا کافی نبوده .
   اصلا بحث زور نیست . بعضی مواقع باید تذکر داده بشه .
   هر وقت اسم نیروس انتظامی آورده میشه که حتما نباید بزن و بکش باشه .
   در حد تذکر کافیه .
   مثلا دیده میشه توی پارک ها که با پسران و دختران که قلیان میکشند نیروی انتظامی برخورد میکنه یعنی تذکر میده و کاملا هم بجاست .
   این اسمش زور گفتن نیست اسمش تذکره .

 15. این ویلاها واسه پولدارهاس . اونا انقد پول دارن که دهن پلیس و رئیس پلیس رو ببندن . پلیس واسه بدبخت بیچاره ها وقت پلیسه که نظارت رو حجاب داره
  دارندگی و برازندگی . البته بعضی ها عقده ای تشریف دارن اما پول میدن میرن این جور جاها

 16. از بی غیرتی مردهاست که اینقدر بدحجابیه

 17. اینها همش به علت عدم وجود کاباره در کشور عزیزمان است تو مگه خواهر و مادر نداری اونا لختن تو چرا نگاه میکنی اگه چشماتونا ببندید دیگه بد حجابی نمی بینید

  • با سلام و احترام
   چه ایده جالبی .
   از چاله درآمدن و افتادن در چاه .
   دوست عزیز هیچ ربطی به داشتن خواهر و مادر نداره .
   کسی که زیبایی هاش رو به نمایش میذاره برای دیدن به نمایش میذاره .
   اگر کسی با قوانین ایران مشکل داره و با خواسته بیشتر ملت مشکل داره راه بازه میتونه بره کشورهای غربی برهنه بشه کاباره بره و هرکاری دوست داره بکنه .
   اینجا ایرانه و قانونش هم بر اساس قوانین اسلام و فرهنگ اسلام
   پیروز و موفق باشید

  • ﻣﻄﻤﻨﻦ ﺍﺯ ﻫﻤﯿﻦ ﺗﻔﮑﺮ ﺭﺍﻧﺪﻥ ﻣﺨﺎﻟﻒ ﺑﻪ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺭﺳﯿﺪﯾﺪ.
   ﺟﻨﺎﺏ ﺍﺩﻣﯿﻦ ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﭼﺮﺍ ﺗﻮﯼ ﺧﻮﻧﻪ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﻣﺎﺩﺭﺕ ﺭﻭ ﻣﺠﺒﻮﺭ ﺑﻪ ﺣﺠﺎﺏ ﺩﺍﺧﻞ ﺧﻮﻧﻪ ﻧﻤﯿﮑﻨﯽ??? ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻋﻠﺘﻪ ﮐﻪ ﻟﺤﻈﻪ ﺍﯼ ﺑﻪ ﺍ ﻧﻬﺎ ﻧﮕﺎﻩ ﺑﺪ ﻧﻤﯿﮑﻨﯽ. ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺑﻘﯿﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎ

   ﺷﻤﺎﻫﺎ ﻭﻗﺘﯽ ﻣﯿﺎﯾﯿﺪ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺧﻮﻧﻪ ﻣﺸﮑﻠﺘﻮﻥ ﺷﺮﻭﻉ ﻣﯿﺸﻪ. ﭼﻮﻥ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﯿﺪ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﺑﻪ ﺣﻖ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﻭ ﺩﺭﮎ ﻭ ﺭﻋﺎﯾﺖ ﮐﻨﯽ. ﺍﮔﺮ ﻣﺎ ﻣﺴﻠﻤﯿﻦ ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﻫﻤﺴﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍﺿﯽ ﻭ ﻭﻓﺎﺩﺍﺭ ﻣﯿﻤﻮﻧﺪﯾﻢ ﺑﻪ ﻣﻌﻨﯽ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺑﻘﯿﻪ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﻭ ﺯﻧﻬﺎ ﺭﻭ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﻣﯿﺪﯾﺪﯾﻢ ﻭ ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﺎﻩ ﺑﺪ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﯼ

   ﺣﺎﻻ ﮔﺮﻓﺘﯽ ﻣﻌﻨﯽ ﺣﺮﻑ ﻣﺠﺘﺒﯽ ﺭﻭ. ﺑﻬﺘﺮ ﻧﯿﺴﺖ ﺷﻤﺎ ﺭﺍﻩ ﺑﺎﺯ ﺭﻓﺘﻦ ﺑﻪ ﺧﺎﺭﺝ ﺭﻭ ﺑﺮﯼ ﻭ ﮐﻠﯽ ﺯﻥ ﻭ ﺩﺧﺘﺮ ﺭﻭ ﺍﺯ ﻧﮕﺎﻩ ﻧﺠﺎﺕ ﺑﺪﯼ??

  • با سلام و احترام
   جناب قمی شماخودتون اصلا منظور من رو درک کردید که این نظر رو دادید .
   من در جواب آقای مجتبی عرض کردم که با حرف ایشون موافقم و باید فرهنگ سازی بشه اما در ادامه صحبتشون هم توضیح دادم که پلیس بازی وجود نداره .
   تذکره تذکر تذکر .
   ببینید در خانه هم خواهر و مادر تا جایی حجاب رو رعایت میکنند یعنی برهنه نیستند .
   در ضمن هیچوقت هیکس نمیتونه دختر و زن غریبه رو مثل خواهر و مادر خودش بدونه که در این صورت هیچوقت به زنی نمیتونه علاقه مند بشه برای ازدواج .
   شما که این حرف ها رو میزنید انگار نمیدونید که یکی از دلایل ازدواج رفع نیازهای جنسیست پس اینکهآدم بخواد همه رو مثل خواهر و مادر خودش بدونه دیگه واویلاست .
   ببینید هر مکانی قانونی داره و اینکه عدم رعایت قانون رو احترام به دیگران بدونیم خب مسئله دار میشه .
   در کشور ما قانون میگه زنان باید حجابشون رو رعایت بفرمایند به دلایلی که هم به نفع خود این خانم هست و هم به نفع جامعه .
   مطمئنا قانون گذار این رو درک میکنه که وضعیت جامعه به چه شکله .
   این که هر کس هر تیپی دلش بخواد بزنه و بیاد تو خیابون جلوی عموم بعد بگه دلم میخواد و بقیه احترام بذارن و من خواهرشونم ، خب بی قانونیه و باید تذکر داده بشه .
   اگه اینطور هست که شما میگید هر مردیم حق داره کامل برهنه شه و در خیابان ها بچرخه و به خانم ها بگه بهم احترام بذارید من داداشتونم پس نگاه نکنید .
   ببینید قانون همه چیز رو مشخص میکنه و اینکه هر کس هر کاری دلش میخواد بکنه و به بهانه احترام گذاشتن بخواد سرپوش رو بی قانونیش بذاره نمیشه .
   باز هم میگم باید فرهنگ سازی بشه که مردم از این رفتارها نکنند ( هر دو جنس ، هم خانم ها رعایت کنند هم آقایون ) اما در صورت عم رعایت توسط هر کدوم از طرفین باید تذکر و در صورت عدم رعایت برخورد بشه طبق قانون .
   موفق باشید .

 18. شما سردم داران این سایت یک مشت آدم عقده ای و عوضی هستید.شما کاسبید.کاسب.میخواید به بهانه دیدن این عکسا جنساتونوبفروشید.
  فقط هم نظرات موافقو میذارید.راست میگید نظرمنم بذارید.
  شما اگه راست میگید فیلم دختران بد حجابو واس چی میفروشی؟
  مشکل کشور شما و امثال شماست مه این بیچاره ها

  • عوضی خودتی شماباید اینطور صحبت کنید چون این جور شرایط واسه شما عالیه….یه مشت زن عفریته بی حیا که با کولی بازی و بی شرافتیشون باعث شدن مملکت به لجن کشیده بشه ….مردا رو هار کردن همه انتظار دارن تو هم مثله اینا خودتو نمایش بدی خوشحالم که عالم اخرت هم هست امیدوارم تو اون دنبا هم اینقد زبونت دراز باشه…من که میخوام در جامعه درست زندگی کنم احساس امنیت ندارم وقتی میرم بیرون باید کلی دعا کنم اتفاقی واسم نیفته..به خاطر زنای کثیفی که در شهرمون خیلی أپن میان خیابون….امیدوارم نشون بدین متنمو

  • با سلام و احترام
   زهرا خانم راستش این نظر زمانی گذاشته شده بود که مدیریت سایت در دست من نبوده وگرنه پاسخ ایشون همچین سخت نیست .
   البته من از شما خواهش میکنم که اینطوری هم نگید . متاسفانه چیزی که ما از تحقیقات و صحبت با این خانم ها به دست میاریم نشون دادن زیباییهاشون به مردمه اما متاسفانه خودشون رو به اون راه میزنند و میگن که ما واسه خودمون خوشکل میکنیم .
   نمیخوام از مرد ها دفاع کنم . مرد چشم هیز همه جای دنیا هست و در ایران هم متاسفانه کم نیستند .
   امیدواریم روزی برسه که این خانم ها بفهمند کالا نیستند ، عروسک نیستند ، مانکن خیابونی نیستند ، تابلو نیستند ، مدل نیستند ، انسانند .
   زیبا هستند اما زیباییشون برای نمایش دادن نیست .
   امیدوارم روزی برسه که به خودشون بیان که البته دیر نشده باشه .

  • بیچاره که به اینامیگی بیچاره خونواده ایناروآدمایی مثه تو وامثال توتشکیل میده که وضع این دخترااینه خوش غیرت توعلاوه برعوضی وعقده ای بودن کورم هستی که این همه نظرمخالف رونمیبینی.توروخدااینوبدون ویرایش منتشرکنید.

 19. “یکی از اصلی ترین معضلات این سواحل اختصاصی، اختلاط دختر و پسر است که به دلیل عدم حضور نیروی انتظامی و نهاد های نظارتی، چند سالی است به امری طبیعی در این شهرک های تفریحی تبدیل شده”. این جوری که گفته شده اختلاط دختر و پسر یک معضل و امری غیر طبیعی است و نیروی انتظامی و دیگر نهاد ها باید بر آن نظارت کنند! واقعا باور نکردنی و باعث تاسف است که تا چه حد به زندگی مردم کار دارند و برای آنها تصمیم میگیرند!

 20. خاک برسرمون فقط همین اسم خودمونم گذاشتیم کشوراسلامی.

 21. به نظر شما به این معضل چی میگن…بی فرهنگی؟ آخر چرا ما تو کشوری مسلمان و غنی از فرهنگ.البته قبلا اینطوری نبود منظور 10 سال پیشه.به نظر من این تاثیراتی است که ماهواره بر روی خانواده ایرانی میزاره.خوب اونا به هدفشون رسیدن همینو می خواستن بی عفتی.بی حجابی .گرفتن شرم و حیا از زن و دختر ایرانی (البته نه همه)که دست روی خوب چیزی گذاشتن.قلب خانواده رو نشون گرفتن.بی حجابی یا بد حجابی.اگه مسئولی حرفی بزنه سریع جبهه میگرن میگن نه اینطوری نیست ما آزادی میخوایم…..آخرش به چه قیمتی؟شما که جنبه نداری خوب ماهواره نگاه نکن.شمایی که ایران و با غرب یا اروپا اشتباهی گرفتی فرهنگ اونا با ما از زمین تا آسمونه میفهمی یعنی چی…؟شبیخون فرهنگی یعنی این شما اسمشو چی می زارید….؟

 22. لطفا عکسهای بیشتری بزارین البته بدون سانسور ممنون..

 23. اقامهدی وقتی تفریح نباشه عقده هم پیدامیشه.

 24. واقعا مایه تاسف کشور اسلامیه که زنانش اینقدر عقده نمایش داشته باشند و مردانی بی غیرت

 25. اخه خود شمالی ها اینطوری نمیگردن بیشتر بد حجابا شمالی نیستن فکر میکنن شمال لس انجلسه

 26. من خودم شمال زندگی میکنم و ان تصاویر پلاژ زنونه است ئلی من نمیدونم چ جوری این عکسارو گرفتن اخه گوشیرو میگیرن هرکی گرفته خیلی حرفه ایه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*