خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
خانه » فال » انرژی و تیپ شخصیتی شما بر اساس عناصر پنجگانه
انرژی و تیپ شخصیتی شما بر اساس عناصر پنجگانه

انرژی و تیپ شخصیتی شما بر اساس عناصر پنجگانه

انرژی و تیپ شخصیتی شما بر اساس عناصر پنجگانه

در افسانه های چینی دنیا را بر اساس پنج عنصر آب، فلز، خاک، آتش و چوب شرح داده اند. در این ۵ عنصر هیچ تعادلی وجود ندارد و ما انسان ها نیز باید خودمان را با این پنج عنصر که قالب های ضروری دنیا هستند تطبیق بدهیم. هر کدام از ما انسان ها تنها یک یا دو عنصری که مهم تر از بقیه عناصر هستند را داریم و هر کدام از این عناصر جزئیات خاصی در رابطه با ویژگی های شخصیتی ما می گویند. ویژگی هایی که در غیر اینصورت ممکن است قابل تشخیص نباشند.

عنصر آب

اشخاصی که در میان عناصر پنجگانه دارای عنصر آب هستند به دلیل دانش زیادی که سالهاست کسب کرده اید بار زیادی را به دوش می کشید. شما مانند آب در جستجوی این هستید که جریان ملایمی باشید که از دل کوه بیرون می آید و بهترین شاهکارهای دنیا را با تلاش کمی می سازد زیرا شما تمام گام های لازم برای رسیدن به موفقیت را به خود و دیگران نشان می دهید.

اطرافیان تان برای شما بسیار مهم هستند و به دیگران توصیه هایی درباره این که چه چیزی برایشان خوب است می دهید. شما تمام تلاشتان را می کنید تا زندگی متعادلی داشته باشید.

عنصر فلز

از آن جایی که فلز یک پشتیبان ضروری برای بیشتر چیزها روی زمین و به علاوه کهکشان است شما هم مانند این عنصر به دنبال پایداری و استقامت هستید. شما شخصی هستید که نمی توانید یک زندگی بدون ساختار را ادامه دهید و دوست دارید دیگران درباره چیزی که می خواهند، نقطه شروع و برنامه ریزی های بعد از رسیدن به خواسته ها ایده های خوب و مثبتی داشته باشند.

شما شخصیتی بسیار آرام دارید و به سختی عصبانی می شوید. در شرایط سخت و تحت فشار می دانید که چگونه وارد عمل شوید. شما هرگز زمین نمی خورید زیرا ستون این زندگی و کسانی هستید که برایتان مهم هستند.

عنصر خاک

کسانی که دارای عنصر خاک هستند به دنبال ایجاد آرامش در دنیای اطرافشان هستند. و این باعث شده است که تبدیل به یک حلال مشکلات شوید. شما بسیار قابل اعتماد و استوار هستید و نیاز بی وقفه شما برای وحدت و پیوستگی از شما بهترین رهبر دنیا را ساخته است. در رابطه با مسائل عاطفی هیچ کس به اندازه شما بصیرت ندارد. شما از مشکلات دیگران به راحتی رد نمی شوید چون اطرافیان برایتان مهم هستند.

عنصر آتش

عنصر آتش تحت کنترل چیزهایی است که نسبت به آن ها شور و اشتیاق دارد. هیچ چیزی نمی تواند سر راه شما قرار بگیرد وقتی چیزی را می خواهید به هر طریقی که شده به آن دست می یابید. گاهی اوقات شخصیت متزلزلی پیدا می کنید اما با این وجود از شکست ها درس می گیرید.

شخصیت شما مسری است و این زمانی که با گروه بیرون می روید مشخص می شود. همه را دور هم جمع می کنید و آن ها را تشویق می کنید برای باورهایشان بجنگند.

عنصر چوب

کسانی که دارای عنصر چوب هستند به دنبال ماجراجویی هستند و هیچوقت از سیر کردن دنیا و کشف واقعیات مرموز متوقف نمی شوند. آن ها روحیه رقابتی دارند و سریع تر از دیگران به اهدافشان می رسند. عنصر چوب همیشه از سفر لذت می برد. این مسافران شجاع می دانند زمانی که مصیبت روی خودش را به زندگی نشان می دهد چه واکنشی داشته باشند و حتی کوچک ترین چیز هم نمی تواند آن ها را متوقف کند. آن ها فقط به جلو پیش می روند و بدون توجه به گذشته سعی می کنند خاطرات خوبی برای آینده بسازند.

آیا می دانید عنصر وجودی تان چیست؟ شاید هم ترکیبی از این چند عنصر باشید.

شارژ همراه اول رایگان

 

شارژ ایرانسل رایگان

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی و مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است