خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » انتقاد کارن همایونفر از احسان علیخانی و واکنش مجری ماه عسل + عکس
انتقاد کارن همایونفر از احسان علیخانی و واکنش مجری ماه عسل + عکس

انتقاد کارن همایونفر از احسان علیخانی و واکنش مجری ماه عسل + عکس

انتقاد کارن همایونفر از احسان علیخانی و واکنش مجری ماه عسل در حالی که کارن همایونفر از پخش موسیقی های وی در برنامه ماه عسل احسان علیخانی گلایه مند بود در فضای دوستانه قضیه حل شد

کارن همایونفر آهنگساز خوب و محبوب کشور عزیزمان ایران که به شدت از پخش غیرمجاز آهنگ های وی در هر جا ناراحت بود پس از مشاهده پخش آهنگ های وی در برنامه ماه عسل به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی با نهایت احترام و ادب به انتقاد از احسان علیخانی پرداخت که چرا آهنگ های کارن همایونفر را بدون اجازه و حتی بردن نامی از وی در برنامه ماه عسل پخش میکند .

انتقاد کارن همایونفر از احسان علیخانی

کارن همایونفر

کارن همایونفر با انتشار عکسی از یک نوت در کمال احترام انتقاد خود را در صفحه اش منتشر کرد که این اقدام باعث واکنش احسان علیخانی و برقراری تماس با کارن همایونفر شده و اینگونه که کارن همایونفر در پست بعدی خود میگوید در نهایت ادب و احترام با دلایلی که احسان علیخانی برای وی آورده است کمی آرام شده و مسئله حل شده است .

انتقاد کارن همایونفر از احسان علیخانی

احسان علیخانی

کارن همایونفر در اولین پیام خود نوشت :

احسان علیخانی عزیز

من برای برنامه جذاب شما که وقت دیدنش را متاسفانه کمتر پیدا میکنم و صورت ماهت را کمتر میبینم جز آرزوی موفقیت ، دعایی ندارم . اما بارها موسیقی های مرا در زیرمتن گفتگوهای دل انگیزت و اشک ها و خنده های هموطنان و صدای خوش رنگ و به رنگ چشمانت را پخش میکنی و ممنون از تو و تهیه کننده و دست اندرکاران . گاهی با خودم می اندیشم اگر این موسیقی فیلم ها در آلبوم های منتشر شده من نبود صدا و سیما در تامین موسیقی تمامی برنامه هایش از مستند تا داستانی و خبری و غیره و غیره چقدر با کمبود برخورد می کرد .عزیز دل شما که هنرمند هستید و جزو بلندقامتان هستید حقوق مادی را منپیشکش برنامه ی خوبتان و سازمان میکنم حداقل حقوق معنوی آثار را میتوانید با ذکر خالق اثر و خود اثر ذکر بفرمایید . در آرامش باشی.

انتقاد کارن همایونفر از احسان علیخانی

انتقاد کارن همایونفر از احسان علیخانی

احسان علیخانی که متوجه این موضوع شده بوده با کارن همایونفر تماس گرفته و از وی دلجویی کرده است که کارن همایونفر با انتشار خبر دلجویی احسان علیخانی طی تماسی از وی تشکر کرد .

انتقاد کارن همایونفر از احسان علیخانی

انتقاد کارن همایونفر از احسان علیخانی

کارن همایونفر با انتشار عکس بالا نوشت :

دوستان عزيزم،

احترام ، احترام مي آورد.

هواداران احسان عليخاني عزيز خيالتان راحت باشد. من شماره ايشان را نداشتم و خودشان تماس گرفتند و كاملا محترمانه با هم صحبت كرديم. براي ما كه شبانه روز كارهايمان از تلويزيون و راديو و زنگ موبايل و آلارم آسانسور ، ترمينال ها هواپيما ها و…ووو بدون اجازه پخش ميشود همين تماس محترمانه كافي ست كمي آرام شويم.

فردا شايد نباشيم همين ها يادگاري ما براي شما. همه ي همكارانمان در حوزه موسيقي و نقاشي و سينما و غيره داراي حقوقي هستند كه دير به گوش ميرسد. ماجرا تمام شده است و فردا احسان عزيز در برنامه ش توضيح خواهد داد.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter