خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » انتقاد پولاد کیمیایی از تیپ هنرمندان و تظاهر بازیگران در جشنواره فجر
انتقاد پولاد کیمیایی از تیپ هنرمندان و تظاهر بازیگران در جشنواره فجر

انتقاد پولاد کیمیایی از تیپ هنرمندان و تظاهر بازیگران در جشنواره فجر

انتقاد پولاد کیمیایی از تیپ هنرمندان و تظاهر بازیگران در جشنواره فجر انتقاد تند پولاد کیمیایی از تیپ و تظاهر بازیگرا ایرانی در جشنواره فجر سال 94

جشنواره فجر سال 94 هم به پایان رسید که تنوع لباس بازیگران در این جشنواره بسیار چشمگیر بود به گونه ای که صدای مردم و برخی از بازیگران را درآورد .

پولاد کیمیایی با انتشار عکسی از اختتامیه جشنواره فیلم فجر امسال با تبریک با کنایه به برندگان از وضعیت برگزاری جشنواره فجر و تیپ بازیگران و همچنین تظاهر هنرمندان انتقاد کرد .

انتقاد پولاد کیمیایی از جشنواره فجر

پولاد کیمیایی

پولاد کیمیایی نوشت :

تبريك ميگم به تمام سينماگراني كه چه به حق چه به نا حق سيمرغ گرفتن …ولي به نظر من هنوز جشنواره خوب برگزار نميشه و من در عجب هستم از جشن سرد اختتاميه ..چرا اين قدر بد سليقه بايد برگزار بشه ..متأسفانه با وجود اين كه قرار بود هنرمندان لباس رسمي بپوشن ولي باز هم اكثريت همكاران همان لباسهاي روزمره را به تن داشتن و برخي ديگر با لباسهايي متظاهر تا جلب توجه كنند.

چرا وقتي همكاران گراميم كه تعداد كمي هم هستن در محفلهاي مهم كه جمع ميشن با اكراه براي ديگري دست ميزن….. يا وقتي بروي سن ميرن كلامي از ته دل از آنها نميشنويم …متأسفانه بيشتر متظاهر هستن..ولي سالي ديگر گذشت كه خوب نبود و جشنواره خوبي هم نداشت البته منظورم برگزاری بود نه فيلم ها.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter