حمله تند روزنامه کیهان به حمید فرخ نژاد و واکنش حمید فرخ نژاد

انتقاد و حمله روزنامه کیهان به حمید فرخ نژاد حمید فرخ نژاد متولد 28 فروردین 1348 در آبادان، بازیگر و تحصیل کرده رشته کارگردانی تئاتر در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران می باشد. به گزارش اولی ها: حمید فرخ نژاد با انتشار خبر و تصویری در صفحه شخصی اینستاگرام خود چنین القا کرده بود که ستاد بازسازی عتبات به‌ جای رسیدگی به وضعیت خطه ای از کشورمان، در عراق هزینه می کند.

انتقاد و حمله روزنامه کیهان به حمید فرخ نژاد

انتقاد و حمله روزنامه کیهان به حمید فرخ نژاد

روزنامه کیهان نوشت: بازیگر همه‌چیزدان، ‌باز دروغ گفت!

چند روزی است که در شبکه های اجتماعی خبری به نقل از صفحه اینستاگرام حمید فرخ‌نژاد، بازیگر سینما دست‌ به‌ دست می‌شود. فرخ‌نژاد با انتشار خبر و تصویری چنین القا کرده که ستاد بازسازی عتبات به‌ جای رسیدگی به وضعیت خطه‌ای از کشورمان، در عراق هزینه می‌کند!

در این باره باید گفت: اولا! آقای بازیگر همه چیزدان عجیب است که هنوز نمی داند ستاد بازسازی عتبات، بودجه دولتی ندارد و هزینه پروژه های این ستاد از محل کمک های هزاران زائر شیعه از کشورهای مختلف تأمین می شود. این یعنی وقتی انسان از چیزی اطلاع ندارد، درباره آن چیز حرف نمی زند، حکم نمی کند و بیانیه صادر نمی نماید.

دوم! آقای فرخ نژاد قبلا با حمایت از سرکرده فرقه دراویش داعشی که دستش به خون سه جوان پلیس آلوده است و نیز حمایت از جاسوس آمریکا، میزان سواد، بصیرت و ایران دوستی خود را به‌ نمایش گذاشته اند! بنابراین دروغ سازی و شایعه پراکنی از چنین فردی که خودش هم تکلیف خودش را می داند و این از پست هایش در فضای مجازی کاملا واضح است، بعید به نظر نمی رسد.

ضمنا آقای فرخ نژاد! تلاش نکنید از خودتان چهره ای مهربان و مردم دوست ارائه کنید. همکارانتان خاطرات جذابی از شما دارند؛ به‌ خصوص از تخصص شما در شکستن دست و بازو. علاوه‌ بر این ها آقای فرخ نژاد! درباره عکس دوستانه تان با یکی از اختلاسگرها چه توضیحی دارید؟

واکنش حمید فرخ نژاد به اتهام زنی کیهان

حمید فرخ نژاد نیز در پاسخ به اتهام زنی روزنامه کیهان با انتشار عکسی در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت: عه !کیهان جون تو هم‌که همکار خودمونی😂😂😂

واکنش حمید فرخ نژاد به اتهام زنی کیهان

واکنش حمید فرخ نژاد به اتهام زنی کیهان

همچنین بخوانید: بیوگرافی حمید فرخ نژاد و همسرش فروزان جلیلی فر

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگان