خانه » اخبار ستارگان » انتقاد فقیهه سلطانی از کار ندادن به بازیگران متاهل + عکس

انتقاد فقیهه سلطانی از کار ندادن به بازیگران متاهل + عکس

انتقاد فقیهه سلطانی از کار ندادن به بازیگران متاهل فقیهه سلطانی بازیگر زن ایران از بازی ندادن به بازیگران متاهل در فیلم ها شکایت کرد

فقیهه سلطانی و جمعی از بازیگران زن ایران با نوشتن شکوه نامه ای به علی اصغر پورمحمدی معاون سیما از اینکه به بازیگران زن که ازدواج کرده اند کاری پیشنهاد نمیشود گله کردند .

شکایت فقیهه سلطانی از بازی ندادن

فقیهه سلطانی

فقیهه سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون در رابطه با انتشار نامه ای به معاون سیما در خصوص بیکاری جمعی از بانوان سینما گفت: روز گذشته این نامه را برای علی اصغر پورمحمدی معاون سیما فرستادیم که امروز از دفتر وی با من  تماس گرفتند که به همراه جمعی از بانوانی که این نامه را امضا کرده اند به دفتر او برویم، البته هنوز نمی دانم که چه اتفاقی خواهد افتاد.

وی افزود: نام این بانوان را نمی توانیم بگویم مگر اینکه خودشان بخواهند در رابطه  با اینکه من به عنوان نماینده آنها این نامه را  نوشته ام باید بگویم این مشکل، مشکل جمع کثیری از بانوان سینما وتلویزیون ایران است ازجمله خودم، شاید آقایان هم دچار این مشکل باشند و حتما دردهایی برای خودشان دارند. متأسفانه چه آقا و چه خانم وقتی که ازدواج می کنند از دور خارج می شوند و من در واقع نمی دانم این چه سیستمی است در تلویزیون و سینما ی ما.

وی افزود: شاید عده ای از بازیگران که دیر ازدواج می کنند دلیلشان این موضوع باشد در واقع گروه های سازنده هنگامی که یک فرد ازدواج می کند فکر می کنند آن فرد دیگر ربطی به آنها ندارد و باید کارش را کنار بگذارد.

شکایت فقیهه سلطانی از بازی ندادن

فقیهه سلطانی

سلطانی ادامه داد: من هیچ وقت امیدم را از دست نمی دهم .

وی خاطر نشان کرد: ما از رو نمی رویم فکر می کنم این عده می خواهند ما را بیرون کنند و تمام شرایط را فراهم کرده اند اما ما ترک وطن نمی کنیم.

گفتنی است، روز گذشته فقیهه سلطانی در گفت و گویی از دلایل کم کاری های اخیرش صحبت کرد. سلطانی در این گفت و گو از نامه ای که به امضای 30 بازیگر زن خطاب به معاون سیما نوشته شده است صحبت کرد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*